Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
143 produktů
-16%

Lindby Heath LED zapichovací světlo

sada 4 světel se zemními hroty pro cílené osvětlení zahrady Sada světel se zemními hroty Heath se skládá ze čtyř LED reflektorů, čtyřcestné zástrčkové lišty, ovladače s připojovacím kabelem (obrysová zástrčka), čtyř zemních úchytů a čtyř zemních hrotů. Praktickou sadu tak lze snadno připojit ke stávající venkovní zásuvce, není třeba provádět žádné propojování. Reflektory lze buď připevnit k zemi pomocí kulatých základových desek, nebo zasunout do země pomocí zemních trnů.

2 599 Kč
-10%

Leuchten Direkt Dekorační světlo Hemis hrot 3ks Ø 20cm

Leuchten Direkt Dekorační světlo Hemis hrot 3ks Ø 20cm, 30cm, 40cm, plast, E27, 40W

3 958 Kč
-10%

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem, Ø 20 cm, plast, E27, 40W, K: 51cm

899 Kč
-10%

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem, Ø 40 cm, plast, E27, 40W, K: 71cm

2 068 Kč

Zafferano Sister Light lampa aku zemní hrot zelená

Zemní svítidlo Sister Light LED na baterie vyrobené z hliníku a borosilikátového skla může být použito k příjemnému osvětlení jakéhokoli venkovního prostoru. Díky zemnímu bodci jej lze umístit kamkoli do země, aniž by bylo nutné mít poblíž zásuvku. Díky krytí IP65 odolá jakémukoli počasí. Díky třem volitelným teplotám barev a dotykovému stmívači pro regulaci jasu můžete vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Součástí balení je ovladač LED, nabíječka s portem USB a napájecí zdroj do zásuvky, takže svítidlo Sister Light je okamžitě připraveno k použití. Doba svícení je přibližně 8 hodin při 100 % intenzitě světla a až 58 hodin při 6 % intenzitě světla. Doba nabíjení do úplného nabití je pouze 5 hodin.

6 499 Kč

Zafferano Sister Light lampa aku zemní hrot měď

Zemní svítidlo Sister Light LED na baterie vyrobené z hliníku a borosilikátového skla může být použito k příjemnému osvětlení jakéhokoli venkovního prostoru. Díky zemnímu bodci jej lze umístit kamkoli do země, aniž by bylo nutné mít poblíž zásuvku. Díky krytí IP65 odolá jakémukoli počasí. Díky třem volitelným teplotám barev a dotykovému stmívači pro regulaci jasu můžete vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Součástí balení je ovladač LED, nabíječka s portem USB a napájecí zdroj do zásuvky, takže svítidlo Sister Light je okamžitě připraveno k použití. Doba svícení je přibližně 8 hodin při 100 % intenzitě světla a až 58 hodin při 6 % intenzitě světla. Doba nabíjení do úplného nabití je pouze 5 hodin.

6 499 Kč

Paulmann Kikolo LED zapichovací 8W 3 000K 20°

Paulmann Kikolo LED zapichovací 8W 3 000K 20°, hliník, plast, 8W, K: 26.1cm

2 399 Kč

Paulmann Kikolo LED zapichovací 8W 3 000K 60°

Paulmann Kikolo LED zapichovací 8W 3 000K 60°, hliník, plast, 8W, K: 26.1cm

2 399 Kč

Briloner LED zapichovací bodovka Terra perleťový efekt IP44

Difuzor s perleťovým efektem: LED bodové svítidlo Terra včetně vyměnitelné žárovky GU10, s držákem na zeď, IP44Moderní LED bodové svítidlo Terra v černé barvě je vyrobeno z plastu. Součástí dodávky je zemní bodec a nástěnný držák. Díky otočné a naklápěcí hlavě lze světlo individuálně přizpůsobit potřebám. Stupeň krytí svítidla je IP44, třída ochrany II. Vybaveno obrysovou zástrčkou. Dodávaná žárovka GU10 je vyměnitelná. Čirý a strukturovaný difuzor vytváří perleťový efekt.

399 Kč

ELC Marleska LED zapichovací bodové světlo

Praktický LED reflektor Marleska s volitelnými barevnými filtry, použitelný i venku, také se zemnícím hrotemMarleska je praktický reflektor pro venkovní použití, který lze namontovat na zeď nebo provozovat pomocí přiloženého zemnícího hrotu. Volitelně lze použít dva přiložené barevné filtry, které pak světlo zbarví a dodají mu zelenou nebo oranžovou barvu. Svítidlo je vhodné pro cílené osvětlení objektů nebo slouží také jako obecný zdroj světla pro orientaci, když se venku již setmělo, a usnadňuje tak rozpoznání nebezpečí zakopnutí. Dekorativní zvýraznění zahrad a záhonů na dvoře.

524 Kč
-10%

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem, Ø 30 cm, plast, E27, 40W, K: 61cm

1 168 Kč

ELC Marleska LED zapichovací bodové světlo

LED reflektor Marleska v sadě 2 kusů, s barevnými filtry, lze namontovat nebo použít jako svítidlo se zemním hrotemDva venkovní reflektory jsou nabízeny v sadě, kterou lze namontovat na zeď nebo použít s přiloženými zemními hroty. Pak je lze použít jako bodová světla k přímému osvětlení objektu nebo prostoru na zahradě a k vytvoření scény, ale obecně jsou vhodná i jako orientační osvětlení, které usnadňuje rozpoznání nebezpečí zakopnutí v okolí domu. Svítidla jsou navíc dodávána s barevnými filtry v zelené a oranžové barvě, které poskytují účinné barevné světlo a činí zahradu v noci barevnější.

999 Kč

EGLO connect LED zapichovací světlo Nema-Z 1 zdroj

Zahradní LED reflektor Nema-Z EGLO connectVenkovní LED reflektor Nema-Z lze přišroubovat na pevný povrch nebo pomocí přiloženého zemního hrotu zasunout do trávníku či jiných nezpevněných ploch. Reflektor s válcovou pohyblivou hlavou svítidla z černého kovu a plastu je ideální pro ozvláštnění venkovních rostlin nebo objektů a nabízí jak různé bílé osvětlení, tak barevné světlo z různých barev světla. Světlo se ovládá prostřednictvím bezplatné aplikace AwoX Home Control. Prostřednictvím aplikace lze upravovat stmívání, nastavení časovače, přítomnostní signalizaci a mnoho dalších nastavení. Svítidlo se ovládá přes Bluetooth a ZigBee 3.0, takže je možné i ovládání prostřednictvím kompatibilních hlasových asistentů. Další možností ovládání je dálkový ovladač, který lze objednat jako doplněk k reflektoru.

1 631 Kč
-10%

Paulmann Flarea LED zapichovací světlo výška 20 cm

Paulmann Flarea LED zapichovací světlo výška 20 cm, hliník, plast, 3.1W, K: 20cm

988 Kč
-22%

Lucande Venkovní bodovka Galina

balení po 4 kusech: Tmavě šedý venkovní reflektor Galina se zemním bodcem a otočnou světelnou hlavouVenkovní reflektor Galina se zemním bodcem lze flexibilně používat v okolí domu a cíleně osvětluje požadované oblasti. Výhodou je také to, že světelnou hlavu lze otáčet, a tím dokonale nastavit. Díky svému jasnému a modernímu designu se venkovní svítidlo dobře hodí k různým architektonickým stylům. venkovní reflektor Galina je kulatý a mírně protáhlý. Vnější kryt je vyroben z tmavě šedého hliníku. V přední části září světelný zdroj obklopený tvrzeným sklem. Díky těmto materiálům je venkovní svítidlo mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům. V této nabídce jsou čtyři venkovní reflektory – odolnost proti nárazu IK06 – s 3 m dlouhým kabelem se zástrčkou

4 399 Kč
-10%

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem 2ks Ø40cm

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem 2ks Ø40cm, plast, E27, 40W, K: 71cm

4 048 Kč
-10%

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem 2ks Ø30cm

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem 2ks Ø30cm, plast, E27, 40W, K: 61cm

2 248 Kč
-10%

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem 2ks Ø20cm

Leuchten Direkt Venkovní dekorační světlo Hemis s hrotem 2ks Ø20cm, plast, E27, 40W, K: 51cm

1 528 Kč
-10%

Briloner LED zapichovací reflektor Terra

Zemní bodový reflektor Terra LED včetně barevného filtru vytvoří na zahradě atmosféruZemní bodový reflektor Terra dodá rostlinám v květináčích a keřům to správné světlo. Nepřímé osvětlení vynikne na balkonech, terasách a podél cest. Barevné filtry v oranžové a zelené barvě, které jsou součástí balení, umožňují zajímavou hru světla v dosahu zásuvky do dvou metrů. Ve světle venkovního svítidla LED se květináče a zahradní dekorace předvedou v té nejlepší světelné kvalitě. Díky výkyvné a otočné hlavě lze zemní bodové svítidlo Terra LED individuálně nastavit. Různé možnosti instalace nabízejí další svobodu při navrhování. Svítidlo na zahradu a cesty lze umístit pomocí zemního bodce nebo namontovat na zeď. Potřebný montážní materiál je součástí dodávky, stejně jako úsporná LED žárovka, takže reflektor Terra okamžitě zalévá venkovní prostor příjemným nepřímým světlem.

539 Kč
-6%

Paulmann Special Line LED hrot v sadě 3ks

LED zapichovací bodové svítidlo – Special Line v praktické sadě 3 ks Toto LED zapichovací bodové svítidlo umožňuje osvětlení záhonů květin a cest a vyvolává v zahradě atraktivní akcenty osvětlení. Zapichovací hrot splní každé přání z hlediska funkčnosti, protože výsledný kužel světla může být snadno nastavitelný individuálně pomocí nastavitelné hlavice lampy. Svítidlo je díky krytí IP65 chráněno proti stříkající vodě a lze jej bez problémů instalovat venku. Zemní hrot je součástí dodávky ve trojím vyhotovení, a proto může osvětlovat několik oblastí v zahradě. Dále jsou k dispozici odpovídající LED žárovky s paticí GU10, které lze v případě potřeby také vyměnit. Poznámka: Zástrčka je vybavena krytím IP44 a měla by být proto umístěna na domu nebo pod střechou.

2 899 Kč

Nordlux LED zapichovací světlo Kettle se stínidlem Ø 36 cm

LED zapichovací svítidlo Kettle s baterií, stmívatelné ve 3 stupních Dekorativní vzhled, praktické vlastnosti a jedinečný design charakterizují LED zapichovací svítidlo Kettle, jehož design pochází z dánského designového studia Says who. Svítidlo se skládá ze zapichovacího hrotu, kterým je upevněno, a ze stínidla vyrobeného z polyetylenu, který má nahoře rukojeť a uvnitř je vybaveno teplými bílými LED. Díky integrované baterii je možné svítidlo použít kdekoli a vyžaduje pouze elektrickou přípojku pro nabíjení pomocí dodaného nabíjecího kabelu mikro USB. Díky integrovanému třístupňovému systému Moodmaker™ lze světlo LED nastavit ve třech stupních, a sice zcela jednoduše několikerým přepnutím. V závislosti na nastavení jasu činí doba osvětlení s plně nabitou baterií maximálně 5 hodin při nastavení 100%, cca 10 hodin při 60% jasu a dokonce až 15 hodin při 30% jasu. Série svítidel Kettle se skládá ze tří různých svítidel, která lze navzájem skvěle kombinovat. Sérii navrhli designéři a přátelé Kaspar Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří v roce 2010 založili designérské studio Says Who, ve kterém se také navrhuje nábytek a pohovky.

3 199 Kč
-32%

Lindby Lordy LED zapichovací světla sada 3 ks

Black Lordy LED pozemní bodové žárovky v sadě 3, ideální pro zahradu a příjezdovou cestu, IP65 Lordy je velmi atraktivní pozemní bodová lampa, která je dodávána v sadě tří. Svítidlo je provozováno moderními účinnými LED diodami, které vyzařují světlo všude kolem v úhlu 360 stupňů a zajišťují tak krásné orientační osvětlení kolem domu a na zahradě. To znamená, že se můžete i po setmění volně pohybovat a rychleji rozpoznat nebezpečí zakopnutí. Design svítidla je velmi přitažlivý a individuální a může dokonce jednomu nebo druhému divákovi trochu připomínat houbu. Povrch těla hliníkového svítidla je udržován v černé barvě, která svým mírně lesklým povrchem ztělesňuje chladnou eleganci s moderním vzhledem. Díky vysokému stupni ochrany je zajištěna vynikající ochrana proti vlhkosti a nečistotám.

2 099 Kč

LCD LED zapichovací reflektor 5018

LCD LED zapichovací reflektor 5018, černá, IP65, hliníkový tlakový odlitek, plavené sklo, 6W, K: 37.5cm

1 899 Kč
-10%

Paulmann Radix LED zapichovací světlo 230V

Radix LED bodové bodové světlo z hliníku, IP65 Toto hliníkové světlo Radix Ground Spike, dobře chráněné před povětrnostními vlivy, může být použito kdekoli venku, kde může být namontováno do země pomocí praktického hrotu země. Váš bod může být přesunut, což znamená, že světlo ze zdroje světla LED může být směrováno k cíli. Radix lze použít všude tam, kde mají být objekty, jako jsou stromy nebo fasády domů, osvětleny ze země a osvětlují nemovitost atmosférickým způsobem.

2 699 Kč

Lindby Eske zapichovací reflektor GU10 z nerezové oceli

Zapichovací reflektor GU10 Eske vyrobený z nerezové oceli Eske má hlavu svítidla ve tvaru válce, která má poměrně moderní vzhled a přispívá k decentnímu vzhledu zapichovacího reflektoru. Je z nerezové oceli a má poměrně úzký tvar. Pomocí kloubu ji lze posouvat nahoru a dolů, což zvyšuje flexibilitu. Flexibilita hraje v oblasti zapichovacích reflektorů velkou roli, protože tato svítidla jsou ukotvena v zemi, ale mohou být také rychle vytažena, pokud jimi chcete osvítit jiné místo. Svítidlo Eske má kabel se zástrčkou o délce 2 m.

1 299 Kč
-12%

Lindby LED zapichovací svítidla Agathe

LED zapichovací svítidla Agathe s tělesem z nerezové oceli Zde jsou tři zapichovací svítidla nabízena jako propojená sada, která vyžaduje pouze jednu elektrickou přípojku a přináší třikrát tolik radosti a světla. Nerezové těleso zapichovacích svítidel je válcovité a v horní části jsou LED žárovky, které jsou chráněny plastovým krytem. Stupňovitý reflektor vytváří krásné efekty a zapichovací kolíky umožňují pevně ukotvit zahradní svítidla série Agathe do země. Skvělé pro předzahrádky i pro záhony.

2 099 Kč

Fumagalli Spot Tommy-EL kulatý černá/ledová 2x10W CCT

Tommy-EL – dvoužárovkové kulaté LED venkovní bodové svítidlo se zapichovacím hrotem a variabilní barvou světla Snadná montáž, komfortní nastavení a flexibilní, pokud jde o barvu světla – to je moderní bodové světlo Tommy-EL se zapichovacím hrotem. Vždy zajišťuje požadovanou světelnou atmosféru, protože součástí dodávky reflektoru jsou dvě LED žárovky GX53, které lze přepínat ve třech různých barvách světla pomocí přepínače na zadní straně, a sice teplá bílá (3 000 K), univerzální bílá (4 000 K ) nebo denní světlo (6500 K). Zemní hrot umožňuje nekomplikované ukotvení ve štěrku, písku a zelených plochách. Díky otočným a naklápěcím hlavám lze směr světla upravit podle okolností. – odolné proti nárazu, UV záření a korozi

3 499 Kč
-18%

Lindby Myan zapichovací reflektor

Nerezový bodový reflektor Myan s otočnou světelnou hlavou, kvalita V4ATento bodový reflektor je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli V4A, a je proto kvalitním výrobkem, který poskytuje dlouhotrvající potěšení na zahradě nebo předzahrádce a umně zvýrazňuje určité objekty. Světelnou hlavu ve tvaru válce lze podle potřeby otáčet a natáčet pro optimální nastavení a její design působí nadčasově a stylově. Zemní hrot reflektoru lze bezpečně a pevně ukotvit do země nebo do záhonu a kabel má délku jeden metr.

1 299 Kč
-15%

Lindby Lobelia zapichovací svítidlo

Tmavě šedé zapichovací svítidlo Lobelia s nastavitelnou hlavou, GU10, IP65 Toto zapichovací svítidlo je určeno pro venkovní použití, protože lampu lze pevně a bezpečně ukotvit v zemi pomocí zemního hrotu a vysoký stupeň ochrany také hovoří pro použití kolem domu a na zahradě. Válcové stínidlo je vyrobeno z hliníku, stejně jako ostatní části tělesa svítidla, a má tmavě šedý povrch, který všude dobře působí. Je také možné jej otáčet a naklápět pro optimální orientaci světla. Díky tomu lze cíleně osvětlit objet ve venkovním prostoru. Žárovku GU10 pro provoz zapichovacího svítidla Lobelia lze vybrat podle potřeby.

1 099 Kč
-57%

Lindby Tessa – venkovní reflektor s kolíkem v šedé barvě

Pozemní reflektor Tessa v nadčasovém provedení Pozemní reflektory se těší stále větší oblibě, protože jejich instalace a umístění je mnohem volnější, než je tomu v případě většiny ostatních venkovních svítidel. V závislosti na zdroji proudu je lze umisťovat všude tam, kde je povrch měkký, nevydlážděný, bez betonu a asfaltu. Přitom se může jednat o zahradní pěšiny, ale samozřejmě také o záhony s rostlinami a štěrkem všeho druhu. Jakmile pozemní reflektor zarazíte do země, získá jistou stabilitu a nebude zároveň tak snadno vystaven poryvům větru. Pod tělesem svítidla se nachází dva kloubní spoje, které umožňují přizpůsobení světelného paprsku. 3metrový přívodní kabel (H05RNF)

599 Kč
-34%

Lindby Černý venkovní reflektor Tessa s kolíkem

Venkovní reflektor Tessa pro osvětlení zahrad všech druhů s kolíkem a zástrčkou Svítidlo Tessa je vybaveno praktickým kolíkem a díky třídě ochrany IP44 ho lze bez obav použít kdekoli venku. K tomuto účelu se nabízí venkovní reflektory s kolíkem, které dokážou osvítit venkovní prostor pohodlně všude tam, kde lze běžná venkovní svítidla umístit jen těžko, jako například ve všech druzích trávníků a záhonů s rostlinami. Jakmile najdete vhodné místo a venkovní reflektor pomocí kolíku pevně zapustíte do země, nabídne stabilitu i flexibilitu, protože jej lze pohodlně seřídit. Takto lze nejen upozornit na překážky, ale správně osvětlit také oblíbené místo. Přívodní kabel (H05RNF) 3 metry

724 Kč
-18%

Heitronic LED venkovní reflektor Kingston s hrotem

Moderní LED venkovní bodové světlo Kingston s hrotem země, změnou barev RGBW a dálkovým ovládáním Ať už barevné nebo jednoduše bílé světlo – moderní LED venkovní bodové světlo Kingston nabízí obojí. Pomocí dodávaného dálkového ovladače barva sv?tla snadno měnit a upravovat. Kromě různých barev jsou k dispozici také funkční režimy, jako je funkce rychlého spuštění nebo blikající světlo. Reflektor má robustní pouzdro a díky hrotu země jej lze použít kdekoli na zahradě. Otočný držák zajišťuje, že světelný paprsek lze individuálně vyrovnat. Venkovní bodové světlo Kingston LED je dodáváno s 3 m dlouhým připojovacím kabelem se zástrčkou a lze jej také stmívat pomocí dálkového ovladače. Kromě barev RGB lze bílé světlo měnit mezi 2 700 K a 6 500 K.

899 Kč

LEDVANCE Endura Classic Spot zapichovací GU10

Venkovní reflektor Endura Classic Spot se zemním hrotem, nastavitelný Tmavě šedý, tlakově litý hliníkový reflektor Endura Classic Spot se zemním hrotem přesvědčí velkou flexibilitou, které je dosaženo díky nastavitelnosti válcové hlavy a nekomplikovanému ukotvení pomocí zemního hrotu. V závislosti na volbě světelného zdroje GU10 je Endura Classic Spot vhodný pro osvětlení cest a příjezdových cest nebo pro cílené zvýraznění rostlin, fasád a soch. Stupeň krytí IP54, odolnost proti nárazu IK04.

649 Kč

STEINEL Spot Garden venkovní spot s hrotem

Dekorativní venkovní reflektor LED Spot Garden: flexibilní použití díky integrovanému zemnímu trnu Toto svítidlo se zemním hrotem zviditelňuje překážky, jako jsou okraje záhonů a okraje trávníků: Spot Garden je robustně vyrobeno z hliníku, zaujme elegantním moderním designem a lze jej velmi snadno umístit. Hlavu svítidla lze natočit až o 90°, takže lze zvýraznit určité oblasti venkovního prostoru a ze země i stěny. Součástí dodávky reflektoru je také vyměnitelná LED žárovka s paticí GU10. Lze použít světelné zdroje GU10 s maximálním příkonem 9 W. – včetně 2,5 m dlouhého síťového kabelu se zástrčkou – Otočení o 90°

1 426 Kč

Fumagalli Zapichovací světlo Minitommy 1 zdroj černá/ledová

Jednožárovkové zapichovací LED bodové svítidlo Minitommy – univerzální Téměř v každém případě – Minitommy lze přizpůsobit konkrétním okolnostem. Díky zemnímu hrotu lze svítidlo ukotvit v jakémkoli podkladu, na trávníku, na květinových záhonech nebo na štěrkových plochách. Otočná hlava svítidla umožňuje vyrovnání do požadované oblasti. Barvu světla lze také měnit; za tímto účelem je žárovka GU10 vybavena malým vypínačem, který umožňuje volbu teplého bílého nebo univerzálního bílého světla. Konstrukce s tělesem z licí pryskyřice, mraženým polykarbonátovým difuzorem a silikonovými těsněními zaručuje dlouhou životnost i za působení povětrnostních vlivů. – dodávka včetně vyměnitelné žárovky

1 099 Kč

Lindby Laurelin LED zapichovací světla sada 3 ks

LED svítidla se zemním bodcem Laurelin v praktické sadě tří Tato svítidla se zemním bodcem s LED mají štíhlý tvar a jsou vyrobena z hliníku s černou povrchovou úpravou. Výsledkem je moderní, designově orientovaný exteriér s redukovaným formálním jazykem, který atraktivním způsobem zdobí současné zahrady a příjezdové cesty. Tři zemní hroty, které jsou zde dodávány v sadě, poskytují příjemné orientační světlo a zajišťují, že na dvoře a dalších místech kolem domu nezůstanete v noci potmě, ale přesto na vše uvidíte, a jste tak lépe chráněni před nebezpečím zakopnutí. LED diody také poskytují efektivní světlo a spotřebovávají velmi málo energie. Úhel vyzařování 360° poskytuje krásné světlo do všech stran a svítidlo lze pevně ukotvit v trávníku, na záhonech a v květináčích pomocí zemního trnu.

2 399 Kč