Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
3 produktů
-10%

Viokef Závěsné světlo Lily

Skleněné stínidlo ve tvaru krychle: Závěsné světlo Lily Poznávacím znamením jinak velmi jednoduché a puristické závěsné lampy Lily je její stínidlo ve tvaru krychle. Skládá se z opálového skla, které zajišťuje, že světlo je vyzařováno bez oslnění po celém obvodu a je rovnoměrně rozloženo v místnosti. Lily lze použít jako samostatné svítidlo nebo ve skupině, např. v řadě nad pultem nebo podlouhlým jídelním stolem.

1 438 Kč
-10%

Viokef Závěsné světlo Dizzi ze dřeva a kovu

Závěsná lampa Dizzi – kombinace kovové a ratanové vazby Závěsná lampa Dizzi zaujme dlouhým úzkým stínidlem, které je v horní části zaoblené a zakřivené. Základní rám je vyroben z kovu a nabízí potřebnou stabilitu. Také přináší svítidlo do tvaru. Horní polovina stínu je pokryta elegantním proutí z ratanu. Ratan je lehké přírodní dřevo, které lze použít mnoha způsoby. Světelný zdroj je skryt za pleteným vzorem, ale jemná síťovina umožňuje část světla prosvítat všude kolem. Díky tomuto materiálu je vytvořen pohodlný koncept osvětlení, který zútulní každý pokoj. Spodní polovina se skládá pouze z kovových vzpěr a umožňuje úniku světla přímo ze všech stran.

1 438 Kč
-10%

Viokef Měděné skleněné závěsné světlo Fiona

Jednosvíticí závěsná lampa Fiona v ušlechtilém měděném vzhledu Závěsná lampa Fiona zaujme především dekorativním skleněným stínidlem trojrozměrného vzhledu. Povrch polokoule v měděné barvě připomíná měkkou textilní tkaninu, a proto působí útulně a stylově zároveň. Rámeček se saténově měděným povrchem dokonale ladí s teplou barvou stínidla a vytváří příjemné napětí s černou barvou stropního prvku a závěsného kabelu. S jednolampovým závěsným svítidlem Fiona lze bez problémů navrhovat zcela odlišné koncepty místností. Tento vkusný model se bez problémů hodí do koncepcí místností ve venkovském i skandinávském stylu. Klasická řešení vybavení získávají z tvarově zajímavého závěsného svítidla Fiona stejně jako moderní nápady na bydlení. Svítidlo s jednou žárovkou je ideální pro použití v relativně malých místnostech, ať už se jedná o útulnou kuchyň, chodbu nebo ložnici.

2 068 Kč