Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
10 produktů
-7%

Steinhauer Závěsné světlo Maze

Steinhauer Závěsné světlo Maze, černá-přírodní, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 40W, K: 25cm

3 599 Kč
-3%

Steinhauer Závěsné světlo Bikkel v šedé barvě

Steinhauer Závěsné světlo Bikkel v šedé barvě, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 46cm

3 499 Kč
-10%

Steinhauer Závěsné světlo Pimpernel 32 cm

Vkusná závěsná lampa Pimpernel ve tvaru lucerny Závěsná lampa Pimpernel se prezentuje tvarovaným kovovým rámem v bronzovém vzhledu, který působí elegantně. Štíhlý rám uzavírá stínidlo z čirého skla, které vytváří ideální a přiléhavé celkové světlo. Dekorativní závěsná lampa Pimpernel se díky svému bronzovému vzhledu dokonale hodí do klasických interiérových stylů a je doplněna stylovým kovovým řetízkem. K dispozici ve dvou velikostech.

4 228 Kč
-3%

Steinhauer Závěsné světlo Pimpernel 23 cm

Vkusná závěsná lampa Pimpernel ve tvaru lucerny Závěsná lampa Pimpernel se prezentuje tvarovaným kovovým rámem v bronzovém vzhledu, který působí elegantně. Štíhlý rám uzavírá stínidlo z čirého skla, které vytváří ideální a přiléhavé celkové světlo. Dekorativní závěsná lampa Pimpernel se díky svému bronzovému vzhledu dokonale hodí do klasických interiérových stylů a je doplněna stylovým kovovým řetízkem. K dispozici ve dvou velikostech.

3 238 Kč
-15%

Steinhauer Černé industriální závěsné světlo Bikkel L02

Bikkel – závěsné svítidlo v industriálním stylu Závěsné svítidlo Bikkel má klasický industriální vzhled a přináší do obývacího pokoje nádech Loft-Flair. Design stínu tohoto svítidla připomíná tovární vybavení minulých desetiletí – styl, který lze dnes najít v mnoha trendech v oblasti vybavení. Lanko na horním konci stínidla a svorky, kterými je skleněný difuzor připevněn ke kovovému stínidlu, jsou stylovými prvky industriálního trendu. Černá povrchová úprava završuje tento charakteristický vzhled a činí ze závěsného svítidla Bikkel výrazný kus nábytku.

4 699 Kč
-10%

Steinhauer Industriální závěsné světlo Bikkel trendy petrolej

Absolutní poutač – závěsná lampa Bikkel s kovovým stínidlem v barvě benzínuPokud hledáte světelný zdroj, který není obyčejný, může být závěsná lampa Bikkel tím pravým zdrojem světla právě pro vás. Díky svému kovovému stínidlu ve tvaru poloviny skořápky v petrolejové barvě a rustikálnímu řetízkovému zavěšení nepůsobí nenápadně a nenápadně, ale úžasně industriálně a nápadně. Umístěný nad jídelním stolem nebo podobným místem tak nejenže vynikne, ale také dosáhne nádherně industriálního nádechu. Aby nedocházelo k nepříjemnému oslňování, bylo stínidlo ve spodní části uzavřeno kulatým rozptylným kotoučem.

3 508 Kč
-6%

Steinhauer Bikkel – olivové průmyslové závěsné světlo

Olivově zelené průmyslové závěsné svítidlo BikkelKdo chce dodat svému obývacímu pokoji obzvlášť nostalgický nebo dokonce industriální nádech a zároveň optimálně osvětlit jídelní kout, ten si vybral správně závěsné svítidlo Bikkel. Díky svému olivově zelenému kovovému stínidlu a robustní konstrukci má totiž všechny vlastnosti starého průmyslového závěsného svítidla, které již několik desetiletí slouží v továrně, a působí tak obzvláště dekorativně a originálně. Je vybaveno paticí E27, do které lze mimo jiné vložit energeticky úspornou LED žárovku (viz příslušenství). Příjemně neoslňující osvětlení zajišťuje difuzor umístěný pod stínidlem.

3 399 Kč
-10%

Steinhauer Měděnohnědé závěsné světlo Bikkel industriální

Poutavá závěsná lampa Bikkel s industriálním šarmemZávěsná lampa Bikkel v industriálním designu se stane nejen dekorativní ozdobou nad jídelním stolem nebo také v prostoru kuchyňské linky či stolu, ale také tyto prostory velmi příjemně osvětlí neoslňujícím světlem. To zaručuje saténový difuzor, který – upevněný třemi klipy – uzavírá stínidlo směrem dolů. V neposlední řadě je tato závěsná lampa Bikkel přitažlivá i díky barevnému provedení stínidla v nepravidelném odstínu měděné hnědi. Kromě žárovek do 60 W lze svítidlo Bikkel vybavit také úspornými světelnými zdroji.

3 508 Kč
-5%

Steinhauer Zelené závěsné světlo Frisk industriální design

Jednožárovkové závěsné svítidlo Frisk v olivově zelené barvě Závěsné světlo Frisk má překrásný povrch v olivově zelené barvě a je navrženo v industriálním stylu. Průměr stínidla je 50 cm, díky čemuž je lampa ideální jako zdroj světla pro pult nebo jídelnu. Frisk zaujme také svým vysoce kvalitním zpracováním, což potvrzuje i krásný vzhled. Se stmívatelnou žárovkou E27 lze Frisk také individuálně regulovat z hlediska jasu prostřednictvím domovní instalace.

3 899 Kč
-12%

Steinhauer Hnědé závěsné světlo Bikkel XXL průmyslový design

Industriální závěsná lampa Bikkel XXL s rezavě hnědým stínidlemPrůmyslový design a zajímavé barevné provedení dělají ze závěsné lampy Bikkel XXL výjimečný kus nábytku, kolem kterého nikdo neprojde, aniž by se na něj podíval. Impozantní stínidlo v rezavě hnědé barvě má půlkruhový tvar, který se otevírá směrem dolů. Je zakryto saténovým stínidlem, které je k okraji připevněno pomocí klipů. Přes tuto desku je světlo vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně směrem dolů. Svítidlo Bikkel je proto výhodné zejména nad jídelními stoly a pulty. Všude tam je závěsné svítidlo Bikkel XXL okouzlující a neobvyklou ozdobou, která vyzařuje rustikální šarm.

4 099 Kč