Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
3 produktů
-18%

Siru Carro – závěsné světlo 7 skleněných stínidel

Ručně vyráběná závěsná lampa Carro s krásnými skleněnými stínidlyCarro je sedmilamelová závěsná lampa, která byla ručně vyrobena v Itálii. Šest skleněných stínidel jantarové barvy, která se otevírají směrem dolů, je připevněno k rámu připomínajícímu kolo po celém obvodu. Sedmé stínidlo uprostřed kola je uzavřené. Závěs, kovový rám a ozdoby na stínidlech jsou vyrobeny z nerezové oceli a povrchově upraveny v jantarové barvě. Zavěšení na třech řetízcích lze měnit odstraněním jednotlivých článků řetízku. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny v Itálii. Každý výrobek je jedinečný kus s individuálními vlastnostmi. Drobné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

66 141 Kč
-19%

Siru Závěsné světlo Chiocciola 7zdrojové

Chiocciola – závěsná lampa se 7 ručně vyráběnými skleněnými stínidlyChiocciola – italský výraz pro šneka. To pravděpodobně inspirovalo tvar ručně vyráběných, vysoce kvalitních skleněných stínidel závěsné lampy a dalo jí také jméno. Jedno velké a 6 malých stínidel z čirého, krásně strukturovaného skla jsou připevněna k zakřiveným ramenům na pevném rámu svítidla a umožňují světlu jasně zářit do všech stran s okouzlujícím světelným efektem. Rám svítidla je vyroben z nerezové oceli a byl zbarven do měděno-bronzové barvy. Svítidla tohoto výrobce jsou ručně vyráběna v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuálním charakterem. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

48 143 Kč
-19%

Siru Závěsné světlo Pouff bílé a nerez

Designová závěsná lampa Pouff v elegantním retro vzhleduPouff zaujme působivým uměleckým sklem. Filigránská stříbrná síť z nerezové oceli tvoří rám kulaté závěsné lampy a skvěle zvýrazňuje jednotlivé balónové křivky. Neobyčejný design, který zároveň inspiruje distingovaně-jednoduchou elegancí a zároveň splňuje vysoké nároky na formu a styl. Závěsné svítidlo Pouff je obzvláště vhodné pro design obývacího pokoje nebo ložnice, protože vytváří sofistikovanou atmosféru a vznešenou atmosféru. Svítidla Pouff vyniknou také při zavěšení ve dvojici, např. nad jídelním pultem. svítidla tohoto výrobce jsou vyráběna ručně v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

29 335 Kč