Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
6 produktů
-19%

Siru Červené designové závěsné světlo Lab made in Italy

Červenobílé designové závěsné svítidlo Lab, ruční výrobaPodobně jako klec obklopuje jasně červené lakované kovové stínidlo skleněné stínidlo uvnitř, které je vyrobeno z bílého, navenek lesklého skla a bylo vyfouknuto. Barevná kombinace a také poměrně jednoduchý, ale účinný design dodávají závěsné lampě moderní vzhled a dělají z ní poutač nad jídelním nebo kuchyňským stolem či pultem. Světelný zdroj – volitelně žárovka do 75 W nebo také úsporná LED žárovka či úsporná zářivka – vyzařuje přes mléčně bílé stínidlo rovnoměrné a neoslňující světlo, které osvětluje nejen plochu stolu, ale i celou místnost. Lab je vysoce kvalitní závěsná lampa, ručně vyrobená v Itálii z prvotřídních materiálů.

15 207 Kč
-18%

Siru Závěsné světlo Giove

Moderní závěsné svítidlo GIOVE se skleněným tělem Svítidlo pochází z tradičního italského řemesla. Harmonická kompozice bílého skla a nerezové oceli utváří tvar lampy. Sklo je foukané do úst a zapadá do kovového rámu, který připomíná koš. Jemné kovové vzpěry leží mezi křivkami skla a drží je v drážkách. Celkově má tělo zaoblený oválný tvar, který se vypoukle rozšiřuje do stran. Bílé sklo vytváří sametové světlo a nechává na stěně probleskovat přátelské světelné efekty. Díky nenápadnému designu vypadá závěsné svítidlo okouzlujícím způsobem v mnoha obytných konceptech. Jasnou světelnou atmosféru s příjemnými odstíny vytvoří například v obývacích pokojích nebo ložnicích.

19 886 Kč
-10%

Siru Závěsné světlo Pozzo

Závěsná lampa POZZO inspiruje kouzlem 1001 nociZávěsná lampa POZZO připomíná starobylé lampy Orientu, jejichž styl interpretuje moderním způsobem. Její zakřivené, zúžené stínidlo je vyrobeno z foukaného skla Scavo, které je protkáno filigránskými kovovými vzpěrami. Matný skleněný povrch v jantarové barvě jasně a rovnoměrně osvětluje místnost a vytváří příjemnou atmosféru. Celkový obraz atmosféricky dotváří řetízkové zavěšení se třemi články. Závěsné svítidlo POZZO najde vhodné místo v mnoha zařizovacích stylech a stane se elegantní ozdobou soukromých i gastronomických místností. svítidla tohoto výrobce jsou ručně vyráběna z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

16 107 Kč
-10%

Siru Závěsné světlo Goccia ručně foukané

Závěsné svítidlo GOCCIA zdobí sklo foukané do úst v elegantním tvaruKapka – italsky GOCCIA – byla zřejmě názvem pro toto elegantní závěsné svítidlo. Filigránový rám z tmavé nerezové oceli dodává foukanému muránskému sklu přitažlivý tvar. Jeho strukturovaný povrch vytváří krásné odrazy světla, které účinně osvětlují místnost a vytvářejí příjemnou atmosféru, jež vybízí k setrvání. Po vypnutí však tato závěsná lampa neztrácí nic ze svého půvabu. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečným kusem s individuální strukturou. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

17 277 Kč
-18%

Siru Ručně vyrobené závěsné světlo DOGE

Siru Ručně vyrobené závěsné světlo DOGE, jantar 53 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo Murano, nerez, E27, 150W, K: 53cm

15 657 Kč
-10%

Siru Klasické závěsné světlo SULTANO

Ušlechtilá závěsná lampa SULTANO z průhledného muránského skla v hravém designuPřátelé italského sklářského umění si zamilují tuto závěsnou lampu ze série SULTANO. Jednoduše vypadající, ústy foukané muránské sklo, které drží jemné vzpěry z nerezové oceli, se jemně prohýbá směrem ven. Zaoblené ozdoby na horní a spodní straně odhalují hravý design připomínající tradiční arabské olejové lampy. Osvětlovací těleso je vidět skrz průhledný povrch, takže světlo nerušeně svítí ven a jasně osvětluje místnost. SULTANO – ušlechtilá závěsná lampa, která dekorativně a stylově zvýrazní nejrůznější místnosti a styly zařízení. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

16 017 Kč