Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
4 produktů
-8%

Rothfels Nastavitelné LED závěsné světlo Tolu 140 cm

Výškově nastavitelné LED závěsné světlo Tolu – made in Germany LED závěsné světlo Tolu, vyrobené v Německu, se vyznačuje použitím vysoce kvalitních materiálů. Těleso světla tvoří pouze úzká čtyřhranná trubice, která se elegantně vznáší nad jídelním stolem. V případě potřeby lze světlo Tolu rychlým dotykem ruky nastavit do výšky mezi 105 a 195 cm. Šest zabudovaných LED žárovek Citizen, které lze ztlumit pomocí fázově řízeného stmívače, vyzařuje teplé bílé světlo navozující útulnou atmosféru.

15 599 Kč
-16%

Rothfels Gion LED závěsné světlo 3zdroj bílá/mosaz

Moderní stolní osvětlení s minimalistickým designem – třílampový LED závěsný lustr Gion, výškově nastavitelný Třílampový LED závěsný lustr Gion umístěný nad jídelním stolem poskytuje vynikající světlo, které je nejen jasné, ale také velmi přirozené a teplé. To je možné díky vysoce kvalitní technologii LED, která je připevněna na spodní straně tří přívěsků. Světlo je teplé bílé s dobrým podáním barev a jeho jas lze měnit pomocí externích stmívačů, jako jsou stmívače s fázovým úhlem a stmívače s fázovým řezem. Kromě toho se světlo při stmívání stává teplejším, což je způsobeno inovativní funkcí stmívání do tepla. Tímto způsobem lze ve večerních hodinách navodit příjemnou atmosféru, která vybízí k posezení a zábavě. Díky pohodlné výškové nastavitelnosti lze také individuálně nastavit výšku a umístění tří přívěsků. Mechanismus se snadno ovládá a lze jej provést v několika málo krocích. Výšku lze zvolit od nízkých 20 cm až do 150 cm. Každý přívěsek má tělo lampy ve tvaru disku, které se jakoby vznáší ve vzduchu. Tuto lehkost ještě umocňuje velmi plochý tvar. Z hlediska designu je dekorativní kontrast bílé strukturované ozdobné desky na horní straně a mosazného ozdobného kroužku velmi příjemným barevným řešením, které se hodí k mnoha různým koncepcím nábytku. Stropní skříňka, která je vybavena dostatečným prostorem pro všechny připojovací kabely, opakuje akcent v mosazné barvě a stylově doplňuje celý designový balíček. Všechny materiály a komponenty jsou vyrobeny v Německu, což ze svítidla Gion činí skutečně kvalitní výrobek vyrobený v Německu

17 399 Kč
-16%

Rothfels Gion LED závěsné světlo 3zdroje nikl/dub

Funkčnost a design made in Germany – závěsné LED svítidlo Gion s funkcí stmívání Třílampový závěsný LED zdroj Gion má stylový, elegantní a minimalistický design. Všechna tři závěsná svítidla mají diskovitá světelná tělesa s vysoce kvalitními deskami LED na spodní straně. Jsou vybaveny vysokým podáním barev (CRI>90) a nabízejí přirozené, teplé bílé světlo. Jas světla těchto tří přívěsků lze měnit pomocí externích stmívačů, jako jsou stmívače s fázovým zapínáním a vypínáním. Zároveň se díky inovativní funkci dim-to-warm světlo stává teplejším a může být sníženo z 2 800 K na 2 250 K. Toto velmi příjemné, atmosférické světlo lze použít pro širokou škálu aplikací. Toto velmi příjemné, atmosférické světlo je vhodné zejména pro útulné večery nebo romantické večeře při svíčkách. Závěsné svítidlo Gion se třemi LED žárovkami umístěné nad jídelním stolem poskytuje dostatek světla a dobré osvětlení. Výhodou je praktická nastavitelnost výšky, která umožňuje měnit výšku každého závěsu individuálně od 20 cm až do 150 cm v několika krocích. Design jednotlivých přívěsků se vyznačuje velmi plochými disky, které mají na horní straně ozdobnou horní část z pravého dřeva v barvě přírodního dubu. Tento přírodní materiál je působivě doplněn ozdobným kroužkem a hliníkovou stříškou, obojí v matném niklu. Kontrast mezi přírodním materiálem dřeva a chladným kovem činí design závěsné lampy Gion vzrušujícím a všestranným.

17 399 Kč
-16%

Rothfels Gion LED závěsné světlo 1zdr hliník/černá

Stylové černé – stmívatelné závěsné svítidlo LED Gion, výškově nastavitelné Tři závěsná svítidla LED Gion, z nichž každé má individuálně nastavitelnou výšku, tvoří elegantní a moderní závěsné svítidlo LED Gion. Každé z nich má tělo svítidla ve tvaru velmi plochého disku a díky plochému designu se zdá, že se vznáší ve vzduchu. Jsou orámovány ozdobným prstencem z matné černé a kartáčovaného hliníku a na horní straně jsou kontrastně doplněny matným hliníkem. Vysoce kvalitní a energeticky úsporná technologie LED zde vyzařuje směrem dolů a je vybavena teplým bílým světlem s možností stmívání. Proces stmívání, který lze provádět pomocí externích stmívačů, jako jsou stmívače s fázovým úhlem a stmívače s fázovým řezem, zde nabízí nejen změnu jasu, ale také změnu barvy světla. Díky inovativní technologii dim-to-warm se barevný tón svítidla při stmívání sníží z 2 800 K na 2 250 K, čímž vzniká velmi teplá, příjemná a atmosférická nálada, která poskytuje to správné osvětlení zejména ve večerních hodinách nebo při večeři při svíčkách. Kromě ozdobného kruhu disku je stropní skříňka závěsného svítidla LED Gion vyvedena v matné černé barvě, která napomáhá stylovému a elegantnímu vzhledu svítidla. Svítidlo se dvěma žárovkami je tak vhodné pro nejrůznější moderní koncepty vybavení a skvěle se hodí do kuchyní nebo obytných prostor. Díky vysoce kvalitním komponentům vyráběným v Německu je závěsné svítidlo Gion LED skutečně kvalitním výrobkem vyrobeným v Německu.

17 399 Kč