Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
5 produktů
-29%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo hranaté černá 4zdroje

Čtyřplamenová závěsná lampa Neliyah se čtvercovými stínítky Pokud hledáte stylovou závěsnou lampu, nebudete s Neliyah zklamáni. Přesvědčuje svým moderním designem z hliníku a železa v klidné pískově černé barvě a štíhlým tvarem. K jeho podlouhlému stropnímu držáku jsou připevněna čtyři zavěšení, z nichž každá podporuje stínidlo. Tyto stínítka mají čtvercový design a mohou být vybaveny zářivkami GU10, jejichž světlo je příjemně ztlumeno stěnami stínítka a zaručuje osvětlení bez oslnění. Závěsná lampa Neliyah se snadno integruje do stylu vybavení a nachází si své dokonalé místo nad jídelním stolem.

1 699 Kč
-45%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo kulaté

Čtyřplamenná závěsná lampa Neliyah v bílé barvě Neliyah přesvědčí svým prostorným a zároveň štíhlým designem. Závěsné svítidlo je vyrobeno ze železa a hliníku v atraktivním bílém barevném provedení. Jeho čtyři stínidla mají trubicový vzhled a lze je osadit žárovkami GU10. Tato stínidla jsou umístěna v řadě za sebou na tenkých závěsech, které jsou připevněny k podlouhlému stropnímu držáku. Závěsné svítidlo Neliyah se dobře začlení do stylu interiéru a snadno splyne s ostatním nábytkem. Své dokonalé místo najde zejména v jídelně a zajistí harmonické osvětlení jídelního stolu.

1 299 Kč
-37%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo kulaté černá 4 zdroje

Čtyřplamenová závěsná lampa Neliyah v moderním designu v pískově černé barvě Závěsná lampa Neliyah je ideální pro instalaci v jídelně a poskytuje správné osvětlení jídelního stolu. Sedí na podlouhlém stropním držáku, který nese čtyři závěsy, každé se stínidlem. Jeho pískově černá barva dodává lampě klidný a jemný charakter. Může být navíc vybaven světelnými zdroji GU10, jejichž světlo je obklopeno stínidly a zaručuje osvětlení bez oslnění. Závěsná lampa Neliyah se bez námahy integruje do stylu vybavení a dobře se přizpůsobí zbytku nábytku, aniž by jej zastínila.

1 499 Kč
-29%

PRIOS Prios Neliyah závěsné světlo hranaté bílá 4 zdroje

Moderní závěsná lampa Neliyah s hranatými stínidly v pískově bílé barvě Neliyah přesvědčí harmonickým barevným efektem a moderním designem. Svítidlo je umístěno na podlouhlém stropním držáku, k němuž jsou na čtyřech závěsech připevněna hranatá stínidla. Ty mohou být vybaveny žárovkami GU10 a vytvářejí neoslňující osvětlení. Lampa je vyrobena z hliníku a železa, což jí dodává robustní charakter, a atraktivní bílé zbarvení její design vlídně dotváří. Závěsná lampa Neliyah najde své dokonalé místo zejména nad jídelním stolem a vytvoří harmonický akcent v obývacím pokoji.

1 699 Kč
-38%

PRIOS Prios Palino LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Palino v černé barvě, s funkcí stmívání Závěsné svítidlo LED Palino bylo vyrobeno z hliníku a opatřeno černou povrchovou úpravou. Stropní držák i stínidlo jsou kruhové a vzájemně se tak doplňují. Tento design vypadá moderně a nápadně zároveň a okamžitě upoutá pozornost. Palino lze použít nejen v obývacím pokoji nebo jídelně, ale také v gastronomii nebo hotelnictví. Jas trvale instalovaného modulu LED lze nastavit pomocí stmívače s fázovým řezem (stmívač není součástí dodávky). Vestavěný přepínač DIP navíc umožňuje před instalací nastavit vhodnou barvu světla, takže toto svítidlo splní každé přání. Technické údaje: – stmívatelné (fázová část) – Barva světla nastavitelná pomocí přepínače DIP (3 000 K, 4 000 K nebo 5 700 K)

1 599 Kč