Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
3 produktů
-22%

Orion Závěsné světlo Alt Wien 4 žárovky

Závěsné světlo Alt Wien je vyrobeno v tradici secesního stylu a poskytuje krásné světlo Již jméno Alt Wien naznačuje, že toto závěsné světlo je poctou minulosti, v tomto případě, éře secese. Je velmi blízko půvabu přelomu století a elegantní charisma tohoto závěsného světla nelze popřít. Zvláštní pozornost přitáhne ozdobný okraj s kosočtvercovým vzorem. Opálové skleněné difuzory jsou opatřeny lesklým povrchem a přispívají k obzvláště příjemným světelným podmínkám. U těchto světel je středem pozornosti kvalita, elegance, kvalitní zpracování a dlouhá životnost. Kreativita návrhářů a rakouské řemeslné umění se zde spojuje do výrobků, které jsou uznávány po celém světě. Světla tohoto výrobce se od roku 1948 vyrábí ze 100 % v Rakousku, čímž je zajištěna dlouholetá disponibilita náhradních dílů.

21 999 Kč
-23%

Orion LED závěsné světlo Prism

Lesklá, zlatá závěsná lampa LED Prism s hranoly z křišťálového skla LED závěsné svítidlo Prism vypadá díky použitým materiálům a barvám obzvláště elegantně a elegantně. Svůj tvar získává z hranatého rámu se zlatým povrchem a lesklými hranolovými hranoly z křišťálového skla, které visí dolů z rámu a jsou snadno pohyblivé. Pohyb odráží světlo z LED, které sedí mezi řadami, a vydává ho do místnosti. Díky uspořádání a velkému počtu teplých bílých LED diod se vytváří atraktivní obecné osvětlení, které lze také ztlumit. Během montáže lze zvolit délku závěsných kabelů mezi 70 cm a 160 cm.

56 999 Kč
-23%

Orion Lustr Delia mosazný

Působivý lustr Delia s šestnácti opálovými skly Lustr Delia upoutává pozornost mimořádnou kvalitou. Je dvoupatrový, a proto má působivou výšku 95 cm. Rám světla je zhotoven z masivní mosazi. Lesklým povrchem a jemnou rýhovanou strukturou vytváří vznešenou eleganci. Vytříbenost staré vídeňské kavárny probouzí vypouklá stínidla z opálového skla. Velké stínidlo světla na spodní straně stupňuje působivé vzezření. Sklo vytváří v prostoru neoslňující a jasnou světelnou atmosféru. Atraktivní osvětlovací doplněk dokáže ještě i dnes obohatit exkluzivní kavárnu příjemnou světelnou atmosférou. Delia je také vítán jako impozantní prvek v soukromém obytném prostoru. Lustr se optimálně uplatní na vysokých stropech.

90 799 Kč