Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
7 produktů
-45%

ONLI Závěsné světlo Coen

ONLI Závěsné světlo Coen, Obývací pokoj / jídelna, ratan, E27, 22W, K: 22cm

1 899 Kč
-45%

ONLI Závěsné světlo Aloha B

ONLI Závěsné světlo Aloha B, Obývací pokoj / jídelna, rafia, E27, 22W, K: 45cm

2 199 Kč
-42%

ONLI Závěsné světlo Aloha A

ONLI Závěsné světlo Aloha A, Obývací pokoj / jídelna, rafia, E27, 22W, K: 45cm

2 199 Kč
-45%

ONLI Závěsné světlo Piattino

Závěsná lampa Piattino s lesklým zlatým stínidlemPloché stínidlo z kovaného kovu v lesklém zlatém provedení a s krásným reliéfním vzorem činí ze závěsné lampy Piattino ozdobu nad každým stolem. Krásný vzhled lampy je umocněn a vzor stínidla se také ještě lépe vyjímá, když je jako zdroj světla zvolena čirá lampa s LED vlákny.

1 099 Kč
-45%

ONLI Závěsné světlo Ambeta ve svěží světle modré barvě

Závěsná lampa Ambeta z kovu ve světle modré barvěVnější strana stínidla i kulatý vrchlík závěsné lampy Ambeta jsou navrženy ve svěží modré barvě. Vnitřní strana stínidla je lakovaná bílou barvou, aby se světlo odráželo co nejlépe. Závěsná lampa se hodí nejen do obývacího prostoru, například do jídelny nebo do kuchyně, ale vypadá hezky i v ložnici. Modré stínidlo se skvěle hodí ke světlým tónům dřeva.

1 099 Kč
-45%

ONLI Závěsné světlo Ambeta v zářivě žluté barvě

Závěsné svítidlo Ambeta ve slunečně žluté barvěAmbeta je zářivě žluté lakované závěsné svítidlo z kovu, které se hodí do mnoha interiérů a v místnosti vytvoří barevný poutač. Ať už nad jídelním stolem, v kuchyni nebo třeba v ložnici – poněkud skandinávsky vyhlížející lampa je všestranná a dekorativní. Díky bílé vnitřní straně stínidla se světlo vyzařované žárovkou optimálně odráží.

1 099 Kč
-43%

ONLI Závěsné světlo Nera Fiore v tvaru květu z kovu

Černá závěsná lampa Nera Fiore ve tvaru květuStínidlo závěsné lampy Nera Fiore se skládá z jednotlivých listů z jemných kovových vzpěr, které vytvářejí velký květ. Díky velkému průměru vypadá závěsná lampa dobře i ve velkých místnostech, například nad jídelním stolem nebo posezením. Díky filigránskému, otevřenému designu světlo vyzařuje také směrem vzhůru a vytváří krásné světelné efekty. Svítidlo vypadá ještě dekorativněji, pokud je vybaveno světelným zdrojem s LED vlákny.

1 699 Kč