Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
5 produktů
-7%

Nordlux Závěsné světlo Milford

Nordlux Závěsné světlo Milford, opálová bílá/mosaz Ø 30 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 40W, K: 38cm

2 499 Kč
-5%

Nordlux Závěsné světlo Alton s kouřovým stínidlem Ø 23cm

Závěsné svítidlo Alton s kouřově šedým sklem U závěsného světla Alton je kladen důraz na harmonii tvaru a barvy. Skleněné stínítko s přitažlivou kulatostí je tónované kouřově šedé a dosahuje mimořádně atmosférického efektu s čirou žárovkou, rustikálním nebo malým koulí. Horní válcový držák z černého kovu harmonicky přechází do skleněného odstínu. Ať už dekorativní nebo funkční pro hlavní a základní osvětlení – Alton je všestranný.

2 199 Kč
-3%

Nordlux Závěsné světlo Verona

Závěsné svítidlo Verona v klasickém skandinávském designu Závěsné svítidlo Verona nabízí poutavý barevný kontrast černé a bílé barvy, který zároveň dodává tomuto světelnému zdroji moderní nádech. Stínidlo tvoří dva opálově bílé zakřivené skleněné prvky plochého a úzkého tvaru a jeho víčko je vyrobeno z kovu. Opálové sklo rozptyluje světlo vycházející ze stran a nahoru, takže kromě přímého světla směřujícího dolů vzniká harmonické osvětlení pozadí. Díky tomu je svítidlo Verona vhodné zejména k osvětlení stolu.

1 999 Kč
-22%

Nordlux Závěsné světlo Dicte

Nordlux Závěsné světlo Dicte, ručně vázané, Ø 40cm, jantar, Obývací pokoj / jídelna, textil, kov, E27, 60W, K: 28cm

2 199 Kč
-29%

Nordlux Skleněné závěsné světlo Read

Opálově bílé závěsné světlo Read Závěsné světlo Read s opálovým bílým stínidlem pomáhá vytvořit příjemné osvětlení. Tímto způsobem nejenže vydává jasné světlo směrem dolů, ale také skrz stínidlo lampy proniká ven měkké světlo. Držák z kovu poskytuje světlu lesklý povrch. Díky své jednoduchosti a eleganci může být světlo Read dokonale integrováno do mnoha obytných prostor.

1 099 Kč