Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
4 produktů
-20%

Maytoni Kulaté závěsné světlo Dallas

Kulaté závěsné svítidlo Dallas s 25 kulovitými skly zlaté barvyVzhled závěsného svítidla Dallas je velmi dekorativní i v nerozsvíceném stavu díky stínidlům z tónovaného skla umístěným kolem lakovaného kovového prstence zlaté barvy, která jsou na jedné straně nápadná svým pěkným kulovitým tvarem a na druhé straně jemným zlatým odstínem skla.Když se rozsvítí, závěsné svítidlo Dallas šíří přes 25 skleněných lamp jemně tónované světlo s brilantním leskem, které vytváří velmi okouzlující atmosféru.

12 999 Kč
-23%

Maytoni Závěsné světlo Balbo ve žlutohnědé

Snová skleněná závěsná lampa Balbo v designu hroznuTato závěsná lampa zaujme designem, který nejen vyjadřuje určitou hravost, ale přináší také určitou eleganci a originalitu, protože stínidlo není složeno z jednoho prvku, jak je obvyklé, ale je tvořeno mnoha jednotlivými skleněnými stínidly, která jsou uspořádána do tvaru hroznu kolem středu. Tato struktura je osvětlena celkem osmi žárovkami G9, které lze objednat jako příslušenství. Díky speciálnímu tvaru a barvě skla je svítidlo nejen vizuálním, ale i světelným vrcholem, protože při rozptylu světla přes jednotlivé „skleněné hrozny“ vzniká v místnosti zvláštní světelná atmosféra. Svítidlo je vybaveno stmívatelnými světelnými zdroji G9, jejichž jas lze prostřednictvím domovní přípojky přizpůsobit situaci.

10 899 Kč
-27%

Maytoni Závěsné světlo Dallas

Závěsná lampa Dallas s chromovanými kulovitými sklyZávěsná lampa Dallas s 25 světly působí jako sen: její podlouhlé stínidlo se skládá z kulovitých skel s chromovaným odstínem připevněných k dlouhé kovové tyči. Celé svítidlo působí moderně a zároveň velmi slavnostně, protože osvětlená skla vyzařují díky svému zabarvení obzvlášť zářivé světlo. poutavé základní a plošné osvětlení pro moderní obytný prostor, které dodá každé místnosti zvláštní exkluzivitu.

11 899 Kč
-8%

Maytoni Závěsné světlo Balbo v kouřově šedé

Snová skleněná závěsná lampa Balbo v designu hroznu Tato závěsná lampa zaujme designem, který nejenže vyjadřuje určitou hravost, ale přináší také určitou eleganci a originalitu, protože stínidlo není jako obvykle složeno z jednoho prvku, ale je tvořeno mnoha jednotlivými skleněnými stínidly, která jsou uspořádána do tvaru hroznu kolem středu. Tato struktura je osvětlena celkem osmi žárovkami G9, které lze objednat jako příslušenství. Díky speciálnímu tvaru a barvě skla je svítidlo nejen vizuálním, ale i světelným vrcholem, protože při rozptylu světla přes jednotlivé „skleněné hrozny“ vzniká v místnosti zvláštní světelná atmosféra. Svítidlo je vybaveno stmívatelnými světelnými zdroji G9, jejichž jas lze prostřednictvím domovní přípojky přizpůsobit situaci.

12 999 Kč