Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
4 produktů
-24%

Masiero Závěsné světlo Gracia 12 zdrojů

Barevné, jiskřivé závěsné světlo Gracia, průměr 105 cm Závěsná lampa Garcia vyzařuje eleganci a exkluzivitu, ale také moderní kouzlo. Rám byl lakován v barvě slonoviny a byl navržen působivě a mimořádně. Dvanáct halogenových žárovek zajišťuje brilantní celkové osvětlení místnosti, které sedí na držácích držáků ve tvaru stolních svíček a dodávají závěsné lampě optický efekt svícen. Čtvercové a kulaté hranoly ve tvaru diamantu vyrobené z křišťálového skla v jasných barvách jsou lemovány jako řetízky a všude jsou připevněny na ozdobném rámečku a dělají závěsnou lampu barevným poutačem v místnosti. Vysoce kvalitní materiály, nejlepší a nejpodrobnější zpracování, elegantní a exkluzivní vzhled – to vše jsou vlastnosti, které charakterizují světla tohoto italského výrobce a činí z nich luxusní kvalitní výrobky.

72 599 Kč
-20%

Masiero Kulaté LED závěsné světlo Libe Round

Libe Round LED Designer závěsné světlo s krystaly Asfour U závěsného světla Libe Round LED-Designer je zajímavé spojení dubového dřeva a krystalů Asfour. V kulatém, prstencovém stínidle závěsného světa jsou dokola zabudované teple bílé LED, které dávají díky předem zabudovaným krystalům Asfour něžný svit. Také v baldachýnu světla byly zabudované dubové prvky. Závěsné světlo Libe Round s průměrem 60 cm osvětluje například jídelní stůl vznešeným a velmi příjemným způsobem – může být zavěšen na tři ocelová lana až 150 cm dlouhá. Exkluzivní a vysoce kvalitní závěsné LED svítidlo Libe Round je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů v Itálii – vysoce kvalitní výrobek, který poskytuje dlouhodobé potěšení a energeticky úsporné a lehké osvětlení.

59 599 Kč
-23%

Masiero Přírodní LED závěsné světlo Libe Round

Kruhová LED závěsná lampa Libe Round z dubu Stínidlo LED závěsné lampy Libe Round se skládá ze zametacího prstence ze skutečného dubu. Vnitřek jsou připevněny exkluzivní krystaly Asfour, které byly záměrně umístěny před teplými bílými LED diodami. Je to proto, že světlo svítí přímo skrz krystaly a vytváří šumivé světlo, díky kterému krystaly působivě vyniknou. LED závěsné světlo vypadá na jedné straně jednoduše a nenápadně, ale na druhé straně rozvíjí při zapnutí světla jemnou exkluzivitu, která jistě zaujme jeden nebo druhý vzhled. Proces vytváření Libe Round probíhal výhradně v Itálii od návrhu po výrobu. U produktu od výrobce Masiero si můžete být jisti, že vlastníte vysoce kvalitní lampu, která vás bude dlouho bavit.

80 399 Kč
-22%

Masiero Závěsné svítidlo Ola S6/60 studená bílá

Skleněné nebe – přitažlivě osvětlená závěsná lampa Ola S6/60 Závěsné svítidlo Ola S6/60 se skládá z atraktivně lakovaného kruhového kovového prvku, který tvoří rám světelného zdroje. Uvnitř kovového rámu lze objevit precizně zpracované a lakované skleněné prvky, které se různě třpytí a díky osvětlení nad nimi vytvářejí atmosférické prostředí. Estetické svítidlo, které dokáže reprezentativním, uměleckým a mimořádně neobvyklým způsobem vytvořit kulisu každé místnosti. Svítidla tohoto italského výrobce se vyznačují vysokou mírou elegance a exkluzivity, protože se používají pouze vysoce kvalitní materiály a proces návrhu i výroby probíhá v Itálii. Výsledkem jsou kvalitní výrobky s luxusním vzhledem, které nabízejí osvětlení na míru.

46 699 Kč