Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
106 produktů
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, modrým stínidlem a dubovým dřevemKrásně tvarovaná závěsná lampa Jinda se bude ve vaší domácnosti vyjímat. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu, která vychází z konceptu Ingo Thieleho, přesvědčuje o kvalitě značky Lucande a představuje tak přesvědčivý zážitek z bydlení a vynikající design. Závěsné svítidlo v modré a dubové barvě má patice E27. Výborně se hodí do jídelny nebo obývacího pokoje a plní dekorativní funkci i ve vypnutém stavu.

4 699 Kč
-25%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje 40 cm

Výrazné závěsné svítidlo Eryk v optice lucernyTímto světlem se i váš domov rozzáří v nové nádheře. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) můžete regulovat jas podle svých představ. Stropní svítidlo díky svému výjimečnému stylu dokonale doplní váš osobní designový koncept interiéru a je skvělou dekorací i ve vypnutém stavu. Přesvědčuje o kvalitě značky Lucande, a je tak symbolem vynikajícího zážitku z bydlení a promyšleného designu. Stropní svítidlo v černé a transparentní barvě se ve vašem pokoji prosadí a vytvoří krásnou atmosféru. Je vybaveno zásuvkou E14. Závěsné svítidlo vás nadchne a lze jej efektivně začlenit do nejrůznějších stylů interiéru. Podtrhněte útulnou pocitovou atmosféru svých čtyř stěn touto závěsnou lampou.

3 899 Kč
-19%

Lucande Sterzy závěsné světlo

Závěsná lampa Sterzy – výrazný společník do interiéru se vzrušujícím barevným gradientemNechte se inspirovat touto tvarovou lampou. Skvělé svítidlo přesvědčí svým stylovým designem, který se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Funkce stmívání umožňuje individuální regulaci jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Závěsné svítidlo v barvách antracit a zlatá v sobě spojuje všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lucande přináší. Je vybavena objímkou E27. Závěsná lampa je naprostou nezbytností pro dotvoření skvělé atmosféry každého obytného prostoru. Každá místnost se optimálně prezentuje díky zdařilému světlu závěsné lampy. Závěsná lampa je nejen skvělým zdrojem světla, ale také se skvěle vyjímá jako dekorativní prvek nábytku.

4 199 Kč
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, dubovým dřevem a bílými látkovými stínidly – útulné osvětlení jídelního stoluNechte se inspirovat krásně tvarovanou závěsnou lampou Jinda. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a najde své místo v každé jídelně nebo obývacím pokoji. U této lampy se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lucande. Model Jinda dále obohatí váš osobní koncept interiéru o severský design, který se vrací k Ingo Thielemu a prezentuje se v barvě dubu i v bílých textilních odstínech. Je vybaven zásuvkami E27. S touto lampou vytvoříte atraktivní osvětlení čtyř stěn.

4 699 Kč
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Čtyřplamenná závěsná lampa Jinda s dubovým dřevem a stínidly z šedé vlněné plstiS touto závěsnou lampou si můžete vytvořit stylové světelné akcenty a dodat svému interiéru něco, co má něco do sebe. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu od Ingo Thieleho přesvědčí barvami šedá a dubová. Model Jinda je vhodný pro žárovky s paticí E27 a najde své místo v každé jídelně a obývacím pokoji. Značka Lucande je zárukou kvality, přesvědčivého zážitku z bydlení a promyšleného designu. Svítidlo může sloužit jako dekorace i ve vypnutém stavu.

4 899 Kč
-19%

Lucande Diborah závěsné světlo

Diborah – výrazný interiérový společníkPro vaše čtyři stěny je tato lampa skvělou volbou. Lampa umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), ukazuje se v pěkném designu. Je vybavena paticí G9. Závěsné svítidlo dokonale zapadne do vašeho pokoje a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Tato stropní lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Lampa má šedou barvu, optimálně se hodí pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru něco určitého a nejenže zapůsobí krásným světlem, ale splní i dekorativní účel.

3 799 Kč
-19%

Lucande Diborah závěsné světlo

Závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemi v pestrém barevném provedeníNechte se inspirovat touto lampou. Stropní lampa se prezentuje ve vynikajícím stylu a skvěle se hodí do všech místností. Pomocí externího stmívače můžete regulovat jas podle své nálady, pokud lampu vybavíte stmívatelnými žárovkami. Ve značkové kvalitě od společnosti Lucande představuje promyšlený design a vynikající zážitek z bydlení. Závěsná lampa je vybavena paticí G9. Je to dokonalý předmět, který dodá každé místnosti útulnou atmosféru. Závěsná lampa ze skla je ideální pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru další šmrnc. Přesvědčí nejen krásnou hrou světla, ale plní také dekorativní funkci.

4 199 Kč
-30%

Lucande Elidan závěsné světlo v černé barvě

Závěsná lampa Elidan v nadčasové černé a zlaté barvě Tato krásná závěsná lampa zaujme svým zajímavým charakterem. Elidan je vyroben z oceli a hliníku. Jejich barevný koncept je nadčasová černá a zlatá. Expanzivní stínidlo má speciální tvar, který podtrhuje elegantní design svítidla. Lampu Elidan lze použít v jídelně nebo v obývacím pokoji i v kuchyni. Protože stínidlo je navrženo tak, aby bylo velmi otevřené, doporučuje se zde obzvláště dekorativní světelný zdroj, který podtrhuje charakter žárovky.

3 599 Kč
-26%

Lucande Taylan závěsné světlo

Závěsná lampa Taylan s pěti svítidly ze železa a sklaNechte svůj interiér zazářit touto lampou. Pokud nainstalujete externí stmívač nebo použijete stmívatelné žárovky (nejsou součástí dodávky), je možné lampu bez problémů stmívat. Model Taylan má objímku G9. Svítidlo v barvě mosazi v krásném designu od Ingo Thieleho vytváří optimální obraz. V tomto závěsném svítidle se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. S tímto svítidlem je zaručena domácká atmosféra.

4 399 Kč
-46%

Lucande Taylan závěsné světlo

Závěsná lampa Taylan s devíti stínidly ze sklaZískejte útulnost a příjemné světelné podmínky ve svých čtyřech stěnách s tvarovanou lampou Taylan. Závěsné svítidlo lze stmívat v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) pro individuální regulaci jasu podle vašeho přání. Závěsná lampa v barvě mosazi je vhodná pro použití žárovek s paticí G9. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které definují značku Lucande. Lampa v atraktivním designu Ingo Thieleho nejen reprodukuje krásnou hru světla, ale plní také dekorativní funkci.

4 899 Kč
-50%

Lucande Bassiola závěsné světlo z bambusu 3 zdroje

Třílampový design závěsného svítidla Bassiola s třístranným stínidlem z bambusu ve vídeňské vazběBassiola přesvědčí jako závěsné svítidlo do jídelny po celé linii a vykouzlí působivý světelný obraz, který se vyznačuje čistou útulností a okouzlujícím způsobem kombinuje stínidlo a světlo. Tato závěsná lampa se tak skvěle hodí do všech boho stylů, které se zaměřují na přirozený výběr materiálů s odpovídajícími jasnými přírodními barvami a také na velmi útulnou auru. Každé ze tří stínidel má tři diagonálně navržené prvky z bambusu ve vzhledu vídeňského proutí, které je krásnou klasikou pro obývací prostor a těší se velké oblibě již od minulého století. Proutí je olemováno černou barvou a v jídelně nebo v obývacím pokoji nad konferenčním stolkem vystřihne závěsná lampa se třemi lampami opravdu krásnou postavu. Exkluzivní design sahá až k Ingo Thielemu a ztělesňuje velmi stylový výraz.

3 099 Kč
-27%

Lucande Imron závěsné světlo

Šestisvětelné závěsné svítidlo Imron ze železa v pískově černé barvě – vytvořil Ingo ThieleImron přináší výrazné akcenty do konceptu osobního nábytku a prezentuje se v decentním barevném provedení. Skládá se z podlouhlého stropního držáku, k němuž jsou připevněny dva závěsy, z nichž každý nese stínidlo. Tato stínidla mají vzrušující a hravý tvar a každé z nich může být vybaveno třemi svítidly. Závěsná lampa Imron se dokonale hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice, ale lze ji použít i k osvětlení jídelního stolu. Za svůj zvláštní tvar vděčí portfoliu designéra Ingo Thieleho.

4 699 Kč
-35%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Třílampový skleněný design závěsného svítidla Sharvil v opálově bílé barvě a niklu – ideální k jídelnímu stoluTvarované závěsné svítidlo Sharvil se skvěle hodí ke čtyřem stěnám. Funkce stmívání umožňuje individuální nastavení jasu pomocí externího stmívače. Ať už v jídelně nebo v obývacím pokoji – toto závěsné svítidlo si najde místo i na vašich čtyřech stěnách. Kvalitní lampa značky Lucande v moderním stylu, jejíž design sahá až k Ingo Thielemu, představuje zdařilý design a přesvědčivý pocit z bydlení. Model Sharvil je vhodný pro použití žárovek s paticí E27, dodává se v přesvědčivé niklové barvě a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorace.

4 399 Kč
-50%

Lucande Mikolay závěsné světlo čtyři zdroje

Designové závěsné svítidlo Mikolay z oceli v pískově černé barvěMikolay je spolehlivým zdrojem světla a atraktivní dekorací interiéru. Závěsná lampa visí na závěsu a skládá se z podlouhlé vzpěry, která nese čtyři horizontální stínidla. Tato stínidla mají speciální design zakřivených prvků a lze je osadit vhodnými světelnými zdroji. Podlouhlý tvar závěsné lampy Mikolay se dokonale hodí k instalaci nad stůl a poskytuje příjemné osvětlení při stolování. Navíc se skládá z oceli a prezentuje se souvislým pískově černým zbarvením. Myšlenka stylu lampy pochází z portfolia Ingo Thieleho.

3 099 Kč
-48%

Lucande Aparas závěsné světlo vzhled listů 3zdroje

Designová závěsná lampa do jídelny se třemi lampami Aparas s dekorem listů ve vzhledu kapradí Aparas má tři stínidla zavěšená v řadě, která v horní části připomínají černou polokouli a ve spodní části jsou opatřena uměleckým dekorem listů ze železa, který připomíná listy kapradí. Uvnitř jsou stínidla zlatá, což vytváří hřejivý tón ve světelném vyzařování. Světelný vzor je však také sám o sobě velmi zvláštní a vyznačuje se krásnou hrou světla a stínu, která vzniká díky mezerám v listech. Světlo tak směřuje převážně dolů, a proto se velmi dobře hodí k osvětlení jídelního stolu, který je jedinečným způsobem zasazen do scény. Stylový vzhled vhodně doplňují textilní kabely a v podstatě černý povrch působí nápadně a elegantně.

4 699 Kč
-53%

Lucande Rufina závěsné světlo

Třílampový závěsný lustr Rufina z kouřového skla s exkluzivním designem ve tvaru rondeluV svítidle Rufina jsou tři stínidla uspořádána do tvaru rondelu a visí z kulatého vrchlíku v různých výškách. Skládají se z kovového rámu v černé barvě a kužele z kouřového skla, který je rámem obklopen. Kouřové sklo vytváří měkké tlumené světlo, které díky němu působí útulně. Tmavé stínidlo dodává závěsnému svítidlu vznešený a extravagantní vzhled. Použité světelné zdroje jsou při zapnutí i vypnutí jasně viditelné, a proto by měly odpovídat celkovému vzhledu, jako je tomu například u žárovek. Rufina se svým konstrukčním tvarem a třemi stínidly v individuálním provedení velmi dobře hodí nad pult nebo jídelní stůl a zkrášlí obytné prostory dekorativním efektem.

3 499 Kč
-43%

Lucande Rufina závěsné světlo

Podlouhlá závěsná lampa Rufina z kouřového skla se třemi lampami a exkluzivním designemU lampy Rufina jsou tři stínidla uspořádána do podlouhlého tvaru a skládají se ze čtyřdílného kovového rámu v černé barvě a kuželu z kouřového skla, který představuje stínidlo. Kouřové sklo způsobuje měkké ztlumení světla, které díky němu působí útulněji, a stínidlo vypadá stejně vznešeně jako extravagantně. Světelné zdroje jsou stále jasně viditelné – alespoň při zapnutí lampy – a měly by tedy odpovídat celkovému vzhledu, jako je tomu u žárovek, které svítí LED diodami, ale byly vytvořeny po vzoru klasických žárovek. Díky svému podlouhlému tvaru a třem stínidlům v individuálním provedení se závěsná lampa velmi dobře hodí nad pult nebo jídelní stůl a dekorativně zkrášlí obytné prostory.

4 399 Kč
-52%

Lucande Kilio LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Kilia s pěti žárovkami, lesklými chromovanými aplikacemi a stínidly z bublinkového skla Toto závěsné svítidlo ve tvaru paprsku je velmi vhodné do jídelny v obývacím pokoji nebo do kuchyně a vydává nejen jasné, ale především velmi účinné světlo. To je možné díky bublinkové struktuře skleněných stínidel. Světlo se zde někdy tvoří na stěně jako jemné a uklidňující vlny, a tím vybočuje z řady. LED diody jsou úsporné a efektivní, takže je lze nechat svítit delší dobu, aniž by náklady na elektřinu prudce vzrostly. Díky chromovému lesku povrchové úpravy vypadá celkový design závěsného svítidla LED poměrně moderně.

3 299 Kč
-46%

Lucande Závěsné světlo Lyani v chromu

Velká závěsná LED lampa Lyani s klasickým kruhovým tvarem a lesklým chromovým povrchem, stmívatelná pomocí vypínače na stěně Lyani se hodí do kuchyní a jídelen a je neúprosně elegantním řešením osvětlení, zejména pro moderní pokoje. Jas LED je extrémně vysoký a v případě potřeby můžete použít nástěnný spínač jako stmívač a regulovat jas ve třech stupních. Kovový prstenec má lesklý chromovaný povrch, který dále zesiluje stylový vzhled závěsného LED světla.

4 899 Kč
-9%

Lucande Zyli závěsné světlo

Závěsná lampa Zyli s jantarovými odstíny skla Basis tohoto stylového závěsného světla Zyli tvoří tři různě tvarované skleněné odstíny. Ty jsou decentrálně připevněny k černému vrchlíku pomocí černého textilního kabelu, který dodává lampě extrémně moderní vzhled. Světlo jemně prosvítí barevnými odstíny skla a zajišťuje dobré základní osvětlení v každém obývacím pokoji.

3 899 Kč
-30%

Lucande Paliva LED závěsné světlo

Vícelamelové závěsné svítidlo LED Paliva s teplým bílým světlem Závěsné svítidlo LED Paliva přesvědčí svým stylovým vzhledem, který lze dokonale začlenit do moderního prostředí. Kruhové pouzdro je zavěšeno na měděném drátu na kulatém stropním držáku. Kryt byl vyroben ze železa a povrchově upraven černou barvou. Tyto diody LED jsou trvale instalovány a vyzařují teplé bílé světlo, které vytváří příjemnou atmosféru. Světelné zdroje jsou nejen svítivé, ale mají také úspornou spotřebu energie, což je pro moderní technologii LED typické. Paliva je vizuální obohacení pro soukromé i komerční použití.

3 399 Kč
-26%

Lucande LED závěsné světlo Mairia

LED stropní svítidlo Mairia LED, výškově nastavitelné a stmívatelné pomocí nástěnného vypínače Čistě navržené LED závěsné svítidlo Mairia získává svou individualitu díky vlnovým prvkům. Energeticky úsporné LED diody byly připojeny ke spodní straně a zajišťují tak jasné osvětlení teplým bílým světlem. Zavěšení je výškově nastavitelné a může být nastaveno podle potřeby. Díky podlouhlému tvaru je Mairia ideální pro umístění nad jídelní stůl. Intenzitu světla lze tlumit ve třech stupních pomocí nástěnného vypínače, díky čemuž je lampa vhodná pro příjemnou večeři nebo vzrušující večer her.

3 799 Kč
-48%

Lucande LED závěsné světlo Marija

Výškové nastavitelné LED závěsné světlo Marija se stříbrnými kryty Tato závěsná svítilna je prvořadým příkladem moderního interiérového stylu a díky flexibilnímu nastavení výšky může být umístěna v kterémkoli pokoji. LED závěsné světlo Marija s obdélníkovým stropním zavěšením je namontováno v několika krocích a zapůsobí dvěma pevnými vodicími lanky. Na spodní straně těchto lanek je osvětlovací prvek. Kryty jsou ohnuty navzájem opačným směrem a mají stříbrnou barvu. Jsou umístěny vertikálně a budou poutat pozornost nejen až zapnutím LED světelného zdroje. Díky tříúrovňové technologii stmívání (pomocí nástěnného vypínače) lze závěsné světlo Marija přizpůsobit individuálním požadavkům na jas.

4 199 Kč
-15%

Lucande Andrik závěsné světlo

Závěsná lampa Andrik z pěti lamp vyrobená z oceli s kulatými prvky v pískově černé barvě Závěsná lampa Andrik je svým poutavým vzhledem něco velmi zvláštního. Pět závěsů je umístěno v řadě na podlouhlém stropním držáku. Na každém konci je kruhový kruh, který je vytvořen z ocelově pískových vzpěr. Uvnitř každého z kruhů je otevřená objímka, do které lze vložit lampu E27. Vzhledem k nerušenému výhledu na světelný zdroj je vhodné použít vláknový světelný zdroj, protože tím je zdůrazněn speciální tvar žárovky s vlastním zvláštním vzhledem. Závěsná lampa Andrik vypadá obzvláště dobře ve větších místnostech a svým nápadným zevnějškem vytváří na stropech poutavé akcenty.

3 899 Kč
-10%

Lucande Wilja závěsné světlo

Kouřově šedé sklo – závěsné svítidlo Wilja se třemi plameny Tři odstíny skla, které jsou seřazené paralelně k sobě, mají různé tvary. Tento rozdíl tvoří moderní vzhled závěsného světla Wilja. To je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Ať už v obývacím pokoji, jídelně nebo nad kuchyňským stolem, poskytuje Wilja všude dostatečné jasné a příjemné osvětlení.

4 199 Kč
-29%

Lucande Jídelní lampa LED Arnik

Třístupňově stmívatelná LED závěsná lampa Arnik v přímočarém vzhledu V Arniku může být výška sklonu upravena podle potřeby (110 cm – 210 cm), protože závěsné světlo LED má integrovaný kladkový mechanismus. Kromě toho lze jas nastavit ve třech úrovních. Chcete-li nastavit tuto funkci, potřebujete pouze normální přepínač na stěně a nemusíte instalovat doplňky, což znamená, že máte okamžitě užitek ze stmívatelného osvětlení. Decentní niklový design s matným povrchem dobře zapadá do všech možných stylů interiérového designu v moderním vzhledu a vyzařuje decentní chlad.

4 399 Kč
-17%

Lucande Stoika LED závěsné světlo

Závěsné LED svítidlo s pěti žárovkami Stoika s funkcí třístupňového stmívání LED závěsné svítidlo Stoika je vhodné pro použití nad dlouhým jídelním stolem i nad pultem, protože svými pěti světelnými zdroji dokáže velmi dobře osvětlit prostor pod ním. Díky matným plastovým krytům teplé bílé světlo jemně dopadá na povrch stolu a je rovnoměrně rozloženo bez oslnění. Chcete-li přizpůsobit prostředí místnosti, můžete ztlumit jas světla ve třech různých úrovních díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí OFF opakovaným stisknutím nástěnného vypínače: 100%, 50% a 10%. To vytváří v místnosti útulnou atmosféru. Pěkný poutač nad jídelním stolem nebo jako pultové osvětlení v oblasti stravování! – vysoká úroveň odolnosti proti nárazu IK08 3krokové ztlumení + vypnutí: Nástěnný vypínač umožňuje zapínání a vypínání lampy jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím přepínače: 100%, 50% a 10%.

3 899 Kč
-42%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

Pětižárovkové LED závěsné svítidlo Hayley se skleněnými koulemi a zlatými prvky Hayley se v pětižárovkovém, podlouhlém provedení velmi dobře hodí nad jídelní stůl, kde poskytuje okouzlující světlo. Stínidla jsou kompaktní a ve formě koulí, které jsou tvořeny převážně čirým sklem s bublinovou strukturou. Nejenže se z optického hlediska jeví velmi zajímavé, ale také přispívá k zážitku se třpytícím světlem. V dolní části jsou zlaté kovové prvky, které lze považovat za speciální ozdobu, které individualizují vzhled a poskytují ušlechtilý efekt. Světlo se šíří nahoru a dolů, ale otvory na spodní straně jsou opatřeny bílým skleněným stínidlem, které umožňuje, aby světlo vystupovalo plynuleji a rovnoměrněji a aby se zabránilo oslnění.

4 199 Kč
-35%

Lucande LED závěsné světlo Ezana ze tří prstenců

LED závěsné světlo Ezana z niklu, stmívatelné nástěnným vypínačem LED závěsné světlo Ezana se prezentuje důmyslnou konstrukcí tří soustředných prstenců ve futuristickém a elegantním designu. Vzhledem k decentní barvě niklu kovu může být integrováno do různých stylů interiéru. Zavěšení se skládá z devíti strun, které umísťují prstence do různých úhlů. Vzhledem LED páskům na stranách prstenců svítí světlo lampy jak dovnitř, tak ven. Díky funkci stmívání (ve třech úrovních vypínačem) lze jas měnit podle potřeby. Závěsné světlo tak působivě nasvítí místnost.

4 399 Kč
-38%

Lucande LED závěsné trámové světlo Roan ve tvaru vlny

LED závěsné trámové světlo Roan ve tvaru vlny s vysokou svítivostí – ideální do jídelny Roan zapůsobí vysokou svítivostí a dobrou energetickou účinností, takže jídelní místa mohou být díky závěsnému trámovému světlu osvětlena velmi dobře. Tvar vlny obou prvků vypadá nejen velmi individuálně, ale také je velmi moderní. Proto se světlo dobře hodí k minimalistickému interiéru a vhodně doplní obytné prostory. Při použití externího stmívače lze jas upravit podle požadavků a satinování akrylového povrchu poskytuje co nejrovnoměrnější světlo.

3 499 Kč
-19%

Lucande Noctavi závěsné světlo

Neobvyklá závěsná lampa Noctavi v černo-zlatém provedení Zvláštností této závěsné lampy je stínidlo, které odhodí klasický design a prezentuje se v moderním vzhledu. Stínidlo se skládá z mnoha jednotlivých disků, které se zdají být nabodnuty na filigránové tyče a dohromady dávají tvar koule. Disky jsou vyrobeny z plastu a jsou zvnějšku černé, ale uvnitř zalité teplým zlatem. Teplý zlatý tón zajišťuje krásné odlesky, které jsou rozloženy po celé místnosti. Barevný kontrast zlaté a černé je trendem a přináší do interiéru individuální akcenty.

3 799 Kč
-43%

Lucande LED závěsné světlo Marija

Závěsné světlo Marija se zlatým vodorovným krytem zapůsobí LED světlem a zabudovanou stmívací funkcí V této LED závěsné svítilně se barvy zlata a stříbra kombinují stejně hravě jako zakřivené tvary korpusu. Stropní zavěšení je dobře vidět, protože jeho obdélníkový tvar ve zlaté barvě přitahuje pozornost nahoru. Na dvou vodicích lankách LED závěsného světla Marija visí kryt, který má rovněž zlatou barvu, je plochý a mírně zahnutý. To mu dává hravý vzhled a zároveň zdůrazňuje umělecký charakter. Pomocí lankové závěsné technologie lze seřídit výšku svítilny od 90 cm do 150 cm. Běžným nástěnným vypínačem lze LED závěsné světlo Marija stmívat ve třech úrovních, proto se vždy přizpůsobí světelným požadavkům v místnosti.

4 399 Kč
-32%

Lucande Oriaki LED závěsné světlo černá

Černá LED závěsná lampa Oriaki s praktickou funkcí plynulého stmívání LED závěsná lampa Oriaki má tenký a módní design. Váš kompaktní stropní držák nese podlouhlý stínidlo, které je vybaveno vestavěnými LED diodami. Lampa je vyrobena ze železa, hliníku a plastu a její černá barva jí dodává klidný charakter. Pomocí vypínače v horní části stínítka lze LED závěsnou lampu Oriaki nepřetržitě stmívat a vždy poskytuje správné světlo. Lampa je ideální pro instalaci nad jídelní stůl a velkoryse ji osvětluje.

4 399 Kč
-19%

Lucande Zyli závěsné světlo

Skleněné odstíny kouřově šedé – závěsná lampa Zyli s moderním vzhledem Závěsné světlo Zyli, které je stejně vhodné jako osvětlení a poutač pro moderní obytné prostory, zaujme třemi různě tvarovanými skleněnými odstíny. Jsou vyrobeny z kouřově šedého skla a připevňují se k vrchlíku pomocí černého textilního kabelu. Tímto způsobem Zyli zajišťuje jasné a příjemné osvětlení, které lze použít v místnosti samotné nebo nad stoly.

3 399 Kč
-24%

Lucande Tarium LED závěsné světlo z hliníku

Tmavé závěsné svítidlo LED Tarium ve vzrušujícím designu Závěsné svítidlo Tarium LED zaujme svým štíhlým designem a jednolitou barvou. Byl vyroben z hliníku a navržen v klasické černé barvě. Proto vypadá elegantně na stropě obývacího pokoje, nad jídelním stolem nebo nad kuchyňskou linkou. Toto svítidlo nabízí příjemné, teplé bílé světlo, které v místnosti okamžitě vytvoří větší útulnost. Pro vytvoření obzvláště krásné atmosféry lze jas svítidla individuálně nastavit pomocí společného nástěnného stmívače. Tarium tak v místnosti vytváří harmonické světelné akcenty a velmi dobře zapadá do moderních stylů vybavení. Může být elegantním řešením osvětlení jak ve vlastních čtyřech stěnách, tak v komerčních prostorách.

4 699 Kč
-24%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

LED závěsné světlo Hayley se třemi skleněnými koulemi a kovovými prvky v lesklém zlatě Hayley se v třízdrojové verzi hodí nad jídelní stůl a zapůsobí krásou, která je tvořena třpytivým bublinkovým sklem a kovovými prvky ve zlatě. Stínidla jsou kompaktní a mají kulovitý tvar. Největší část je vyrobena z atraktivního bublinkového skla, avšak dole je kovový prvek v lesklém zlatém odstínu, zatímco přímý výstup světla na spodní straně skrz bílý skleněný prvek je měkčí a rovnoměrnější a nezpůsobuje oslnění. Skutečně atraktivní světlo.

4 899 Kč