Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
122 produktů
-11%

Lucande Edami závěsné světlo ze skla

Závěsná lampa Edami v hodnotném mosazném vzhledu Tato krásná závěsná lampa zaujme svým nádherným designem, který je složen ze zajímavé kombinace materiálů. Kryt byl vyroben ze železa a povrchově upraven mosaznou barvou. Díky tomu lampa vizuálně vynikne a okamžitě oživí místnost. Stínidlo bylo navrženo ve tvaru koule a skládá se ze skla. Protože je místo hoření jasně viditelné, doporučuje se použít dekorativní žárovku, která zdůrazní hodnotný charakter tohoto svítidla.

1 599 Kč
-16%

Lucande Sterzy závěsné světlo sklo šedá

Závěsná lampa Sterzy se skleněným stínidlem ve vzrušujícím barevném gradientuTato lampa dodá vašemu domovu také něco výjimečného. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) lze světlo ztlumit podle vašeho přání. Díky svému výjimečnému designu svítidlo stylově doplní koncept vybavení vašeho obývacího pokoje. Je uzpůsobeno pro připojení žárovek s paticí E27. Svítidlo má antracitovou a zlatou barvu. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lucande. Lampu lze dokonale začlenit do každého obytného prostoru a vytváří krásný šmrnc. Snadno zapadne do stávajícího stylu interiéru a může sloužit nejen jako osvětlení, ale být i nádherným dekorativním prvkem. Podtrhněte útulnou obytnou atmosféru svých čtyř stěn tímto svítidlem.

1 499 Kč
-19%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje 21 cm

Robustní závěsná lampa Eryk se třemi zásuvkami Nechte se inspirovat touto lampou. Díky svému výjimečnému vzhledu se lampa efektivně hodí do všech obytných prostor a vytváří příjemnou atmosféru. Jas můžete regulovat podle své nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Závěsná lampa poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašim místnostem. Vynikající pocit z bydlení a vkusný design charakterizují svítidlo značky Lucande. Stropní svítidlo v černé a transparentní barvě bylo vyrobeno pro použití žárovek s paticí E14. Krásný vzhled svítidla dodá vašim místnostem příjemný nádech, který snadno sladíte s některým ze stávajících dekorativních prvků. Doplňte tímto svítidlem atmosférické osvětlení svých čtyř stěn.

2 899 Kč
-21%

Lucande Caris závěsné světlo Ø19cm černá/zlatá

Decentní závěsné svítidlo Caris z oceli Jednoduchá elegance – to popisuje závěsné svítidlo Caris. Inspiruje jasnými liniemi a zdrženlivým designem. Těleso je vyrobeno z černě lakované oceli, což dodává lampě další modernost. Díky stínidlu, které je otevřené směrem dolů, je lampa ideální pro osvětlení stolu v obývacím pokoji nebo jídelně. Stínidlo ve tvaru trychtýře umožňuje jasný výhled na světelný zdroj (není součástí dodávky). Díky tomu by měla být vybrána trendy žárovka Filament nebo ve vzhledu uhlíkových vláken.

1 099 Kč
-32%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Kulaté skleněné závěsné svítidlo Sharvil s opálovým povrchem pro krásný světelný efekt, exkluzivní designS tímto tvarovaným závěsným svítidlem získáte ideální osvětlení a přitažlivou obytnou atmosféru ve svých čtyřech stěnách. Model Sharvil umožňuje nastavit jas podle vašich přání pomocí externího stmívače a má patici E27. Závěsné svítidlo se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice a přesvědčí i vizuálně svým moderním designem, který se vrací k Ingo Thielemu. Značka kvality Lucande představuje jedinečný zážitek z bydlení a krásný design. Model Sharvil poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.

2 099 Kč
-50%

Lucande Linnard závěsné světlo ze železa

Závěsné svítidlo Linnard s pěti žárovkami ve výrazném designu z černého železa Linnard přesvědčí svým stylovým designovým vzhledem a je atraktivním doplňkem interiéru. Závěsné svítidlo se skládá z kruhového prvku z černého železa, v němž je umístěno pět odkrytých patic, které lze osadit odpovídajícími žárovkami. Použití žárovek zde může ještě více podtrhnout vzhled svítidla. Linnard se obzvláště dobře vyjímá v obývacím pokoji nebo v ložnici a promění každou místnost v něco výjimečného. Nápad na design svítidla pochází od Ingo Thieleho

2 199 Kč
-48%

Lucande Linnard závěsné světlo ze železa

Černá závěsná lampa Linnard – designová lampa od Ingo Thiele Linnard je stylová závěsná lampa navržená Ingo Thiele. Je vyroben ze železa a má jednoduchou černou barvu. Kruhový prvek, který je připevněn ke stropu pomocí tří závěsů, má tři otevřené zásuvky, které lze osadit vhodnými svítidly. Pro zvláštní vzhled lze zvolit žárovkové světelné zdroje a barvu světla přizpůsobit osobním potřebám. Linnard je ideální pro výrazné akcenty v rámci vlastního konceptu vybavení.

1 599 Kč
-35%

Lucande Bassiola závěsné světlo z bambusu 1 zdroje

Exkluzivní designová závěsná lampa Bassiola s bambusovým stínidlem ve vzhledu vídeňského proutíBassiola přesvědčí dekorativním designem v exkluzivním provedení od Ingo Thieleho. Závěsné svítidlo má stínidlo složené ze tří bočních částí s černým rámem, na nichž je typické vídeňské proutí, které bylo oblíbeným designovým prvkem již na počátku minulého století a neztratilo nic ze své popularity. Světlý bambusový odstín tak působí mimořádně přirozeně a lze jej dobře kombinovat se stylem vybavení boho, kde přírodní materiály a útulnost patří k charakteristickým rysům. Stínidlo z bambusu s atraktivním výpletem také přispívá k velmi krásnému světelnému vzoru, který umně kombinuje světlo a stín a velmi výrazně zvyšuje útulnost

1 299 Kč
-40%

Lucande Kellina závěsné světlo v bílé barvě

Designová závěsná lampa Kellina se stylovým dvojitým stínidlemKellina se představuje jako moderní závěsná lampa, která díky svému zvláštnímu designu okamžitě upoutá pozornost, aniž by zastínila nábytek ve svém okolí. Má filigránské zavěšení a kulatý stropní držák, přičemž hlavní pozornost jejího designu je zaměřena na svěží dvojité stínidlo. Světlo vyzařuje jak směrem nahoru, tak dolů, čímž se minimalizuje riziko oslnění. Toto svítidlo lze co nejlépe využít nejen v domácnosti jako osvětlení jídelny, ale také v komerčním prostředí, například nad barovým pultem.

2 499 Kč
-22%

Lucande Kellina závěsné světlo v černé barvě

Výrazná závěsná lampa Kellina se stylovým dvojitým stínidlemKellina je elegantní závěsná lampa, která boduje svým ocelovým stínidlem. Design působí elegantně a moderně a je vhodný pro různé styly zařízení a místnosti. Tato lampa může vytvořit útulnou atmosféru nad jídelním stolem i nad barovým pultem v hotelu – možnosti použití lampy Kellina jsou rozmanité. Zatímco zavěšení zůstalo poměrně jednoduché, svítidlo zaujme zejména dobře tvarovaným dvojitým stínidlem. Stínidlo slouží k neoslňujícímu rozložení světla v místnosti a na stropě se stává skutečnou ozdobou.

2 399 Kč
-43%

Lucande Tornike závěsné světlo čtyři zdroje železo

Závěsné svítidlo Tornike ze železa se čtyřmi odkrytými zásuvkamiTornike je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice. Závěsná lampa je vyrobena ze železa a má matnou černou barvu. Má čtyři zásuvky, z nichž dvě jsou v rámečku proti sobě a mohou být vybaveny odpovídajícími světelnými zdroji. Vzhledem k volnému pohledu na světelné zdroje jsou v tomto případě vhodné zejména žárovky. Ty mají zvláštní vzhled a dodávají svítidlu jistotu. Díky svému zavěšení je Tornike ideální pro instalaci nad jídelní stůl.

2 199 Kč
-38%

Lucande Mikolay závěsné světlo

Stylové závěsné svítidlo Mikolay z oceli – z designového portfolia Ingo ThielehoMikolay je dokonalým řešením pro osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice. Tři závěsy jsou připevněny ke kulatému stropnímu držáku, z nichž každý nese stínidlo ve speciálním tvaru. Stropní držák i stínidla jsou vyrobeny z robustní oceli a prezentují se jednoduchým pískově černým zbarvením. Svítidlo Mikolay lze navíc vybavit odpovídajícími světelnými zdroji, a nabízí tak volný výběr barvy světla, takže jej lze přizpůsobit osobním potřebám. Závěsné svítidlo Mikolay vytváří výrazné akcenty na plochých stropech a dodává osobnímu konceptu vybavení to pravé.

2 599 Kč
-46%

Lucande Taylan závěsné světlo 1zdroj stínidlo sklo

Závěsná lampa Taylan v mosazné barvě se skleněným stínidlemHarmonická závěsná lampa Taylan najde své ideální místo v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem. Má stínidlo ze skla, které je udržováno mléčné, a tři patice G9. Ty lze osadit odpovídajícími žárovkami – což umožňuje volný výběr barvy světla. Stínidlo, které je na spodní straně otevřené, vytváří neoslňující osvětlení a navozuje útulnou atmosféru. Taylan lze snadno kombinovat s dalšími svítidly její řady.

1 399 Kč
-40%

Lucande Závěsné světlo Nordwin

Čtyřzdrojové závěsné trámové světlo v černé a zlaté Nordwin může být umístěn díky podlouhlému tvaru a čtyřem zdrojům světla nad jídelním koutem nebo pultem. Stínidla jsou úzká a kompaktní, ale zabírají určitý prostor směrem nahoru a vypadají úzké a podélné, dokud nepřejdou do závěsných lanek. Zvnějšku je každé stínidlo a stropní korpus v matné černé, zatímco vnitřek je pokryt zlatou fólií, která má úžasný vliv na světelný efekt a vyzařuje teplé, útulné světlo. Elegantní skandinávský styl.

2 899 Kč
-41%

Lucande Rufina závěsné světlo kouřové sklo 1 zdroj

Závěsná lampa Rufina s jednou lampou a stínidlem z kouřového skla, exkluzivní designZávěsná lampa Rufina se hodí k osvětlení stolů v obývacích a jídelních prostorách. Má stínidlo z kouřově šedého skla, které je obklopeno ocelovým rámem v černé barvě a směrem nahoru se zužuje. Design je exkluzivní a vyznačuje se kontrastem, který stojí za to vidět. Kouřové sklo vytváří zajímavý, útulný efekt a mírně tlumí světlo. Při zapnutém světle jsou však světelné zdroje jasně viditelné, a proto by měly být pečlivě vybírány a měly by mít pokud možno klasický vzhled žárovky, jako je tomu i u žárovek.

1 699 Kč
-34%

Lucande Sedrik závěsné světlo

Závěsné světlo ve tvaru klece Sedrik tvaru kostky Sedrik se dobře hodí k moderním zařízením, ale také ztělesňuje určitý vintage vzhled s tvarem klece. Otevřená skříň, která tvoří stínidlo závěsného svítidla, je vyrobena z černého kovu a světlý dubový dekor dotváří celkový design stylovým způsobem. Vzhledem k tomu, že svítidlo sestává pouze z jednoho rámu, je pohled na žárovku E27 zcela volný, takže je také nedílnou součástí designu. Proto byste se měli ujistit, že si vyberete žárovku, která je opticky blízká klasickým žárovkám, jako je tomu v případě energeticky úsporných LED žárovek Filament nebo rustikálních žárovek, které jsou nyní k dispozici v mnoha verzích, a také s mimořádně teplou barvou světla pro obzvláště příjemné osvětlení obytných prostor.

1 699 Kč
-52%

Lucande Gesja závěsné světlo 3 zdroje kulaté chrom

Chrom se setkává s barokními tvary: závěsné svítidlo Gesja bez stínidla v provedení se třemi lampami. Gesja je vynikající světelný objekt pro moderní obývací a jídelní prostory, které je třeba obohatit o individuálně vypadající světelný zdroj. Dolů zavěšené hliníkové prvky bez stínidel s lesklým chromovým povrchem působí díky svým tvarům trochu barokně a poněkud opulentní vzhled je umocněn použitím skleněných svítidel G125, která svým velkým tvarem dokonale ladí s hliníkovými poháry v lesklém chromu a harmonicky je dotvářejí. Zásuvky visí z kulatého stropního držáku v různých výškách, a protože se zde dokonale snoubí modernost s nostalgií, hraje si závěsné svítidlo také trochu s kontrasty.

1 599 Kč
-22%

Lucande Phina závěsné světlo v černé

Čtyřplamenová závěsná lampa Phina z oceli v černé barvě s bílými akcenty Závěsná lampa Phina je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelny. Je vyroben ze železa a je černý, zatímco vnitřek stínidla je bílý. Jeho podlouhlý tvar se skládá z podlouhlého stropního držáku, ke kterému jsou připojeny čtyři závěsy, z nichž každý má stínidlo. Pokud je vybavíte žárovkami E27, vytvoří stěny osvětlení bez oslnění a harmonickou atmosféru. Díky svému módnímu designu lze závěsné svítidlo Phina snadno integrovat do nejrůznějších stylů vybavení a do interiéru vnáší elegantní akcenty.

2 799 Kč
-46%

Lucande Lourenco závěsné světlo opálové sklo 35 cm

Závěsné světlo s opálovým sklem Lourenco v bílé barvě Lourenco je velmi stylový zdroj světla do kuchyně a obývacího pokoje. Závěsná lampa má polokulové stínidlo z bílého opálového skla, které je otevřené směrem dolů a vyzařuje měkké, příjemné světlo. Závěsné svítidlo se dobře uplatní zejména nad jídelním stolem a upoutá minimalistickým vzhledem. Díky patici E27 lze použít úsporné LED žárovky Filament nebo rustikální žárovky, které mají nostalgický vzhled. Pro obzvláštní útulné prostředí můžete použít žárovku s extra teplou světlou barvou.

2 099 Kč
-61%

Lucande Gesja závěsné světlo

Lesklá chromovaná závěsná lampa Gesja – ideální k jídelnímu stolu Gesja je závěsné svítidlo se třemi žárovkami ve tvaru podlouhlého paprsku, které lze dokonale použít nad jídelním stolem a jasně jej osvětlit. Místo skutečných stínidel jsou zde použity větší objímky, které by měly být osazeny skleněnými žárovkami G125, aby dokonale doplňovaly vzhled. Ty mají větší průměr než klasické žárovky, a proto zabírají větší prostor. Příslušná svítidla lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství. Hliníkové prvky mají nejen barokní tvary připomínající poháry, ale také lesklý chromovaný povrch, takže nostalgie a modernost jsou zde osobitým způsobem vyváženy.

1 299 Kč
-30%

Lucande Jorna závěsné světlo 5zdrojů kabel šedý

Minimalistické designové závěsné svítidlo Jorna s pěti lampami, pěkné do jídelny Na Jornu lze pohlížet také jako na moderní interpretaci klasického lustru s pěti světelnými zdroji, které visí v místnosti. K elektrické zásuvce jsou připojeny šedými, individuálně polohovatelnými textilními kabely, takže mezi černou a šedou barvou je vytvořen efektivní, ale harmonický kontrast. Závěsná lampa je krásným poutačem, který je útulný a dekorativní a rozvíjí speciální efekt nad jídelním stolem a inspiruje ikonickým designem. Svítidla lze libovolně vybírat, aby bylo možné dokončit design ve správném stylu, ale v ideálním případě byste měli použít žárovky E27 ve tvaru koule G95, které mají větší rozměry a dobře tedy zapadají do minimalistického designu, který se vyznačuje materiálem vhodným design a světelné zdroje se dostávají do popředí. Závěsné svítidlo, které vypadá primárně moderně, se sníženým kovovým designem v černé barvě, lze použít také tam, kde převládá průmyslový trend. Skutečné doporučení pro individualisty, kteří oceňují pečlivě vybrané vybavení!

1 799 Kč
-48%

Lucande Binta závěsné světlo

Textilní závěsná lampa Binta ve tvaru vlny v krásném červeném stínidle Binta je závěsné svítidlo, které se stejně dobře hodí do ložnice i do obývacího pokoje, všude poskytuje krásně útulnou záři světla a má hřejivou auru. V neposlední řadě je to díky rezavě červenému odstínu, který působí zvláštním dojmem. Celkově tento exkluzivní design vypadá, jako by pocházel z dob dávno minulých, protože zvlněný okraj stínidla je prvek, který se vyskytoval i v počátcích elektrického osvětlení a který dnes již není tak rozšířený, a proto vyvolává nostalgické asociace.

1 599 Kč
-30%

Lucande Dustian závěsné svítidlo

Třížárovkové, designově orientované závěsné svítidlo Dustian se stínidly ve tvaru koule z černého kovu a čirého skla Verze svítidla Dustian se třemi žárovkami je krásný světelný zdroj pro jídelnu, který přesvědčí jasným tylem orientovaným na design. Závěsné svítidlo má tři stínidla ve tvaru koule, z nichž polovina je vyrobena z kovu a polovina čirého skla. Svými vlastnostmi jsou světla této řady skutečnými dekorativními prvky a přesvědčují designem, který je sebevědomý a trochu hravý a je zvláště vhodný pro použití v moderních zařízeních. Při vkládání žárovky lze kov a sklo stínidel lze rychle odšroubovat od sebe a poté opět sešroubovat. Otvor nabízí prostor pro tzv. žárovku Globe o průměru 9,5 cm. Tyto žárovky se vzhledem ke své velikosti samozřejmě dobře uplatní zejména za čirým sklem. Zrcadlené žárovky jsou také dobrou alternativou, pokud by osvětlení mělo být bez oslnění a co nejpříjemnější. Všechny LED žárovky Filament s obzvlášť teplou barvou světla jsou však skvělým doporučením, protože velmi ladí a kontrastují s trendy černým povrchem.

2 499 Kč
-20%

Lucande Filoreta závěsné světlo

Bílé designové závěsné svítidlo Filoreta s kulatým kovovým stínidlem a mosaznými detaily – perfektní nad stolem v kuchyni Pokud jde o styl, lze závěsnou lampu Filoreta rozhodně přiřadit k designu v polovině století, který vychází z interiérů z poloviny desetiletí minulého století a lze jej rozeznat od 40, 50. a 60. let. Charakteristické pro to jsou zmenšené geometrické tvary, které zde také vidíme, protože kovové stínidlo má kulatý tvar, ale je udržováno zcela ploché a podle toho se také vyznačuje určitou přímostí. Kromě toho kovová clona, která je obzvláště těžká a má pevnou konstrukci, zajišťuje, že světlo uniká pouze dolů a osvětluje oblast tam koncentrovaným a jasným způsobem, zatímco světlo je jinak bez oslnění a je vnímáno jako velmi příjemné. Matná bílá povrchová úprava kovu je nadčasová a vyznačuje se harmonií a prvky z kartáčované mosazi a barevně sladěný textilní kabel dotvářejí vzhled s malým kontrastem. Je zřejmé, že při konstrukci lampy byla věnována pozornost použití vybraných detailů, které všechny svým způsobem přispívají k luxusnímu vzhledu řady lamp.

1 999 Kč
-18%

Lucande Emarin závěsné koule ze skla dva zdroje

Závěsná lampa Emarin v klasické černé barvě s bílými skleněnými stínidly Tato krásná závěsná lampa boduje svým zvláštním designem. Rám je vyroben ze železa a pokrytý černou povrchovou úpravou. Obě stínidla jsou navržena ve tvaru koule a skládají se z opálově bílého skla, které vytváří krásný kontrast. Lampa může svým vzhledem zářit stejně dobře nad jídelním stolem jako v hale nebo galerii. Jeho zvláštní charakter lze skvěle využít v soukromých i komerčních prostorách.

1 299 Kč
-44%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

Jednozdrojové LED závěsné světlo Hayley s chromovanými prvky a koulí z bublinkového skla Závěsné světlo Hayley má bezpochyby velmi moderní výraz a je kompaktním světelným zdrojem pro mnoho obytných prostor s moderním vybavením. Stínidlo je kulovité a skládá se převážně ze skla s krásnou bublinkovou strukturou. Pouze v dolní části je doplněno kovovým prvkem, který je pokryt lesklým chromem jako stropní držák. Světlo vystupuje jak přímo, tak nepřímo. Tam, kde je světlo vyzařováno přímo, je umístěn bílý kryt, který zajišťuje měkké rozložení světla, které je velmi útulné. LED závěsného světla mají dobrou účinnost a navzdory přiměřené svítivosti spotřebují pouze malé množství elektřiny.

1 399 Kč
-25%

Lucande Tetira závěsné světlo

Hnědá závěsná lampa Tetira s baňatým kovovým stínidlem Tato závěsná lampa je ideální pro použití nad jídelním stolem v kuchyni nebo pultem v obývacím pokoji. Stínítko se skládá z klecovité kovové síťoviny, má mnoho vývodů a je drženo v atraktivním kávovém tónu, jehož barva odpovídá trendům naší doby. Aby světlo svítilo co nejrovnoměrněji, byl vnější stínidlo doplněno bílým skleněným stínidlem uvnitř lampy. Světlo proniká do prostředí obzvláště jemně a uniká především dolů, kde není kryt a světlo může volně unikat. Díky tomu je závěsné světlo ideální pro oblastní osvětlení nad stolem. Světelný zdroj E27 lze zvolit dle libosti, ideálně s účinnými LED.

1 799 Kč
-19%

Lucande Naoh závěsné světlo

Jednopólové závěsné svítidlo Naoh v kónickém tvaru s moderním výrazem Naoh má nedotčené barevné schéma, vše v bílé, což je přirozené a jemné. Přesvědčivě moderní design ve dvou vrstvách charakterizuje jazyk designu, přičemž kovové stínidlo připomíná kužel a vyzařuje světlo hlavně směrem dolů. Díky tomu je závěsná lampa velmi vhodná jako osvětlení stolu nebo pultu a může být také připevněna v řadě s několika světly. Stropní konzola má také kuželovitý tvar, a tak do určité míry odráží stínidlo, i když v trochu menším rozměru. Dvouvrstvý design individualizuje design a žárovky jsou vhodné žárovky, které také dobře vypadají s Naoh.

1 699 Kč
-36%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

Kulovité LED závěsné světlo Hayley se zlatými prvky a stínidlem ze skla s bublinkovou strukturou Hayley má výrazný zevnějšek. Je to kompaktní LED závěsná lampa, kterou lze použít v některých obytných prostorách, kde přitahuje pozornost. Je také možné použít několik světel v řadě, například pro osvětlení barového pultu. LED jsou jak efektivní, tak energeticky úsporné, takže při nízké spotřebě energie je stále vynikající jas. Skleněná koule má zajímavý povrch s foukanou strukturou a na spodní straně je kovový prvek, který je stejně jako stropní držák v lesklém zlatém odstínu, což dává závěsnému světlu klasický výraz. Výstup světla není pouze přímý, ale také nepřímý, ale přímá část světla díky bílému skleněnému prvku vypadá maximálně měkce a útulně.

1 399 Kč
-67%

Lucande Lounit závěsné světlo

Černozlaté svítidlo s designovým charakterem: závěsné svítidlo Lounit se čtyřmi žárovkami pro jídelní stůl a pult Toto závěsné svítidlo bylo vyrobeno podle nejvyšších konstrukčních standardů a v podlouhlém provedení je prvotřídním osvětlovacím prvkem pro jídelnu nebo pro umístění nad pultem. Okolní světlo je přitom stále příjemné, lehké a útulné, ale využitelná plocha na stole nebo na pultu je vždy velmi dobře osvětlená. Jedná se o kombinaci, která se dobře hodí do jídelny, protože na jedné straně by mělo být světlo jasné, ale za žádných okolností oslňující, protože v konečném důsledku by měla být v popředí útulnost, protože jídelní stůl již dlouho nebyl jen místem k jídlu, ale vždy místo pro společenská setkání, v rodině, ale samozřejmě také tehdy, když pozvete přátele a příbuzné a slavíte s nimi nebo jednoduše živě konverzujete nad šálkem kávy nebo sklenkou vína. Tvar stínidel se jeví jako klasický, a přesto jsou všechno ostatní, než obyčejná, ​​takže design závěsného svítidla Lounit znamená rovněž radikální novou interpretaci klasických stínidel. Vizuálně existuje také napětí, které se skládá z hravé lehkosti vyjádření a pevného, ​​silného působení kovu a dává svítidlu její jedinečný charakter. I když kov je jedním z materiálů, které jsou nepropustné pro světlo, jednotlivé prvky uspořádané v zásuvném systému jsou umístěny takovým způsobem, že výsledkem je velmi efektivní světelný obraz se zvláštními efekty. Skvělý design pro moderní interiér, který harmonicky kombinuje černou a zlatou barvu!

1 999 Kč
-63%

Lucande Lounit závěsné světlo

Ušlechtilé designové závěsné svítidlo Nobit s kovovým stínidlem v černé a zlaté barvě Jednotlivé oválné, zaoblené, podélné kovové segmenty tohoto závěsného svítidla jsou připojeny k základně svítidla pomocí zásuvného systému a společně vytvoří stínidlo, které lze považovat za radikální novou interpretaci klasického stínidla. Přestože si zachovává známý kulatý tvar zužující se směrem nahoru, celkový design působí nově a jedinečně. Optické napětí je výsledkem hravé lehkosti v designu a solidního, silného výrazu hlavního materiálu kovu. Tento je jak známo neprůhledný, ale uspořádání komponent přesto vytváří atraktivní světelný obraz s přitažlivými efekty, které se někdy v místnosti také jeví jako krásná hra světla a stínu. Vzniká příjemné, lehké okolní osvětlení, které je útulné, a dobré koncentrované osvětlení ploch, takže designové závěsné svítidlo je velmi vhodné pro osvětlení povrchů stolů.

1 299 Kč
-54%

Lucande Asta závěsné světlo s betonovými stínidly

Čtyřžárovkové závěsné svítidlo Asta s dřevěným nosníkem a betonovými stínidly Asta dokonale zapadá do jídelny a je závěsným svítidlem, které se dokonale hodí do skandinávského vybavení nebo krásného stylu vintage. Čtyři stínidla, všechna z betonu a kulatá, zavěšená na dřevěné tyči v přírodním vzhledu. Jejich povrch je šedý, jako u betonu, a tak dobře se hodí k dřevěnému prvku. Světlo je vyzařováno dolů, aby se kuchyňský stůl s tímto osvětlovacím objektem mohl nejlépe osvětlit. Zaručuje se také jas čtyř plamenů a verze E14 lze instalovat podle libosti, včetně mimořádně teplých LED svítilen. To by bylo dobré jak pro skandinávský, tak pro starý styl, protože vysoká úroveň útulnosti je zde prioritou.

2 599 Kč
-32%

Lucande Biljana klecové závěsné světlo hnědá 38 cm

Hnědá kulatá závěsná lampa Biljana v kleci z hliníkové síťoviny Kávově hnědá barva se krásně odlišuje od mnoha jiných svítidel a dělá ze závěsné lampy Biljana světelný zdroj, který má něco do sebe. Proutí z hliníku také vypadá trochu jako klec a má mnoho jemných difuzorů, které účinně ovlivňují světelný svit a vytvářejí v obývacím pokoji útulnější světlo. Světelný zdroj by měl ladit s celkovým otevřeným designem a měl by mít dekorativní vzhled žárovky. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro montáž nad stůl v kuchyni nebo v obývacím a jídelním prostoru.

2 099 Kč
-38%

Lucande Edano LED závěsné světlo

Velká textilní závěsná lampa Edano ve skvělém designu, funkce stepdim Závěsné světlo Edano LED vypadá velmi neobvykle díky své velikosti a speciálnímu designu. Dlouhý deštník vyrobený z textilního materiálu vypadá velmi zajímavě svým zakřivením a evokuje asociace s křídly námořníka ve větru. Teplé bílé LED diody sedí ve stínu a lze je ztlumit bez instalace stmívače pomocí běžného nástěnného vypínače. Několikerým stisknutím spínače lze světlo přepnout na tři úrovně jasu (100%, 40% nebo 10%), čtvrtý spínací proces světlo vypne. 3krokové ztlumení + vypnutí: S nástěnným vypínačem je možné světlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím přepínače: 100%, 40% a 10%.

2 999 Kč
-48%

Lucande Binta závěsné světlo

Stříbrno-šedá látková závěsná lampa Binta s vlnitým povrchem a exkluzivním designem Binta je závěsná lampa, která by mohla pocházet z desítek let minulého století, a proto ztělesňuje obzvláště nostalgický vzhled. Tento tradiční design s povrchovou úpravou ve tvaru vlny je exkluzivní a v obytných místnostech vytváří zvláštní akcenty a dodává jim to pravé. Díky šikovné kombinaci se Binta stává krásnou ozdobou i v moderních interiérech. Díky stříbrnošedému stínidlu je světlo vždy útulné a lampu lze dobře použít například nad stolem v obývacím pokoji.

1 599 Kč
-40%

Lucande Kirai závěsné světlo ze skla

Kreativní závěsná lampa Kirai v chromu se čtyřmi zdroji světla Závěsné světlo Kirai je skutečným poutačem pro obývací a jídelní prostor. Může být použit ve vašich čtyřech stěnách, stejně jako v hotelovém nebo stravovacím sektoru a na diváka udělá trvalý dojem. Stropní konzola a zavěšení byly navrženy velmi diskrétně a jsou vyrobeny ze železa, které bylo zdobeno chromovou povrchovou úpravou. Důraz je však kladen na mimořádný stínidlo, které se skládá z mnoha skleněných tyčí, ke kterým jsou připevněny malé skleněné kuličky. Hůlky jsou rozloženy do všech směrů a dávají tvar koule. Uvnitř jsou instalovány čtyři světelné body, které mohou být vybaveny lampami G9. Volba světelného zdroje je ponechána na uživateli.

2 499 Kč