Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
46 produktů
-20%

Lucande Diborah závěsné světlo

Kouřově šedá závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemi ve výrazném designuNechte se inspirovat touto lampou. Lampa svým výjimečným vzhledem příjemně podtrhne designový koncept každého obytného prostoru a nabízí možnost nastavení jasu podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Kouřově šedé stropní svítidlo v sobě dovedně spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každém obývacím pokoji osobitou atmosféru a vnese do vašeho interiéru útulný nádech. Stropní svítidlo lze osadit žárovkami s paticí G9. Je vyrobena ze skla, díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s každým interiérem a vytváří atmosféru pohody. Je nejen skvělým zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

8 299 Kč
-25%

Lucande Diborah závěsné světlo

Barevná závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemiNechte se inspirovat touto krásně tvarovanou lampou. Jas lampy lze nastavit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vaší nálady. Diborah se prezentuje v pěkném stylu a skvěle se začlení do všech obytných prostor. V této lampě se snoubí všechny kvality a zvláštnosti značky Lucande. Při výrobě je použito sklo. Do objímky je nutné použít žárovky s paticí G9. Stropní svítidlo vytváří skvělou atmosféru a obzvlášť dobře dotváří atmosféru každého interiéru, je ideální pro úspěšné dotvoření vzhledu vašich obytných prostor a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorativní prvek.

7 799 Kč
-9%

Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné antracit

Závěsné svítidlo Merrit LED z hliníku v antracitové barvě, výškově nastavitelné Štíhlý design a hranaté tvary charakterizují vzhled závěsného svítidla Merrit LED, světelného zdroje, který je vhodný zejména k osvětlení jídelních stolů, kuchyňských linek apod. v moderně zařízených domácnostech. Závěs lze nastavit v několika jednoduchých krocích tak, aby dlouhé a úzké svítidlo vždy dokonale viselo nad stolem, a délku svítidla lze také upravit prodloužením bočních prvků v rozmezí od 120 cm do 179 cm. Závěsné svítidlo Merrit LED je také velmi univerzální z hlediska designu osvětlení, protože barvu světla lze nastavit v rozsahu od teplého bílého světla až po univerzální bílé světlo a díky integrovanému dotykovému stmívači lze měnit i jas. Tato vysoká funkčnost a flexibilita umožňuje nastavení světla, které lze přizpůsobit každé situaci.

9 899 Kč
-9%

Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné matná mosaz

Flexibilní závěsné LED svítidlo Merrit z hliníku v mosazném matu Moderní, lineární a velmi štíhlé závěsné LED svítidlo Merrit vyniká velkou flexibilitou. Je vyrobeno z hliníku s matnou mosaznou povrchovou úpravou a je nastavitelné jak zavěšení, tak délka stínidla. Závěsné svítidlo Merrit nabízí také velké možnosti v oblasti designu osvětlení, protože barvu světla lze zvolit v rozsahu od teplého bílého světla až po univerzální bílé osvětlení a jas lze nastavit podle potřeby pomocí integrovaného dotykového stmívače. Ať už v jídelně nad stolem nebo v kuchyni nad dlouhou linkou či kuchyňským ostrůvkem – s moderním závěsným svítidlem Merrit LED je osvětlení vždy dokonalé a lze jej kdykoli přizpůsobit dané situaci.

9 899 Kč
-25%

Lucande Taylan závěsné světlo 9 zdroje svazkové

Stylová závěsná lampa Taylan se třemi stínidlyS touto tvarovanou lampou vytvoříte skvělé světelné akcenty a dodáte svému interiéru ten správný šmrnc. Model Taylan nabízí možnost nastavení jasu podle vašich představ pomocí externího stmívače nebo stmívatelné žárovky (není součástí dodávky). Závěsné svítidlo v krásném designu Ingo Thieleho v sobě umně spojuje všechny kvality a přednosti, které charakterizují značku Lucande. Je určeno pro použití devíti svítidel s paticí G9. Model Taylan má barvu mosazi a přesvědčí nejen krásným světlem, ale plní i dekorativní funkci.

5 199 Kč
-25%

Lucande Taylan závěsné světlo 3 zdroje podlouhlé

Závěsné svítidlo Taylan se třemi lampami v podlouhlém designuTvarované svítidlo Taylan se skvěle hodí do vaší domácnosti. Jas lampy můžete regulovat podle svých potřeb kombinací s externím stmívačem nebo stmívatelnými žárovkami (nejsou součástí dodávky). Lampa v barvě mosazi je vybavena třemi paticemi G9. V kvalitě značky Lucande lampa v pěkném designu, který vychází z konceptu Ingo Thieleho, inspiruje skvělým zážitkem z bydlení a promyšleným designem. Domácí atmosféra je s touto lampou zaručena.

5 199 Kč
-19%

Lucande Imron závěsné světlo

Výrazná závěsná lampa Imron z pískově černé oceli se třemi stínidlyImron vnese stylové designové aspekty do vašich čtyř stěn. Závěsné svítidlo se skládá z podlouhlého stropního držáku, ke kterému jsou připevněny tři závěsy, z nichž každý nese stínidlo. Tato stínidla mají hravý design a lze je vybavit odpovídajícími světelnými zdroji. Design svítidla Imron pochází z portfolia designéra Ingo Thieleho a slouží jako nezapomenutelný dekorativní kousek do obývacího pokoje nebo ložnice. Závěsné svítidlo Imron však lze použít i k osvětlení stolu a poskytnout tak potřebné světlo při večeři.

7 299 Kč
-3%

Lucande Stakato LED závěsné světlo 8 zdrojů 180 cm

Závěsné LED svítidlo Stakato, výškově nastavitelné a stmívatelné pomocí vypínače Dlouhý stůl v jídelně nebo ostrůvek či pult v kuchyni – se závěsným LED svítidlem Stakato v moderním designu lze velmi flexibilně osvětlit mnoho ploch. Závěsné svítidlo s matně černou povrchovou úpravou je vyrobeno z oceli s hliníkovým světelným prvkem a lze jej nejen nastavit v několika jednoduchých krocích, ale také měnit jeho světelný paprsek. Světlo lze přepínat na tři úrovně jasu pomocí stávajícího nástěnného vypínače bez nutnosti další instalace, stačí několikrát stisknout vypínač. LED diody instalované za akrylovými kryty vyzařují teplou bílou barvu světla. Nástěnný vypínač umožňuje svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikerým stisknutím spínače přepnout na tři různé úrovně jasu (100 %, 50 % a 10 %).

7 499 Kč
-32%

Lucande Emlyn LED závěsné světlo

Emlyn LED závěsné světlo lze stmívat ve třech stupních Zdá se, že stínidlo LED závěsného svítidla Emlyn se v místnosti vznáší, protože lana, ke kterým je odstín připojen, jsou velmi tenká a stěží viditelná. Samotné stínidlo je tak obratně tvarované, že připomíná spirálu. Bílý kryt LED diod ze silikonu dokonale doplňuje černý satinovaný kov. Toto svítidlo se doporučuje pro moderní bytový styl. Pomocí standardního vypínače lze světlo tlumit v následujících stupních: 100, 50 a 10%.

6 499 Kč
-39%

Lucande LED závěsné světlo Marija

Elegantní, stmívatelná LED závěsná lampa Marija ve stříbrném vzhledu s hravými tvary Je těžké neobdivovat toto závěsné světlo, když poprvé vstoupíte do místnosti, kterou obohacuje. LED závěsné světlo Marija má stříbrně zbarvené stropní zavěšení, s tenkými vodicími lanky. Lanka končí v osvětlovacím prvku zahnutém směrem nahoru a díky proměnlivé délce mohou být nastavena na požadovanou výšku. V každé místnosti se rozsvítí LED závěsná lampa Marija ideálně podle výšky stropu. Na osvětlovacím prvku se nachází vodorovný kryt, který je kontrastně zahnut směrem dolů. Tento kovový kryt je stříbrný, stejně jako stropní zavěšení. Díky tříúrovňové funkci stmívání může být LED světlo závěsné svítilny Marija stmíváno tak, aby splňovalo požadavky na jas.

5 199 Kč
-28%

Lucande Gunbritt LED závěsné světlo

LED závěsné svítidlo Gunbritt vypadá, že pluje Skoro to vypadá, jako by LED závěsné svítidlo Gunbritt LED bylo ve stavu beztíže. Tři lana, na kterých je lampa zavěšena, jsou velmi diskrétní. Dalším plusovým bodem svítidla je neobvyklý světelný design: svítidlo prezentuje kov v barvě hliníku z vnějšku a nahoře, zatímco světlo je emitováno směrem dolů a dovnitř, přerušeno jiným kovovým pruhem. Je také možné stmívat svítidlo běžným nástěnným vypínačem v krocích 100% / 50% / 10%.

6 499 Kč
-27%

Lucande Závěsné světlo Legno s tmavým dřevěným prvkem

Dřevěné závěsné světlo Legno s řetízkovým závěsným systémem v rustikálním stylu Zvláštností tohoto závěsného světla je, že je vyrobeno z opravdového dřevěného kmene! Spolu s tmavým odstínem dřeva a masivním zavěšením řetězu vytváří obzvláště rustikální efekt. To je vždy velmi vítané například v příjemném prostředí venkovských domů a také v gastronomické oblasti, kde je rustikální komfort součástí živého stylu, například v rustikálních horských chatkách může dřevěná závěsná lampa Legno představovat opravdu skvělý doplněk, který doprovází stávající atmosféru ve stylu.

6 999 Kč
-33%

Lucande Stmívatelné závěsné LED světlo Ebu

Třístupňově stmívatelné závěsné LED světlo Ebu s jo-jo mechanismem Ebu je ideální osvětlení pro jídelnu, protože závěsné LED světlo dovede rovnoměrně a pohodlně osvítit jídelní stůl. Světlo je obzvláště příjemné, protože teplé bílé LED jsou umístěny mezi dvěma panely ve tvaru vlny, které dávají světlo bez oslňování. Vnější strana podlouhlého stínidla je černá a je opatřena jemnými zlatými tahy štětce, design je doplněn zlatou vnitřní stranou, který poskytuje extra teplý odraz světla. Jedna velmi užitečná funkce: Výšku lineární závěsné LED lampy lze snadno upravit od 110 cm do 200 cm. Ebu lze také ztlumit pomocí konvenčního vypínače na stěně. Jas můžete nastavit ve třech úrovních (100 % / 50 % / 25 %).

5 699 Kč
-37%

Lucande Závěsné LED světlo Lio v černé se zlatým dekorem

Výškově nastavitelné LED závěsné svítidlo Lio s dotykovým stmívačem – povrch černý se zlatými tahy štětcem Lio se vyznačuje teplým bílým světlem s útulným charakterem. Závěsné LED světlo lze instalovat nad jídelním stolem, kde se ukazuje jako velmi výhodné a odvádí dobrou práci. Výhodou je nastavení výšky, protože závěs světla Lios lze v několika krocích prodloužit z 110 na 200 cm, což je užitečná funkce nad jídelním stolem. Vnitřní strana stínidla, které se skládá ze dvou podlouhlých kovových oblouků, je pokryta zlatou fólií v teplém odstínu, takže je emitováno velmi příjemné světlo. Na vnější straně je moderně působící stínítko nalakováno na černo a opatřeno zlatým kartáčovaným vzhledem, což vytváří velmi individuální dojem. Pro lehké a snadné nastavení jasu, které lze nastavit od zářivého světla po pohodlně tlumené, je integrován praktický dotykový stmívač, který má paměťovou funkci a ukládá poslední vybranou hodnotu jasu až do příštího zapnutí.

5 199 Kč
-20%

Lucande Miraia křišťálové závěsné světlo zrcadlené

Závěsné svítidlo Miraia s pěti lampami vyrobené z křišťálu a nerezové oceli Závěsná lampa Miraia má filigránové zavěšení a kulatý stropní držák z nerezové oceli. Design se však zaměřuje na vynikající stínidlo. Skládá se z mnoha prvků z nerezové oceli v kombinaci s volně visícími křišťálovými prvky. Ty zajišťují působivou individuální distribuci světla. Uvnitř obrazovky je celkem pět světelných bodů, které mohou být vybaveny lampami G9. Volba světelného zdroje je ponechána na uživateli. Miraia je ideální pro modernizaci místnosti a lze ji použít stejně dobře ve svém domě i v komerčním sektoru.

6 799 Kč
-30%

Lucande Stoika LED závěsné světlo

Obdélníkové LED závěsné svítidlo Stoika s různými barevnými stínítky Výjimečný design a ekonomická spotřeba energie – tak se prezentuje závěsné LED svítidlo Stoika ve své deseti světelné verzi. Klasickým stínidlům se záměrně vyhýbali. Místo toho visí na měděném drátu z tmavého vrchlíku světla ve tvaru hranolu. Kryty malé obrazovky jsou vyrobeny z matného plastu, což umožňuje, aby světlo vyzařovalo ven jemně a homogenně. Tímto způsobem je oblast pod svítidlem dobře zásobena teplým bílým světlem. Díky svému neobvyklému vzhledu se tento světelný zdroj může nejen stát poutačem stropu obývacího pokoje, ale je také vhodný pro komerční použití a je vždy vítán v jídelně. Navíc díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí OFF je možné stmívat tuto lampu ve třech různých krocích opakovaným stisknutím nástěnného vypínače: 100%, 50% a 10%. – Úroveň odolnosti proti nárazu IK08 3krokové ztlumení + vypnutí: Nástěnný vypínač umožňuje zapínání a vypínání lampy jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím přepínače: 100%, 50% a 10%.

5 999 Kč
-37%

Lucande LED závěsné světlo Marija

Se zlatými lištami: stmívatelná závěsná LED lampa Marija jako poutač na oči Tato moderní závěsná lampa v sobě spojuje dva poutače na oči: dvě zaoblené lišty ve zlaté barvě a nejlepší LED technologii. Kovové lišty jsou spojeny s osvětlovacím prvkem ve stříbrné barvě, který vytváří záměrný barevný kontrast. Závěsné svítidlo Marija má rovněž zlatý závěs obdélníkového tvaru, ke kterému jsou připevněna dvě vodicí lanka. Závěsné svítidlo Marija LED lze upevnit v různých výškách, takže se útulné osvětlení dokonale uplatní v každé místnosti. Integrovaná funkce stmívání navíc umožňuje přizpůsobit intenzitu osvětlení ve třech krocích individuálním potřebám.

5 699 Kč
-25%

Lucande Naoh závěsné světlo 3 zdroje

Závěsné svítidlo Naoh se třemi plameny s černými kónickými odstíny a detaily v měděné barvě Naoh je ideální pro osvětlení jídelny, protože kovová závěsná lampa vyzařuje své světlo pouze dolů, takže koncentrovaně zasahuje povrch stolu a dokáže jej jasně osvětlit, zatímco je jinak zcela bez oslnění a světlo je příjemně útulný. Díky kruhovému tvaru stropního držáku visí tři deštníky relativně blízko u sebe a lze je snadno zavěsit v různých výškách. Dvouvrstvý tvar kuželů a ušlechtilé kontrasty v mědi nejen individualizují vzhled, ale také způsobují, že osvětlení vypadá tepleji.

5 199 Kč
-34%

Lucande Naoh závěsné světlo

Čtyřplamenové závěsné svítidlo Naoh s kónickými odstíny v černé barvě s měděnými detaily Naoh přesvědčí velmi moderním designem a je ideální jako osvětlení nad jídelním stolem. Podlouhlý tvar a světlo směřující dolů zajišťují odpovídající osvětlení stolu bez nepříjemného oslnění. Místo toho je světlo měkké a rovnoměrné, protože ho divák vnímá pouze nepřímo, aniž by přímo viděl světelný zdroj. Černý povrch se hodí k moderním interiérům a měděně zbarvené detaily dvouvrstvých kónických odstínů ovlivňují nejen vzhled s individuálním nádechem, ale také přispívají k efektu teplejšího osvětlení. Velmi pěkné pro moderní, stylové zařízení!

5 999 Kč
-13%

Lucande Gwydion LED závěsné světlo

Stmívatelné ve třech stupních – LED závěsné svítidlo Gwydion Zvláštností LED závěsného světla Gwydion je to, že může být tlumeno ve třech stupních pomocí běžného vypínače světla, který je obvykle již k dispozici. Světlo pak začíná se 100% a pak při každém stisknutí spínače následuje 50% a 10% a nakonec se světlo opět zhasne. Svítidlo je velmi pěkné, černé satinované a světlo je vyzařováno směrem ven a dolů.

5 199 Kč
-33%

Lucande Filippa LED závěsné světlo se 3 kruhy

LED závěsná lampa Filippa v moderním vzhledu v matné černé barvě Tři úzké kroužky různých velikostí vyrobené z hliníku s matným černým povrchem visí z kulatého vrchlíku závěsné LED lampy Filippa v krásném aranžmá. Jsou z vnitřní strany vybaveny LED diodami, které sedí za bílými silikonovými kryty a vyzařují tak velmi homogenní světlo. LED závěsná lampa Filippa vyzařuje příjemně teplé bílé světlo, jehož jas lze regulovat pomocí nástěnného vypínače. Opakovaným stisknutím nástěnného vypínače lze jas světla přepnout ve třech fázích (100%, 60% nebo 10%), další proces spínání se vypne. LED závěsné světlo Filippa je ideální pro osvětlení jídelního stolu v moderních pokojích.

5 699 Kč
-35%

Lucande LED závěsné trámové světlo Tamlin

Výškově nastavitelné LED závěsné světlo Tamlin se světlým dřevěným trámem Podélný trám LED závěsného světla Tamlin je vyroben ze světlého bukového dřeva a má hranatý tvar, který se hodí k moderním stylům zařízení. Dřevěný design závěsného světla také umožňuje používání ve skandinávských stylech bydlení, kde se vždy daří světlým odstínům dřeva a přímočarým tvarům. Výšku zavěšení lze variabilně nastavit díky lankovému závěsnému mechanismu a jas lze změnit na přání prostřednictvím externího stmívače.

5 199 Kč
-36%

Lucande Hayley LED závěsné světlo

LED závěsné svítidlo Hayley s devíti exkluzivními skleněnými koulemi v ušlechtilém zlatém vzhledu Zvláštní LED závěsné světlo Hayley se vyznačuje sofistikovaným designem a moderní technologií LED. Jak kulatý baldachýn, tak i filigránové kovové prvky, které obklopují spodní stranu skleněných stínidle ve tvaru koule, mají zlatý povrch. Interiér nových koulí překvapí dekorativně včleněnými vzduchovými bublinami, které podtrhují individuální půvab lampy. Pevně zabudované výkonné LED diody vyzařují příjemné, teplé bílé světlo, které je také vhodné pro osvětlení větších místností. Světlo je distribuováno nepřímo a rovnoměrně v místnosti bez oslnění. Ušlechtilý a výrazný design tohoto krásného světelného zdroje lze integrovat do různých zařízení a zanechá trvalý dojem.

8 299 Kč
-34%

Lucande Závěsná LED lampa Lyani

Dvouúrovňově uspořádané závěsné LED světlo Lyani s chromovanými kruhy v různých velikostech, stmívatelné pomocí vypínače Lyani lze ideálně integrovat pro použití v jídelních prostorách. Závěsná LED lampa se skládá ze dvou různých kovových kruhů, které jsou namontovány v různých výškách. Společně vytvářejí jasné osvětlení, které osvětluje plochu stolu. V případě potřeby lze úroveň jasu upravit na tři různé úrovně, aby světlo působilo útulněji. Za tímto účelem lze závěsnou lampu snadno a jednoduše stmívat na nástěnném spínači.

6 199 Kč
-32%

Lucande Závěsná LED lampa Lyani

Ideální pro osvětlení jídelního stolu: závěsná lampa s třemi svítidly Lyani se stmívatelnými LED diodami Tři kruhy z chromovaného kovu představují hlavní součásti závěsné LED lampy Lyani. Společně poskytují jasné světlo, ale máte také možnost upravit jas ve třech stupních, aby bylo světlo útulnější. Tato funkce se ovládá normálním vypínačem na stěně. S chromovým designem a prstencovými stínítky vyzařuje LED závěsné svítidlo mimořádně velkou modernost.

6 999 Kč
-15%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

Zlatě zbarvená LED závěsná lampa Hayley s pěti skleněnými koulemi s přitažlivými vzduchovými bublinami Hayley je stylové závěsné světlo, které díky zlatě zbarveným kovovým prvkům působí vhodně i v klasických interiérech. Pět stínidel je zhotoveno z čirého skla s bublinkovou strukturou a na spodní straně se nachází kovová dekorace ve zlaté. Vyzařují světlo LED jak přímo, tak nepřímo, ale na spodní straně je bílý skleněný prvek, díky kterému je světlo měkčí a příjemnější. Hayley celkově vytváří jiskřivé světlo se speciálními efekty a působivým vyzařováním. LED technologie zajišťuje nízkou spotřebu energie a dobrou účinnost, výsledkem je jasné světlo. Závěsné světlo je ideálním doplňkem k osvětlení jídelního koutu.

7 299 Kč
-22%

Lucande Lustr Trisha

Venkovský lustr Trisha v elegantním vzhledu s LED žárovkami Lustry jsou světelné zdroje, které jsou spojeny s luxusním prostředím, protože i v době, kdy bylo elektrické osvětlení nemyslitelné, zdobily domy všech zemí. V případě Trishy připomíná tento lustr osazený LED žárovkami především panská stavení na venkově, protože umělecky zakřivená konstrukce ve starožitné hnědé barvě vyvolává asociace spojené s venkovskými domy. Lustr se svým venkovským vzezřením dokonale hodí k rustikálnímu stylu interiérů a je to nádherný zdroj osvětlení pro osvětlení stolního stolu.

6 299 Kč
-3%

Lucande Stakato LED stropní světlo 6 zdrojů 140 cm

Závěsné svítidlo Stakato LED v matné černé barvě, flexibilní zavěšení i osvětlení Ať už nad dlouhým jídelním stolem nebo pultem – dlouhé závěsné svítidlo Stakato LED nabízí flexibilní osvětlení a stane se moderním světelným doplňkem v každé místnosti. Je vyrobeno z oceli a hliníku v hranatém lineárním designu a natřeno matnou černou barvou.Světlo LED diod v dlouhém úzkém stínítku, které je pokryto akrylovými disky, vyzařuje přímo dolů a cíleně tak osvětluje prostor pod svítidlem. Pro změnu světelného paprsku lze v několika jednoduchých krocích upravit zavěšení svítidla. Další flexibilitu zajišťuje funkce stupňovitého stmívání, která umožňuje regulovat jas ve třech krocích pomocí stávajícího nástěnného vypínače, aniž by bylo nutné provádět další instalaci. Nástěnný vypínač umožňuje svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze několikerým stisknutím spínače přepnout na tři různé úrovně jasu (100 %, 50 % a 10 %).

5 999 Kč
-42%

Lucande Hayley LED závěsné světlo

Devítižárovkové LED závěsné světlo Hayley s extravagantními skleněnými koulemi v moderním chromovém vzhledu Krásné LED závěsné světlo Hayley vyzařuje luxus a eleganci. Díky devíti světelným zdrojům dokáže dobře osvětlit i větší místnosti a zanechat jedinečný dojem. Světlo je rovnoměrně rozloženo v místnosti, takže záření je nepřímé a bez oslnění. Vnitřek devíti skleněných koulí byl opatřen ozdobnými vzduchovými bublinami, přičemž spodní strana koulí je ovinuta kovovým prvkem. Moderní chromový vzhled, ve kterém byl zpracován kulatý baldachýn svítidla, podtrhuje jeho luxusní charakter a činí z něj nezaměnitelný zdroj světla. Díky tomuto důmyslnému designu je svítidlo extravagantní doplňkem bytu i ve zhasnutém stavu.

7 499 Kč
-26%

Lucande Marvelos závěsné kouřové sklo čtyři zdroje

Závěsné svítidlo do jídelny Marvelos se čtyřmi světly a stínidly z kouřového skla Marvelos je závěsné svítidlo, které vyniká velmi krásným vzhledem a stejně krásným světelným efektem. Čtyři skleněná stínidla jsou uspořádána v řadě a visí ze stropního držáku na černých kabelech potažených textilií. Díky svému kouřově šedému odstínu vytvářejí velmi útulné světlo, které je velmi vítané v mnoha moderních obytných prostorech i v těch, které jsou trochu více vintage. Stínidla jsou kulatá, baňatá a v ušlechtilém odstínu šedé, zatímco zbytek rámu je černý. Zejména při zapnutí jsou osvětlovací tělesa stále dobře viditelná přes tónované sklo, takže výběr odpovídajících svítidel by měl být proveden také podle vizuálních hledisek. Pokud tuto závěsnou lampu nainstalujete do obývacího a jídelního prostoru, získáte nejen čistý zdroj světla nad stolem, ale také dekorativní předmět se stylovým výrazem, který do místnosti vnese něco určitého a poskytne jí skvělé a útulné světlo. Ke stolu si nechcete sednout jen k jídlu, ale užíváte si i všechny ostatní chvíle, které u něj strávíte, například čtením novin, povídáním si s rodinou nebo oslavou narozenin či jiné příležitosti s přáteli, které jste dlouho neviděli, takže si máte o čem povídat – o něčem možná vážném a něco určitě doprovází srdečný smích

6 499 Kč
-42%

Lucande LED závěsné světlo Marija

Stmívatelné LED závěsné světlo Marija přesvědčí dvěma umělecky propojenými kryty v zlaté a černé barvě Stínidlo LED závěsného světla Marija přitahuje pozornost, protože se skládá ze dvou dlouhých a tenkých kovových krytů spojených s osvětlovacím prvkem ve zlaté barvě. Kryty samotné mají na vnitřní straně zlaté zbarvení a navenek jsou černé. To vytváří útulný, moderní a rustikální vzhled. Vertikálně umístěné kryty LED závěsného světla Marija lze díky lankovému závěsnému mechanismu instalovat do místnosti v proměnlivé výšce a osvětlují místnost příjemným, teplým bílým světlem. Nástěnný vypínač umožňuje nastavit jas ve třech úrovních.

5 199 Kč
-42%

Lucande Yasanie LED závěsné světlo

Atraktivní křišťálové závěsné svítidlo Yasanie s pěti lampami – pro okouzlující osvětlení jídelního stolu Četné broušené krystaly a ozdobné skleněné mísy tvoří hlavní součásti závěsné lampy Yasanie, kterou lze perfektně umístit nad jídelní stůl a poskytuje skvělý světelný zážitek s krásnou jiskrou. Celkově vytváří svým individuálním krystalickým designem mimořádně luxusní vzhled a díky pěti světelným zdrojům je v jídelně vždy dostatečný jas, přičemž si můžete vybrat také stmívatelné lampy, které pak pomocí externě instalovaného svítidla bez problémů změní svůj jas stmívač a lze jej tak přizpůsobit náladě na místě. K večeři může být také romantický vkus při svíčkách nebo tolik jasného světla, kolik je potřeba, když se celá rodina sejde u stolu nebo když strávíte příjemný večer v náladě večírku nebo animovaném rozhovoru s přáteli. Skvělý světelný doplněk, který také poskytuje správné množství kouzla v moderních obytných prostorech!

5 999 Kč
-45%

Lucande Lomeris závěsné světlo

Pětilampový skleněný závěsný lustr Lomeris v bílé barvě s kulatými žebrovanými stínidly Lomeris přesvědčí krásným vzhledem a útulným světelným efektem a je skvělým osvětlovacím objektem k jídelnímu stolu v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Závěsná lampa má podlouhlý tvar a celkem pět stínidel z bílého opálového skla, která jsou navržena ve třech různých tvarech. Některé jsou úzké a vysoké, jiné spíše široké a baňaté, ale všechny mají kulatý základní tvar a vypadají obzvláště elegantně se stínidlem s drážkovanou strukturou. Světelný vzor je díky bílému povrchu měkký, rovnoměrný a útulný, takže můžete ve světle závěsného svítidla pohodlně stolovat a vytvořit si místo k odpočinku a ležení, které se hodí pro rodinná setkání a také z každého setkání s přáteli udělá příjemnou událost

5 699 Kč
-39%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

Pětizdrojová LED závěsná lampa s krásně tvarovanými skleněnými koulemi a chromovanými detaily Sklo pěti koulí není jednoduše čiré, ale má ve své struktuře dekorativní vzduchové bubliny, které vypadají extravagantně a přispívají k půvabnému osvětlení. Na spodní straně skleněných koulí se nachází ozdobný prvek v lesklém chromu, který celkový design stylově zakončí. Světlo uniká přímo a nepřímo a je díky bílému skleněnému prvku na spodní straně měkké a rovnoměrné, takže nedochází k oslnění. Díky svému designu je závěsné světlo vybavené účinnými LED velmi vhodné pro osvětlení stolu v obytné zóně.

5 199 Kč
-31%

Lucande Hayley LED závěsné světlo

Devítiplamenné závěsné svítidlo Meriton LED s jiskřivými skleněnými koulemi Závěsné svítidlo Meriton LED je skutečnou ozdobou celého obývacího prostoru a lze jej namontovat v obývacím pokoji nad konferenční stolek i v jídelně. Nemá klasická stínidla, ale ušlechtilé skleněné koule, z nichž každá má nahoře kovový kryt v různých barvách. Sklo se po zapnutí LED diod vznešeně třpytí a svítidlo může zaručit dobrou účinnost při nízké spotřebě energie.

8 599 Kč
-33%

Lucande Virvera LED závěsné světlo

Kulaté závěsné svítidlo LED Virvera v černé barvě – puristický design Virvera se velmi dobře hodí do prostředí v puristickém stylu, kde se omezuje množství detailů, protože jednoduchý prstenec z hliníku nemá žádné další detaily kromě tyče uprostřed, z níž vystupuje úzký závěs. Černá povrchová úprava je výrazná a hodí se i do moderních interiérů. Teplé bílé diody LED jsou umístěny na spodní straně prstence, a jejich světlo tak proniká do místnosti, kterou lze dobře a jasně osvětlit. Toto závěsné svítidlo LED dokáže velmi dobře osvětlit zejména plochy stolu, takže Virvera je v moderních jídelnách vždy světelným zdrojem, který stojí za to vidět

5 499 Kč