Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
11 produktů
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Čtyřplamenná závěsná lampa Jinda s dubovým dřevem a stínidly z šedé vlněné plstiS touto závěsnou lampou si můžete vytvořit stylové světelné akcenty a dodat svému interiéru něco, co má něco do sebe. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu od Ingo Thieleho přesvědčí barvami šedá a dubová. Model Jinda je vhodný pro žárovky s paticí E27 a najde své místo v každé jídelně a obývacím pokoji. Značka Lucande je zárukou kvality, přesvědčivého zážitku z bydlení a promyšleného designu. Svítidlo může sloužit jako dekorace i ve vypnutém stavu.

4 899 Kč
-20%

Lucande Diborah závěsné světlo

Kouřově šedá závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemi ve výrazném designuNechte se inspirovat touto lampou. Lampa svým výjimečným vzhledem příjemně podtrhne designový koncept každého obytného prostoru a nabízí možnost nastavení jasu podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Kouřově šedé stropní svítidlo v sobě dovedně spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každém obývacím pokoji osobitou atmosféru a vnese do vašeho interiéru útulný nádech. Stropní svítidlo lze osadit žárovkami s paticí G9. Je vyrobena ze skla, díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s každým interiérem a vytváří atmosféru pohody. Je nejen skvělým zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

8 299 Kč
-19%

Lucande Diborah závěsné světlo

Diborah – výrazný interiérový společníkPro vaše čtyři stěny je tato lampa skvělou volbou. Lampa umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), ukazuje se v pěkném designu. Je vybavena paticí G9. Závěsné svítidlo dokonale zapadne do vašeho pokoje a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Tato stropní lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Lampa má šedou barvu, optimálně se hodí pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru něco určitého a nejenže zapůsobí krásným světlem, ale splní i dekorativní účel.

3 799 Kč
-30%

Lucande Jorna závěsné světlo 5zdrojů kabel šedý

Minimalistické designové závěsné svítidlo Jorna s pěti lampami, pěkné do jídelny Na Jornu lze pohlížet také jako na moderní interpretaci klasického lustru s pěti světelnými zdroji, které visí v místnosti. K elektrické zásuvce jsou připojeny šedými, individuálně polohovatelnými textilními kabely, takže mezi černou a šedou barvou je vytvořen efektivní, ale harmonický kontrast. Závěsná lampa je krásným poutačem, který je útulný a dekorativní a rozvíjí speciální efekt nad jídelním stolem a inspiruje ikonickým designem. Svítidla lze libovolně vybírat, aby bylo možné dokončit design ve správném stylu, ale v ideálním případě byste měli použít žárovky E27 ve tvaru koule G95, které mají větší rozměry a dobře tedy zapadají do minimalistického designu, který se vyznačuje materiálem vhodným design a světelné zdroje se dostávají do popředí. Závěsné svítidlo, které vypadá primárně moderně, se sníženým kovovým designem v černé barvě, lze použít také tam, kde převládá průmyslový trend. Skutečné doporučení pro individualisty, kteří oceňují pečlivě vybrané vybavení!

1 799 Kč
-41%

Lucande Kalinda světlo

Pětižárovkové závěsné svítidlo Kalinda s betonovými stínidly a nosníky z dubového dřeva Kalinda je krásné závěsné svítidlo, které je určeno pro použití v jídelně nebo nad kuchyňským stolem. Na dubovém nosníku je umístěno pět stínidel, všechna kulatá a z betonu. To zdůrazňuje teplý, útulný a chladný vzhled, a tak se závěsná lampa hodí velmi dobře k vybavení, které je ve skandinávském stylu, protože i zde je kladen důraz na jasný designový styl a přesto útulný dojem a na skutečnost, že výsledkem různých komponent je stylový design.

3 599 Kč
-6%

Lucande Wilja skleněné závěsné světlo

S různými odstíny skla – závěsné světlo Wilja, tři plameny Ideální jako moderní a stylové osvětlení stolu, závěsné svítidlo Wilja má tři skleněné stínítka, která jsou k vrchlíku připevněna paralelně. Ty jsou také tvarovány odlišně a každý v jiné barvě skla. Čiré sklo, jantarově zbarvené a kouřově šedé sklo spolu s černým vrchlíkem a černým textilním kabelem tvoří úžasný celek, který okamžitě upoutá pozornost každého.

4 599 Kč
-54%

Lucande Asta závěsné světlo s betonovými stínidly

Čtyřžárovkové závěsné svítidlo Asta s dřevěným nosníkem a betonovými stínidly Asta dokonale zapadá do jídelny a je závěsným svítidlem, které se dokonale hodí do skandinávského vybavení nebo krásného stylu vintage. Čtyři stínidla, všechna z betonu a kulatá, zavěšená na dřevěné tyči v přírodním vzhledu. Jejich povrch je šedý, jako u betonu, a tak dobře se hodí k dřevěnému prvku. Světlo je vyzařováno dolů, aby se kuchyňský stůl s tímto osvětlovacím objektem mohl nejlépe osvětlit. Zaručuje se také jas čtyř plamenů a verze E14 lze instalovat podle libosti, včetně mimořádně teplých LED svítilen. To by bylo dobré jak pro skandinávský, tak pro starý styl, protože vysoká úroveň útulnosti je zde prioritou.

2 599 Kč
-27%

Lucande Hayley LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Meriton s pěti žárovkami a koulemi z ušlechtilého skla Meriton je krásné závěsné svítidlo, které lze namontovat přímo nad konferenční stolek nebo se skvěle vyjímá u jídelního stolu. Nemá běžná stínítka, ale je vybaven pěti skleněnými stínítky, která se při zapnutí LED diod krásně třpytí a mají různé kovové kryty. Stínidla visí v různých výškách a vypadají docela kouzelně.

4 899 Kč
-31%

Lucande Hayley LED závěsné světlo

Devítiplamenné závěsné svítidlo Meriton LED s jiskřivými skleněnými koulemi Závěsné svítidlo Meriton LED je skutečnou ozdobou celého obývacího prostoru a lze jej namontovat v obývacím pokoji nad konferenční stolek i v jídelně. Nemá klasická stínidla, ale ušlechtilé skleněné koule, z nichž každá má nahoře kovový kryt v různých barvách. Sklo se po zapnutí LED diod vznešeně třpytí a svítidlo může zaručit dobrou účinnost při nízké spotřebě energie.

8 599 Kč
-38%

Lucande Otavis závěsné světlo z betonu

Závěsné svítidlo Otavis se čtyřmi betonovými stínidly Závěsné svítidlo Otavis se představuje ve čtyřplamenné verzi a zrychluje tep uživatelů, kteří se zajímají o design. Má zdařilou kombinaci materiálů dubového dřeva a betonu, které se od sebe nemohou více lišit, ale velmi dobře spolu ladí. Čtyři tmavé kabely visí nápadně volně a dodávají tomuto svítidlu jistou lehkost. Stínidla se otevírají směrem dolů, a poskytují tak neoslňující osvětlení nad jídelním stolem.

2 599 Kč
-23%

Lucande Otavis závěsné světlo z betonu

Designové závěsné svítidlo Otavis s asymetrickými závěsnými betonovými stínidly Otavis je moderní závěsné svítidlo se zvláštním vzhledem. Má kulatý, plochý stropní držák z krásného dubového dřeva, který dodává designu hřejivý nádech. Tři stínidla byla vyrobena z betonu a vyzařují světlo pouze směrem dolů, aby nedocházelo k oslnění. Zavěšení je navrženo velmi diskrétně a tmavé kabely působí vizuálně, protože se zdají volně viset dolů a vnášejí do celkové koncepce určitou lehkost. Toto svítidlo vytváří v místnosti útulnou atmosféru a vypadá atraktivně i ve vypnutém stavu.

2 599 Kč