Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
27 produktů
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, dubovým dřevem a bílými látkovými stínidly – útulné osvětlení jídelního stoluNechte se inspirovat krásně tvarovanou závěsnou lampou Jinda. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a najde své místo v každé jídelně nebo obývacím pokoji. U této lampy se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lucande. Model Jinda dále obohatí váš osobní koncept interiéru o severský design, který se vrací k Ingo Thielemu a prezentuje se v barvě dubu i v bílých textilních odstínech. Je vybaven zásuvkami E27. S touto lampou vytvoříte atraktivní osvětlení čtyř stěn.

4 699 Kč
-32%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Kulaté skleněné závěsné svítidlo Sharvil s opálovým povrchem pro krásný světelný efekt, exkluzivní designS tímto tvarovaným závěsným svítidlem získáte ideální osvětlení a přitažlivou obytnou atmosféru ve svých čtyřech stěnách. Model Sharvil umožňuje nastavit jas podle vašich přání pomocí externího stmívače a má patici E27. Závěsné svítidlo se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice a přesvědčí i vizuálně svým moderním designem, který se vrací k Ingo Thielemu. Značka kvality Lucande představuje jedinečný zážitek z bydlení a krásný design. Model Sharvil poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.

2 099 Kč
-40%

Lucande Kellina závěsné světlo v bílé barvě

Designová závěsná lampa Kellina se stylovým dvojitým stínidlemKellina se představuje jako moderní závěsná lampa, která díky svému zvláštnímu designu okamžitě upoutá pozornost, aniž by zastínila nábytek ve svém okolí. Má filigránské zavěšení a kulatý stropní držák, přičemž hlavní pozornost jejího designu je zaměřena na svěží dvojité stínidlo. Světlo vyzařuje jak směrem nahoru, tak dolů, čímž se minimalizuje riziko oslnění. Toto svítidlo lze co nejlépe využít nejen v domácnosti jako osvětlení jídelny, ale také v komerčním prostředí, například nad barovým pultem.

2 499 Kč
-35%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Třílampový skleněný design závěsného svítidla Sharvil v opálově bílé barvě a niklu – ideální k jídelnímu stoluTvarované závěsné svítidlo Sharvil se skvěle hodí ke čtyřem stěnám. Funkce stmívání umožňuje individuální nastavení jasu pomocí externího stmívače. Ať už v jídelně nebo v obývacím pokoji – toto závěsné svítidlo si najde místo i na vašich čtyřech stěnách. Kvalitní lampa značky Lucande v moderním stylu, jejíž design sahá až k Ingo Thielemu, představuje zdařilý design a přesvědčivý pocit z bydlení. Model Sharvil je vhodný pro použití žárovek s paticí E27, dodává se v přesvědčivé niklové barvě a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorace.

4 399 Kč
-46%

Lucande Závěsné světlo Lyani v chromu

Velká závěsná LED lampa Lyani s klasickým kruhovým tvarem a lesklým chromovým povrchem, stmívatelná pomocí vypínače na stěně Lyani se hodí do kuchyní a jídelen a je neúprosně elegantním řešením osvětlení, zejména pro moderní pokoje. Jas LED je extrémně vysoký a v případě potřeby můžete použít nástěnný spínač jako stmívač a regulovat jas ve třech stupních. Kovový prstenec má lesklý chromovaný povrch, který dále zesiluje stylový vzhled závěsného LED světla.

4 899 Kč
-46%

Lucande Lourenco závěsné světlo opálové sklo 35 cm

Závěsné světlo s opálovým sklem Lourenco v bílé barvě Lourenco je velmi stylový zdroj světla do kuchyně a obývacího pokoje. Závěsná lampa má polokulové stínidlo z bílého opálového skla, které je otevřené směrem dolů a vyzařuje měkké, příjemné světlo. Závěsné svítidlo se dobře uplatní zejména nad jídelním stolem a upoutá minimalistickým vzhledem. Díky patici E27 lze použít úsporné LED žárovky Filament nebo rustikální žárovky, které mají nostalgický vzhled. Pro obzvláštní útulné prostředí můžete použít žárovku s extra teplou světlou barvou.

2 099 Kč
-20%

Lucande Filoreta závěsné světlo

Bílé designové závěsné svítidlo Filoreta s kulatým kovovým stínidlem a mosaznými detaily – perfektní nad stolem v kuchyni Pokud jde o styl, lze závěsnou lampu Filoreta rozhodně přiřadit k designu v polovině století, který vychází z interiérů z poloviny desetiletí minulého století a lze jej rozeznat od 40, 50. a 60. let. Charakteristické pro to jsou zmenšené geometrické tvary, které zde také vidíme, protože kovové stínidlo má kulatý tvar, ale je udržováno zcela ploché a podle toho se také vyznačuje určitou přímostí. Kromě toho kovová clona, která je obzvláště těžká a má pevnou konstrukci, zajišťuje, že světlo uniká pouze dolů a osvětluje oblast tam koncentrovaným a jasným způsobem, zatímco světlo je jinak bez oslnění a je vnímáno jako velmi příjemné. Matná bílá povrchová úprava kovu je nadčasová a vyznačuje se harmonií a prvky z kartáčované mosazi a barevně sladěný textilní kabel dotvářejí vzhled s malým kontrastem. Je zřejmé, že při konstrukci lampy byla věnována pozornost použití vybraných detailů, které všechny svým způsobem přispívají k luxusnímu vzhledu řady lamp.

1 999 Kč
-28%

Lucande Gunbritt LED závěsné světlo

LED závěsné svítidlo Gunbritt vypadá, že pluje Skoro to vypadá, jako by LED závěsné svítidlo Gunbritt LED bylo ve stavu beztíže. Tři lana, na kterých je lampa zavěšena, jsou velmi diskrétní. Dalším plusovým bodem svítidla je neobvyklý světelný design: svítidlo prezentuje kov v barvě hliníku z vnějšku a nahoře, zatímco světlo je emitováno směrem dolů a dovnitř, přerušeno jiným kovovým pruhem. Je také možné stmívat svítidlo běžným nástěnným vypínačem v krocích 100% / 50% / 10%.

6 499 Kč
-19%

Lucande Naoh závěsné světlo

Jednopólové závěsné svítidlo Naoh v kónickém tvaru s moderním výrazem Naoh má nedotčené barevné schéma, vše v bílé, což je přirozené a jemné. Přesvědčivě moderní design ve dvou vrstvách charakterizuje jazyk designu, přičemž kovové stínidlo připomíná kužel a vyzařuje světlo hlavně směrem dolů. Díky tomu je závěsná lampa velmi vhodná jako osvětlení stolu nebo pultu a může být také připevněna v řadě s několika světly. Stropní konzola má také kuželovitý tvar, a tak do určité míry odráží stínidlo, i když v trochu menším rozměru. Dvouvrstvý design individualizuje design a žárovky jsou vhodné žárovky, které také dobře vypadají s Naoh.

1 699 Kč
-34%

Lucande Závěsná LED lampa Lyani

Dvouúrovňově uspořádané závěsné LED světlo Lyani s chromovanými kruhy v různých velikostech, stmívatelné pomocí vypínače Lyani lze ideálně integrovat pro použití v jídelních prostorách. Závěsná LED lampa se skládá ze dvou různých kovových kruhů, které jsou namontovány v různých výškách. Společně vytvářejí jasné osvětlení, které osvětluje plochu stolu. V případě potřeby lze úroveň jasu upravit na tři různé úrovně, aby světlo působilo útulněji. Za tímto účelem lze závěsnou lampu snadno a jednoduše stmívat na nástěnném spínači.

6 199 Kč
-29%

Lucande Závěsné světlo Lyani v chromu

Závěsné LED osvětlení Lyani ve tvaru kruhu s vysokým jasem a integrovanou možností stmívání Zdá se, že Lyani je jakousi reinterpretací klasických kuchyňských lamp, protože závěsná lampa je udržována v osvědčeném kulatém tvaru. V minulosti byly často používány prstencové zářivky, v Lyani jsou to právě moderní LED diody, které se vyznačují obzvláště nízkou spotřebou energie. Je však třeba poznamenat, že i přes vysoké úspory energie je svítivost velmi vysoká. Je-li světlo příliš jasné, můžete jednoduše použít vypínač na stěně k přepínání mezi třemi úrovněmi jasu.

3 899 Kč
-32%

Lucande Závěsná LED lampa Lyani

Ideální pro osvětlení jídelního stolu: závěsná lampa s třemi svítidly Lyani se stmívatelnými LED diodami Tři kruhy z chromovaného kovu představují hlavní součásti závěsné LED lampy Lyani. Společně poskytují jasné světlo, ale máte také možnost upravit jas ve třech stupních, aby bylo světlo útulnější. Tato funkce se ovládá normálním vypínačem na stěně. S chromovým designem a prstencovými stínítky vyzařuje LED závěsné svítidlo mimořádně velkou modernost.

6 999 Kč
-21%

Lucande Závěsná LED lampa Lyani

Dvoubodová závěsná LED lampa Lyani, stmívatelná pomocí vypínače, ideální pro jídelny Lyani je ideálně vhodné jako osvětlení jídelního stolu. Obě stínidla se skládají z leskle chromovaného kovového kruhu a společně vytvářejí jasné světlo. V případě potřeby však lze jas upravit ve třech úrovních. Aby bylo možné tuto funkci využít, svítidlo se vypne běžným spínačem a okamžitě se znovu zapne.

4 699 Kč
-44%

Lucande LED závěsné světlo Lorian

Velmi moderní zdroj světla: LED závěsné světlo Lorian zaujme elegantním designem Zahnutý a satinovaný difuzor tohoto závěsného světla vytváří rovnoměrné rozložení teplého bílého LED světla. Rám se prezentuje v lesklém chromu a harmonicky jej doplňuje satinovaný povrch zahnutého difuzoru. Lorian jako závěsné LED světlo je ideální pro umístění nad jakýmkoliv stolem nebo pultem a nabízí lasné světlo s nízkou spotřebou energie, takže šetří peněženku!

3 599 Kč
-32%

Lucande LED závěsné světlo Ezana ze tří prstenců

LED závěsné světlo Ezana v bílé LED závěsné světlo Ezana je lesklou součástí jakéhokoli interiéru, který používá čisté tvary. Kombinuje výjimečný design s teplou a stmívatelnou světelnou atmosférou. Závěsné zařízení závěsného světla je celé bílé a spojuje kovové a plastové prvky do harmonického celku. To umožňuje elegantně zakomponovat lampu do moderních stylů. Na závěsných strunách jsou připevněny tři světelné prstence, které jsou spojeny jako planetární prstence. Poskytují decentní hru světla a stínů, kterou lze snadno stmívat nástěnným vypínačem ve čtyřech úrovních funkcí Switch Dim.

4 199 Kč
-32%

Lucande Závěsné světlo Lyani v chromu

Lyani – třístupňová závěsná lampa s integrovanou technologií LED, kterou lze stmívat pomocí nástěnného vypínače Tato závěsná LED lampa se skládá z velkého svítícího kruhu, takže ji lze dokonale instalovat nad stůl v kuchyni nebo jídelně. Prsten je leskle chromovaný a visí ze stropu na filigránových drátěných lanech. Vzhledem k tomu, že nad jídelním stolem jsou často vyžadovány různé úrovně jasu v závislosti na situaci, lze závěsné svítidlo pomocí nástěnného spínače stmívat ve třech stupních a vytvořit tak jasné i útulnější světlo s menší svítivostí.

4 699 Kč
-38%

Lucande Edano LED závěsné světlo

Velká textilní závěsná lampa Edano ve skvělém designu, funkce stepdim Závěsné světlo Edano LED vypadá velmi neobvykle díky své velikosti a speciálnímu designu. Dlouhý deštník vyrobený z textilního materiálu vypadá velmi zajímavě svým zakřivením a evokuje asociace s křídly námořníka ve větru. Teplé bílé LED diody sedí ve stínu a lze je ztlumit bez instalace stmívače pomocí běžného nástěnného vypínače. Několikerým stisknutím spínače lze světlo přepnout na tři úrovně jasu (100%, 40% nebo 10%), čtvrtý spínací proces světlo vypne. 3krokové ztlumení + vypnutí: S nástěnným vypínačem je možné světlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím přepínače: 100%, 40% a 10%.

2 999 Kč
-36%

Lucande Textilní závěsné světlo Jolla s ramenem

Výškově nastavitelné textilní závěsné světlo Jolla s bílým textilním stínidlem Jolla je speciální závěsné svítidlo, u kterého lze nastavovat optimální výšku (62-143 cm) a směr pomocí dvou ramen a kloubů. Stínidlo je vyrobeno z bílé textilie a v zapnutém stavu vyzařuje krásné, příjemné světlo zvoucí k relaxaci. Díky patici E27 lze použít mnoho světelných zdrojů, doporučují se zdroje s LED technologií, protože jsou dlouhotrvající a energeticky úsporné.

3 099 Kč
-59%

Lucande Binta závěsné světlo

Černé designové závěsné světlo do jídelny Binta s pěti látkovými odstíny Díky svému černému povrchu je Binta krásným lákadlem pro oči v tradičním stylu, které vytváří potřebné světlo zejména v obývacích pokojích a jídelnách, aniž by ztrácelo na útulnosti. Exkluzivní design odhaluje odkazy na tradiční styly a mohl by pocházet z prvních desetiletí minulého století. Stínidla z textilního materiálu jsou nejen kulatá, ale mají také zvlněný okraj v horní a dolní části, což působí romantičtěji a nostalgičtěji. Povrch z černé látky poskytuje obzvláště tlumené světlo, které působí velmi útulně, zatímco směrem dolů může světlo volně unikat, a povrch stolu je proto jasně osvětlen. Díky tomu je zajištěn dostatečný jas ve spojení s rozptýleným orientačním světlem, což se pro jídelní prostory osvědčuje jako příjemná kombinace.

1 799 Kč
-52%

Lucande Binta závěsné světlo

Třílampový textilní závěs Binta s látkovými stínidly v černé barvě, nostalgický design Binta se dobře hodí nad jídelní stůl nebo stůl v obývacím pokoji, dobře osvětluje plochu stolu, ale tlumí světlo do stran, čímž vytváří útulnou záři. Všechna tři stínidla jsou v černé barvě, stejně jako rám, a okraj má zvlněný design, který umně podtrhuje nostalgický vzhled této závěsné lampy. Exkluzivní design dodává závěsnému svítidlu osobitý nádech a rozhodně obohatí klasické obývací pokoje.

1 599 Kč
-58%

Lucande Binta závěsné světlo

Tradičně vyhlížející závěsná lampa Binta s černým látkovým stínidlem ve vzhledu vlny Design této závěsné lampy je exkluzivní a černý odstín stínidla způsobuje zvýšený odlesk světla, takže světlo v místnosti působí s Bintou obzvlášť útulně. Textilní stínidlo se nahoře a dole vlnovitě uzavírá, takže závěsná lampa vytváří vizuální spojení s tradičními kryty a ztělesňuje moderní vintage vzhled, který prozrazuje určitou nostalgii. Krásný do ložnice a dalších obytných prostor!

1 299 Kč
-70%

Lucande Becky závěsné světlo

Šestisvětelné závěsné svítidlo Becky se svítidly svítícími vzhůru a dřevěnými trámy ve starobylém vzhledu Becky je světelný zdroj, který stojí za vidění a je primárně určen k montáži nad stůl nebo pult. Dřevěný trám má světlou starožitnou povrchovou úpravu s mírně tmavším nátěrem, zatímco kovové držáky svítidel byly všechny natřeny bílou barvou. Jejich orientace je směrem nahoru, takže každá používaná lampa vyzařuje světlo směrem nahoru. Pro dokonalý vzhled a útulné světlo lze zvážit také použití čelních zrcadlových svítilen, které pak vyzařují nepřímější světlo. Díky konstrukci se šesti plameny je zaručeno v podstatě dobré a jasné osvětlení stolu v závislosti na volbě světelného zdroje. Design závěsného svítidla je moderní a redukovaný v detailech a dobře se hodí ke skandinávským stylům vybavení, kde se často klade důraz na kombinaci teplého záření a přírodních materiálů a na redukovaný, spíše minimalistický formální jazyk. Akcenty z lesklé mosazi efektně dotvářejí vzhled a ještě více jej ozvláštňují.

1 799 Kč
-23%

Lucande Naoh závěsné světlo

Závěsná lampa se čtyřmi plameny Naoh s kónickými odstíny v bílé barvě – ideální do jídelny Naoh je přesvědčivý v pravém slova smyslu po celé linii, protože závěsné svítidlo je navrženo v podlouhlém, lineárním tvaru, a proto se perfektně hodí na stůl, kde jej lze použít jako osvětlení jídelního prostoru. Díky kovovým stínidlům je světlo vyzařováno výhradně dolů a osvětluje oblast jasně a koncentrovaně, zatímco osvětlení místnosti se vyznačuje tím, že je bez oslnění. Šišky vypadají stylově a jsou zvlášť individuálně navrženy, protože mají dvouvrstvý tvar.

5 999 Kč
-37%

Lucande Naoh závěsné světlo 3 zdroje

Závěsné svítidlo Naoh se třemi lampami kulatého tvaru, bílé Stínidla této závěsné lampy jsou navržena nejen ve dvou vrstvách, ale také připomínají kužely a jsou prezentována v obyčejné bílé barvě, která nevyžaduje žádné další podrobnosti a působí zvlášť harmonicky a šíří harmonický výraz. Deštníky lze zavěsit v různých výškách a jsou uspořádány do kruhového tvaru, a proto visí relativně blízko u sebe. Jsou připevněny k kulatému stropnímu držáku a protože kov jako materiál je sám o sobě neprůhledný, světlo uniká pouze dolů, takže povrch stolu v jídelně může být krásně osvětlen pomocí Naoh.

3 899 Kč
-61%

Lucande Herdis závěsné světlo ze sádry

Krásná hra světla a stínu – závěsné světlo Herdis Jednoduché, ale působivé stínidlo závěsného světla Herdis je vyrobeno z bílé sádry. Je opatřeno pravidelným vzorem, které při rozsvícení světla efektně odevzdává světlo a stín do okolí. Kromě přímého osvětlení oblasti pod svítidlem, jako je jídelní stůl, zajišťuje tento efekt příjemnou atmosféru. Svítidlo Herdis je proto velmi vhodné pro použití v moderních obývacích pokojích. Díky své decentní eleganci snadno zapadne do jakéhokoli prostředí.

1 299 Kč
-73%

Lucande Herdis závěsné světlo ze sádry

Decentní elegance – závěsné světlo Herdis vyrobené z bílé sádry Závěsné světlo Herids je moderní světelný zdroj, který lze velmi dobře použít jako osvětlení nad stolem. Jeho stínidlo je vyrobeno z bílé sádry a opatřeno pravidelným vzorem. Tím je zajištěno, že při rozsvícení světla bude osvětlena nejen oblast pod svítidlem, ale i celá místnost. Světlo se láme působivě v malých otvorech a vytváří vzrušující hru světla a stínu.

524 Kč
-35%

Lucande Patrik textilní závěsné světlo Ø30cm bílá

Závěsná lampa Patrik se vyznačuje klasickou elegancí Kamkoli je závěsná lampa Patrik nainstalována, zajišťuje stylové prostředí a útulné chvíle. Textilní deštník je navržen v klasickém tvaru bubnu a je otevřený na obou koncích. Výsledkem je, že světlo je primárně směrováno dolů, ale je zde také jemná záře nahoru. Zdrženlivý design umožňuje kombinaci s nesčetnými koncepty místností a dělá z Patrika všestranný osvětlovací objekt.

899 Kč