Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
304 produktů
-11%

Lucande Edami závěsné světlo ze skla

Závěsná lampa Edami v hodnotném mosazném vzhledu Tato krásná závěsná lampa zaujme svým nádherným designem, který je složen ze zajímavé kombinace materiálů. Kryt byl vyroben ze železa a povrchově upraven mosaznou barvou. Díky tomu lampa vizuálně vynikne a okamžitě oživí místnost. Stínidlo bylo navrženo ve tvaru koule a skládá se ze skla. Protože je místo hoření jasně viditelné, doporučuje se použít dekorativní žárovku, která zdůrazní hodnotný charakter tohoto svítidla.

1 599 Kč

Lucande Ropina závěsné světlo

Černá závěsná lampa Ropina ve velmi zvláštním vzhledu Rám stropního svítidla Ropina s jedním plamenem je vyroben z robustního železa, které bylo navrženo v nápadné černé barvě. Kabeláž visí dolů z kulatého stropního držáku a je navržena tak, aby vypadala jako konopné lano. Tento vzhled přináší do obývacího pokoje něco velmi zvláštního a zaručeně přiláká zvědavé pohledy. Na konec lana je připevněna odpovídající černá zásuvka, kterou lze vybavit lampou E27. Vzhledem k tomu, že stínidlo zde bylo zcela vynecháno, měl by být světelný zdroj zvolen pečlivě a opticky podtrhnout celkovou koncepci lampy.

1 099 Kč
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, modrým stínidlem a dubovým dřevemKrásně tvarovaná závěsná lampa Jinda se bude ve vaší domácnosti vyjímat. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu, která vychází z konceptu Ingo Thieleho, přesvědčuje o kvalitě značky Lucande a představuje tak přesvědčivý zážitek z bydlení a vynikající design. Závěsné svítidlo v modré a dubové barvě má patice E27. Výborně se hodí do jídelny nebo obývacího pokoje a plní dekorativní funkci i ve vypnutém stavu.

4 699 Kč

Lucande Matwei LED závěsné světlo

Třístupňově stmívatelné LED závěsné svítidlo Matwei s neobvyklým designem překvapuje s funkčním bodovým světlem Toto krásné závěsné světlo zaujme svou exkluzivní koncepcí, která se vyznačuje nejen stylovým designem, ale také funkčností. LED závěsné svítidlo Matwei elegantně kombinuje pevnost a lehkost. Rám tohoto krásného svítidla byl vyroben z odolného železa a skládá se z hranatého baldachýnu a kovového nosníku, který je připevněn na ocelovém lanovém závěsu. Černá matná základna se v místnosti prezentuje velmi dobře a vytváří optický kontrast se světelným prstencem, který vypadá, jakoby se v místnosti vznášel. Prstenec přitahuje pozornost každého díky jeho moderní niklové povrchové úpravě. Vysoce kvalitní povrchová úprava dodává lampě luxusní výraz a nádech elegance. LED Modul umístěný uvnitř prstence nepřímo emituje do místnosti teplé bílé světlo, což znamená, že nedochází k oslnění osob. Proto je svítidlo Matwei ideální jako základní osvětlení nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji. Jas lampy lze regulovat ve třech stupních pomocí běžného nástěnného vypínače, takže můžete snadno přizpůsobit náladu v místnosti vašim vlastním potřebám. Na rám je také nainstalován malé, otočné bodové světlo, takže svítidlo může také zajistit cílené decentní osvětlení. Tímto způsobem Matwei zajišťuje mnohostranné možnosti použití v každodenním životě, a proto splňuje všechna přání. 4stupňové stmívání+ off: S pomocí technologie stmívání ve 4 stupních a funkce pravidelného vypnutí lze svítidlo stmívat na 100%, 60% a 20% jeho normálního jasu a zapínat a vypínat jako obvykle. Ve čtvrtém stupni stmívání se zapne pouze čtecí světlo s plným jasem. To se provede opakovaným stisknutím vypínače.

5 699 Kč
-25%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje 40 cm

Výrazné závěsné svítidlo Eryk v optice lucernyTímto světlem se i váš domov rozzáří v nové nádheře. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) můžete regulovat jas podle svých představ. Stropní svítidlo díky svému výjimečnému stylu dokonale doplní váš osobní designový koncept interiéru a je skvělou dekorací i ve vypnutém stavu. Přesvědčuje o kvalitě značky Lucande, a je tak symbolem vynikajícího zážitku z bydlení a promyšleného designu. Stropní svítidlo v černé a transparentní barvě se ve vašem pokoji prosadí a vytvoří krásnou atmosféru. Je vybaveno zásuvkou E14. Závěsné svítidlo vás nadchne a lze jej efektivně začlenit do nejrůznějších stylů interiéru. Podtrhněte útulnou pocitovou atmosféru svých čtyř stěn touto závěsnou lampou.

3 899 Kč
-16%

Lucande Sterzy závěsné světlo sklo šedá

Závěsná lampa Sterzy se skleněným stínidlem ve vzrušujícím barevném gradientuTato lampa dodá vašemu domovu také něco výjimečného. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) lze světlo ztlumit podle vašeho přání. Díky svému výjimečnému designu svítidlo stylově doplní koncept vybavení vašeho obývacího pokoje. Je uzpůsobeno pro připojení žárovek s paticí E27. Svítidlo má antracitovou a zlatou barvu. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lucande. Lampu lze dokonale začlenit do každého obytného prostoru a vytváří krásný šmrnc. Snadno zapadne do stávajícího stylu interiéru a může sloužit nejen jako osvětlení, ale být i nádherným dekorativním prvkem. Podtrhněte útulnou obytnou atmosféru svých čtyř stěn tímto svítidlem.

1 499 Kč
-19%

Lucande Eryk stropní světlo sklo 3 zdroje 21 cm

Robustní závěsná lampa Eryk se třemi zásuvkami Nechte se inspirovat touto lampou. Díky svému výjimečnému vzhledu se lampa efektivně hodí do všech obytných prostor a vytváří příjemnou atmosféru. Jas můžete regulovat podle své nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Závěsná lampa poskytuje krásný vzhled a dodá atmosféru vašim místnostem. Vynikající pocit z bydlení a vkusný design charakterizují svítidlo značky Lucande. Stropní svítidlo v černé a transparentní barvě bylo vyrobeno pro použití žárovek s paticí E14. Krásný vzhled svítidla dodá vašim místnostem příjemný nádech, který snadno sladíte s některým ze stávajících dekorativních prvků. Doplňte tímto svítidlem atmosférické osvětlení svých čtyř stěn.

2 899 Kč
-19%

Lucande Sterzy závěsné světlo

Závěsná lampa Sterzy – výrazný společník do interiéru se vzrušujícím barevným gradientemNechte se inspirovat touto tvarovou lampou. Skvělé svítidlo přesvědčí svým stylovým designem, který se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Funkce stmívání umožňuje individuální regulaci jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Závěsné svítidlo v barvách antracit a zlatá v sobě spojuje všechny kvality a přednosti, které s sebou značka Lucande přináší. Je vybavena objímkou E27. Závěsná lampa je naprostou nezbytností pro dotvoření skvělé atmosféry každého obytného prostoru. Každá místnost se optimálně prezentuje díky zdařilému světlu závěsné lampy. Závěsná lampa je nejen skvělým zdrojem světla, ale také se skvěle vyjímá jako dekorativní prvek nábytku.

4 199 Kč
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Závěsná lampa Jinda se čtyřmi světly, dubovým dřevem a bílými látkovými stínidly – útulné osvětlení jídelního stoluNechte se inspirovat krásně tvarovanou závěsnou lampou Jinda. Lampa umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a najde své místo v každé jídelně nebo obývacím pokoji. U této lampy se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lucande. Model Jinda dále obohatí váš osobní koncept interiéru o severský design, který se vrací k Ingo Thielemu a prezentuje se v barvě dubu i v bílých textilních odstínech. Je vybaven zásuvkami E27. S touto lampou vytvoříte atraktivní osvětlení čtyř stěn.

4 699 Kč
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Čtyřplamenná závěsná lampa Jinda s dubovým dřevem a stínidly z šedé vlněné plstiS touto závěsnou lampou si můžete vytvořit stylové světelné akcenty a dodat svému interiéru něco, co má něco do sebe. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu od Ingo Thieleho přesvědčí barvami šedá a dubová. Model Jinda je vhodný pro žárovky s paticí E27 a najde své místo v každé jídelně a obývacím pokoji. Značka Lucande je zárukou kvality, přesvědčivého zážitku z bydlení a promyšleného designu. Svítidlo může sloužit jako dekorace i ve vypnutém stavu.

4 899 Kč
-20%

Lucande Diborah závěsné světlo

Kouřově šedá závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemi ve výrazném designuNechte se inspirovat touto lampou. Lampa svým výjimečným vzhledem příjemně podtrhne designový koncept každého obytného prostoru a nabízí možnost nastavení jasu podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Kouřově šedé stropní svítidlo v sobě dovedně spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lucande. Toto svítidlo vytvoří v každém obývacím pokoji osobitou atmosféru a vnese do vašeho interiéru útulný nádech. Stropní svítidlo lze osadit žárovkami s paticí G9. Je vyrobena ze skla, díky svému vynikajícímu vzhledu ladí s každým interiérem a vytváří atmosféru pohody. Je nejen skvělým zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

8 299 Kč
-25%

Lucande Diborah závěsné světlo

Barevná závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemiNechte se inspirovat touto krásně tvarovanou lampou. Jas lampy lze nastavit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vaší nálady. Diborah se prezentuje v pěkném stylu a skvěle se začlení do všech obytných prostor. V této lampě se snoubí všechny kvality a zvláštnosti značky Lucande. Při výrobě je použito sklo. Do objímky je nutné použít žárovky s paticí G9. Stropní svítidlo vytváří skvělou atmosféru a obzvlášť dobře dotváří atmosféru každého interiéru, je ideální pro úspěšné dotvoření vzhledu vašich obytných prostor a ve vypnutém stavu může sloužit i jako dekorativní prvek.

7 799 Kč
-19%

Lucande Diborah závěsné světlo

Diborah – výrazný interiérový společníkPro vaše čtyři stěny je tato lampa skvělou volbou. Lampa umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), ukazuje se v pěkném designu. Je vybavena paticí G9. Závěsné svítidlo dokonale zapadne do vašeho pokoje a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Tato stropní lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Lampa má šedou barvu, optimálně se hodí pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru něco určitého a nejenže zapůsobí krásným světlem, ale splní i dekorativní účel.

3 799 Kč

Lucande Diano závěsné světlo

Toto tvarované svítidlo kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Svítidlo svítí příjemným teplým bílým světlem. Ve svítidle v barvách šedé a chromu se snoubí všechny vlastnosti a přednosti, které s sebou značka Lucande přináší. Závěsné svítidlo v atraktivním designu Johannese Tomma zaujme nejen krásným světlem, ale plní i dekorativní účel.

11 199 Kč

Lucande Diano závěsné světlo

Toto svítidlo rozzáří váš interiér. Teplá bílá barva světla vtiskne vašemu obytnému prostoru krásný šmrnc. Interiérové svítidlo navrhl Johannes Tomm. Lampa v barvách jantaru a chromu stojí v kvalitě značky Lucande pro skvělý pocit z bydlení a zdařilý design. Je nejen vynikajícím zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

11 199 Kč

Lucande Diano závěsné světlo

Závěsné svítidlo Diano se třemi lampami v moderním designu ze železa a sklaNechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným svítidlem. Teplota teplé bílé barvy přiložené žárovky dodá vašemu obytnému prostoru přitažlivou atmosféru. Závěsná lampa v barvách šedé a chromu navíc obohatí váš osobní designový koncept interiéru díky krásnému designu Johannese Tomma. Tato závěsná lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Interiérová lampa vyzařuje nádherný šmrnc.

8 299 Kč

Lucande Diano závěsné světlo

Pomocí této tvarované lampy můžete vytvořit vkusné světelné akcenty a dodat tak svému interiéru ten správný šmrnc. Lampa působí útulným dojmem díky teplé bílé barvě světla. Lampa v atraktivním designu Johannese Tomma má jantarovou a chromovou barvu. Spojuje v sobě všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lucande. Vytvořte si s touto závěsnou lampou přitažlivé osvětlení na svých čtyřech stěnách.

8 299 Kč
-9%

Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné antracit

Závěsné svítidlo Merrit LED z hliníku v antracitové barvě, výškově nastavitelné Štíhlý design a hranaté tvary charakterizují vzhled závěsného svítidla Merrit LED, světelného zdroje, který je vhodný zejména k osvětlení jídelních stolů, kuchyňských linek apod. v moderně zařízených domácnostech. Závěs lze nastavit v několika jednoduchých krocích tak, aby dlouhé a úzké svítidlo vždy dokonale viselo nad stolem, a délku svítidla lze také upravit prodloužením bočních prvků v rozmezí od 120 cm do 179 cm. Závěsné svítidlo Merrit LED je také velmi univerzální z hlediska designu osvětlení, protože barvu světla lze nastavit v rozsahu od teplého bílého světla až po univerzální bílé světlo a díky integrovanému dotykovému stmívači lze měnit i jas. Tato vysoká funkčnost a flexibilita umožňuje nastavení světla, které lze přizpůsobit každé situaci.

9 899 Kč
-9%

Lucande LED závěsné světlo Merrit nastavitelné matná mosaz

Flexibilní závěsné LED svítidlo Merrit z hliníku v mosazném matu Moderní, lineární a velmi štíhlé závěsné LED svítidlo Merrit vyniká velkou flexibilitou. Je vyrobeno z hliníku s matnou mosaznou povrchovou úpravou a je nastavitelné jak zavěšení, tak délka stínidla. Závěsné svítidlo Merrit nabízí také velké možnosti v oblasti designu osvětlení, protože barvu světla lze zvolit v rozsahu od teplého bílého světla až po univerzální bílé osvětlení a jas lze nastavit podle potřeby pomocí integrovaného dotykového stmívače. Ať už v jídelně nad stolem nebo v kuchyni nad dlouhou linkou či kuchyňským ostrůvkem – s moderním závěsným svítidlem Merrit LED je osvětlení vždy dokonalé a lze jej kdykoli přizpůsobit dané situaci.

9 899 Kč

Lucande Závěsné LED svítidlo Merrit s regulátorem

Nastavitelná výška a barva světla – závěsné LED svítidlo Merrit Podélné závěsné svítidlo Merrit vyrobené z elegantního hliníku je vybaveno moderními, regulovatelnými LED žárovkami, které vydávají příjemné světlo. Pomocí zabudovaného dotykového regulátoru lze pohodlně u svítidla měnit jas a také barvu světla. Spektrum sahá od teplé bílé barvy až po studenou univerzální bílou. Velmi praktická je funkce paměti, díky které bude možné znovu přímo a pohodlně vyvolat dříve vybraná nastavení. Kromě funkčního nastavení světla přesvědčí svítidlo Merrit také možnostmi seřízení: závěs lze pohodlně nastavit na délku od 100 do 180 cm a také délka svítidla je variabilní.

11 399 Kč
-19%

Lucande Diborah závěsné světlo

Závěsná lampa Diborah se skleněnými koulemi v pestrém barevném provedeníNechte se inspirovat touto lampou. Stropní lampa se prezentuje ve vynikajícím stylu a skvěle se hodí do všech místností. Pomocí externího stmívače můžete regulovat jas podle své nálady, pokud lampu vybavíte stmívatelnými žárovkami. Ve značkové kvalitě od společnosti Lucande představuje promyšlený design a vynikající zážitek z bydlení. Závěsná lampa je vybavena paticí G9. Je to dokonalý předmět, který dodá každé místnosti útulnou atmosféru. Závěsná lampa ze skla je ideální pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru další šmrnc. Přesvědčí nejen krásnou hrou světla, ale plní také dekorativní funkci.

4 199 Kč
-21%

Lucande Caris závěsné světlo Ø19cm černá/zlatá

Decentní závěsné svítidlo Caris z oceli Jednoduchá elegance – to popisuje závěsné svítidlo Caris. Inspiruje jasnými liniemi a zdrženlivým designem. Těleso je vyrobeno z černě lakované oceli, což dodává lampě další modernost. Díky stínidlu, které je otevřené směrem dolů, je lampa ideální pro osvětlení stolu v obývacím pokoji nebo jídelně. Stínidlo ve tvaru trychtýře umožňuje jasný výhled na světelný zdroj (není součástí dodávky). Díky tomu by měla být vybrána trendy žárovka Filament nebo ve vzhledu uhlíkových vláken.

1 099 Kč

Lucande Zale závěsné světlo

Závěsné světlo Zale s devíti plameny poskytuje útulné světlo Zale je moderní závěsná lampa, která je vybavena devíti stínidly. Tím je vždy zajištěno jasné a rovnoměrné osvětlení. Stínidla okamžitě upoutají pozornost díky svému neobvyklému designu. Protože jsou vyrobeny ze zlata zbarveného železa a jsou sférické. Díky jemnému vzoru otvoru je lampě poskytnut orientální nádech. Zároveň vznikají romantické světelné okamžiky. Z tohoto důvodu je Zale vhodný do obývacího pokoje. Protože zde je nutná domácí a útulná atmosféra.

6 999 Kč
-50%

Lucande Gesja závěsné světlo

Černá závěsná lampa Gesja s atraktivním designovým jazykem Gesja je závěsná lampa, která nemá skutečné stínidlo, ale spíše krásně navržený držák. Barokní tvary a černá povrchová úprava lampy jsou stejně přesvědčivé a spojují nostalgii a modernost do harmonického celku. Závěsné svítidlo by mělo být nejlépe doplněno kulovou žárovkou, která má větší rozměry než svítidla v klasickém formátu žárovky. Tím se vyplní objímka a svítidlo získá větší vizuální působivost. S tímto kompaktně vypadajícím svítidlem lze dobře osvětlit a diskrétně inscenovat mnoho chodeb a obytných prostor. Vhodná svítidla lze objednat samostatně prostřednictvím příslušenství.

649 Kč
-30%

Lucande Elidan závěsné světlo v černé barvě

Závěsná lampa Elidan v nadčasové černé a zlaté barvě Tato krásná závěsná lampa zaujme svým zajímavým charakterem. Elidan je vyroben z oceli a hliníku. Jejich barevný koncept je nadčasová černá a zlatá. Expanzivní stínidlo má speciální tvar, který podtrhuje elegantní design svítidla. Lampu Elidan lze použít v jídelně nebo v obývacím pokoji i v kuchyni. Protože stínidlo je navrženo tak, aby bylo velmi otevřené, doporučuje se zde obzvláště dekorativní světelný zdroj, který podtrhuje charakter žárovky.

3 599 Kč
-32%

Lucande Sharvil závěsné světlo

Kulaté skleněné závěsné svítidlo Sharvil s opálovým povrchem pro krásný světelný efekt, exkluzivní designS tímto tvarovaným závěsným svítidlem získáte ideální osvětlení a přitažlivou obytnou atmosféru ve svých čtyřech stěnách. Model Sharvil umožňuje nastavit jas podle vašich přání pomocí externího stmívače a má patici E27. Závěsné svítidlo se skvěle hodí do jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice a přesvědčí i vizuálně svým moderním designem, který se vrací k Ingo Thielemu. Značka kvality Lucande představuje jedinečný zážitek z bydlení a krásný design. Model Sharvil poskytuje nejen krásné světlo, ale plní také dekorativní funkci.

2 099 Kč
-50%

Lucande Linnard závěsné světlo ze železa

Závěsné svítidlo Linnard s pěti žárovkami ve výrazném designu z černého železa Linnard přesvědčí svým stylovým designovým vzhledem a je atraktivním doplňkem interiéru. Závěsné svítidlo se skládá z kruhového prvku z černého železa, v němž je umístěno pět odkrytých patic, které lze osadit odpovídajícími žárovkami. Použití žárovek zde může ještě více podtrhnout vzhled svítidla. Linnard se obzvláště dobře vyjímá v obývacím pokoji nebo v ložnici a promění každou místnost v něco výjimečného. Nápad na design svítidla pochází od Ingo Thieleho

2 199 Kč
-25%

Lucande Taylan závěsné světlo 9 zdroje svazkové

Stylová závěsná lampa Taylan se třemi stínidlyS touto tvarovanou lampou vytvoříte skvělé světelné akcenty a dodáte svému interiéru ten správný šmrnc. Model Taylan nabízí možnost nastavení jasu podle vašich představ pomocí externího stmívače nebo stmívatelné žárovky (není součástí dodávky). Závěsné svítidlo v krásném designu Ingo Thieleho v sobě umně spojuje všechny kvality a přednosti, které charakterizují značku Lucande. Je určeno pro použití devíti svítidel s paticí G9. Model Taylan má barvu mosazi a přesvědčí nejen krásným světlem, ale plní i dekorativní funkci.

5 199 Kč
-26%

Lucande Taylan závěsné světlo

Závěsná lampa Taylan s pěti svítidly ze železa a sklaNechte svůj interiér zazářit touto lampou. Pokud nainstalujete externí stmívač nebo použijete stmívatelné žárovky (nejsou součástí dodávky), je možné lampu bez problémů stmívat. Model Taylan má objímku G9. Svítidlo v barvě mosazi v krásném designu od Ingo Thieleho vytváří optimální obraz. V tomto závěsném svítidle se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lucande. S tímto svítidlem je zaručena domácká atmosféra.

4 399 Kč
-46%

Lucande Taylan závěsné světlo

Závěsná lampa Taylan s devíti stínidly ze sklaZískejte útulnost a příjemné světelné podmínky ve svých čtyřech stěnách s tvarovanou lampou Taylan. Závěsné svítidlo lze stmívat v kombinaci s externím stmívačem (není součástí dodávky) pro individuální regulaci jasu podle vašeho přání. Závěsná lampa v barvě mosazi je vhodná pro použití žárovek s paticí G9. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti, které definují značku Lucande. Lampa v atraktivním designu Ingo Thieleho nejen reprodukuje krásnou hru světla, ale plní také dekorativní funkci.

4 899 Kč
-48%

Lucande Linnard závěsné světlo ze železa

Černá závěsná lampa Linnard – designová lampa od Ingo Thiele Linnard je stylová závěsná lampa navržená Ingo Thiele. Je vyroben ze železa a má jednoduchou černou barvu. Kruhový prvek, který je připevněn ke stropu pomocí tří závěsů, má tři otevřené zásuvky, které lze osadit vhodnými svítidly. Pro zvláštní vzhled lze zvolit žárovkové světelné zdroje a barvu světla přizpůsobit osobním potřebám. Linnard je ideální pro výrazné akcenty v rámci vlastního konceptu vybavení.

1 599 Kč
-35%

Lucande Bassiola závěsné světlo z bambusu 1 zdroje

Exkluzivní designová závěsná lampa Bassiola s bambusovým stínidlem ve vzhledu vídeňského proutíBassiola přesvědčí dekorativním designem v exkluzivním provedení od Ingo Thieleho. Závěsné svítidlo má stínidlo složené ze tří bočních částí s černým rámem, na nichž je typické vídeňské proutí, které bylo oblíbeným designovým prvkem již na počátku minulého století a neztratilo nic ze své popularity. Světlý bambusový odstín tak působí mimořádně přirozeně a lze jej dobře kombinovat se stylem vybavení boho, kde přírodní materiály a útulnost patří k charakteristickým rysům. Stínidlo z bambusu s atraktivním výpletem také přispívá k velmi krásnému světelnému vzoru, který umně kombinuje světlo a stín a velmi výrazně zvyšuje útulnost

1 299 Kč
-40%

Lucande Kellina závěsné světlo v bílé barvě

Designová závěsná lampa Kellina se stylovým dvojitým stínidlemKellina se představuje jako moderní závěsná lampa, která díky svému zvláštnímu designu okamžitě upoutá pozornost, aniž by zastínila nábytek ve svém okolí. Má filigránské zavěšení a kulatý stropní držák, přičemž hlavní pozornost jejího designu je zaměřena na svěží dvojité stínidlo. Světlo vyzařuje jak směrem nahoru, tak dolů, čímž se minimalizuje riziko oslnění. Toto svítidlo lze co nejlépe využít nejen v domácnosti jako osvětlení jídelny, ale také v komerčním prostředí, například nad barovým pultem.

2 499 Kč
-22%

Lucande Kellina závěsné světlo v černé barvě

Výrazná závěsná lampa Kellina se stylovým dvojitým stínidlemKellina je elegantní závěsná lampa, která boduje svým ocelovým stínidlem. Design působí elegantně a moderně a je vhodný pro různé styly zařízení a místnosti. Tato lampa může vytvořit útulnou atmosféru nad jídelním stolem i nad barovým pultem v hotelu – možnosti použití lampy Kellina jsou rozmanité. Zatímco zavěšení zůstalo poměrně jednoduché, svítidlo zaujme zejména dobře tvarovaným dvojitým stínidlem. Stínidlo slouží k neoslňujícímu rozložení světla v místnosti a na stropě se stává skutečnou ozdobou.

2 399 Kč
-50%

Lucande Bassiola závěsné světlo z bambusu 3 zdroje

Třílampový design závěsného svítidla Bassiola s třístranným stínidlem z bambusu ve vídeňské vazběBassiola přesvědčí jako závěsné svítidlo do jídelny po celé linii a vykouzlí působivý světelný obraz, který se vyznačuje čistou útulností a okouzlujícím způsobem kombinuje stínidlo a světlo. Tato závěsná lampa se tak skvěle hodí do všech boho stylů, které se zaměřují na přirozený výběr materiálů s odpovídajícími jasnými přírodními barvami a také na velmi útulnou auru. Každé ze tří stínidel má tři diagonálně navržené prvky z bambusu ve vzhledu vídeňského proutí, které je krásnou klasikou pro obývací prostor a těší se velké oblibě již od minulého století. Proutí je olemováno černou barvou a v jídelně nebo v obývacím pokoji nad konferenčním stolkem vystřihne závěsná lampa se třemi lampami opravdu krásnou postavu. Exkluzivní design sahá až k Ingo Thielemu a ztělesňuje velmi stylový výraz.

3 099 Kč
-43%

Lucande Tornike závěsné světlo čtyři zdroje železo

Závěsné svítidlo Tornike ze železa se čtyřmi odkrytými zásuvkamiTornike je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice. Závěsná lampa je vyrobena ze železa a má matnou černou barvu. Má čtyři zásuvky, z nichž dvě jsou v rámečku proti sobě a mohou být vybaveny odpovídajícími světelnými zdroji. Vzhledem k volnému pohledu na světelné zdroje jsou v tomto případě vhodné zejména žárovky. Ty mají zvláštní vzhled a dodávají svítidlu jistotu. Díky svému zavěšení je Tornike ideální pro instalaci nad jídelní stůl.

2 199 Kč