Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
141 produktů
-7%

Lindby Vannis závěsné světlo s textilními stínidly

Závěsné svítidlo Vannis se čtyřmi světly, lněnými stínidly a dřevěným nosníkem Design závěsného svítidla Vannis zaujme zdařilou kombinací různých materiálů. Rám byl vyroben ze železa a opatřen černou povrchovou úpravou. Kolem nosníku z pryžového dřeva lze podle potřeby omotat textilní závěsy, takže se uživatel může sám rozhodnout, v jaké výšce mají stínidla viset. Čtyři stínidla jsou vyrobena z bílého lnu a mají klasický válcový tvar. Dodávají svítidlu dekorativní charakter a zajišťují, že světlo je vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně do okolí…..

3 599 Kč
-20%

Lindby Venora závěsné světlo bambus podlouhlé 3x

Závěsné svítidlo Venora se třemi lampami v podlouhlém designu – ideální nad jídelní stůl Toto svítidlo se skvěle hodí do vaší domácnosti. V závěsné lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Interiérová lampa ladí téměř s každým stylem a díky vynikajícímu designu je ozdobou každé místnosti. Vytváří krásnou atmosféru a uplatní se v každém prostoru. Závěsná lampa černá a pro bambus typická dřevěná barva vám udělá mnoho radosti a lze ji snadno začlenit do různých stylů interiéru. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova touto lampou.

3 099 Kč
-26%

Lindby Yaelle závěsné světlo kov ratan tři zdroje

Závěsná lampa Yaella se třemi lampami v podlouhlém designuNechte se inspirovat touto lampou. Stropní svítidlo přesvědčí svým pěkným designem, který se skvěle přizpůsobí každému prostředí. Světlo lze ztlumit podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Lze ji osadit žárovkami s paticí E27. Lampa v barevném tónu dřeva přesvědčuje o kvalitě značky Lindby a představuje tak jedinečný pocit z bydlení a vynikající design. Vypadá dobře v každé místnosti a vytváří krásnou atmosféru. Stropní lampa z ratanu vás nadchne a lze ji snadno začlenit do nejrůznějších prostor. Poskytuje nejen krásnou hru světla, ale plní také dekorativní funkci.

3 099 Kč
-29%

Lindby Eilika LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Eilika v mosazné barvě se 2 výškově nastavitelnými stínidly, stmívatelné pomocí nástěnného vypínače ve třech krocíchNechte se inspirovat tvarovaným závěsným svítidlem LED Eilika. Lampa svítí atmosférickým teplým bílým světlem, abyste se cítili dobře. Díky možnosti stmívání můžete regulovat jas podle svých představ pomocí vypínače. V tomto závěsném svítidle se snoubí všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Model Eilika si najde místo ve vaší jídelně nebo obývacím pokoji. V případě potřeby ji lze výškově nastavit a dokonale se hodí k vylepšení vašich čtyř stěn.

3 899 Kč
-25%

Lindby Eilika LED závěsné světlo

Závěsná lampa LED se dvěma světly v niklovém provedení, individuálně výškově nastavitelná a stmívatelná ve třech krocích pomocí vypínačeS touto tvarově zajímavou závěsnou lampou LED získáte ideální osvětlení a útulnost ve svém domově. Model Eilika svítí krásným teplým bílým světlem a lze jej ztlumit pomocí přepínače pro individuální regulaci jasu podle vašich představ. Závěsné svítidlo v barvě niklu umožňuje v případě potřeby výškové nastavení. Lampa v moderním designu se skvěle hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Přesvědčuje o kvalitě značky Lindby, a představuje tak vynikající design a jedinečný zážitek z bydlení. Tato závěsná lampa vyzařuje domácí atmosféru.

3 899 Kč
-11%

Lindby Munja LED závěsné stmívatelné světlo černá

Závěsné svítidlo do jídelny Munja s otočeným světelným prvkemToto tvarově zajímavé závěsné svítidlo LED dodá vašim čtyřem stěnám ten správný šmrnc. Model Munja umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí vypínače a šíří světlo v příjemné teplé bílé barevné teplotě. Svítidlo přesvědčuje značkovou kvalitou Lindby a představuje tak jedinečný pocit z bydlení a vkusný design. Závěsná lampa v moderním designu se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i ložnice. Prezentuje se také v černé barvě. S touto závěsnou lampou můžete vytvořit nádherný šmrnc.

3 899 Kč
-20%

Lindby Dabila závěsné světlo bambus podélné 3x

Třílampový závěsný lustr Dabila v atraktivním boho stylu z bambusuTento lustr osvětlí váš interiér a je vyroben z přírodních materiálů. Pokud ji zkombinujete s externím stmívačem (není součástí balení), může si nastavit jas podle svých osobních potřeb. Lze ji vybavit žárovkami s paticí E27. Lampa je v barevném tónu dřeva. U této lampy se můžete spolehnout na vynikající kvalitu značky Lindby. Útulná atmosféra je s touto lampou zaručena.

3 099 Kč
-15%

Lindby Dabila závěsné světlo bambus rondel 3zdroje

Závěsná lampa Dabila se třemi lampami z bambusuTato lampa kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Je vyrobena z přírodních materiálů, jako je bambus, a má tři stínidla. Lampa ve stínidle v barvě dřeva byla optimalizována pro použití žárovek s paticí E27. V této lampě se snoubí všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Prostřednictvím lampy můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svého obytného prostoru a šíří se atraktivní boho styl.

3 299 Kč
-13%

Lindby Chizoma závěsné světlo 4 zdroje tkanina

Čtyřsvětelná závěsná lampa Chizoma – atraktivní společník do interiéru z látky a oceliZískejte útulnost a vynikající světelné podmínky na svých čtyřech stěnách s touto tvarově zajímavou závěsnou lampou. Je uzpůsobena pro použití žárovek s paticí E14. Lampa má pískově černou barvu. V této závěsné lampě se snoubí všechny vlastnosti a zvláštnosti, které s sebou značka Lindby přináší. S lampou Chizoma můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svého domova.

3 099 Kč
-26%

Lindby Krish závěsné světlo

Závěsná lampa Krish s pěti žárovkami a různě tvarovanými stínidly ve stylu klece, ideální jako doplněk k vintage nábytkuKrish je závěsná lampa, která díky pěti světelným zdrojům dokáže dobře osvětlit stůl v obývacím pokoji nebo jídelně. Odstíny, z nichž některé se liší, připomínají koule, připomínají válec nebo mají široký a plochý tvar. Všechny však mají kovové vzpěry z černého železa, které jsou typické pro vzhled klece a které nejenže trvale ovlivňují vzhled svítidla, ale také účinně inscenují světelný vzor a vytvářejí střídání světla a stínu, když se vzpěry odrážejí v místnosti a na stěnách. Celkový design se dobře hodí k oblíbeným vintage stylům a pro stylové doplnění vzhledu se doporučují LED žárovky, které se svými skleněnými baňkami připomínají klasické žárovky, ale spotřebují mnohem méně energie.

4 199 Kč
-18%

Lindby Textilní závěsná lampa Hermina

Pětibarevné textilní závěsné světlo Hermina s různě tvarovanými stínidly Hermina má atraktivní vzhled a skvěle se hodí do většiny stylů, které spadají pod označení „Young living“. Světlo se skládá z pěti textilních stínidel, která vychází ze stropního kříže zavěšená na lankách. Každé stínítko je jedinečné z hlediska tvaru a barvy, čímž vzniká nezaměnitelný vzhled. Kromě toho – jak je to u textilních stínidel standardem – vytváří teplé, útulné osvětlení a závěsné světlo Hermina zde není výjimkou. Když je toto světlo umístěno nad jídelním stolem nebo stolkem s kávou v salónku, vyzařuje čistou kosinku a může pomoci vytvořit atmosféru, která je stejně stylová jako domácí.

3 599 Kč
-21%

Lindby Lonnaris závěsné světlo ratan černá 3zdroje

Závěsné svítidlo do jídelny Lonnaris se třemi lampami a dekorem vídeňské vazbyZávěsné svítidlo Lonnaris s podlouhlým tvarem tří lamp je vhodné zejména pro osvětlení stolu v jídelně, který tak může být osvětlen na velké ploše. Jelikož jsou tři stínidla sama o sobě neprůhledná, protože jsou vyrobena z kovu, světlo uniká pouze směrem dolů, a je proto vnímáno jako neoslňující a útulné, takže z jídelního stolu můžete vytvořit místo pohody, kde se schází nejen rodina, ale i přátelé a příbuzní, aby si společně vychutnali jídlo nebo prostě jen trávili čas a živě si povídali nebo se smíchem vzpomínali na společné vzpomínky. Zvláštním detailem tohoto svítidla, který umně podtrhuje jeho individualitu, jsou ozdobné okraje na stínidlech, které jsou vyrobeny z ratanu a jsou ve stylu vídeňského proutí. Vytvářejí dekorativní kontrast a vnášejí více přirozenosti do jinak spíše chladného a nápadného designu závěsného svítidla.

3 299 Kč
-31%

Lindby Avalyn závěsné světlo

Šestižárovkové závěsné svítidlo Avalyn do jídelny s bílými koulemi ve dvou různých velikostech. Avalyn je velmi atraktivním zdrojem světla do jídelny, který díky šesti skleněným koulím poskytuje dobré základní osvětlení pro osvětlení jídelního stolu. Kromě toho je opálový bílý povrch nejlepší zárukou měkkého, útulného světla, protože nedochází k oslnění. Rám je mírně zvlněný a šest stínidel tvaru koule je připevněno k rámu ve dvou různých velikostech. Ideální pro moderní zařízení!

3 899 Kč
-15%

Lindby Dorte závěsné světlo ze dřeva a betonu

Závěsná lampa Dorte s dřevěnými prvky a pěti betonovými stínítky Závěsné svítidlo Dorte s pěti plameny je prezentováno ve velmi zvláštní kombinaci materiálů: jeho vrchlík a paprsek, kolem kterého lze obmotat kabely světel, aby se změnilo zavěšení, jsou vyrobeny z borového dřeva se starožitným vzhledem a pět krásně navržených odstínů je vyrobeno z betonu a má šedý povrch. Závěsná lampa může být obzvláště dobře připevněna nad jídelním stolem, přičemž je možné individuálně měnit zavěšení každého odstínu a lze jej tak kdykoli opticky odlišit.

3 299 Kč
-4%

Lindby Hinai závěsné světlo

Závěsná lampa Hinai s eukalyptovým paprskem a čtyřmi textilními stínidly Závěsná lampa Hinai zaujme zajímavou kombinací materiálů. Čtyři textilní kabely jsou omotány kolem dlouhého nosníku z eukalyptového dřeva, na jehož koncích jsou připevněna válcová stínidla. Stínidla byla navržena v černé, bílé, tmavě šedé a světle šedé barvě a působí velmi harmonicky. Výšku zavěšení každého stínidla lze kdykoli změnit. Toto svítidlo přináší do obývacího pokoje a jídelny něco výjimečného.

4 699 Kč
-34%

Lindby Eilika LED závěsné světlo 2 zdroje antracit

Závěsné LED svítidlo Eilika v antracitové barvě se dvěma žárovkami, individuálně výškově nastavitelnými stínidly a funkcí stepdim pomocí nástěnného vypínače Toto závěsné LED svítidlo je ideální volbou pro vaše čtyři stěny. Model Eilika vytváří útulnou atmosféru díky teplé bílé barvě světla a lze jej ztlumit podle vašeho přání pomocí spínače pro individuální regulaci jasu. Vyniká svým moderním designem a skvěle se hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Lampa v antracitové barvě přesvědčuje o značkové kvalitě Lindby, a představuje tak vkusný design a vynikající zážitek z bydlení. Kromě toho lze model Eilika v případě potřeby výškově měnit. Skvěle se hodí pro vylepšení každé domácnosti.

3 399 Kč
-20%

Lindby Solivia závěsné světlo z bambusu

Kreativní závěsná lampa Solivia s efektním stínidlem z bambusu Závěsná lampa Solivia vnese do obývacího pokoje letní pocity, protože díky stínidlu z bambusu působí design lehce a kreativně. Pevně spletené bambusové vzpěry mírně naznačují ohnisko, ale neposkytují na něj jasný výhled, takže většina světla je vyzařována směrem dolů a nedochází tak k oslnění. Tato lampa vykouzlí v místnosti útulnou atmosféru a lze ji dobře kombinovat s nábytkem v boho stylu.

3 099 Kč
-45%

Lindby Vironi závěsné světlo

Tmavá závěsná lampa Vironi se stínidly různých velikostí Závěsná lampa Vironi působí díky pěti textilním stínidlům harmonicky. Zvenku jsou vyvedeny v černé a zevnitř ve zlaté barvě, což vnáší do místnosti určitou eleganci. Stínidla jsou vyrobena v klasickém válcovém tvaru, ale mají různé průměry, což dodává svítidlu ještě větší šmrnc. Tuto individuální kompozici lze dokonale umístit nad větší jídelní stůl a poskytuje dostatečné osvětlení.

3 099 Kč
-27%

Lindby Teeja závěsné světlo 5 koulí ze skla jantar

Pět skleněných koulí jantarové barvy v různých výškách a velikostech – závěsné svítidlo Teeja do obývacího pokoje Toto závěsné svítidlo ze skleněných koulí působí na diváka nejen krásným dojmem, ale vytváří také krásný světelný obraz, který působí velmi hřejivě a útulně. Je to především díky jantarově zbarvenému sklu koulí, které svým odstínem působí velmi útulně a navíc vypadá krásně a lákavě. Světelné zdroje jsou vždy jasně viditelné za čirým sklem a jsou tak součástí celkového vzhledu, proto byste je měli vybírat tak, aby odpovídaly vzhledu, a žárovky jsou dobrým doporučením, zejména proto, že jsou obvykle vybaveny účinnými LED diodami. Pro větší dynamiku a individualitu jsou koule zavěšeny na kulatém stropním držáku v různých výškách a mají také různé průměry. V obývacím pokoji je závěsné svítidlo velmi vhodné jako zdroj světla nad pohovkou nebo jídelním stolem

4 899 Kč
-27%

Lindby Colten závěsné světlo 5 zdroje černá zlatá

Závěsné svítidlo Colten v černo-zlatém provedení se spirálovými stínidly Colten se dobře hodí nad jídelní stůl a je to závěsné svítidlo, které je obzvláště vhodné pro osvětlení jídelního stolu a pultu, zejména proto, že ve verzi s pěti žárovkami lze dosáhnout velkého množství světla. Místo běžných odstínů zde byly vytvořeny spirály, které jsou zevnitř zlaté a zvenku černé a skládají se z kovových pásků. To také vytváří krásný odraz světla, který působí teple a útulně. Vzhledem k viditelnosti světelných zdrojů je třeba vybírat dekorativní svítidla, která jsou provozována například pomocí žárovky a mají skleněnou baňku. S tímto závěsným svítidlem s paprskem se jídelní stůl nebo i pult stanou místem pohody a je možné vytvořit útulný světelný obraz.

4 699 Kč
-23%

Lindby Durbis závěsné světlo

Čtyřsvětelná závěsná lampa Durbis s ručně barvenými kovovými stínidly Durbis je čtyřsvětelné závěsné svítidlo s kombinací ručně barvených kovových stínidel v tmavě šedé barvě a dlouhého dřevěného prvku. Široká stínidla jsou vybavena paticemi E27, které lze osadit všemi druhy žárovek, a umožňují vyzařovat světlo výhradně směrem dolů v širokém úhlu, takže stůl nebo pult lze svítidlem dokonale osvětlit. Zavěšení jednotlivých stínidel lze flexibilně navrhnout tak, že se lano více či méně často obtočí kolem dlouhého dřevěného prvku.

3 599 Kč
-30%

Lindby Sofia trámové světlo tři zdroje

Třípaprskové barové světlo Sofia s retro vzhledem Barové světlo Sofia se skládá ze tří odstínů, které visí v řadě z podlouhlého vrchlíku s chromovanou povrchovou úpravou. Tvar a vzhled jsou skvělé pro stylové osvětlení jídelního stolu. Vrcholem Sofie je zvlněný povrch akrylových odstínů, který vytváří fantastický světelný efekt. Pomocí samostatně dostupného stěnového stmívače a vhodných žárovek E14 (viz příslušenství) lze snížit jas a vytvořit tak útulnější atmosféru.

3 599 Kč
-10%

Lindby Lucande Arneja LED závěsné světlo CCT nastavitelné

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo LED Arneja se stmívačem a variabilním nastavením CCT Arneja je závěsná lampa, kterou lze díky jejímu podlouhlému tvaru snadno umístit nad stůl, přičemž vždy vypadá moderně a s redukovanými detaily. Díky mechanismu yoyo lze rychle a opakovaně měnit výšku zavěšení, což je při každodenním používání rozhodně výhoda, která stojí za zmínku. Kromě toho můžete měnit jas pomocí bočního dotykového stmívače, který je umístěn na světelné liště, a nastavit barvu světla. Neexistuje však žádná paměťová funkce, takže se závěsné svítidlo po delší době vypnutí opět zapne na 3 000 K a plný jas.

4 399 Kč
-23%

Lindby Lucy LED závěsné světlo

Spirálové LED závěsné svítidlo Lucy s černým povrchem, stmívatelné Lucy je LED závěsné svítidlo, které lze snadno integrovat do jídelny nebo obývacího pokoje. Jeho tvar, kombinace prstence a spirály, se jeví velmi jemně a podtrhuje moderní efekt lampy s matným černým povrchem. LED diody jsou nejen jasné a efektivní, ale v případě potřeby mohou být také stmívány. Na rozdíl od toho, co si myslíte, nepotřebujete samostatný stmívač, jen normální nástěnný vypínač. Pokud jej rychle několikrát za sebou zapnete a vypnete, jas se změní ve třech stupních.

3 599 Kč
-29%

Lindby Etiena závěs. světlo

Pětižárovkové závěsné svítidlo Etiena se skleněnými stínidly a černým rámem Závěsné svítidlo je uspořádáno tak, aby stínidla byla zavěšena v různých výškách a přitom se jedná o krásně tvarovaná kulatá skleněná stínidla. To zajišťuje, že světlo je měkčí, příjemné a pohodlné, a Etiana je závěsné svítidlo, která je ideální pro jídelnu a osvětlení stolu. Žárovky G9, které mají být použity, lze vybrat podle libosti a lze je použít i s energeticky úspornou technologií LED.

3 099 Kč
-12%

Lindby Výškově nastavitelná kladková lampa Louisanne

Hnědá kladková závěsná lampa Louisanne v rustikálním vzhledu Tato závěsná lampa je vybavena kladkovým mechanismem, který umožňuje individuální nastavení výšky. Svítilnu lze stáhnout do místnosti až do 240 cm. Kulaté kovové stínidlo je hnědě lakované, působí spíše rustikální a výborně se hodí k venkovskému stylu. Stínidlo doplňuje prvek z čirého skla, který svým vzhledem připomíná námořnické lampy. Kladkový systém pro nastavení výšky předurčuje toto osvětlení k použití nad stolem, například v kuchyni.

3 399 Kč
-48%

Lindby Skleněná závěsná lampa Otis

Atraktivní závěsné osvětlení Otis s krásnými kovovými detaily a starožitným mosazným povrchem Každé stínidlo závěsné lampy Otis má téměř kuželový tvar- jinými slovy se směrem vzhůru zužuje do špičky. Použitým materiálem je lesklé bílé opálové sklo, které vytváří velmi příjemné světlo, a tak ponoří místnost do útulné atmosféry. Opticky nesmíme zapomenout také na konstrukci, která se skládá z detailně propracovaného a částečně ohýbaného kovu. Celý povrch kovových prvků je lakovaný v barvě starožitné mosazi, která dává světlu starožitný vzhled. Celkem pět použitých stínidel, uspořádaných do kruhu, předurčují toto závěsné osvětlení k umístění nad plochu stolu, kterou dobře a jasně ozáří.

3 099 Kč
-26%

Lindby Disha závěsné světlo

Závěsné svítidlo Disha inspiruje díky otevřenému designu a dobrému osvětlení Disha je moderní závěsné světlo, které se dokonale hodí nad stůl v jídelně. Důvodem je podlouhlý tvar a otevřený design. Protože se skládá z obdélníkového kovového rámu. To je otevřené ze všech stran a umožňuje nerušené distribuci světla. Svítidla jsou jasně viditelná, takže je třeba zvolit svítidla s pěknými vlákny nebo uhlíkovými vlákny. Jasné linie a design bez ozdůbek umožňují snadnou integraci do nejrůznějších konceptů místností. Svítidlo zapadá do moderního prostředí, ale může také zářit v průmyslově zařízeném bytě. Jednoduchý design nestanovuje žádná omezení možného použití.

3 599 Kč
-14%

Lindby Durbis závěsné světlo

Závěsná lampa Durbis s pěti ručně barvenými kovovými stínidly Závěsná lampa Durbis je vybavena pěti kovovými stínidly s ručně barvenou povrchovou úpravou. U každého stínidla lze variabilně nastavit jeho zavěšení tak, že se dlouhé, textilem potažené lanko více či méně často omotává kolem lanka z borovicového dřeva. Závěsné svítidlo Durbis, které lze vybavit všemi druhy žárovek s paticí E27, je efektivní, flexibilní a všestranné svítidlo, které je vhodné zejména k osvětlení dlouhého stolu.

4 899 Kč
-14%

Lindby Amilia závěsné světlo

Závěsná lampa Amilia s pěti svítidly a textilními stínidly na dřevěné tyči Černá, šedá, béžová, hnědá a bílá – to jsou barvy látkových stínidel závěsné lampy Amilia. Každé stínidlo je zavěšeno na textilním lanku na dlouhé tyči z eukalyptového dřeva, přičemž zavěšení každého stínidla lze měnit omotáním lanka kolem dřeva, takže lze vytvářet stále nové kreace a lampa se nikdy nestane nudnou. Díky spíše neutrálnímu barevnému provedení se svítidlo hodí do nejrůznějších interiérů a barevných konceptů. Žárovky (nejsou součástí dodávky) neoslňují a příjemně svítí skrz látku, zatímco světlo vyzařuje přímo z otvoru stínidla, čímž jasněji osvětluje povrch stolu. Díky volnému výběru svítidla (max. 60 W E27) lze osvětlení závěsným svítidlem Amilia přizpůsobit osobním potřebám a preferencím, a to jak z hlediska jasu, tak barvy světla.

4 199 Kč
-20%

Lindby Sanad závěsné černá 9 zdrojů podlouhlé

Devítižárová ocelová závěsná lampa Sanad v moderním designu Elegantní závěsná lampa Sanad promění každou místnost v něco výjimečného. Na podlouhlém stropním držáku je umístěno celkem devět stínidel. Pět z nich je zavěšeno na úzkých závěsech a zbývající čtyři jsou připevněny přímo ke stropnímu držáku. Do každého ze stínidel lze vložit žárovku GU10, která vytváří odpovídající osvětlení. Klidné barevné provedení v černé barvě dodává závěsnému svítidlu Sanad elegantní vzhled, který na plochých stropech vytváří harmonické akcenty. Jeho široká vnější strana zaručuje rozsáhlé osvětlení a jeho moderní design se snadno začlení do široké škály stylů vybavení.

3 899 Kč
-34%

Lindby Solvina LED závěsné světlo

Štíhlé závěsné svítidlo Solvina LED s funkcí plynulého stmívání Závěsné svítidlo Solvina LED zaujme energeticky úspornou LED technologií a atraktivním moderním designem. Stínidlo je navrženo v podlouhlém tvaru a zvenku se prezentuje černou povrchovou úpravou, zatímco uvnitř září zlatým fóliovaným povrchem. Toto designově decentní svítidlo lze snadno začlenit do různých stylů interiérů a obzvlášť krásně vypadá nad jídelním stolem. Pokud je v domácnosti k dispozici nástěnný stmívač, lze jas svítidla plynule regulovat.

3 399 Kč
-41%

Lindby Závěsné světlo Jusra z černého kovu

Skvělé závěsné svítidlo Jusra s černým povrchem a efektivním světelným výkonemSvítidlo Jusra se dokonale hodí do moderních interiérů a představuje se jako mimořádně stylové závěsné svítidlo v módním vzhledu klece. Černé, mírně zakřivené kovové tyče jsou podobně jako lamely uspořádány kolem stínidla, takže celkově působí jako jakási koule, která tvoří stínidlo závěsné lampy. Světlo vyzařuje do vnějšího prostoru se zajímavými třpytivými efekty a působí mírně tlumeně. Díky otevřenému stínidlu vyzařuje světlo nerušeně dolů, takže s lampou Jusra lze skvěle osvětlit jídelní stůl.

3 599 Kč
-22%

Lindby Závěsné světlo Jorve s křišťály

Vznešené závěsné světlo Jorve s krásnými odlesky Tři prstence – jeden velký a dva menší – se spojí, aby se vytvořily součástí tohoto přívěsného světla. Každý z těchto prstenů má černý podtón, který byl vylepšen zlatými tahy štětce, aby vytvořil starožitný vzhled. Řetězy broušených skleněných křišťálů visí z jednoho prstenu na druhý a pozdvihují samotné osvětlení – množství broušených hran vytváří působivé odrazy světla, které jiskří a radostně se blyští. Závěsné světlo Jorve je díky svým optickým vlastnostem majestátním světelným zdrojem, který lze umístit vysoko nad jídelní stůl, a z jednoduchého jídla se tak stává skvělý jídelní zážitek.

3 399 Kč
-5%

Lindby Závěsná lampa Mohija do jídelny

Majestátní závěsná lampa Mohija do jídelny s pěti stínidly v alabastrovém vzhledu směřujícími nahoru Mohija vytváří neuvěřitelně krásné světlo, díky kterému každá běžná i každodenní večeře vypadá stylově a příjemněji. V této atmosféře se cítíte v klidu a užíváte si nejen jídlo, ale také sounáležitost s ostatními: povídání o posledním dni v rodině, ale také důvěrné rozhovory mezi přáteli. Pět stínidel poskytuje dobré osvětlení, avšak útulný charakter světla není ztracen. Rám lampy kyvadla v jídelně vypadá obzvláště umělecky, protože nejen klenuté paže, ale také velmi půvabné kovové šlahouny, které byly přidány jako ozdobný doplněk.

3 399 Kč
-40%

Lindby Textilní závěsné světlo Pikka pro LED žárovky E27

Atraktivní závěsná lampa Pikka s válcovým dvojitým stínidlem z látkyZávěsná lampa Pikka se skládá z vnitřního a vnějšího stínidla. Vnější stínidlo je vyrobeno z průhledné organzy, vnitřní stínidlo z pevnější látky. To znamená, že vnitřní stínidlo prosvítá skrz vnější stínidlo, což samozřejmě vypadá elegantněji než mít jen jedno stínidlo. Ve spodní části je další krycí deska ze skla a celkově je výsledkem naprosto měkké a teplé světlo, které z obývacího pokoje udělá útulné a příjemné místo.

3 099 Kč