Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
40 produktů
-15%

Lindby Dorte závěsné světlo ze dřeva a betonu

Závěsná lampa Dorte s dřevěnými prvky a pěti betonovými stínítky Závěsné svítidlo Dorte s pěti plameny je prezentováno ve velmi zvláštní kombinaci materiálů: jeho vrchlík a paprsek, kolem kterého lze obmotat kabely světel, aby se změnilo zavěšení, jsou vyrobeny z borového dřeva se starožitným vzhledem a pět krásně navržených odstínů je vyrobeno z betonu a má šedý povrch. Závěsná lampa může být obzvláště dobře připevněna nad jídelním stolem, přičemž je možné individuálně měnit zavěšení každého odstínu a lze jej tak kdykoli opticky odlišit.

3 299 Kč
-61%

Lindby Denva závěsné světlo

Závěsné svítidlo Denva se třemi lampami a skleněnými stínidly v kouřově šedé barvěZávěsné svítidlo Denva vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu domovu ten správný šmrnc. Lampa v barvách kouřově šedé a antracitové představuje kvalitu značky Lindby, která je přesvědčivá v pocitu bydlení a má zdařilý design s koulemi z kouřového skla. Ať už v jídelně nebo v obývacím pokoji – tato lampa si najde místo i na vašich čtyřech stěnách. Závěsná lampa v retro designu má patice E14. Ať už je zapnutý, nebo vypnutý: Lampa Denva vás přesvědčí.

1 399 Kč
-30%

Lindby Betonové závěsné světlo Margot se dřevem 1zdrojové

Kulaté betonové závěsné světlo s dřevěnou dekorací Toto závěsné světlo má kompaktní rozměry a spojuje industriální půvab betonu s teplým vzhledem dřeva. Toto světlo lze tedy integrovat do místností v industriálním stylu nebo prezentovat spolu se skandinávským stylem. Je ideální pro instalaci nad stolem nebo pultem, lze dokonce instalovat několik světel do v řadě. Díky neprůhlednému betonu je světlo vyzařováno pouze dolů.

899 Kč
-38%

Lindby Betonové závěsné světlo Caisy se dřevem

Kónické betonové závěsné světlo Caisy s dekorativním dřevěným prvkem Svítidlo Caisy je stejně jako kužel směrem dolů širší. Stínidlo je vyrobeno z betonu a na horní straně doplněno světlým dřevěným prvkem. Protože beton nepropouští světlo, vystupuje světlo u tohoto závěsného světla výhradně směrem dolů a dopadá zde koncentrovaně, což je například výhodou pro osvětlení plochy stolu. Protože je světlo dole otevřené, je viditelný světelný zdroj, který by měl by být vybrán s ohledem na vzhled. Doporučujeme LED retrofit žárovky se vzhledem vlákna. Betonový vzhled lze úžasně kombinovat s industriálními styly.

1 099 Kč
-23%

Lindby Durbis závěsné světlo

Čtyřsvětelná závěsná lampa Durbis s ručně barvenými kovovými stínidly Durbis je čtyřsvětelné závěsné svítidlo s kombinací ručně barvených kovových stínidel v tmavě šedé barvě a dlouhého dřevěného prvku. Široká stínidla jsou vybavena paticemi E27, které lze osadit všemi druhy žárovek, a umožňují vyzařovat světlo výhradně směrem dolů v širokém úhlu, takže stůl nebo pult lze svítidlem dokonale osvětlit. Zavěšení jednotlivých stínidel lze flexibilně navrhnout tak, že se lano více či méně často obtočí kolem dlouhého dřevěného prvku.

3 599 Kč
-47%

Lindby Závěsné světlo Flynn

Kuželovité závěsné světlo Flynn s betonovým vzhledem U tohoto závěsného svítidla směřuje světlo dolů a v ideálním případě dopadá na plochu stolu. V důsledku toho může být Flynn použit k osvětlení baru nebo pultu v kuchyni nebo v jiné místnosti. Výhodou je, že nedochází k oslňování a stolní deska může být velmi jasně nasvícena. Díky povrchu v betonovém designu může být závěsné světlo Flynn kombinováno s industriálními styly bydlení, přičemž kuželovitý tvar stínidla vypadá moderně.

899 Kč
-38%

Lindby Závěsné světlo Flynn pro jídelnu

Ideální pro jídelnu: třízdrojové závěsné světlo Flynn se třemi kužely v betonovém vzhledu U tohoto závěsného světla vyzařuje světlo jen dolů, takže plocha pod světlem je dokonale nasvícená, aniž by přítomní bylo oslněni. Proto je světlo ideální pro osvětlení jídelního stolu. Okolí může být v industriálním stylu, protože povrchový design s betonovým vzhledem zde vytváří dokonalé spojení.

2 999 Kč
-27%

Lindby Betonové závěsné světlo Morton

Elegantní betonové závěsné světlo Morton s atraktivním tvarem Stínidlo světla Morton má velmi stylový tvar a vyzařuje harmonickou atmosféru. Protože je světlo namířeno pouze dolů, může svítidlo Morton dobře a elegantně osvětlovat i stolní plochy a barové pulty, aniž by oslňovalo. Stínidlo světla vyrobené z betonu je rozhodně něčím mimořádným, protože se jedná o materiál, který známe z jiných oblastí, například z průmyslových výrobních zařízení nebo staveb, které jsou ve výstavbě. Při pohledu na beton ve spojení se svítidlem se jedná o zcela novou interpretaci, která přitahuje velkou pozornost. Závěsnou lampu Morton využívají samozřejmě především industriální styly bydlení, ale toto elegantně tvarované závěsné světlo lze nalézt i v obvyklejších stylech s moderním charakterem.

1 299 Kč
-26%

Lindby Debino závěsné světlo tmavě šedé

Závěsná lampa Debino pro mnoho oblastí použití Závěsná lampa Debino byla navržena z kovu v tmavě šedé barvě „Gun metal“. Skládá se pouze z patice E27 zdobené třemi lesklými kroužky, kulatého vrchlíku a zkrouceného, textilem potaženého kabelu. S závěsnou lampou, kterou lze velmi měnit v závislosti na volbě zdroje světla, a to jak opticky, tak z hlediska světelného záření, lze vyřešit nejrůznější úkoly osvětlení, ať už v kuchyni, v obývacím pokoji nebo v jídelně nebo v ložnici.

474 Kč
-14%

Lindby Durbis závěsné světlo

Závěsná lampa Durbis s pěti ručně barvenými kovovými stínidly Závěsná lampa Durbis je vybavena pěti kovovými stínidly s ručně barvenou povrchovou úpravou. U každého stínidla lze variabilně nastavit jeho zavěšení tak, že se dlouhé, textilem potažené lanko více či méně často omotává kolem lanka z borovicového dřeva. Závěsné svítidlo Durbis, které lze vybavit všemi druhy žárovek s paticí E27, je efektivní, flexibilní a všestranné svítidlo, které je vhodné zejména k osvětlení dlouhého stolu.

4 899 Kč
-25%

Lindby Louisanne – betonově šedé závěsné světlo s jo-jo

Výškově nastavitelné závěsné světlo Louisanne s rustikálně-industriálním vzhledem Stínidlo závěsného světla Louisanne je z velké části vyrobeno z kovu, ale má také skleněný prvek, který dobře odpovídá celkovému vzhledu. Povrch kovu má betonově šedou povrchovou úpravu, která světlu Louisanne sice neubírá na rustikálním dojmu, ale dává mu navíc průmyslový dotek. Za pozornost stojí jo-jo závěsný systém, který umožňuje optimální nastavení výšky světla v několika málo krocích. To umožňuje upravit výšku od 110 cm do 235 cm, což právě u stolu v kuchyni je velmi oblíbené.

2 899 Kč
-25%

Lindby Betonové závěsné světlo Lenna v šedé

Betonové závěsné světlo Lenna s šedým povrchem Ten, kdo by si rád u závěsného světla vybral pro jednou jiný materiál než takové, které jsou dobře známé, může se uchýlit například k betonu, na ten rozhodně nenarážíme každý den. Závěsná lampa Lenna je vyrobena právě z tohoto materiálu, šedý stín je držen v kulatém tvaru a zužuje se směrem nahoru. Uvnitř betonového stínidla je umístěna objímka E14, která může být osazena mnoha typy žárovek, protože zde již dávno není jen klasická žárovka, právě LED žárovky s odpovídající paticí jsou nyní považovány za zvláště atraktivní, neboť spotřebovávají pouze málo energie.

1 799 Kč
-18%

Lindby Industriální závěsná lampa Louisanne

Závěsná lampa Louisanne pro jídelní stůl a kuchyni Louisanne má zajímavý povrch, protože stínítko, které je z velké části vyrobeno z kovu, je nalakované betonově šedou barvou, což jí dává industriální charakter. Tvar závěsné lampy nepochybně připomíná staré dávné časy a světlo je zvláště vhodné pro použití nad sezením v kuchyni, které světlo Louisanne útulně ozáří.

3 099 Kč
-26%

Lindby Jorin

Dokonalé osvětlení stolu – závěsné svítidlo Jorin s textilními stínidly Moderní závěsné svítidlo Jorin je perfektní nad dlouhým jídelním stolem. Skládá se ze základny z matného niklu a čtyř světelných zdrojů, které jsou vedle sebe zavěšeny formou malých textilních stínidel v decentní šedé barvě. V každém z nich je umístěna patice E14, která může být osazena preferovaným zdrojem světla. Výškové nastavení svítilny také zajišťuje optimální osvětlení, kde lze jednoduchým mechanismem nastavit délku závěsu z 95 cm na 150 cm.

1 899 Kč
-25%

Lindby Robyn skleněné závěsné světlo

Moderní skleněné závěsné svítidlo Robyn s kouřově šedým stínidlem Elegantní a jednoduché, tak působí kulaté stínidlo svítidla Robyn na první pohled. Použité kouřově šedé sklo propůjčuje závěsnému světlu zvláštní půvab, který se ještě zesiluje použitím ozdobných žárovek Filament. Robyn lze skvěle využít nad jídelním stolem nebo v obýváku. Jasné kolem dokola vyzařované světlo závěsného svítidla poskytuje dostatek světla a útulnou atmosféru.

1 799 Kč
-15%

Lindby Betonové závěsné světlo Sanne

Šedé závěsné světlo Sanne z betonu – ideální doplněk industriálního stylu bydlení Sanne má betonově šedý povrch a je to závěsné světlo, jehož stínidlo se skutečně skládá z betonu. Tento materiál je neprůhledný, takže světlo vyzařuje pouze dolů a optimálně osvětluje stolní plochu. Kromě toho je betonový vzhled závěsného světla ideální pro použití v industriálních stylech. Při výběru světelného zdroje by se mělo dbát na vzhled. Lze doporučit jasné LED žárovky s technologií vlákna, protože se velmi podobají klasickým žárovkám a autenticky kompletují vzhled.

1 099 Kč
-32%

Lindby Concretto závěsné světlo

Závěsné svítidlo Concretto s pěti lampami s dlouhými betonovými odstíny Pět podlouhlých, štíhlých stínidel z betonu je seřazeno na dlouhém kovovém krytu kabiny závěsné lampy Concretto. Visí v různých výškách a na spodním konci jsou zkosené, takže světlo nevyzařuje pouze dolů, ale také částečně do strany. Závěsná lampa Concretto je ideálním zdrojem světla pro pult v kuchyni nebo dlouhý stůl v jídelně v moderních pokojích, který vyzařuje nádech vintage charakteru.

4 399 Kč
-8%

Lindby Thaline závěsné světlo třížárovkové

Moderní závěsná lampa Thaline s válcovými stínidly Závěsná lampa Thaline kombinuje moderní design s dřevěnými prvky. Skládá se z podlouhlé vzpěry z borového dřeva, na které jsou vodorovně seřazeny tři válcovité šedé stínidla. Použitý světelný zdroj je obklopen odstíny a je vytvořeno osvětlení bez oslnění. Řeže obzvláště dobrou postavu v obývacích nebo jídelních místnostech a zajišťuje potřebné osvětlení. Díky svému dlouhému tvaru vypadá dobře nad jídelními stoly a zdvořile je osvětluje. Moderní design s dřevěnými akcenty dokonale zapadá do moderního stylu vybavení a dává mu něco jistého.

2 199 Kč
-34%

Lindby Sanne beton závěsné světlo

Čtyřžárovkové závěsné svítidlo Sanne se štíhlými betonovými stínidly s šedým povrchem Toto závěsné svítidlo ve tvaru tyče je ideální pro použití v jídelně v kuchyni a v obývacím pokoji. Skládá se ze čtyř betonových stínidel, která jsou vybavena žárovkami E27 a umožňují svítit pouze dolů, takže lze perfektně osvětlit povrch stolu bez oslnění. Šedý betonový povrch atraktivně tvarovaných stínidel, která se zužují směrem nahoru, vede k asociacím s oblíbeným industriálním stylem, který se již dávno nenachází pouze v prostředí velkoměsta, takže závěsné světlo lze začlenit do příslušných industriálně vypadajících prostorových řešení. Systém se čtyřmi žárovkami zajišťuje dobrý jas a při výběru žárovek se nekladou žádné hranice, zvláště lze doporučit LED žárovky s nízkou spotřebou energie. Nyní jsou k dispozici také žárovky s mimořádně teplou bílou barvou světla a klasickým vzhledem, takže vznikne obzvláště příjemné osvětlení.

3 399 Kč
-51%

Lindby Grima závěsné světlo

Závěsné svítidlo Grima si hraje s protichůdnými materiály Stínidla závěsného svítidla Grima jsou vyrobena z betonu. Povrch je drsný, takže materiál vypadá obzvlášť surově a neopracovaný. Stínidla jsou zavěšena na tmavém lanku, které se hravě omotává kolem dřevěného nosníku. Zvláštní na tomto nosníku je to, že vypadá, jako by větev byla z přírody. Přírodní dřevo kontrastuje s hrubým betonem. Oba protichůdné materiály se však dokonale doplňují. Díky tomu je lampa moderním poutačem pozornosti v industriálním stylu. Perfektně se hodí nad jídelní stůl.

3 399 Kč
-47%

Lindby Mitis LED závěsné svítidlo z betonu a dřeva

Mitis kombinuje beton a dřevo do mimořádného závěsného světla LED LED závěsné světlo Mitis inspiruje svým krásným a neobvyklým designem. Betonové stínidla jsou připevněna k lanům, která jsou rafinovaně omotána kolem dřevěného prvku. Tmavá borovice dodává lampě rustikální nádech, zatímco stínidla mají trendy průmyslový design. Dovedně se zde kombinují dva různé styly a díky kombinaci betonu a dřeva se Mitis stává trendovým dekorativním prvkem. Stínítka směřují dolů, takže je ideální pro umístění nad obývací pokoj nebo jídelní stůl.

2 999 Kč
-17%

Lindby Závěsné svítidlo Eleen se 4 válci z kouřového skla

Závěsné svítidlo Eleen se čtyřmi zdroji – ideální jako osvětlení jídelního stolu Svítidlo Eleen sestává ze čtyř velmi moderně působících stínidel z kouřového skla, která mají všechna elegantní válcový tvar a zaujmou čistými tóny šedé. Horní část doplňují kovové prvky z chromu – kombinace, která působí velmi harmonicky. Používají se žárovky E27, ideálně klasické, jako jsou žárovky E27 s vlákny, protože ty stylovým způsobem doplňují vzhled, zejména proto, že jsou čirou skleněnou plochou velmi dobře viditelné. Se čtyřmi zdroji se nadčasové svítidlo LED hodí dokonale pro adekvátní osvětlení stolu v jídelně. Jídelna je tak obohacena o stylový světelný objekt.

2 399 Kč
-35%

Lindby Marla závěsné světlo

Třížárovkové závěsné svítidlo Marla se skleněnými obrazovkami Tři skleněné obrazovky kyvadla Marla jsou pěkně šedé a mají různé tvary. Podélná, nízká nebo spíše kulatá, každá skleněná obrazovka má svůj vlastní šarm. Stylový vzhled kyvadlového světla je podtržen použitím dekorativních nekonečných nebo dodatečně namontovaných žárovek, které jemně podtrhují spíše nostalgický přízvuk světla Marly. Ideální pro jídelnu v jídelně nebo v obýváku, kde se může Marla pohasínat jako stolní světlo.

4 199 Kč
-45%

Lindby Wynoa závěsné světlo kouřové sklo

Závěsné svítidlo Wynoa s pěti lampami a kulovými stínidly z kouřového sklaKrásně tvarované závěsné svítidlo Wynoa je ideální pro vaše čtyři stěny. Nechte se přesvědčit vynikající kvalitou a skvělým designem značky Lindby. Lampa má patice E14. Lampa v barvách kouřově šedá a antracitová dotvoří váš osobní koncept vybavení díky svému modernímu stylu. Hodí se do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně a skvěle vylepší každou domácnost.

2 299 Kč
-59%

Lindby Ashanty závěsné světlo

Výrazná závěsná lampa Ashanty s šedým kovovým stínidlem a atraktivními dřevěnými prvky Závěsná lampa Ashanty přesvědčí svým pevným charakterem a harmonickou kombinací kovu a dřeva. Jeho stropní držák se skládá z tmavé kovové vzpěry, ke které je připevněn podlouhlý dřevěný prvek. Stínidla jsou k tomuto prvku připevněna pomocí čtyř černých závěsů. Tato stínidla působí díky svému nenápadnému designu v šedé barvě poměrně nenápadně. Pokud závěsné svítidlo Ashanty vybavíte vhodnými žárovkami, stěny stínidla po stranách vytvoří neoslňující světlo, které je ideální zejména v obývacím pokoji nebo jídelně. Venkovní rustikální vzhled lampy vytváří v interiéru útulnou atmosféru a charakteristické dřevěné prvky dodávají interiéru ten správný styl.

1 999 Kč
-54%

Lindby Ekkis závěsné světlo 3zdroje dlouhé šedá

Závěsná lampa Ekkis se třemi lampami podlouhlého tvaru – krásný doplněk k jídelnímu stolu s vintage charakterem Ekkis působí elegantně a osobitě díky třem stínidlům z kouřově šedého skla a matnému černému rámu. Závěsné svítidlo lze velmi dobře použít v jídelně nebo nad kuchyňským stolem, přičemž každé stínidlo má trochu jiný tvar, ale všechna jsou kulatá a baňatá. Společným znakem je také drážkovaná struktura v horní části skla, která nejen uvolňuje design a vzhled, ale také účinně ovlivňuje světelný vzor. Kouřově šedé závěsné svítidlo lze díky speciálnímu designu přiřadit ke stále oblíbenějšímu stylu vintage, který navazuje na nostalgické designové prvky. Světelné zdroje jsou za šedým čirým sklem dobře viditelné, proto je třeba je pečlivě vybírat a sladit je s celkovým vzhledem, stejně jako dekorativní a úsporné žárovky LED

2 599 Kč
-60%

Lindby Emilienne závěsné světlo

Atraktivní závěsná lampa Emilienne z tmavě šedé oceli Kulaté ocelové stínidlo této závěsné lampy je spíše ploché a natřené tmavě šedou barvou, takže se hodí k mnoha zařizovacím předmětům. Doporučujeme jej namontovat nad stůl s přídavným krytem pod žárovkou, díky němuž světlo svítí měkčeji a méně přímo do místnosti, takže se soustředí na útulnost. Závěsné svítidlo stylově a vhodně doplňuje černý textilní kabel

2 599 Kč
-55%

Lindby Jorek závěsné světlo

Závěsné svítidlo do jídelny Jorek se třemi lampami a půlkulatými ocelovými stínidly Jorek je světelný zdroj, který se naplno rozvine především nad stolem nebo pultem, kde poskytuje rozsáhlé osvětlení, aniž by v místnosti způsoboval oslnění, protože ocelová stínidla závěsného svítidla jsou neprůhledná, a proto propouštějí světlo pouze směrem dolů. Povrch odstínů se udržuje v povrchové úpravě zvané „gun colour“, která má tmavě šedý odstín, někdy se zelenavě nebo hnědě leskne. Vhodnými světelnými zdroji jsou především žárovky LED, které na jedné straně spotřebovávají málo elektřiny a na druhé straně také vizuálně odpovídají vzhledu, protože vypadají jako klasické žárovky se vzhledem uhlíkového vlákna

2 699 Kč
-50%

Lindby Leya závěsné světlo v tmavě šedé

Závěsné svítidlo Leya ve tvaru kopule v tmavě šedé barvě, krásné do kuchyně a obývacího pokoje Leya je ideální stolní svítidlo, které lze namontovat jak v kuchyni, tak v obývacím pokoji nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Stínidlo připomíná polokouli a je vyrobeno z oceli s tmavě šedou povrchovou úpravou. To vytváří mimořádně nadčasový vzhled se stylovým charakterem. Samotné stínidlo není průsvitné, takže světelný paprsek uniká svazkem směrem dolů a je jinak měkké a rovnoměrné, aby vytvářelo zvláštní úroveň útulnosti. Dekorativní žárovky se skleněnými baňkami jsou vizuálně obzvláště vhodným doplňkem celkového designu

899 Kč
-68%

Lindby Gretja závěsné světlo 3 zdroje

Obzvláště útulné světlo s třílampovou závěsnou lampou do jídelny Gretja Gretja je krásným zvýrazněním jídelního pultu nebo jídelního stolu. Závěsné svítidlo se skládá ze tří kopulovitých ocelových stínidel v tmavě šedé barvě, z nichž každé je doplněno menší kopulí na spodní straně, takže světlo je tlumené a do okolí dopadá především nepřímo. Z tohoto důvodu poskytuje Gretja velmi útulné světlo, abyste se mohli cítit pohodlně a opřít se. Celkový design je mimořádně stylový a závěsná lampa se třemi stínidly je proto přesvědčivá po celé linii

1 799 Kč
-7%

Lindby Juliven LED závěsné světlo

Juliven – moderní závěsné svítidlo s účinnou technologií LED Tento krásný světelný objekt se prezentuje v šedém hávu. Půlkulaté stínidlo a kulatý stropní držák jsou vyrobeny z hliníku a mají příjemnou šedou povrchovou úpravu. Tuto neutrální barvu lze skvěle začlenit do různých barevných konceptů, aniž by působila rušivě. Trvale instalované diody LED vyzařují příjemné, teplé bílé světlo, které směřuje přímo dolů. Jsou umístěny pod akrylovým krytem, který chrání modul LED a zároveň slouží jako rozptylovač, aby se světlo mohlo rovnoměrně a jemně šířit.

2 399 Kč
-50%

Lindby Arischa LED závěsné světlo

Elegantní LED závěsná lampa Arischa z oceli s prostorným zevnějškem LED závěsná lampa Arischa zaujme svým moderním a symetrickým designem. Jeho úhlové tělo lampy, které se skládá z úzkých vzpěr, které svým tvarem připomínají přesýpací hodiny, sedí na zavěšení. Je vyroben z oceli, což mu dodává elegantní a elegantní vzhled. Nejsou to však jen optické vlastnosti, které za ně mluví, ale také jejich praktické funkční vlastnosti. S nástěnným vypínačem je možné světlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím spínače: 100%, 40% a 10%. Díky zavěšení a jeho prostornému designu je LED závěsné světlo ideální pro montáž nad jídelní stůl a poskytuje správné osvětlení.

1 799 Kč
-29%

Lindby Mateno závěsné světlo 5 zdrojů kouřově šedá

Skleněné závěsné svítidlo Mateno s pěti různě tvarovanými odstíny v kouřově šedé barvě – ideální pro osvětlení stolu Mateno je závěsné svítidlo s paprskem s černým kovovým paprskem, ke kterému je připojeno pět skleněných stínidel, z nichž všechny mají kouřově šedý odstín, ale každý odstín je jasný a průhledný. Díky podlouhlému tvaru je závěsná lampa ideální pro osvětlení stolu v jídelně a design také inspiruje fanoušky nostalgie a především individualisty. Závěsné svítidlo do jídelny lze kombinovat s vintage interiérem a integrovat do trendového boho stylu, ve kterém je kladen velký důraz na vybrané detaily s útulným charismatem, které přesvědčí svou jedinečností. Každý odstín ze zakouřeného šedého skla má jiný tvar a světlo působí útulně.

4 399 Kč
-60%

Lindby Fotini LED závěsné světlo

Elegantní LED závěsná lampa Fotini ve stylovém designu LED závěsná lampa Fotini je dokonalým společníkem při osvětlení kuchyně nebo obývacího pokoje. Čtyři obdélníkové prvky jsou připevněny v řadě k tenkému zavěšení a vytvářejí zajímavý vzor prostřednictvím jejich střídavého připevnění. Trvale instalované LED diody sedí uvnitř tohoto světelného rámu a vytvářejí teplé bílé světlo, které vytváří vhodné prostředí pro interiéry. S nástěnným vypínačem je možné světlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii tříúrovňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také stmívat na tři různé úrovně jasu opakovaným stisknutím přepínače: 100%, 40% a 10%. Ale i když je vypnuté, LED závěsné světlo Fotini řeže zajímavou postavu. Díky svému hravému vzhledu a jemnému barevnému provedení jej lze bez námahy integrovat do moderních stylů vybavení a dekorativně završovat interiér.

2 199 Kč
-57%

Lindby Moscalina závěsné světlo kouřově šedé

Závěsná lampa Moscalina s kouřově šedým sférickým stínidlem Tato závěsná lampa zaujme individuálně navrženým stínidlem z kouřově šedých akrylových prvků. Ty obklopují body hořáku skryté pod ním, takže stínidlo poskytuje celkový obraz koule. Ocelový vrchlík v moderním niklu a zavěšení doplňují barevný koncept této lampy a netlačí se do popředí. Lampa je příjemným doplňkem jídelního stolu nebo v obývacím pokoji jako speciální doplněk na stropě.

2 099 Kč
-27%

Lindby Gya závěsné světlo

Závěsná lampa Gya s moderním designem Díky tvaru stínidla je design závěsného světla Gya tak výjimečný. Skládá se ze širokých plastových lišt, které jsou uspořádány do elegantního vinutí tak, aby na konci tvořily stínidlo. Působivé například jako osvětlení stolu, které může bodovat v jídelně, obývacím pokoji nebo v kuchyni. Světlo závěsné lampy Gya nejenže padá dolů, ale může také prosvítat otevřenými plochami plastových pásků, což vytváří velmi příjemnou atmosféru.

649 Kč