Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
69 produktů
-15%

Lindby Heven závěsné světlo peří Ø 50 cm

Závěsná lampa Heven – speciální společník do interiéru se stínidlem s pružinouTato tvarovaná lampa vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) si můžete vytvořit svou osobní dobrou náladu. Stropní svítidlo svým krásným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení každého obytného prostoru. V tomto svítidle můžete používat žárovky s paticí E27. Závěsná lampa se úspěšně začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří útulnou atmosféru. Spojuje v sobě všechny vlastnosti a přednosti, které tvoří značku Lindby. K výrobě je použit plast. Díky svému krásnému vzhledu lampa ladí téměř s jakýmkoli prostředím a vytváří skvělý pocit z bydlení. S touto lampou můžete vytvořit útulnou atmosféru.

2 199 Kč
-22%

Lindby Heven závěsné světlo peří Ø 53 cm

Senzační závěsná lampa Heven se stínidlem z peříTato lampa skvěle osvětlí vaše čtyři stěny. Díky svému krásnému vzhledu lampa dokonale doplňuje osobní koncept vybavení a může sloužit i jako dekorativní prvek, když je vypnutá – zejména díky stínidlu zdobenému peřím dodá lampa interiéru něco navíc. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Lampa se dokonale začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří vynikající atmosféru. Tato lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Stropní lampa byla vyrobena z plastu. Bylo navrženo pro použití žárovek s paticí E27. Krásný vzhled lampy dodá vašim místnostem útulnou atmosféru, kterou snadno sladíte s jakýmikoli stávajícími dekorativními prvky. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova tímto stropním svítidlem.

1 399 Kč
-31%

Lindby Avalyn závěsné světlo

Šestižárovkové závěsné svítidlo Avalyn do jídelny s bílými koulemi ve dvou různých velikostech. Avalyn je velmi atraktivním zdrojem světla do jídelny, který díky šesti skleněným koulím poskytuje dobré základní osvětlení pro osvětlení jídelního stolu. Kromě toho je opálový bílý povrch nejlepší zárukou měkkého, útulného světla, protože nedochází k oslnění. Rám je mírně zvlněný a šest stínidel tvaru koule je připevněno k rámu ve dvou různých velikostech. Ideální pro moderní zařízení!

3 899 Kč
-33%

Lindby Louk závěsné světlo

Bílá závěsná lampa Louk s dvouvrstvými stínítky z drátěného pletiva a ozdobným korkem – ideální do jídelny Bílá je barva, která v nábytkářském sektoru vždy vypadá harmonicky, a to platí i pro závěsné svítidlo Louk se třemi lampami, jehož odstíny jsou vyrobeny z atraktivního drátěného pletiva. Rovněž integrují korkový prvek do horní části a jsou navrženy ve dvou vrstvách. Výsledkem je nejen krásný, individuální vzhled, ale také působivý světelný obraz, který umně distribuuje stín a světlo v místnosti. Díky designu se třemi žárovkami je Louk závěsná lampa, která se perfektně hodí nad jídelní stůl v obývacím pokoji, který lze poté esteticky a efektivně osvětlit. Žárovky E27 lze stále jasně vidět díky průsvitným odstínům, a proto by měly být vhodně vybrány jako součást celkového designu a v ideálním případě by měly mít klasický vzhled klasické žárovky, který se nachází v moderních žárovkách, zejména u žárovek LED.

1 599 Kč
-31%

Lindby Závěsné světlo Sebatin pro E27

Válcové závěsné svítidlo Sebatin v bílé látce Bílé látkové stínidlo ve tvaru válce tvoří závěsné svítidlo Sebatin, které lze použít téměř univerzálně, ale obzvláště dobře se hodí do moderních interiérů, kde platí heslo, že méně může být i více. Stínidlo má také látkový potah na spodní straně, aby bylo zajištěno co nejrovnoměrnější rozložení světla. Je vybaven třemi žárovkami E27, které zajišťují vysoký jas. Jako závěsné svítidlo je Sebatin samozřejmě přínosem pro každou místnost, ale perfektně se hodí nad jídelní stůl, kde má být světlo jasné a zároveň útulné.

2 999 Kč
-22%

Lindby Simaria látkové závěsné světlo

Bílé textilní závěsné svítidlo Simaria ze tří kruhů- ideální pro obytné a spací prostory Simaria je krásný světelný zdroj pro příjemné bydlení. Stínidlo je vyrobeno z tkaniny a připomíná kouli, ale stále není běžné, protože je vyrobeno ze tří kruhů místo toho, aby bylo vyrobeno jako celek. Bílý povrch textilie vytváří krásně měkký, útulný světlý obraz, u kterého je pohodlí velmi důležité. Svítidlo můžete použít na chodbě i v obývacím pokoji nebo v ložnici. Všude závěsné svítidlo vytváří světlo se zvláštní útulnosti, které vás zve k odpočinku a relaxaci. Patice E27 mohou být vybaveny žárovkami dle vašeho výběru, také s LED technologií a extra teplou barvou světla.

2 399 Kč
-37%

Lindby Joffrey závěsné světlo čtyřžárovkové

Čtyřžárovkové závěsné svítidlo Joffrey v bílém provedení Závěsné svítidlo Joffrey charakterizuje především minimalismus a jednoduchost, ale přesto má velmi lákavý vzhled. Čtyři bílá stínidla mají dlouhý tvar válce a jsou uspořádána do řady. Z tohoto důvodu závěsné osvětlení se dokonale hodí nad dlouhý jídelní stůl nebo pult. Joffrey lze díky decentnímu designu a barevnému provedení lze kombinovat s různými styly – od klasické po moderní.

1 799 Kč
-50%

Lindby Závěsné světlo Arina v bílé barvě

Estetická závěsná lampa Arina s pěti bílými kovovými stínidly a dřevěnými detailyTuto závěsnou lampu lze skvěle použít k osvětlení jídelního stolu, který je pak rovnoměrně osvětlen na velké ploše, protože pět stínidel přesahuje délku jednoho metru. Stínidla se směrem dolů rovnoměrně rozšiřují a světlo díky kovovému povrchu svítí pouze dolů, takže povrch stolu je osvětlen ještě konkrétněji. Celý design působí skandinávským dojmem, protože tak esteticky spojuje puristický výraz s celkovým útulným dojmem a integruje také hřejivě působící dřevěné prvky.

2 199 Kč
-48%

Lindby Skleněná závěsná lampa Otis

Atraktivní závěsné osvětlení Otis s krásnými kovovými detaily a starožitným mosazným povrchem Každé stínidlo závěsné lampy Otis má téměř kuželový tvar- jinými slovy se směrem vzhůru zužuje do špičky. Použitým materiálem je lesklé bílé opálové sklo, které vytváří velmi příjemné světlo, a tak ponoří místnost do útulné atmosféry. Opticky nesmíme zapomenout také na konstrukci, která se skládá z detailně propracovaného a částečně ohýbaného kovu. Celý povrch kovových prvků je lakovaný v barvě starožitné mosazi, která dává světlu starožitný vzhled. Celkem pět použitých stínidel, uspořádaných do kruhu, předurčují toto závěsné osvětlení k umístění nad plochu stolu, kterou dobře a jasně ozáří.

3 099 Kč
-23%

Lindby závěsné světlo Lavinja ve vzhledu vějíře

Závěsná lampa Lavinja ve vzrušujícím tvaruZávěsná lampa s četnými rozvětvenými plastovými prvky v bílé barvě vypadá velmi elegantně a také trochu připomíná skandinávský styl bydlení. I když zvolíte nenápadnou teplotu teplé bílé barvy, získáte velmi krásný světelný obraz, který působí naprosto domácky a poskytuje více útulnosti. Lze jej vybavit vhodnými světelnými zdroji a je vhodný pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelny.

1 599 Kč
-3%

Lindby Rhona závěsné světlo

Závěsná lampa z opálového skla ve tvaru koule Rhona v bílé barvěZávěsné lampy z opálového skla ve tvaru koule jsou svým způsobem evergreeny, protože jejich tvar je nadčasový a nikdy nevyjde z módy. Totéž platí pro výběr materiálů a barev. V obytném prostoru působí takové svítidlo jako Rhona velmi stylově a zároveň dokáže vytvořit příjemné světlo.

2 499 Kč
-48%

Lindby Závěsná lampa Maple ve vzhledu listí

Exkluzivní závěsné světlo Maple s bílými plastovými listy Tato závěsná lampa je jedinečná nejen díky svým velkým rozměrům, ale i samotná optika vás okamžitě inspiruje. Namísto konvenčního stínidla je tělo lampy Maple tvořeno bezpočtem plastových listů, jejichž design napodobuje listí javoru a které mají pro javor typické vroubkování. Celá dojem asociuje volné, bezstarostné dny v přírodě, například když se vydáte na příjemnou procházku lesem nebo mimo les, slunce svítí v plné kráse a povznáší naši mysl a v lese vytváří krásné odlesky, sluneční paprsky prosvítají mezi větvemi na cestu a hledají si místo mezi listovím a na lesní půdě vzniká nádherná hra světla a stínu. V jídelně a obývacím prostoru zařízených v mladistvém vzhledu je toto závěsné světlo velmi krásným středobodem pozornosti, který vypadá velmi pěkně i zhasnutý, ale v plném lesku se projeví až rozsvícený, jako útulné a náladové osvětlení.

1 599 Kč
-13%

Lindby Puristické LED závěsné svítidlo Iven

Minimalisticky působící závěsné svítidlo LED Iven v zakřiveném tvaru Světelný prvek Iven je velmi úzký a na obou koncích zahnutý směrem dolů. Světlo závěsného svítidla LED proto uniká dolů a osvětluje povrch pod ním, nejlépe stůl. Lze si představit stůl v obývací části, ale také stůl, který slouží jako pracovní plocha v domácí kanceláři. Osvětlení je dobré díky integrovaným LED diodám, spotřeba energie zůstává nízká. Kovový povrch ve stříbrné barvě má matný nikl a stejně jako celkový design se hodí k modernímu nábytku.

2 499 Kč
-5%

Lindby Hliníkové závěsné světlo Ritana

Kulaté závěsné světlo Ritana v nadčasové bílé Ritana je ideální pro romantické, náladové osvětlení stolu nebo jídelního koutku. Závěsné světlo má hliníkové stínidlo, která začíná nahoře úzce a směrem dolů se vypoukle rozšiřuje. Vzhledem k tomu, že hliník je neprůhledný kov, světlo svítí koncentrovaně dolů tak, aby téměř výhradně sloužilo k osvětlení povrchu stolu, ale bez oslnění. Závěsné světlo Ritana je jedním z nejharmoničtějších osvětlovacích objektů, a to jak vizuálně, tak i z hlediska jeho světelného efektu, které téměř všude přesvědčí leskem a estetikou.

1 599 Kč
-14%

Lindby Skleněná závěsná lampa Otis

Klasická skleněná závěsná lampa Otis s krásnými starožitnými mosaznými detaily Lesklé, opálově bílé stínidlo této skleněné závěsné lampy je tvarováno jako kužel zužující se směrem vzhůru. Nahoře pak pokračují starožitné detaily z mosazi, které pokračují v klasicky vyhlížejícím řetězovém závěsu. Výsledný vzhled tak výrazně definuje klasický dojem, díky čemuž je Otis ideální pro tento styl interiéru. Světlo je měkké a příjemné a závěsná lampa může být použita k osvětlení stolu, ale i chodby nebo dokonce ložnice.

1 799 Kč
-40%

Lindby Textilní závěsné světlo Pikka pro LED žárovky E27

Atraktivní závěsná lampa Pikka s válcovým dvojitým stínidlem z látkyZávěsná lampa Pikka se skládá z vnitřního a vnějšího stínidla. Vnější stínidlo je vyrobeno z průhledné organzy, vnitřní stínidlo z pevnější látky. To znamená, že vnitřní stínidlo prosvítá skrz vnější stínidlo, což samozřejmě vypadá elegantněji než mít jen jedno stínidlo. Ve spodní části je další krycí deska ze skla a celkově je výsledkem naprosto měkké a teplé světlo, které z obývacího pokoje udělá útulné a příjemné místo.

3 099 Kč
-23%

Lindby Danora závěsné světlo

Jednoplamenová závěsná lampa Danora s textilním stínidlem Závěsná lampa Danora má jemný vzhled a šíří útulnou atmosféru. Lze jej použít v obývacím pokoji, nad jídelním stolem nebo nad kuchyňskou linkou. Design dobře zapadá do moderních interiérů. Stropní držák lampy Danora byl vyroben z borového dřeva a je poměrně malý a čtvercový. Rozsáhlý stínidlo z bílé textilie, které má válcový tvar, nabízí pěkný kontrast. To nejen dobře vypadá, ale také slouží jako difuzor k rovnoměrnému rozložení světla v místnosti.

1 999 Kč
-35%

Lindby Nicus dřevěné závěsné světlo

Bílé skleněné závěsné svítidlo Nicus v válcovité formě s atraktivní dřevěnou dekorací ve světlém dubu Nicus je skvělý osvětlovací prvek pro mnoho obývacích místností, který nabízí příjemnou pohodu. Malá válcová obrazovka je vyrobena ze skla a horní část obrazovky je při přechodu na svahy navržena dřevěným elementem, který je prezentován ve světle dubu. To vytváří přitažlivý vzhled, který také nádherně doplňuje venkovský styl nebo zapadá do skandinávských zařízení.

899 Kč
-62%

Lindby Chava závěsné světlo

Bílá závěsná lampa Chava v jednoduchém designu s textilním stínidlem Pokud hledáte taktní osvětlení do obývacího pokoje, závěsná lampa Chava vás nezklame. Její válcové stínidlo je umístěno na úzkém závěsu a vyznačuje se decentní bílou barvou. Pokud lampu vybavíte vhodnou žárovkou, bude generované světlo příjemně vyzařovat dolů skloněné stínítko, takže vznikne souvislé osvětlení. Poměrně jednoduchý design závěsného svítidla Chava se bez námahy začlení do stylu interiéru a nenápadně jej zvýrazní.

899 Kč
-16%

Lindby Závěsná lampa Sebatin

Bílé textilní závěsné osvětlení Sebatin s difuzním krytem Sebatin je velmi nadčasová lampa, protože při jeho konstrukce jsme se záměrně vyhýbali zbytečným detailům. Zde stojí v popředí funkčnost a stylový, ale decentní vzhled. Stínidlo lampy ve válcovém tvaru je kompletně z bílé tkaniny. Proto má textilní závěsné světlo velmi všestranné využití, což platí nejen pro nejrůznější styly, ale také nejrůznější prostory. Lampa v ložnici, lampa v chodbě nebo osvětlení jídelního stolu? Všechno je možné – Sebatin vytváří útulné světlo s přiměřeným jasem. A takové se přeci hodí všude, nebo ne?

2 599 Kč
-27%

Lindby Rangina závěsné světlo

Pohodlné světlo s kyvadlovou lampou Rangina, lesklá měď Rangina je velmi viditelný světelný automat pro moderní jídelny s jemným měděným povrchem. Kulové kluzáky jsou ve skutečnosti rozděleny do dvou částí: Svítí v horních barvách mědi a dole každý deštník zapadá do bílého skla, což umožňuje rozložit světlo velmi měkké, takže můžete vytvořit útulný světelný efekt. Je to něco velmi oblíbeného v jídelně, protože to je zřídka místo, kde se jídlo bere, ale je to většinou místo, které má vždy společenskou složku, protože lidé, ať už jsou rodinní příslušníci nebo přátelé, se scházejí a mluví o svých životech, když jedí společně jídlo. Tímto způsobem hraje příjemné světlo u jídelního stolu vždy zvláštní úlohu, takže se můžete cítit pohodlně a vychutnat si delší pobyt.

4 699 Kč
-29%

Lindby Závěsné světlo Delira

Třízdrojové závěsné trámové světlo Delira s bílými stínidly, výškově nastavitelné Delira je elegantní závěsné trámové světlo, vyrobené z niklově zbarveného kovu a bílých skleněných stínidel, ideálně umístěné nad jídelním stolem. Je výhodou změnit výšku lankovým závěsným mechanismem podle libosti, a zejména každý den znova. Světlo je příjemné a útulné a patice E14 je vhodná pro širokou škálu žárovek, také s LED technologií, a zejména s teplou barvou světla.

1 699 Kč
-3%

Lindby Noana závěsné světlo koule z opálového skla

Elegantní závěsná lampa Noana s kulovitým stínidlem ze skla Závěsná lampa Noana přesvědčí svým elegantním a pevným charakterem. Skládá se ze štíhlého závěsu z oceli, na jehož konci je zavěšeno kulovité stínidlo z opálového skla. Do vnitřku stínidla lze vložit žárovku E27, která vydává potřebné světlo. Kontrastní barevné provedení opálově bílé a staromosazné barvy vytváří atraktivní celkový obraz a dotváří elegantní design závěsné lampy Noana. Hodí se zejména do obývacího pokoje nebo jídelny a své místo najde například nad jídelním stolem.

2 499 Kč
-7%

Lindby Sonika závěsné svítidlo

Závěsné svítidlo Sonika s oválným stínidlem ze skla Závěsné svítidlo Sonika okamžitě zaujme svým puristickým designem a výrazným stínidlem, které této lampě dodává zvláštní charakter. Oválné stínidlo z opálově matného skla se prezentuje připevněno na kulatém baldachýnu a filigránovém závěsu. Slouží nejen jako stylový dekorativní prvek, ale také jako difuzor, protože umožňuje jemné a homogenní rozložení světla v místnosti. Nedochází k oslnění, takže svítidlo lze skvěle použít jako příjemné základní osvětlení.

3 599 Kč
-7%

Lindby Závěsné světlo Rimon ve tvaru květu

Závěsné světlo Rimon s designovým vzhledem Rimon skvěle zapadá do skandinávských stylů designu interiérů a do interiérů, které lze označit jako obzvláště mladistvé. Stínítko je tvořeno řadou bílých plastových prvků, které se efektně skládají na sebe a připomínají tak různé rostliny nebo plody, které mají podobnou strukturu. Díky bílému povrchu a propustnosti světla, která je na různých místech zjevně rozdílná, je světelný účinek visícího světla obzvláště útulný a příjemný. Stylový světelný zdroj plný nadčasové krásy!

1 199 Kč
-36%

Lindby Bílá závěsná lampa Kinan s disky

Atraktivní závěsná lampa Kinan s mnoha bílými plastovými disky Závěsné lampy do místnosti zasahují více než většina ostatních typů lamp a to platí i pro Kinan. Tato závěsná lampa je držena v kulatém kulovém tvaru, ale v žádném případě nemá stínidlo, která by se skládalo z celého kusu. Spíše je zde nespočet plastových disků držených pomocí úzkých tyčí, které dohromady vytváří kouli. Mezi těmito disky je dostatek prostoru, kterým může světlo unikat. Když se tedy rozsvítí světlo, místnost se zalije světlem a kruhovými stíny – což je skutečně působivý pohled. Vnitřek desek je lesklý chromovaný, což vytváří další odrazy.

3 099 Kč
-15%

Lindby Vintage závěsné světlo Albertine

Bílá kovová závěsná lampa Albertine ve vintage stylu – ideální doplněk kuchyně Závěsné světlo Albertine je určeno k osvětlení kuchyňského stolu. Kovové stínidlo zajišťuje výstup světla směrem dolů a lesklý bílý povrch je příjemně nadčasový, zatímco tvar světla ztělesňuje určitý retro vzhled. Žárovka by měla být vybrána vědomě, protože stínidlo je směrem ke spodní straně otevřeno a žárovka je dobře vidět. Doporučeny jsou žárovky s technologií vlákna, i s oblíbeným rustikálním vzhledem, který je stále populárnější a v segmentu LED je k dostání s velmi teplými, úžasně útulnými barvami světla.

1 099 Kč
-30%

Lindby LED závěsné světlo z opálového skla Gunda

Nadčasově pěkné LED závěsné světlo Gunda se stínidlem z bílého opálového skla, stmívatelné spínačem Díky nadčasovému bílému skleněnému stínidlu se Gunda hodí do mnoha prostorů a k mnoha stylům a je závěsným světlem s velmi harmonickým vzhledem. Díky bílému skleněnému povrchu je světlo měkké a rovnoměrně rozložené a poskytuje příjemnou atmosféru pro pocit pohody. LED závěsné světlo vypadá obzvláště hezky nad jídelním stolem, kde lampa vypadá jako nová estetická interpretace klasické, kulaté kuchyňské zářivky. LED uvnitř skleněného stínidla jsou nejen jasné, ale spotřebují také malé množství elektřiny, a proto zapůsobí v oblasti účinnosti, což přesvědčí nejen moderně myslící spotřebitele. Kromě toho je integrována speciální technologie stmívání, která umožňuje přizpůsobit svítivost ve třech úrovních přímo běžným nástěnným vypínačem, takže můžete snadno uspokojit různé potřeby a ani jídlo ve stylu romantických večeří se svíčkami nebude s touto LED závěsnou svítilnou žádný problém.

3 599 Kč
-33%

Lindby Joas – papírové závěsné světlo

Nádherně tvarovaná závěsná svítilna Joas s bílou barvou a vnitřním textilním stínidlem Joas vyzařuje něco přírodního a poskytuje velmi příjemné osvětlení. Vnější stínidlo je tvořeno pevným papírovým výpletem, zatímco uvnitř je bílý látkový válec, který umožňuje rovnoměrné rozložení světla. V této bílé verzi se závěsné světlo hodí do mnoha různých prostředí a zapadne zde svým krásným, harmonickým vzhledem.

1 599 Kč
-42%

Lindby Závěsná lampa Maple ve vzhledu listí

Bílá závěsná lampa Maple s dekorem listí ve vzhledu javoru Tato závěsná lampa je okouzlující zdroj osvětlení, který lze ideálně kombinovat s mladým stylem bydlení. Mable nemá žádné klasické stínidlo, nýbrž mu dominuje volně složené listoví. Samozřejmě jsme nepoužili skutečné zelené listy, místo toho se používají umělé listy v bílé barvě, které byly modelovány podle listí javoru. Stejně jako u listů opravdového stromu se jednotlivé komponenty na různých místech překrývají, takže struktura stínidla je místy více a místy méně průsvitná, což samozřejmě také ovlivňuje osvětlení, kdy jsou v místnosti světlejší a tmavší místa a přináší fascinující, téměř uměleckou hru světla a stínu.

799 Kč
-50%

Lindby Výškově nastavitelné jídelnové světlo Simeon

Závěsná lampa Simeon s kladkovým mechanismem Toto závěsné osvětlení se vyznačuje mnoha přednostmi a díky svému podlouhlému tvaru se ideálně hodí nad jídelní stůl nebo jako osvětlení barového pultu. Pro oba účely je závěsná lampa vybavena kabelovým mechanismem, který umožňuje nastavení světelného zdroje podle potřeby – až do maximální výšky 180 cm. Čtyři skleněná stínidla poskytují obzvláště příjemné světlo s příjemným a útulným účinkem. To je samozřejmě něco, co je v jídelně vždy vítáno a přispívá k příjemné atmosféře s útulným nábojem.

2 099 Kč
-22%

Lindby Heleska závěsné

Speciální závěsná lampa Heleska s kulovými stínidly z opálového sklaTato krásná závěsná lampa vyniká svými nápadně krásnými stínidly, která jsou navržena ve tvaru koule a každé má jinou velikost. Stropní svítidlo má neutrální design v módním niklu a závěs je filigránský a téměř neviditelný. závěsná lampa Heleska vypadá obzvlášť dobře v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem a dobře tento prostor osvětluje. Světlo vyzařuje rovnoměrně do všech směrů, protože opálově bílá stínidla z kulového skla zajišťují neoslňující a homogenní osvětlení.

4 399 Kč
-42%

Lindby Závěsné světlo Ginevra

Kulaté závěsné světlo Ginevra z bílého opálového skla – ideální pro obytnou oblast Světlo Ginevra vypadá mimořádně stylově a ztělesňuje s kulatým, téměř uceleně vypadajícím tvarem stínidla absolutní harmonii a zapůsobí na celé čáře. Bílé skleněné stínidlo zaručuje teplé a rovnoměrné osvětlení okolí, takže závěsné světlo vytváří velmi útulný efekt, který se dokonale hodí do obývacích pokojů.

2 399 Kč
-30%

Lindby Kulaté závěsné světlo Marike z opálového skla 40cm

Jednoduchá závěsná lampa Marike s bílou opálovou skleněnou koulí Marike je jako závěsné světlo absolutní nadčasová klasika! Žádné zvláštní detaily, jen opálová skleněná koule – to je vše, co závěsná lampa s takovým stylovým vzhledem potřebuje! Světlo je velmi příjemné a má velmi útulný charakter, protože rovnoměrně proniká do místnosti a neoslňuje. Ať už nad stolem, nebo jako stylové osvětlení ložnice, závěsná lampa Marike se bude všude dobře vyjímat a můžete jich dokonce použít více současně, což ještě zvyšuje estetický dojem.

3 399 Kč
-38%

Lindby Závěsné světlo Danya

Baňaté závěsné svítidlo Danya s bílými výpletem z pokrouceného papíru Danya vypadá skvěle s moderními styly a styly s vysokým stupněm útulnosti a stylovým designem, jako je například skandinávský styl. Baňaté stínidlo této závěsné lampy je zhotoveno z drátěného korpusu, který byl pokryt výpletem z bílých papírových provázků, což tvoří umělecký vzor. Malé mezery umožňují, aby světlo efektně a příjemně unikalo, díky čemuž je závěsné světlo Danya dokonalé pro osvětlení ložnice.

1 599 Kč
-18%

Lindby Heleska

Závěsné svítidlo Heleska s pěti lampami se sférickými skleněnými stínítky Závěsné světlo Heleska má nápadně krásný design. Boduje neutrálně navrženým vrchlíkem z kovu, který je potažen povrchovou úpravou z niklu. Filigránové zavěšení je stěží patrné a vypadá téměř neviditelně. V popředí je pět sférických stínidel z opálově saténového skla. Vznášejí se téměř jako mrak ze stropu a vnášejí tak do interiéru určitou lehkost a eleganci.

4 899 Kč