Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
643 produktů
-61%

Lindby Zlata závěsné světlo

Pěti-žárovkové závěsné svítidlo Zlato, jako vodní trubka, skvělý industriální styl Zlata má průmyslový pohled, neboť dlouhá lampy kyvadlového kyvadla je zdobena výrazem nostalgické vodní trubice. Na trámu jsou dokonce starožitné rotační ventily v červené barvě. Ale místo vody, je to světlo vycházející z potrubí. Aby se vzhled přizpůsobil, měly by se žárovky E27 vybírat s klasickým vzhledem blízkým skutečným žárovkám. Každý stylový interiér velkoměsta získává skutečnou výhodu, když namontujete tuto zavěšenou lampu nad jídelním stolem nebo stolem, ale i jiná zařízení, která jsou průmyslově upravená, ale obsahují i obyčejnější prvky, těží z takového zavěšeného světla, které rozhodně nepřichází každý den.

2 099 Kč
-15%

Lindby Heven závěsné světlo peří Ø 50 cm

Závěsná lampa Heven – speciální společník do interiéru se stínidlem s pružinouTato tvarovaná lampa vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) si můžete vytvořit svou osobní dobrou náladu. Stropní svítidlo svým krásným vzhledem příjemně dotváří koncept osvětlení každého obytného prostoru. V tomto svítidle můžete používat žárovky s paticí E27. Závěsná lampa se úspěšně začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří útulnou atmosféru. Spojuje v sobě všechny vlastnosti a přednosti, které tvoří značku Lindby. K výrobě je použit plast. Díky svému krásnému vzhledu lampa ladí téměř s jakýmkoli prostředím a vytváří skvělý pocit z bydlení. S touto lampou můžete vytvořit útulnou atmosféru.

2 199 Kč
-22%

Lindby Heven závěsné světlo peří Ø 53 cm

Senzační závěsná lampa Heven se stínidlem z peříTato lampa skvěle osvětlí vaše čtyři stěny. Díky svému krásnému vzhledu lampa dokonale doplňuje osobní koncept vybavení a může sloužit i jako dekorativní prvek, když je vypnutá – zejména díky stínidlu zdobenému peřím dodá lampa interiéru něco navíc. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Lampa se dokonale začlení do stylu vašeho interiéru a vytvoří vynikající atmosféru. Tato lampa v sobě spojuje všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Stropní lampa byla vyrobena z plastu. Bylo navrženo pro použití žárovek s paticí E27. Krásný vzhled lampy dodá vašim místnostem útulnou atmosféru, kterou snadno sladíte s jakýmikoli stávajícími dekorativními prvky. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova tímto stropním svítidlem.

1 399 Kč
-7%

Lindby Vannis závěsné světlo s textilními stínidly

Závěsné svítidlo Vannis se čtyřmi světly, lněnými stínidly a dřevěným nosníkem Design závěsného svítidla Vannis zaujme zdařilou kombinací různých materiálů. Rám byl vyroben ze železa a opatřen černou povrchovou úpravou. Kolem nosníku z pryžového dřeva lze podle potřeby omotat textilní závěsy, takže se uživatel může sám rozhodnout, v jaké výšce mají stínidla viset. Čtyři stínidla jsou vyrobena z bílého lnu a mají klasický válcový tvar. Dodávají svítidlu dekorativní charakter a zajišťují, že světlo je vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně do okolí…..

3 599 Kč
-20%

Lindby Venora závěsné světlo bambus podlouhlé 3x

Závěsné svítidlo Venora se třemi lampami v podlouhlém designu – ideální nad jídelní stůl Toto svítidlo se skvěle hodí do vaší domácnosti. V závěsné lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Interiérová lampa ladí téměř s každým stylem a díky vynikajícímu designu je ozdobou každé místnosti. Vytváří krásnou atmosféru a uplatní se v každém prostoru. Závěsná lampa černá a pro bambus typická dřevěná barva vám udělá mnoho radosti a lze ji snadno začlenit do různých stylů interiéru. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova touto lampou.

3 099 Kč
-16%

Lindby Venora závěsné světlo 1fl Ø 40 cm baňaté

Výrazné závěsné svítidlo Venora se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo jídelny Toto svítidlo vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru zvláštní nádech. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Skvělý vzhled umožňuje mnoho možností použití a kombinací a lze jej efektivně začlenit do vašich obytných prostor. Svítidlo lze dobře začlenit do stylu vašeho interiéru a vytvořit v něm příjemnou atmosféru. Pro úspěšné doplnění designu jakéhokoli prostoru je ideální lampa v dřevěné a černé barvě. S touto závěsnou lampou můžete ještě více zkrášlit vzhled svých čtyř stěn.

1 499 Kč
-15%

Lindby Venora závěsné světlo bambus jeden zdroj

Závěsné svítidlo Venora z bambusu v působivém boho stylu Toto tvarované svítidlo se hodí zejména na vaše čtyři stěny. Vynikající design umožňuje několik možností použití a kombinací a lze jej začlenit do vašeho interiéru. U této lampy se můžete spolehnout na vynikající kvalitu značky Lindby. Lampa poskytuje skvělý vzhled a dodá atmosféru každé místnosti. Lampa v černé barvě a obvyklé barvě dřeva pro bambus vytváří atmosféru pohody. Je nejen skvělým zdrojem světla, ale skvěle se vyjímá i jako dekorativní prvek nábytku.

1 099 Kč
-16%

Lindby Venora závěsné světlo 1 zdroj Ø40cm 1stupeň

Venora – výrazná závěsná lampa v atraktivním boho stylu S touto lampou si domů přinesete vynikající světelné podmínky a útulnost. Lampa svým pěkným designem příjemně zvýrazní koncept vybavení každé místnosti. Vkusný design a jedinečný pocit z bydlení dělají z lampy značky Lindby. Lampa je v barvě dřeva a černé barvě. Vytváří útulnou atmosféru a vypadá obzvlášť dobře v každém prostoru. Závěsná lampa je ideální pro krásné osvětlení, je vynikajícím dekorativním prvkem a dodá vašemu pokoji to pravé. Nabízí nejen atraktivní světelný obraz, ale díky svému atraktivnímu vzhledu postupuje i na skvělý dekorativní předmět.

1 499 Kč
-16%

Lindby Venora závěsné světlo 1 zdroj Ø40cm 3stupně

Závěsná lampa Venora z bambusu – ideální do jídelny nebo obývacího pokoje Tato lampa vytváří vkusné světelné akcenty a dodá vašemu domovu ten správný šmrnc. Lampa se prezentuje vynikajícím designem a skvěle se hodí do všech obytných prostor. V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Lampa v dřevěné a černé barvě poskytuje krásný vzhled a dodá každému obytnému prostoru více atmosféry. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha stylů zařízení. Atraktivní hra světla svítidla vytváří útulnou obytnou atmosféru, ve které se budete cítit dobře.

1 499 Kč
-23%

Lindby Venora závěsné světlo bambus rondel 3zdroje

Závěsná lampa Venora se třemi lampami a bambusovými stínidly Tato krásně tvarovaná lampa je vynikající volbou pro váš domov. Lampa se předvádí v pěkném stylu a účinně se začlení do každé místnosti. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lindby. V každé místnosti se stropní lampa v dřevěné a černé barvě uplatní a vytvoří skvělou atmosféru. Zdařilé světlo závěsné lampy dokonale prezentuje každou místnost. S touto lampou můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svého obytného prostoru.

2 999 Kč

Lindby Závěsné světlo Melia v černé a hnědé

Velké závěsné svítidlo Melia v třívrstvém provedení Textilní stínidlo tohoto závěsného světla není pouze třívrstvé, ale také trojbarevné: tři prvky v černé, tmavě hnědé a šedohnědé jsou sloučeny tak, aby tvořily harmonický výraz. Nejvýše položené stínidlo je také to s největším průměrem, ostatní dvě jsou užší, přičemž nejnižší má nejmenší šířku. Je pozoruhodné, jak jsou stínidla umístěna navzájem šikmo a jak jsou šikmo ukončena. To dodává vzhledu svítidla Melia určitou dynamiku a posiluje individuální výraz, který uživatel vnímá.

3 099 Kč
-19%

Lindby Tiama LED závěsné světlo kov černá zlatá

Moderní závěsná LED lampa Tiama s dvoubarevným stínidlemTato lampa se krásně vyjímá v každé domácnosti. Teplota teplé bílé barvy světla dodá vašemu obývacímu prostoru krásný šmrnc. Závěsná lampa se projevuje ve vynikajícím stylu a skvěle se začlení do všech místností. Uplatní se v každé místnosti a vytvoří skvělou atmosféru. Lampa v barvách černé a zlaté je vyrobena ze železa. Snoubí se v ní všechny vlastnosti a přednosti, které tvoří značku Lindby. Skvělý design stropní lampy dodá každé místnosti krásnou atmosféru, kterou snadno sladíte s jakýmikoli stávajícími dekoracemi. Vytvořte si s touto lampou atraktivní osvětlení ve svém domově.

2 099 Kč
-34%

Lindby Savrini závěsné světlo

Moderní závěsná lampa Savrini se třemi asymetricky zavěšenými stínidly Závěsná lampa Savrini je vyrobena ze železa a má černou povrchovou úpravu. Díky tomu má pevný vzhled, který je patrný, i když se lampa nepoužívá. Tři kónicky tvarovaná stínidla vyzařují světlo přímo dolů, takže je minimalizováno riziko oslnění. Navíc jsou zavěšeny v různých výškách, což dodává tomuto svítidlu zvláštní charakter – ideální pro moderní jídelny!

1 699 Kč
-19%

Lindby Otso závěsné světlo bambus Ø 40 cm

Závěsná lampa Otso s bambusovým stínidlemTato lampa kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Díky svému krásnému vzhledu lampa dokonale zapadne do vašich místností a vytvoří útulnou atmosféru. Umožňuje nastavit jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vašich představ. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. V této stropní lampě se snoubí všechny vlastnosti a speciální prvky, které charakterizují značku Lindby. Lampa dodá vašemu obytnému prostoru osobitější nádech, ať už je zabudována kdekoli. Interiérová lampa v barevném tónu dřeva se díky svému vynikajícímu vzhledu sladí s jakýmkoli prostředím a vytvoří atmosféru, ve které se budete cítit dobře. Doplňte atmosférické osvětlení svého domova touto závěsnou lampou.

2 099 Kč
-19%

Lindby Otso závěsné světlo bambus baňaté

Závěsná lampa Otso s baňatým stínidlem z bambusuTato tvarovaná lampa vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tato skvělá stropní lampa nadchne svým čistým designem, který se účinně přizpůsobí jakémukoli stylu interiéru. Závěsné svítidlo dokonale zapadne do každé místnosti a vytvoří příjemnou atmosféru. Stojí na kvalitě značky Lindby pro skvělý zážitek z bydlení a zdařilý design. Lampa v barvě dřeva je vhodná pro použití žárovek s paticí E27. Skvěle se hodí do jakéhokoli stávajícího stylu interiéru a může nejen osvětlovat, ale být i skvělou dekorací. Dodejte svému domovu s touto lampou ještě útulnější atmosféru bydlení.

2 099 Kč
-19%

Lindby Jadwiga závěsné světlo Ø 45 cm z bambusu

Jadwiga – výrazná závěsná lampa z bambusu pro vnitřní použitíTato lampa rozzáří i váš domov v nové kráse. Můžete použít externí stmívač (není součástí dodávky) a vytvořit tak příjemnou atmosféru. Stropní svítidlo svým stylovým designem účinně rozšíří koncept vybavení vašeho obytného prostoru. Přesvědčivý zážitek z bydlení a promyšlený design charakterizují svítidlo značky Lindby. Svítidlo se prezentuje v dřevěném barevném provedení a je vybaveno paticí E27. Každému obytnému prostoru dodá osobitější nádech bez ohledu na to, s jakým stylem vybavení jej zkombinujete. Stropní lampa představuje bezpečný způsob osvětlení obytného prostoru, což z ní činí vynikající volbu. S touto stropní lampou můžete ještě více vylepšit vzhled svého obytného prostoru.

1 699 Kč
-25%

Lindby Tsomo závěsné světlo látka Ø 40 cm 3 zdroje

Závěsná lampa Tsomo se třemi lampami a textilními stínidly ve zlaté a černé barvěTato krásně tvarovaná lampa dodá vašim čtyřem stěnám něco jedinečného. Lampa je vynikajícím zdrojem světla pro mnoho místností a díky svému stylovému designu ji lze použít i jako dekorativní prvek. Umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Rozhodněte se pro vynikající kvalitu značky Lindby s touto lampou. Lampa má barevné provedení černá a zlatá. Má objímku E27. Lampa dokonale zapadne do stylu vašeho interiéru a vytvoří krásný šmrnc. Skvělý design lampy dodá všem místnostem útulnou atmosféru, kterou můžete prakticky sladit s vaším stávajícím zařízením. Nechte své čtyři stěny zazářit v nové nádheře.

2 899 Kč
-23%

Lindby Mateja závěsné světlo

Výrazná závěsná lampa Mateja z kovu v černém barevném provedeníS touto tvarovanou lampou si můžete vytvořit stylové světelné akcenty a ozvláštnit svůj interiér. Světlo lze ztlumit podle nálady pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Pěkný design závěsné lampy nenápadně zapadne do všech místností a poskytne příjemné světlo pro skvělou obytnou atmosféru. Promyšlený design a skvělý zážitek z bydlení charakterizují tuto lampu v kvalitě značky Lindby. Černá závěsná lampa je vyrobena z kovu. Pro vytvoření krásné atmosféry v každé místnosti je naprostou nezbytností. Lampa má objímku E27. Je ideální pro krásné osvětlení a dodá vašemu pokoji další šmrnc. Domácí atmosféra bydlení je s touto lampou zaručena.

2 599 Kč

Lindby Tirzana závěsné světlo

Barová závěsná lampa Tirzana ve třech plamenech s dřevěnou tyčí – ideální pro jídelní stůl Tirzana je klasický osvětlovací objekt pro osvětlení jídelního prostoru, protože polokulové železné odstíny jsou průsvitné pouze do té míry, že světlo může uniknout na spodní stranu, kde jsou otevřené. Povrch stolu je zalitý jasným světlem, ale nepříjemné oslnění je zcela vyloučeno. Povrch deštníků je tmavě šedý a moderní design stylově doplňuje tyč vyrobená ze dřeva z kaučukovníku, která dobře zapadá do celkového obrazu. Žárovky s LED technologií představují opticky a technicky velmi vhodnou volbu světelného zdroje, která nabízí mnoho výhod.

4 699 Kč
-16%

Lindby Maivi závěsné světlo klec fialová 40 cm

Závěsné svítidlo Maivi ve fialové barvě ze železa se stínidlem v kleciToto svítidlo zajistí ve vaší domácnosti vynikající osvětlení a příjemnou atmosféru. Skvělá stropní lampa nadchne svým pěkným vzhledem, který se snadno přizpůsobí jakémukoli prostředí. Stropní svítidlo lze pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) ztlumit podle vašich představ. Boduje kvalitou použitého železa. Lampa vytváří krásnou atmosféru a mimořádně dobře dotváří atmosféru jakéhokoli domácího interiéru. Fialová stropní lampa je vybavena paticí E27. V této lampě se snoubí všechny kvality a zvláštnosti značky Lindby. Díky krásné optice závěsná lampa ladí s každým interiérem a vytváří tak atmosféru, ve které se budete cítit dobře. S touto závěsnou lampou můžete ještě více zkrášlit celkový vzhled svých čtyř stěn.

1 499 Kč
-23%

Lindby Anito závěsné světlo 6 zdrojů černá/zlatá

Šestisvětelná závěsná lampa Anito s odkrytými zásuvkamiNechte se inspirovat touto tvarově zajímavou lampou. Stropní svítidlo umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), svým stylovým designem působí dekorativně a obohatí tak váš interiérový koncept. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. Lampa v černo-zlaté barvě zaujme kvalitou značky Lindby, přesvědčivým zážitkem z bydlení a promyšleným designem. Kovová závěsná lampa dodá každému obytnému prostoru osobitější nádech, ať už ji zkombinujete s jakýmkoli stylem interiéru. Skvělý vzhled interiérové lampy dodá vašim místnostem útulný nádech, který může dokonale ladit s vaším stávajícím zařízením. Vytvořte si s touto interiérovou lampou přitažlivé osvětlení svých čtyř stěn.

2 599 Kč
-19%

Lindby Maivi závěsné světlo klec černá 50cm

Závěsné svítidlo Maivi v moderním designu ze železaZískejte útulnost a vynikající světelné podmínky ve svých čtyřech stěnách s tímto tvarovaným svítidlem. Lampa se prezentuje skvělým designem a efektivně zapadne do vašeho obývacího pokoje. Světlo lze ztlumit podle vašich představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá závěsná lampa je vyrobena pro použití žárovek s paticí E27. Je vyrobeno ze železa. Vynikající pocit z bydlení a promyšlený design dělají z lampy ve značce Lindby kvalitní záležitost. Interiérová lampa se úspěšně začlení do vašeho pokoje a vytvoří stylovou atmosféru. Skvělý vzhled stropní lampy dodá každému obytnému prostoru příjemný nádech, který může prakticky ladit s vašimi stávajícími dekorativními prvky. S touto lampou dodáte svým čtyřem stěnám ještě atraktivnější obytnou atmosféru.

1 699 Kč
-16%

Lindby Maivi závěsné světlo klec černá 40 cm

Maivi – závěsná lampa ze železa se stínidlem v kleciTato tvarově pěkná lampa se bude vyjímat v každé domácnosti. Pěkný design stropní lampy snadno zapadne do každého interiéru a vydává příjemné světlo pro stylovou atmosféru. Světlo lze ztlumit podle vlastních představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Černá lampa umí přesvědčit kvalitou použitého železa. S tímto stropním svítidlem se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Lindby. Vnitřní svítidlo je vybaveno paticí E27. Jedná se o dokonalý předmět, který vytvoří příjemnou atmosféru v každé místnosti. Interiérová lampa se díky svému vynikajícímu vzhledu hodí téměř ke každému stylu vybavení a vytváří atmosféru pohody. Je nejen vynikajícím zdrojem světla, ale vypadá skvěle i jako dekorativní prvek nábytku.

1 499 Kč
-16%

Lindby Maivi závěsné světlo klec krémová 40 cm

Závěsná lampa Maivi v krémové barvě – stylový doplněk interiéruNechte se inspirovat touto lampou. Vynikající design snadno zapadne do každého interiéru a zároveň poskytne útulné světlo pro individuální atmosféru bydlení. Svítidlo je stmívatelné podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) a přesvědčí kvalitou použitého železa. Přesvědčivý zážitek z bydlení a promyšlený design charakterizují toto svítidlo značky Lindby. Lampa vytvoří v každé místnosti nádhernou atmosféru a dodá vašemu bytovému zařízení nadčasový prvek. Lampa je vybavena objímkou E27. Je v krémové barvě. Skvělý vzhled stropní lampy dodá každému obývacímu pokoji útulný nádech, který může dokonale ladit s vaším stávajícím zařízením. Tato stropní lampa vyzařuje útulnou atmosféru.

1 499 Kč
-16%

Lindby Maivi závěsné světlo kovová klec modrá 40cm

Moderní závěsná lampa Maivi v modré barvě – vyrobená ze železaTato tvarovaná lampa rozzáří váš interiér. Funkce stmívání umožňuje individuální nastavení jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Krásný design svítidla nabízí mnoho možností použití a kombinací a lze jej dokonale začlenit do vašeho moderního interiéru. Svítidlo vyrobené ze železa je uzpůsobeno pro žárovky s paticí E27. Nechte se přesvědčit o vynikající kvalitě a zdařilém designu značky Lindby. Nezáleží na tom, ve které místnosti bude instalováno, modrá lampa dodá skvělý nádech každému obytnému prostoru. Skvěle doplní vzhled vašich obytných prostor. Podtrhněte atraktivní atmosféru svých čtyř stěn touto lampou.

1 499 Kč
-15%

Lindby Yaelle závěsné světlo kov ratan Ø 15 cm

Závěsná lampa Yaelle s ratanovým stínidlem je ideální pro výrazné akcenty v interiéruTato tvarově výrazná lampa se jistě stane ozdobou vašeho interiéru. Stropní svítidlo příjemným způsobem doplní koncept osvětlení každé místnosti svým čistým designem. Nabízí možnost regulace jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) podle vašich představ a poskytuje skvělý vzhled a dodává atmosféru každé místnosti. Stropní svítidlo bylo navrženo pro žárovky s paticí E27. Stropní lampa z ratanu má barvu dřeva. Přineste si do svého domova značkovou kvalitu od společnosti Lindby s touto stropní lampou. Stropní lampa je ideální pro individuální osvětlení vašich místností a dodá vašemu prostoru další šmrnc a skvěle se hodí i pro zvýraznění vašich čtyř stěn.

1 099 Kč
-26%

Lindby Yaelle závěsné světlo kov ratan tři zdroje

Závěsná lampa Yaella se třemi lampami v podlouhlém designuNechte se inspirovat touto lampou. Stropní svítidlo přesvědčí svým pěkným designem, který se skvěle přizpůsobí každému prostředí. Světlo lze ztlumit podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Lze ji osadit žárovkami s paticí E27. Lampa v barevném tónu dřeva přesvědčuje o kvalitě značky Lindby a představuje tak jedinečný pocit z bydlení a vynikající design. Vypadá dobře v každé místnosti a vytváří krásnou atmosféru. Stropní lampa z ratanu vás nadchne a lze ji snadno začlenit do nejrůznějších prostor. Poskytuje nejen krásnou hru světla, ale plní také dekorativní funkci.

3 099 Kč
-29%

Lindby Eilika LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Eilika v mosazné barvě se 2 výškově nastavitelnými stínidly, stmívatelné pomocí nástěnného vypínače ve třech krocíchNechte se inspirovat tvarovaným závěsným svítidlem LED Eilika. Lampa svítí atmosférickým teplým bílým světlem, abyste se cítili dobře. Díky možnosti stmívání můžete regulovat jas podle svých představ pomocí vypínače. V tomto závěsném svítidle se snoubí všechny vlastnosti a zvláštnosti, které tvoří značku Lindby. Model Eilika si najde místo ve vaší jídelně nebo obývacím pokoji. V případě potřeby ji lze výškově nastavit a dokonale se hodí k vylepšení vašich čtyř stěn.

3 899 Kč
-25%

Lindby Eilika LED závěsné světlo

Závěsná lampa LED se dvěma světly v niklovém provedení, individuálně výškově nastavitelná a stmívatelná ve třech krocích pomocí vypínačeS touto tvarově zajímavou závěsnou lampou LED získáte ideální osvětlení a útulnost ve svém domově. Model Eilika svítí krásným teplým bílým světlem a lze jej ztlumit pomocí přepínače pro individuální regulaci jasu podle vašich představ. Závěsné svítidlo v barvě niklu umožňuje v případě potřeby výškové nastavení. Lampa v moderním designu se skvěle hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Přesvědčuje o kvalitě značky Lindby, a představuje tak vynikající design a jedinečný zážitek z bydlení. Tato závěsná lampa vyzařuje domácí atmosféru.

3 899 Kč
-18%

Lindby Parino závěsné světlo

Jednoplamenová závěsná lampa Parino ze železa a dubu Parino je moderní závěsná lampa, která zaujme svým zvláštním kouzlem a úspěšnou kombinací materiálů. Kulatý stropní držák i stínidlo v trendy síťovaném vzhledu byly vyrobeny ze železa a potaženy nápadnou černou povrchovou úpravou. Krb je obložený dubem, což dodává lampě určitou útulnost a hřejivý dotek. Vzhledem k tomu, že použitý světelný zdroj je viditelný skrz obrazovku, doporučuje se dekorativní zdroj světla, aby mohl podtrhnout charakter lampy.

1 299 Kč
-11%

Lindby Munja LED závěsné stmívatelné světlo černá

Závěsné svítidlo do jídelny Munja s otočeným světelným prvkemToto tvarově zajímavé závěsné svítidlo LED dodá vašim čtyřem stěnám ten správný šmrnc. Model Munja umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí vypínače a šíří světlo v příjemné teplé bílé barevné teplotě. Svítidlo přesvědčuje značkovou kvalitou Lindby a představuje tak jedinečný pocit z bydlení a vkusný design. Závěsná lampa v moderním designu se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i ložnice. Prezentuje se také v černé barvě. S touto závěsnou lampou můžete vytvořit nádherný šmrnc.

3 899 Kč

Lindby Parino závěsné světlo

Asymetricky navržená závěsná lampa Parino se čtyřmi zdroji světla Design závěsného světla Parino je přesvědčivý přes palubu, protože kombinuje různé materiály a řeže jemnou postavu v obývacím pokoji nebo jídelně. Jelikož jsou čtyři světelné zdroje instalovány v různých výškách, vytváří se asymetrický vzor, který lze také vidět nad pultem. Svítidlo kombinuje černě potažené železo a dub a vytváří tak úspěšnou jednotku, která je nápadná na jedné straně a přesto na druhé vyzařuje teplý charakter. Parino je vynikajícím doplňkem současných interiérů.

2 599 Kč

Lindby Soula závěsné světlo látkové Ø 40 cm

Soula – výrazná závěsná lampa s válcovým stínidlem z plastu a textilu S touto lampou získáte vynikající osvětlení a příjemnou obytnou atmosféru ve svém domově. Vynikající design nabízí několik možností použití a kombinací a lze jej snadno začlenit do vašich obytných prostor. Jas si můžete nastavit podle svých představ pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Krásná stropní lampa má dobře kombinovatelný design a dodá všem místnostem příjemnou atmosféru. Do objímky je třeba použít žárovky s paticí E27. Lampa v barevném tónu dřeva přesvědčuje o obvyklé kvalitě značky Lindby a představuje tak vynikající zážitek z bydlení a stylový design. Udělá vám radost a lze ji harmonicky začlenit do mnoha prostor. Podtrhněte touto lampou atraktivní pocitovou atmosféru svých čtyř stěn.

1 799 Kč
-9%

Lindby Tsomo závěsné světlo látka Ø 40 cm

Tsomo – atraktivní závěsné svítidlo pro vnitřní použití ve vzrušujícím barevném provedeníToto tvarované svítidlo rozzáří váš interiér. Světlo lze ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky) podle vaší nálady. Lampa se projevuje ve vynikajícím stylu a skvěle se začlení do vašeho pokoje. Spojuje v sobě všechny kvality a speciální vlastnosti, které definují značku Lindby. Stropní lampa je v barvách černé a zlaté. Vytváří příjemnou atmosféru a krásně dotváří atmosféru vybavení vašeho domova. Lampa je uzpůsobena pro použití svítidel s paticí E27. Váš interiér obohatí tato lampa, která si rychle našla to správné místo. Vytvořte si s lampou ve svém domově přitažlivou hru světla.

1 899 Kč
-15%

Lindby Maivi závěsné světlo klec černá 30 cm

Černá závěsná lampa Maivi ze železa se stínidlem v kleciPro vaše čtyři stěny je tato tvarovaná lampa optimální volbou. Lampa ladí téměř s každým stylem a díky svému vynikajícímu designu je obohacením vašich místností. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). V této lampě se snoubí všechny kvality a přednosti značky Lindby. Závěsná lampa má černou barvu. Uplatní se v každé místnosti a vytvoří nádhernou atmosféru. Lampa vyrobená ze železa je uzpůsobena pro žárovky s paticí E27. Váš interiér bude díky této lampě šikovně doplněn. Stropní lampa nejenže poskytuje krásnou hru světla, ale plní také dekorativní funkci.

1 099 Kč
-23%

Lindby Yaelle závěsné světlo kov ratan Ø 40 cm

Yaelle – dokonalý interiérový společník s ratanovým stínidlemPro váš domov je tato tvarovaná lampa optimální volbou. Funkce stmívání umožňuje regulovat jas pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Pěkný design nabízí mnoho možností použití a kombinací a lze jej skvěle začlenit do vašich místností. V této lampě se spojují všechny kvality a speciální vlastnosti, které tvoří značku Lindby. Závěsné svítidlo v barvě dřeva lze vybavit žárovkami s paticí E27. Lampu z ratanu lze snadno integrovat do každé místnosti a vytvořit v ní krásný šmrnc. Potěší vás a lze ji efektivně integrovat do nejrůznějších prostor a je nejen velmi dobrým zdrojem světla, ale také skvěle vystihne postavu jako dekorativní prvek nábytku.

1 999 Kč