Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
7 produktů
-5%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Ritus

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Ritus, Ø 39, 3cm, mosaz matná, Obývací pokoj / jídelna, železo, hliník, plast, pryž, 20W

4 199 Kč
-20%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Ritus

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Ritus, Ø 58, 5cm, hliník, Obývací pokoj / jídelna, železo, hliník, plast, pryž, 28W

4 699 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Benedikt

Výškově nastavitelné závěsné svítidlo Benedikt se skleněnými stínidly Závěsná lampa Benedikt je ideální pro moderní stolní osvětlení. Má pět malých a tvarovaných stínidel z opálově bílého skla, která vyzařují světlo přímo dolů i do místnosti. Zvláštností lampy je její výšková nastavitelnost. V provozu se dá pohodlně měnit v rozmezí 150-250 cm.

3 148 Kč
-22%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Edgar

Třílampový závěsný lustr LED Edgar s dřevěným závěsem a stínidly v kleci Uprostřed závěsného svítidla Edgar LED visí vodorovně výrazný dřevěný trám. Kolem něj se vinou tři černá, nenápadná lanka závěsů, která spojují stínidla se stříškou. Stínidla se skládají z kovového rámu ve tvaru klece. Ten obklopuje žárovkové zdroje LED, které svítí teplou bílou barvou světla a jejichž světlo může unikat do okolí. Jemné vzpěry stínidla vytvářejí v místnosti jemný vzor, který harmonicky doplňuje velkorysé osvětlení a vytváří útulnou atmosféru. Výška zavěšení je variabilní, protože lana lze několikrát obtočit kolem nosníku.

3 958 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Edgar ze dřeva

Čtyřsvětelná závěsná lampa Edgar se stínidly v kleci Závěsná lampa Edgar harmonicky kombinuje nejrůznější tvary a materiály a vytváří elegantní vintage světelný prvek k jídelnímu stolu. Přítomný dřevěný žebřík přírodního vzhledu tvoří stabilní rám, který je díky přívěskům udržován v rovnováze. Má čtyři vzpěry, z nichž každá je zavěšena na stínítku. Stínidla jsou vyrobena z kovu černé barvy a jsou navržena jako klec. Edgar je tedy nejen moderní a naprosto módní, ale také velmi zvláštní, protože žárovky jsou viditelné, a proto je vhodné použít dekorativní žárovky, které dodají vzhledu další kouzlo. Při montáži jsou závěsy variabilní a lze je ovinout kolem vzpěr libovolně často.

4 858 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Edgar ze dřeva

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Edgar s dřevěným rámem ve tvaru žebříku Tato fascinující závěsná lampa Edgar v retro designu se skvěle vyjímá nad jídelním stolem. Jeho neobvyklý vzhled lze díky přírodním materiálům snadno začlenit do mnoha stylů interiéru. Rám je navržen jako žebřík a je vyroben ze světlého dřeva. Závěsy světelných zdrojů jsou připevněny ke každé ze čtyř vzpěr, které vedou od vrchlíku vždy k jedné vzpěře a pak visí lineárně dolů a končí v patici. Stínítko bylo vynecháno, proto je třeba volit především moderní žárovkové zdroje světla. Černá lana lze během montáže variabilně nastavovat, protože je lze několikrát omotat kolem vzpěr a je možné je také zkrátit.

4 228 Kč
-10%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Circle

Dvoubarevné závěsné svítidlo LED Circle ve zlaté barvě Dvojnásobnou eleganci slibují dva zlaté, lesklé kruhy závěsného svítidla LED Circle. Svítí z nich sladěné světlo, které dodává místnosti hřejivou atmosféru. Stropní svítidlo tak doplní každý ušlechtilý styl vybavení. Dva úzké zlaté kroužky se vznášejí pod válcovým stropním prvkem. Ten je rovněž ve zlaté barvě a zajišťuje celkový zaoblený vzhled. Světelný zdroj LED je energeticky velmi úsporný a produkuje velmi málo tepla. Závěsné svítidlo LED se dvěma žárovkami dodá každému pokoji noblesu a eleganci se zlatým doplňkem.

3 418 Kč