Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
6 produktů
-23%

Leuchten Direkt LED závěsné svítidlo Curls

Vzrušující závěsné svítidlo LED Curls se čtyřmi světelnými prvky Černé závěsné svítidlo LED Curls inspiruje svým moderním a neobvyklým designem. Díky použitým vysoce kvalitním materiálům a energeticky úsporným LED diodám slibuje dlouhou životnost. Zejména nad jídelním stolem vytvoří skvělý vzhled a útulnou atmosféru. LED diody jsou instalovány jako světelné pásy ve čtyřech zakřivených prvcích, které se vinou kolem vodorovné pevné tyče. Světlo tak proniká všemi směry a jemně osvětluje místnost. Závěsná lampa je navíc vybavena technologií Simply Dim. Tato funkce stmívání umožňuje plynulou regulaci jasu svítidla pomocí stávajícího vypínače, ať už jde o přepínač, tahový, šňůrový nebo nástěnný vypínač. Paměťová funkce uloží naposledy zvolený jas až do příštího zapnutí světla.

6 199 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Tamara

Závěsná lampa Tamara s pěti svítidly a mosaznými detaily Závěsné svítidlo Tamara je vyrobeno výhradně z kovu v decentní černé barvě. Jako vizuální doplněk jsou držáky se zásuvkami zbarveny do mosazného matu, což je módní kombinace s černou barvou. Moderní a jednoduchý design svítidla lze individualizovat několika pohyby ruky. Zásuvky jsou zavěšeny na černých kabelech, které lze omotat kolem vodorovně zavěšené kovové tyče. Výšku jednotlivých světelných zdrojů tak lze ovlivnit nejen při instalaci. Svítidlo je vhodné zejména pro osvětlení velkých jídelních stolů. Vzhledem k tomu, že žárovky nemají stínidla, jsou obzvláště účinné a vytvářejí útulnou atmosféru.

1 978 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Reed s kónickým stínidlem

Závěsná lampa ve tvaru kuželu s otevřeným stínidlem z rákosu Závěsná lampa Reed má kónicky tvarované stínidlo. Samotné stínidlo se skládá z kovové konstrukce, která připomíná mřížový koš. Závěrečné linie směrem dolů jsou zakřivené a dodávají závěsnému svítidlu vzrušující výraz. Jako další, přirozeně vypadající detail je do kovu v horní části zapracováno proutí z ratanu v přírodní barvě. Světlo se tak do místnosti dostává přes polovinu stínidla s nenápadným vzorem, zatímco směrem dolů svítí přímo. Závěsné svítidlo Reed je proto vhodné nejen k celkovému osvětlení nad stolem nebo pultem, ale také k vytvoření atraktivních akcentů a v závislosti na volbě světelného zdroje jej lze stmívat.

2 518 Kč
-22%

Leuchten Direkt LED závěsné světlo Edgar

Třílampový závěsný lustr LED Edgar s dřevěným závěsem a stínidly v kleci Uprostřed závěsného svítidla Edgar LED visí vodorovně výrazný dřevěný trám. Kolem něj se vinou tři černá, nenápadná lanka závěsů, která spojují stínidla se stříškou. Stínidla se skládají z kovového rámu ve tvaru klece. Ten obklopuje žárovkové zdroje LED, které svítí teplou bílou barvou světla a jejichž světlo může unikat do okolí. Jemné vzpěry stínidla vytvářejí v místnosti jemný vzor, který harmonicky doplňuje velkorysé osvětlení a vytváří útulnou atmosféru. Výška zavěšení je variabilní, protože lana lze několikrát obtočit kolem nosníku.

3 958 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Edgar ze dřeva

Čtyřsvětelná závěsná lampa Edgar se stínidly v kleci Závěsná lampa Edgar harmonicky kombinuje nejrůznější tvary a materiály a vytváří elegantní vintage světelný prvek k jídelnímu stolu. Přítomný dřevěný žebřík přírodního vzhledu tvoří stabilní rám, který je díky přívěskům udržován v rovnováze. Má čtyři vzpěry, z nichž každá je zavěšena na stínítku. Stínidla jsou vyrobena z kovu černé barvy a jsou navržena jako klec. Edgar je tedy nejen moderní a naprosto módní, ale také velmi zvláštní, protože žárovky jsou viditelné, a proto je vhodné použít dekorativní žárovky, které dodají vzhledu další kouzlo. Při montáži jsou závěsy variabilní a lze je ovinout kolem vzpěr libovolně často.

4 858 Kč
-10%

Leuchten Direkt Závěsné světlo Edgar ze dřeva

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Edgar s dřevěným rámem ve tvaru žebříku Tato fascinující závěsná lampa Edgar v retro designu se skvěle vyjímá nad jídelním stolem. Jeho neobvyklý vzhled lze díky přírodním materiálům snadno začlenit do mnoha stylů interiéru. Rám je navržen jako žebřík a je vyroben ze světlého dřeva. Závěsy světelných zdrojů jsou připevněny ke každé ze čtyř vzpěr, které vedou od vrchlíku vždy k jedné vzpěře a pak visí lineárně dolů a končí v patici. Stínítko bylo vynecháno, proto je třeba volit především moderní žárovkové zdroje světla. Černá lana lze během montáže variabilně nastavovat, protože je lze několikrát omotat kolem vzpěr a je možné je také zkrátit.

4 228 Kč