Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
9 produktů
-10%

LEDS-C4 Attic závěsné kuželové decentrální zlatá

Podkrovní závěsné svítidlo s decentralizovaným zavěšením a kuželovým stínidlem Závěsné svítidlo Attic s jednou žárovkou má jednoduchý a moderní design. Kuželovitý tvar stínidla zajišťuje přímé vyzařování světla směrem dolů. Díky luxusnímu designu je svítidlo ozdobou různých prostředí. Díky decentralizovaným závěsným bodům a dlouhému kabelu lze stříšku a stínidlo při instalaci umístit kdekoli v místnosti. Tímto způsobem lze podle potřeby vhodně osvětlit například jídelní stůl nebo čtecí koutek.

7 321 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic závěs válcové decentrální zlatá

Moderní závěsné svítidlo Attic s decentralizovaným zavěšením a válcovým stínidlem Přímočarý, moderní a přizpůsobivý design závěsného svítidla Attic. Válcové stínidlo je vyrobeno z hliníku, který vyzařuje světlo lampy určené k použití přímo dolů. Díky třem decentralizovaným závěsným bodům a dlouhému kabelu lze polohu stínidla a stříšky během instalace libovolně nastavit. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro použití v soukromých obytných prostorech, kde poskytuje stylové přímé osvětlení pro moderní koncept vybavení.

6 649 Kč
-10%

LEDS-C4 Veneto LED závěsné nástavba 3 zdroje zlatá

Elegantní závěsné svítidlo Veneto LED se třemi žárovkami, povrchovou stříškou a závěsnými body mimo střed svítidla Závěsné svítidlo Veneto kombinuje elegantní design s účinnou technologií LED. Stínidla mají kuželovitý tvar a jsou vybavena teplými bílými LED diodami, které poskytují příjemné a útulné světlo. Průhledná stínidla jsou vyrobena z čirého akrylu. Svou strukturou připomínají křišťálové sklo a poskytují atraktivní odlesky. Malá pouzdra, v nichž jsou umístěny diody LED, jsou vyrobena z kovu s povrchovou úpravou z ušlechtilé mosazi. Díky decentralizovaným upevňovacím bodům lze polohu a výšku zavěšení každého stínidla nastavit podle potřeby – ideální pro osvětlení stolů a ploch podle požadavků.

18 838 Kč
-10%

LEDS-C4 Veneto LED závěsné nástavba 5 zdroje zlatá

Závěsné svítidlo LED Veneto s pěti decentrálně umístěnými přívěsky – leštěný akryl a ušlechtilá mosazná povrchová úprava Veneto je závěsné svítidlo LED s pěti žárovkami, elegantním vnějším vzhledem a flexibilním umístěním. Její přívěsky se skládají z čirých strukturovaných akrylových kuželů se vzhledem klasického křišťálového skla a kovových prvků v mosazném provedení. V nich jsou umístěny teplé bílé diody LED, jejichž světlo je vyzařováno přímo dolů a odráží se a láme ze stran. Dlouhé kabely vycházejí z boku stříšky a lze je decentrálně připevnit ke stropu pomocí dalších upevňovacích bodů, takže polohu a výšku přívěsků lze ideálně určit pro osvětlovaný stůl nebo plochu.

26 168 Kč
-10%

LEDS-C4 Napa závěsné světlo

Závěsné svítidlo Napa pro přímé osvětlení stolu Závěsné svítidlo Napa s jedním plamenem má jednoduchý základní tvar zúženého kužele otevřeného ve spodní části. Jako ozdobný detail je přidána smyčka, která je ukotvena na boku stínidla a je napnutá pomocí šroubu v místě zasunutí kabelu. Stínidlo, které je zvenku jednobarevné, je uvnitř světlé, aby účinně odráželo světlo používané lampy.

6 468 Kč
-10%

LEDS-C4 Napa závěsné světlo

Závěsné svítidlo Napa pro přímé osvětlení stolu Závěsné svítidlo Napa s jedním plamenem má jednoduchý základní tvar zúženého kužele otevřeného ve spodní části. Jako ozdobný detail je přidána smyčka, která je ukotvena na boku stínidla a je napnutá pomocí šroubu v místě zasunutí kabelu. Stínidlo, které je zvenku jednobarevné, je uvnitř světlé, aby účinně odráželo světlo používané lampy.

4 407 Kč
-10%

LEDS-C4 Noway Big stmívací decentrální zlatá matná

S funkcí CCT – závěsné svítidlo Noway Big Střed závěsného svítidla Noway Big LED tvoří krásné dvojité stínidlo z oceli, které je ozdobou obývacího pokoje. Je vybaven teplými bílými i univerzálními bílými diodami LED, které umožňují vytvářet různé světelné nálady. Barvu světla lze nastavit pomocí přepínače CCT integrovaného ve stínidle. Jas LED diod lze také nastavit podle potřeby; k tomu je zapotřebí externí stmívač. – S funkcí CCT (barvu světla lze přepínat ve třech stupních) – se stmívatelnými LED diodami (nutný externí fázový stmívač)

13 143 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic nástěnné světlo válec Ø15cm zlatá

Atraktivní podkrovní závěsné světlo s inovativním odpružením Podkrovní závěsná lampa je poutačem v každé místnosti – například jako zdroj světla nad jídelním stolem. Důraz je kladen na neobvyklý typ zavěšení: zavěšovací kabel je připevněn ke stropu ve dvou bodech, přičemž jeden vrchlík má větší obvod než druhý. Uprostřed zavěšené hliníkové stínění je vybaveno objímkou E27, ve které lze použít všechny typy světelných zdrojů – včetně LED a energeticky úsporných žárovek s příslušnou paticí. – Maximální rozměry použité lampy: délka 12 cm, Ø 10 cm

6 234 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Candle LED závěsné světlo 00-6017 zlatá

Brilantně zářící závěsné světlo LED Candle Závěsné svítidlo Candle LED vytváří nejen zářivé světlo, které svým teplým svitem vytváří velmi atmosférickou atmosféru, ale také samotný design, který vychází ze vzhledu svíčky, jak napovídá název Candle. Stínidlo se skládá z úzké kovové trubky se saténově zlatou povrchovou úpravou, v horní části je průhledný plastový difuzor, za kterým jsou instalovány LED diody. Závěsné svítidlo, které samo o sobě upoutá pozornost, ale když se umístí do skupiny, vytvoří skutečný světelný a vzhledový ohňostroj. – včetně elektronického předřadníku – Vyobrazený kulatý disk není součástí dodávky závěsného svítidla a lze jej objednat samostatně na vyžádání.

7 285 Kč