Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
26 produktů
-10%

LEDS-C4 Punto Multiple Surfaced závěsné bílé

Závěsné svítidlo Punto s pěti žárovkami LED a malými kulovými stínidly – decentralizované zavěšení Moderní, kreativní a variabilní je závěsné svítidlo Punto, které zaujme neobvyklou konstrukcí pěti stínidel na průběžném kabelu. Ten je nejen připevněn ke stříšce, ale je také upevněn ke stropu v dalších bodech, mezi nimiž jsou jednotlivě zavěšeny koule, které vyzařují přímo dolů. V závislosti na umístění upevňovacích bodů lze stínidla uspořádat tak, aby odpovídala například délce stolu, nebo je doplnit v nepravidelném pořadí a vytvořit tak originální světelný objekt. – Podání barev: CRI 90 – Kontrola oslnění: UGR < 10

13 075 Kč
-10%

LEDS-C4 Glam závěsné světlo sklo bílé výška 38

Jednoplamenová závěsná lampa Glam s odstínem bílého skla a zlatými detaily Moderní interiéry, ať už je to soukromý obývací pokoj nebo restaurace, obohacují skleněnou závěsnou lampu Glam svým elegantním designem. Jeho stínidlo je navrženo jako válec, který je nahoře uzavřený a umožňuje světlu nerušeně unikat spodním otvorem – ideální pro přímé osvětlení stolu. Spodní část skla je bílá a neprůhledná, zatímco horní část jemně přechází do jasné části. Zde vidíte zlatou tyč, která drží zásuvku, která je orientována dolů a která slouží jako zavedení černého kabelu v horní části.

6 620 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Voiles LED závěsné světlo 95x70cm stmívač

Stmívatelná závěsná LED lampa Voiles – umělecký objekt a světelný zdroj zároveň Závěsná lampa LED Voiles od Celine Wright je ideální volbou pro každého, kdo chce nejen osvětlit obytné nebo pracovní prostory neobvyklým zdrojem světla, ale také svým vzhledem dotvářet styl místnosti. Stínidlo velké závěsné lampy je vyrobeno z japonského papíru a je vizuálně rozděleno na čtyři různé plochy, které zachycují vyzařované světlo integrovaných LED diod a jedinečným způsobem ho uvolňují do místnosti. Součástí dodávky je: EKG. Stmívatelné pomocí fázového stmívače. – Ruční výroba v Paříži

50 997 Kč
-10%

LEDS-C4 Mist koupelnové závěsné světlo IP44 chrom

Minimalisticky navržené závěsné svítidlo Mist do koupelny Design závěsného svítidla Mist je omezen na to nejnutnější, což mu dodává mimořádně charakteristický vzhled. Skládá se z jemného provazového závěsu s kulatým skleněným stínidlem a lze ji napájet žárovkou E14. Díky svému minimalistickému vzhledu se skvěle hodí do moderních koupelen. Kulaté stínítko z opálového skla navíc zajišťuje neoslňující osvětlení, takže je ideální pro použití vedle zrcadla.

3 624 Kč
-10%

LEDS-C4 Circular LED závěsné světlo Ø 200cm DALI

Kruhové závěsné svítidlo LED – efektivní osvětlení velkých místností Světelný efekt kruhového závěsného svítidla LED, které bylo navrženo speciálně pro velké místnosti, jako jsou recepce v hotelech nebo funkční místnosti, lze označit za fenomenální. Závěsné svítidlo, které zaujme už svým designem opulentně tvarovaného prstence, je uvnitř vybaveno výkonnými LED diodami, které vyzařují teplé bílé světlo s velmi dobrým podáním barev. Tento zcela bílý světelný zdroj ladí se všemi barvami nábytku a lze jej optimálně začlenit do mnoha moderních stylů vybavení. – s elektronickým předřadníkem; externě stmívatelné DALI

99 817 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic závěsné kuželové decentrální bílá

Podkrovní závěsné svítidlo s decentralizovaným zavěšením a kuželovým stínidlem Závěsné svítidlo Attic s jednou žárovkou má jednoduchý a moderní design. Kuželovitý tvar stínidla zajišťuje přímé vyzařování světla směrem dolů. Díky luxusnímu designu je svítidlo ozdobou různých prostředí. Díky decentralizovaným závěsným bodům a dlouhému kabelu lze stříšku a stínidlo při instalaci umístit kdekoli v místnosti. Tímto způsobem lze podle potřeby vhodně osvětlit například jídelní stůl nebo čtecí koutek.

6 092 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic závěsné kuželové decentrální černá

Podkrovní závěsné svítidlo s decentralizovaným zavěšením a kuželovým stínidlem Závěsné svítidlo Attic s jednou žárovkou má jednoduchý a moderní design. Kuželovitý tvar stínidla zajišťuje přímé vyzařování světla směrem dolů. Díky luxusnímu designu je svítidlo ozdobou různých prostředí. Díky decentralizovaným závěsným bodům a dlouhému kabelu lze stříšku a stínidlo při instalaci umístit kdekoli v místnosti. Tímto způsobem lze podle potřeby vhodně osvětlit například jídelní stůl nebo čtecí koutek.

6 092 Kč
-10%

LEDS-C4 Veneto LED závěsné nástavba 3 zdroje bílá

Elegantní závěsné svítidlo Veneto LED se třemi žárovkami, povrchovou stříškou a závěsnými body mimo střed svítidla Závěsné svítidlo Veneto kombinuje elegantní design s účinnou technologií LED. Stínidla mají kuželovitý tvar a jsou vybavena teplými bílými LED diodami, které poskytují příjemné a útulné světlo. Průhledná stínidla jsou vyrobena z čirého akrylu. Svou strukturou připomínají křišťálové sklo a poskytují atraktivní odlesky. Malá pouzdra, v nichž jsou umístěny diody LED, jsou vyrobena z kovu s povrchovou úpravou z ušlechtilé mosazi. Díky decentralizovaným upevňovacím bodům lze polohu a výšku zavěšení každého stínidla nastavit podle potřeby – ideální pro osvětlení stolů a ploch podle požadavků.

16 850 Kč
-10%

LEDS-C4 Super Attic závěs kužel decentrální černá

Univerzální závěsné svítidlo Super Attic s černým kuželovým stínidlem a mimo středové zavěšení V designu nástěnného svítidla Super Attic se snoubí elegance s moderností. Svítidlo má kónicky tvarované stínítko svěžích rozměrů, které vyzařuje světlo použité žárovky přímo dolů. Díky dvěma přídavným upevňovacím bodům pro kabel lze při instalaci libovolně určovat polohu stříšky a stínidla, takže stůl nebo prostor v místnosti lze osvětlit podle potřeby.

9 037 Kč
-10%

LEDS-C4 Super Attic závěsné světlo kužel 4 zdroje

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Super Attic se stínidly ve tvaru kužele Závěsné svítidlo Super Attic je mimořádně flexibilní volbou jako přímý zdroj světla pro moderně zařízené obytné, pracovní a odpočinkové místnosti. Čtyři kuželová stínidla z hliníku, která jsou dole otevřená, jsou zvenku natřena černou barvou a zevnitř bílou. Jsou uspořádány podél dlouhého černého kabelu se stříškou mezi prvním a druhým stínidlem a čtyřmi dalšími body pro upevnění na strop, mezi nimiž stínidla visí v řadě. Výšku a vzdálenost zavěšení stínidel tak lze dokonale přizpůsobit například délce stolu nebo vitríny.

34 176 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic závěsné válcové decentrální bílá

Moderní závěsné svítidlo Attic s decentralizovaným zavěšením a válcovým stínidlem Přímočarý, moderní a přizpůsobivý design závěsného svítidla Attic. Válcové stínidlo je vyrobeno z hliníku, který vyzařuje světlo lampy určené k použití přímo dolů. Díky třem decentralizovaným závěsným bodům a dlouhému kabelu lze polohu stínidla a stříšky během instalace libovolně nastavit. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro použití v soukromých obytných prostorech, kde poskytuje stylové přímé osvětlení pro moderní koncept vybavení.

5 538 Kč
-10%

LEDS-C4 Veneto LED závěsné nástavba 5 zdroje bílá

Závěsné svítidlo LED Veneto s pěti decentrálně umístěnými přívěsky – leštěný akryl a ušlechtilá mosazná povrchová úprava Veneto je závěsné svítidlo LED s pěti žárovkami, elegantním vnějším vzhledem a flexibilním umístěním. Její přívěsky se skládají z čirých strukturovaných akrylových kuželů se vzhledem klasického křišťálového skla a kovových prvků v mosazném provedení. V nich jsou umístěny teplé bílé diody LED, jejichž světlo je vyzařováno přímo dolů a odráží se a láme ze stran. Dlouhé kabely vycházejí z boku stříšky a lze je decentrálně připevnit ke stropu pomocí dalších upevňovacích bodů, takže polohu a výšku přívěsků lze ideálně určit pro osvětlovaný stůl nebo plochu.

24 179 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic Double válec Ø 15cm bílá

Podkrovní dvojité závěsné svítidlo s válcovými stínidly Zejména jako zdroj světla nad dlouhými stoly se závěsné svítidlo Attic Double skvěle hodí. Zvláštností je černé zavěšení, které se skládá ze stříšky, dvou dalších upevňovacích bodů a kabelu vedoucího mezi nimi. Ta je vedena přes dvě válcová hliníková stínidla. Během instalace lze měnit vzdálenost mezi upevňovacími body, takže výšku zavěšení a vzdálenost mezi stínidly lze ideálně přizpůsobit podmínkám v místnosti. – Světelný zdroj: max. délka 12 cm, Ø 10 cm

9 041 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Circ LED závěsné světlo se 2 kruhy

Závěsné světlo Circ LED se 2 výklopnými kruhy různých velikostí Moderní design charakterizuje závěsné svítidlo Circ LED, které je díky své velikosti a vysokému světelnému toku ideální pro osvětlení velkých místností. Svítidlo z hliníku v matném bílém laku je vybaveno difuzory z PMMA, přes které teplé bílé LED diody vyzařují světlo velmi rovnoměrně a bez oslnění. Závěsné svítidlo Circ LED lze použít jako moderní zdroj světla v soukromých obytných prostorách, ale také ve veřejných prostorách nebo v hotelnictví a gastronomii. Dva výklopné kroužky nabízejí prostor pro design. Lze je zavěsit vodorovně, ale také různě naklonit, takže si při zavěšování svítidla můžete vytvořit vlastní design.

64 138 Kč
-10%

LEDS-C4 Khoi Surfaced závěsné světlo

Poutač se speciální směsí materiálů: závěsné LED světlo Khoi Khoi kombinuje různé materiály do atraktivní závěsné lampy pro moderní interiéry. Tělo lampy je vyrobeno z hliníku s jednobarevnou povrchovou úpravou a je tvarováno jako vysoký komolý kužel. Průsvitný skleněný odstín, který interpretuje tvar těla v širší podobě, začíná u spodní části. LED světelný zdroj poskytuje přímé osvětlení oblasti níže; Možná použití Khoi sahají od stolů v soukromém obývacím pokoji a recepčních pultů po prostorné vstupní haly a schodiště.

7 858 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic závěsné světlo kužel 24cm bílá

Podkrovní závěsné svítidlo jako komolý kužel s dvojitým zavěšením – decentralizované Závěsné svítidlo Attic je univerzální, jednoduché a harmonické. Jeho hliníková clona je navržena jako komolý kužel směřující dolů a vyzařuje světlo přímo. Černé zavěšení se skládá z vrchlíku, kabelu vedeného skrz obrazovku a dalšího stropního držáku. Volbou vzdálenosti mezi vrchlíkem a druhou montáží na strop lze určit výšku zavěšení deštníku, aby se například našla ideální poloha mezi stropem a stolem. – Žárovky: max. Délka 12 cm, Ø 10 cm

5 602 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Ilargi LED závěsné světlo tmavé Ø 39

Závěsné svítidlo LED Ilargi s velkým skleněným stínidlem Model Ilargi, navržený baskickým studiem Iratzoki Lizaso, zaujme rafinovanou, minimalistickou souhrou vytvořenou kombinací tradiční skleněné koule foukané do úst a dřevěné tyče. Jeho teplý a zároveň moderní design vyzařuje měkké, příjemné a celistvé světlo, které je vhodné pro komerční i obytné prostory a vytváří příjemnou, přirozenou atmosféru. Dodávaný předřadník je vhodný pro stmívání závěsného svítidla Ilargi pomocí fázového stmívače s náběžnou nebo průběžnou hranou.

19 252 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Ilargi LED závěsné světlo světlé Ø 32cm

Závěsné svítidlo LED Ilargi s velkým skleněným stínidlem Model Ilargi, navržený baskickým studiem Iratzoki Lizaso, zaujme rafinovanou, minimalistickou souhrou vytvořenou kombinací tradiční skleněné koule foukané do úst a dřevěné tyče. Jeho teplý a zároveň moderní design vyzařuje měkké, příjemné a celistvé světlo, které je vhodné pro komerční i obytné prostory a vytváří příjemnou, přirozenou atmosféru. Dodávaný předřadník je vhodný pro stmívání závěsného svítidla Ilargi pomocí fázového stmívače s náběžnou nebo průběžnou hranou.

15 769 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Ilargi LED závěsné světlo tmavé Ø 32cm

Závěsné svítidlo LED Ilargi s velkým skleněným stínidlem Model Ilargi, navržený baskickým studiem Iratzoki Lizaso, zaujme rafinovanou, minimalistickou souhrou vytvořenou kombinací tradiční skleněné koule foukané do úst a dřevěné tyče. Jeho teplý a zároveň moderní design vyzařuje měkké, příjemné a celistvé světlo, které je vhodné pro komerční i obytné prostory a vytváří příjemnou, přirozenou atmosféru. Dodávaný předřadník je vhodný pro stmívání závěsného svítidla Ilargi pomocí fázového stmívače s náběžnou nebo průběžnou hranou.

15 769 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Circular LED závěsné světlo Ø 300cm 940 DALI

Svítící závěsné svítidlo LED Kruhové jako monumentální prstenec Toto moderní závěsné svítidlo je v každém ohledu poutavým světelným zdrojem, který velkoryse osvětluje i prostorné interiéry, jako jsou recepce nebo sály. Circular je navržen jako obrovský prstenec, který drží tři štíhlé dráty a který se téměř vznáší v prostoru. Celá vnitřní strana konstrukce z hliníku je opatřena polykabonátovým difuzorem, který rovnoměrně rozptyluje univerzální bílé světlo integrovaných LED diod. – S elektronickým předřadníkem; externě stmívatelné pomocí DALI

150 065 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok iLargi závěsné světlo výška 67cm světlý jasan

Závěsné svítidlo LED iLargi z foukaného skla Závěsné svítidlo iLargi LED nejen obohatí každou místnost atmosférickým světlem, ale také dodá atmosféře umělecký nádech. Odstín iLargi – název pochází z baskičtiny a znamená „měsíc“ – je vyroben z foukaného skla. Sklem je prostrčena dřevěná tyč, která působí dojmem, že se vznáší ve vzduchu. Závěsné svítidlo, které je vhodné jak pro ambientní osvětlení, tak pro osvětlení prostoru. iLargi vyzařuje celkové kouzlo přirozenosti a nabízí vysokou dekorativní hodnotu přesahující účel osvětlení. iLargi vytvořilo designové studio Iratzoki-Lizaso.

31 251 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Voiles závěsné světlo 95×70 cm

Ručně vyráběná závěsná LED lampa Voiles – Design: Celine Wright Snem z japonského papíru, který vyzařuje tu nejčistší poezii, je závěsná LED lampa Voiles. Čtyři různé povrchy umožňují uměleckou inscenaci vyzařovaného světla, takže velká závěsná lampa po zapnutí dominuje atmosféře. Umělecky navržený světelný objekt byl ručně vyroben v Paříži a dodá místnosti jedinečný nádech. Voiles je vhodný pro stylovou výzdobu soukromých i obchodních prostor. – Včetně EKG – stmívatelné: 1-10 V

51 418 Kč
-10%

LEDS-C4 Voiles závěsné světlo 95x70cm stmívač DALI

Závěsná LED lampa Voiles se stínidlem z japonského papíru Vzhled této okouzlující závěsné LED lampy Voiles lze označit za umělecký. Díky jemnému stínítku z japonského papíru vyzařuje čistou poezii a svou velikostí vytváří v místnosti dojem, kterému nikdo neunikne. Svítidlo Voiles vytvořila Celine Wright a bylo ručně vyrobeno v Paříži, jeho asymetrický tvar se čtyřmi různými povrchy, kabel lampy a papír zachycují světlo a vybaví každou místnost jedinečným šmrncem. – stmívatelné: DALI

80 586 Kč
-10%

LEDS-C4 Grok Hello závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Hello se stínidlem ve tvaru vlny Tato závěsná lampa vyvolává asociace s mořskými vlnami díky výraznému tvaru stínidla ve tvaru prstence. Prstenec ve tvaru vlny poskytuje vynikající platformu pro světlo vyzařované vestavěnými LED diodami. Jejich světlo proudí místností jako jemný proud. Ideální jako celkové a stolní osvětlení v obývacím pokoji, jako osvětlení foyer v hotelu a jako zdroj světla pro mnoho dalších veřejných prostor. Jas světla lze regulovat pomocí externě dodávaného fázového stmívače. Součástí dodávky je elektronický předřadník. – Design: Josep Patsí

29 045 Kč
-10%

LEDS-C4 Net LED závěsné světlo v matné bílé

Všestranné závěsné LED svítidlo Net S LED závěsným svítidlem Net vytvořil designérský tým LEDS-C4 světelný zdroj, který díky svému štíhlému tvaru a plochému stínidlu dodá každé místnosti nádech čistoty a svěžesti. Ať už samostatně jako obecný zdroj světla pro menší místnost nebo jako osvětlení stolu, např. v restauraci, Net všude příjemně upoutá pozornost a obohatí každou atmosféru teplým bílým, útulným světlem. Elektronický předřadník je součástí dodávky.

11 662 Kč
-10%

LEDS-C4 Attic závěsné světlo válec Ø 15cm bílá

Válcová závěsná lampa Podkroví s oboustranným zavěšením – možná decentralizace Jednopatalové závěsné svítidlo Attic je navrženo jako jednoduchý, moderní a přizpůsobivý zdroj světla. Hliníkové stínidlo ve tvaru válce, které je dole otevřené, poskytuje přímé osvětlení, například nad stolem. Černé zavěšení se skládá z vrchlíku, dalšího stropního držáku a kabelu vedeného mezi nimi. Ten prochází sítem, takže jeho výška zavěšení může být nastavena odpovídajícím nastavením vzdálenosti mezi dvěma upevňovacími body během montáže. – Žárovky: max. Délka 12 cm, Ø 10 cm

5 202 Kč