Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
8 produktů
-22%

Innermost Circus – závěsné světlo

Jednoduchá elegance s designovou závěsnou lampou CircusDesignérka Corinna Warm, původem z Berlína a volbou Londýna, měla při návrhu lamp řady Circus na mysli historický cirkusový stan a podle toho také tvarovala stínidla – směs kuželovitého a nálevkovitého tvaru. Stínidla jsou vyrobena z hliníku, který je zvenku potažen šedou a zevnitř bílou vrstvou. Se svým průměrem 15 cm patří tato závěsná lampa k menším svého druhu, a proto je možné ji zavěsit i v několika, ať už v kruhu, nebo v řadě. Byla by tedy také dobrou volbou pro osvětlení baru nebo pultu. Ale nejen v restauracích a barech, také v soukromých místnostech lze závěsnou lampu Circus použít. Innermost je anglický výrobce designového osvětlení se sídlem v Londýně. Dva zakladatelé Steve Jones a Russell Cameron se v roce 1999 vzdali svých zaměstnání a založili společnost, která vyrábí designový nábytek a designová svítidla. Spolupracují s designéry z celého světa, aby vytvořili jedinečný styl společnosti Innermost, a to na jedné straně velmi britský, na druhé straně velmi rozmanitý a ovlivněný různými kulturami designérů.

4 399 Kč
-23%

Innermost Drop závěsné světlo

Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z mléčného skla. Nahoře se uzavírá víčkem z nerezové oceli, které je připojeno k vrchlíku pomocí opleteného kabelu. Prostřednictvím bílého povrchu míče vychází všude kolem měkké homogenní světlo, které umožňuje místnosti zářit v lákavé světelné náladě. Tato závěsná lampa, dokonale tvarovaná v harmonickém barevném schématu, zdobí každý moderní obývací pokoj. Poskytuje jasné prohlášení a je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Jejich jednoduchost v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním z nich činí speciální světelný doplněk, který by neměl chybět v žádném domě. Výrobce designérského Innermost , založený v Londýně, se vyznačuje neobvyklými a zároveň pozemskými uměleckými díly. Kombinují prvky tradičního britského stylu s dojmy z celého světa, proto spolupracují s mnoha mezinárodními a známými designéry.

5 699 Kč
-22%

Innermost Chelsea závěsné světlo Ø 56cm bílé

Dekorativně provedené závěsné svítidlo Chelsea Závěsné svítidlo Chelsea – návrh britského designéra Jamese Bartletta – představuje nadčasovou eleganci, kterou lze kombinovat s řadou možností vybavení. Chelsea svým tvarem připomíná převrácený pohár nebo misku. Světlo není pouze vyzařováno přímo dolů a osvětluje např. stůl, ale také umně prezentuje horní část stínidla. Délku zavěšení lze během montáže zkrátit na požadovanou délku. Ideální zdroj světla je opálová žárovka E27.

12 399 Kč
-21%

Innermost Boule závěsné světlo

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito jedinečně krásnými závěsnými svítidly – Boule přivádí světlo přesně tam, kde je potřeba, a obklopuje světelný zdroj estetickým tělem. Kulovitá a do vysokého lesku vyleštěná jednoduchá lampa z nerezové oceli inspiruje svým opleteným kabelem připevněným k nálevkovitému vrchlíku. Díky čtyřmetrové délce kabelu jej lze během instalace libovolně zkrátit a přizpůsobit okolnostem. Stínidlo je otevřené pouze ve spodní části a nepropouští světlo do okolí – místo toho povrch odráží vlivy v okolí a zrcadlí je. Světelný paprsek směřuje přímo dolů a osvětluje povrchy stolů a pultů v soukromých i veřejných prostorách. – vhodné pro žárovky GU10 o průměru 5 cm a délce < 6,2 cm. Návrhář Steve Jones založil v roce 1999 společně s Russellem Cameronem společnost Innermost, která je známá neobvyklými a inovativními návrhy osvětlení. Svítidla by měla být schopna jít s dobou a být vždy moderní. Blízkost procesu a výroby a výběr vhodných materiálů je jen jedním z důležitých bodů, které designéři společnosti Innermost sledují.

3 099 Kč
-15%

Innermost Bubble – závěsné světlo v bílé

Tvarově zajímavá designová závěsná lampa Bubble z oceliDíky bílému kulovitému designu připomíná Bubble sněhové koulovačky a sněhuláky. Stejně jako sněhulák se koule směrem dolů stále zvětšují, přičemž v nejnižší kouli je umístěna žárovka GU10. Bubble vypadá skvěle jak v obývacím pokoji, tak v jídelně nebo ložnici, což z něj činí mimořádně univerzální svítidlo. Bubble zdobí také například četné bary nebo hotely. Stylové designové závěsné svítidlo svítí příjemně rovnoměrným světlem a zároveň vytváří v příslušné místnosti útulnou atmosféru. Při montáži ve více kusech rozvine Bubble velmi zvláštní efekt. Ušlechtilá lampa je vysoká 29 cm a má průměr 12 cm. Délka kabelu je 4 m. Britská značka Innermost byla založena v roce 1999 Stevem Jonesem a Russellem Cameronem a je známá neobyčejným kosmopolitním designem, který kvalitní výrobky získávají díky spolupráci s mnoha designéry. Londýnská společnost však nenavrhuje pouze výjimečná svítidla jako Bubble, ale také vysoce kvalitní nábytek.

6 999 Kč
-20%

Innermost Beads Penta – závěsné světlo chrom

Chromované designové závěsné svítidlo Beads Penta v netradičním designuElegantní a zároveň ultramoderní je rafinované designové závěsné svítidlo Beads Penta od společnosti Innermost. Ušlechtilá lampa o průměru 54 cm a výšce 48 cm je vyrobena z nejlepší nerezové oceli a polykarbonátu. Svítidlo Beads Penta se skládá z nespočtu pochromovaných kuliček, které se spojují do téměř kulaté koule. Při rozsvícení světla vytvářejí mezery mezi nimi jedinečnou hru světla a stínu, která dodává lampě něco určitého a vytváří velmi zvláštní atmosféru. Stylová závěsná lampa ozdobí všechny moderní obývací pokoje a je také stmívatelná, ale stmívač, který je k tomu potřeba, není součástí dodávky. Efektní lampu navrhla designérka šperků, stylistka a fotografka Winnie Lui a pochází od britské značky Innermost. Společnost Innermost již více než 15 let vyrábí vysoce kvalitní nábytek a fascinující lampy, které kombinují tradiční britský styl s módními kosmopolitními prvky. Výsledné kvalitní výrobky jsou jedinečnými uměleckými díly a neměly by chybět v žádném stylovém obytném prostoru.

31 099 Kč
-22%

Innermost Boule závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo Boule, minimalistické a moderní Ať už jako samostatné osvětlení, nebo v kombinaci s několika z těchto jedinečně krásných závěsných světel – Boule přináší světlo přesně tam, kde je potřeba, a obklopuje světelný zdroj estetickým tělem. Sférická a leštěná do vysokého lesku inspiruje jednoduchá lampa z nerezové oceli, která je připevněna k trychtýřovému vrchlíku pomocí pleteného kabelu. Díky délce čtyř metrů lze kabel podle potřeby při montáži zkrátit a přizpůsobit okolnostem. Stínidlo je otevřené pouze dole a neumožňuje únik světla – místo toho povrch odráží a odráží účinky v prostředí. Světelný paprsek směřuje dolů a osvětluje povrchy stolů a pulty v soukromých i veřejných prostorách. – vhodné pro zářivky GU10 o Ø 5 cm a délce <6,2 cm Návrhář Steve Jones založil v roce 1999 osvětlovací společnost Innermost společně s Russellem Cameronem, který je známý neobvyklými a inovativními designy. Světla by měla být schopna se pohybovat s dobou a vždy být moderní. Blízkost procesu a výroby a výběr vhodných materiálů je jen jedním důležitým bodem, kterému se Innermost designéři věnují .

2 599 Kč
-20%

Innermost Matrioshka závěsné světlo modrobílé

Pozoruhodné designové závěsné svítidlo Matrioshka od Innermost (vzorkové zboží) Designové závěsné světlo Matrioshka připomíná ruské dřevěné panenky stejného jména. Závěsné světlo vyrobené z nejlepšího ručně foukaného skla se skládá ze tří skleněných stínidel namontovaných nad sebou. Vnitřní stínidlo je bílé, další dvě stínidla jsou modrozelená. Tvar lampy, připomínající rovnoměrné, krásné panenky z Ruska, je skutečným klenotem a jistě upoutá pozornost všech. Na Matrioshku se však nejen hezky dívá, ale také zajišťuje příjemné světelné podmínky bez oslnění. Svítidlo je příkladem exkluzivních produktů britského výrobce Innermost, protože umí nejlépe kombinovat tradiční prvky s moderními komponenty. Společnost dostává podporu od návrhářů, kteří pocházejí z celé řady zemí a nyní pracují z Londýna. Renomovaná značka však vyrábí nejen svítidla, ale také výjimečný nábytek.

11 699 Kč