Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
27 produktů
-27%

Envostar Envolight Veneer závěsné světlo jasanové dřevo

Závěsná lampa Dýha z jasanové dýhy, vyrobeno v Evropě Závěsné svítidlo Veneer svým přirozeným vzhledem a atmosférickým světelným efektem podporuje příjemnou atmosféru v místnosti. Je zde použita tenká dýha z jasanového jádra, která se barevně výrazně liší od vnější světlejší běli. Charakteristické zrno, které je individuální pro každé závěsné svítidlo, vynikne obzvlášť zřetelně při zapnutí světla, zatímco vertikálně nerušené světlo poskytuje přímé osvětlení stolu. Toto závěsné svítidlo značky Envostar má příznivou uhlíkovou stopu díky výrobě v Evropě a následnému snížení přepravních tras a je dodáváno v recyklovatelných obalech.

3 099 Kč
-17%

Envostar Floj závěsné světlo překližka 3 zdroje

Závěsná lampa Floj se třemi stínidly z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Floj se skládá ze tří stínidel vyrobených z lehké březové překližky. Jednotlivé dřevěné prvky jsou od sebe vzdáleny a mají tvar bumerangu. Díky nim jsou stínidla uprostřed prostornější, zatímco otvor k podlaze je o něco menší. Stínidla jsou připojena k obdélníkové stříšce, která je vyrobena z černého kovu, pomocí textilního kabelu. Materiály a barvy působí atraktivně a dělají ze závěsného svítidla vizuální ozdobu. Osvětlovací tělesa lze vybrat podle odpovídajícího výkonu a zásuvky podle osobních preferencí. Díky tomu je možné ideálně přizpůsobit světelné podmínky požadavkům místa a individuálním představám. Díky konstrukci stínidel je světlo vyzařováno směrem dolů a také do stran. Tím se v místnosti vytvářejí zvláštní světelné a stínové efekty. Floj se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých světel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které přispívají ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů. – Dřevěné prvky deštníku nejsou předem smontovány. Návod a montážní materiál jsou součástí balení. ???????

3 899 Kč
-6%

Envostar Envolight Faje závěsné

Dvoubarevné závěsné svítidlo Faje se stínidly z březové překližky v zakřiveném tvaru Závěsné svítidlo Faje má kovový vrchlík, k němuž jsou stínidla připojena textilním kabelem. Stříška i textilní kabel jsou vyvedeny v černé barvě, a příjemně tak kontrastují se stínidly, která jsou vyrobena ze světlého březového dřeva. Stínidla jsou vyrobena z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. To umožňuje jasný výhled na světelné zdroje uvnitř. Faje přináší do obývacího prostoru krásný přírodní nádech a je ideální pro rozjasnění obývacího nebo jídelního stolu. Světlo vyzařuje jak směrem k podlaze, tak do stran. Design stínidel vytváří v místnosti zvláštní světelné efekty. K osvětlení se proto dobře hodí dekorativní lampy (nejsou součástí dodávky). Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, čímž zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Faje pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. V obalech nebyly použity jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

4 399 Kč
-4%

Envostar Envolight Jasper závěsné světlo

Závěsné svítidlo Jasper se třemi lampami z dubového dřeva a betonu s rovnou stříškou Závěsné svítidlo Jasper se třemi lampami je vyrobeno z dubového dřeva a betonu. Z rovné stříšky visí dolů tři válce s integrovanými objímkami pro svítidla, které jsou spleteny z černých textilních kabelů. Kombinace materiálů je neobvyklá, působí přirozeně a moderně zároveň a přispívá k dekorativnímu efektu. Jasper se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto si je lze vybrat podle vlastních preferencí a odpovídající zásuvky. Tímto způsobem lze ideálně přizpůsobit světelné podmínky požadovaným představám a požadavkům na umístění. Dekorativní svítidla jsou vhodná zejména pro osvětlení. Zdroje světla směřují dolů a vyzařují světlo do všech směrů. Dubové dřevo použité na výrobu svítidla má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě, a proto zaručují krátké přepravní vzdálenosti a zároveň nízké emise CO2. Jasper je dodáván v obalech, které se skládají z recyklovatelných materiálů.

4 199 Kč
-14%

Envostar Envolight Talia závěsné světlo

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Talia s bílými skleněnými stínidly a prvky z dubového dřeva Závěsné svítidlo Talia je připevněno ke stropu pomocí černého baldachýnu, ze kterého visí čtyři stínidla. Ty jsou ke stříšce připevněny textilním kabelem. Stínidla jsou vyrobena z bílého skla, mají válcovitý tvar a dekorativní prvek z dubového dřeva. Kombinace barev a materiálů působí velmi decentně a zároveň přispívá k příjemné atmosféře v místnosti. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto je lze libovolně vybrat podle vhodné zásuvky a příkonu. Světelné podmínky tak lze ideálně přizpůsobit individuálním představám. Světlo je vyzařováno selektivně přes válcová stínidla a je vhodné například pro osvětlení stolů nebo pultů. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých svítidel. Výrobky se vyrábějí v Evropě, což umožňuje zkrácení přepravních tras, a tím i minimalizaci emisí CO2. Použitý dřevěný prvek je vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a pochází z ekologicky šetrných pěstitelských oblastí. Talia je dodávána v obalech z opakovaně použitelných materiálů.

4 199 Kč
-4%

Envostar Envolight Plain LED závěsné

Třísvítidlová závěsná lampa Plain z kovu a dubového dřeva s podlouhlým vrchlíkem Závěsné svítidlo Plain je ke stropu připevněno obdélníkovou úzkou kovovou stříškou. Tři stínidla z něj visí dolů pomocí látkového kabelu. Mají atraktivní prvek z dubového dřeva a jsou navrženy ve tvaru válce. Kombinace materiálů a barev vnáší do prostředí moderní a zároveň přirozený nádech. Díky tvaru stínidel je světlo vyzařováno přesně směrem dolů. Díky tomu je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Závěsné svítidlo lze použít v soukromých obytných prostorech i v gastronomických zařízeních. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 499 Kč
-2%

Envostar Envolight Talia závěsné

Závěsné svítidlo Talia se třemi žárovkami v kulatém tvaru s bílými skleněnými stínidly Závěsné svítidlo Talia se skládá z kulatého vrchlíku, ze kterého visí dolů tři stínidla v různých výškách. Stínidla jsou ke stříšce připojena textilními kabely. Stínidla jsou vyrobena z bílého skla a jsou opatřena malým prvkem z dubového dřeva. Celkový design lampy působí velmi harmonicky a střídmě, takže ji lze dobře začlenit do různých obytných prostředí. Žárovky nejsou součástí dodávky a lze je libovolně zvolit podle příslušné patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze přizpůsobit individuálním preferencím a místním podmínkám. Válcová stínidla směřují světlo k podlaze. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých svítidel. Výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které rovněž minimalizují emise CO2. Použitý dřevěný prvek je vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a pochází z ekologicky šetrných pěstitelských oblastí. Talia je dodávána v obalech z opakovaně použitelných materiálů.

3 499 Kč
-5%

Envostar Envolight Jasper závěsné světlo

Závěsné svítidlo Jasper z dubového dřeva a betonu s kulatým vrchlíkem a třemi válcovými zásuvkami. Závěsné svítidlo Jasper se třemi lampami je vyrobeno ze světlého dubového dřeva a betonu. Z kulatého vrchlíku visí dolů tři válcové držáky lamp v různých výškách. Ty jsou ke stříšce připojeny černým textilním kabelem. Kombinace materiálů je neobvyklá a působí moderně a zároveň přirozeně. Zdroje světla lze volit libovolně. Tímto způsobem lze světelné podmínky v místnosti přizpůsobit individuálním preferencím. Dekorativní světelné zdroje jsou obzvláště vhodné, protože zásuvky směřující dolů jsou vybaveny bez stínidel. Dubové dřevo použité na výrobu svítidla má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě, a proto zaručují krátké přepravní vzdálenosti a zároveň nízké emise CO2. Jasper je dodáván v obalech, které se skládají z recyklovatelných materiálů.

4 899 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Závěsná lampa Clay se třemi lampami, kulatým vrchlíkem a stínidly z březové překližky Závěsná lampa Clay se skládá ze tří kulovitých stínidel z březové překližky, která v různých výškách visí z kulatého vrchlíku. Kromě funkce zdroje světla je lampa vhodná také jako dekorativní prvek. Barvy a materiály závěsného svítidla spolu krásně kontrastují a vnášejí do obývacího prostoru moderní i přírodní nádech. Stínidla se skládají z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou odstupňované. Vzniklé mezery umožňují jasný výhled na zdroj světla uvnitř stínidel. K osvětlení jsou vhodné zejména dekorativní lampy (nejsou součástí dodávky). Světlo vyzařuje na podlahu a do stran a díky designu stínidel vytváří krásné světelné a stínové efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a je vyrobena z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

4 699 Kč
-18%

Envostar Envolight Talia závěsné světlo

Závěsná lampa Talia s pěti svítidly, bílými skleněnými stínidly a prvky z dubového dřeva Závěsné svítidlo Talia má pět stínidel, která jsou opatřena atraktivním prvkem z dubového dřeva. K černé stříšce jsou připojeny textilním kabelem. Světlá barva stínidel a nenápadný design zajišťují, že závěsné svítidlo lze snadno začlenit do různých obytných prostředí. Kombinace materiálů a barev vnáší do místnosti přirozenou a útulnou atmosféru. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto si je můžete vybrat podle vlastních preferencí. Stačí si jen vybrat správnou zásuvku a výkon. Díky tomu je možné optimálně přizpůsobit světelné podmínky požadavkům místa a individuálním představám. Díky válcovitému tvaru stínidel je světlo vyzařováno selektivně a je vhodné k osvětlení stolů nebo pultů. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých svítidel. Výrobky se vyrábějí v Evropě, což umožňuje zkrácení přepravních tras, a tím i minimalizaci emisí CO2. Použitý dřevěný prvek je vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a pochází z ekologicky šetrných pěstitelských oblastí. Talia je dodávána v obalech z opakovaně použitelných materiálů.

4 899 Kč
-10%

Envostar Envolight Terra závěsné

Třísvítidlová závěsná lampa Terra s ozdobným dřevěným nosníkem z tmavého borovicového dřeva Charakteristickým rysem závěsného svítidla Terra je rustikální dřevěný trám, z něhož jsou na textilních kabelech zavěšeny tři objímky žárovek. Zásuvky a trám jsou vyrobeny z tmavého borovicového dřeva ve vzhledu ořechu a přispívají k útulné a přirozené atmosféře v obývacím prostoru. Zásuvky jsou zakřivené kolem nosníku s připojovacími kabely a lze je kdykoli výškově měnit. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro montáž nad obývací nebo jídelní stůl. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto si je můžete libovolně vybrat. Spolu s nastavitelnými zásuvkami v závěsu lze světelné podmínky ideálně přizpůsobit osobním potřebám a místním podmínkám. Vzhledem k tomu, že výhled na žárovky není omezen, jsou pro osvětlení závěsného svítidla ideální zejména dekorativní světelné zdroje. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borovicové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

3 399 Kč
-10%

Envostar Envolight Talia závěsné dub/bílá 3 zdroje lineární

Závěsné svítidlo Talia s bílými skleněnými stínidly a prvky z dubového dřeva Závěsné svítidlo Talia se montuje na strop s podlouhlým vrchlíkem. Visí z něj tři stínidla, každé s černým textilním kabelem. Stínidla se skládají z bílého skla a jsou opatřena prvkem ze světlého dubového dřeva. Díky jednoduchému a střídmému designu lze lampu začlenit do různých obytných prostředí. Kombinace barev a materiálů vytváří přirozenou a útulnou atmosféru. Světelné zdroje lze individuálně zvolit podle příslušné zásuvky a příkonu. Tímto způsobem lze optimálně přizpůsobit světelné podmínky místním podmínkám a osobním představám. Díky tvaru stínidel je světlo zaměřeno směrem k podlaze a je vhodné například pro osvětlení stolů a pultů. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých svítidel. Výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které rovněž minimalizují emise CO2. Použitý dřevěný prvek je vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a pochází z ekologicky šetrných pěstitelských oblastí. Talia je dodávána v obalech z opakovaně použitelných materiálů.

3 399 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Závěsné svítidlo Clay se třemi lampami, kulovitými dřevěnými stínidly a obdélníkovým vrchlíkem Závěsná lampa Clay se skládá z černého baldachýnu, z něhož visí tři stínidla z březové překližky, každé s textilním kabelem. Tmavá barva kovové stříšky krásně kontrastuje se světlými dřevěnými odstíny. Díky této funkci působí lampa v obytném prostoru moderně a zároveň přirozeně. Hlína se skvěle hodí k osvětlení obývacího nebo jídelního stolu. Stínidla mají kulovitý design a skládají se z jednotlivých dřevěných prvků. Ty jsou vzájemně posunuté a vytvářejí tak atraktivní otevřený vzhled. Kromě toho je výhled na osvětlovací tělesa nerušený, takže lze použít dekorativní světelné zdroje. Světlo vyzařuje na podlahu i do stran a vytváří v místnosti krásné světelné efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

4 699 Kč
-20%

Envostar Envolight Finan závěsné 3 zdroje lineální 21cm

Závěsné svítidlo Finan – tři lineárně umístěná klecová stínidla v černé barvě, detaily ze světlého dřeva Závěsné svítidlo Finan se třemi lampami kombinuje špičkový design s přírodním nádechem. Toho je dosaženo kulatou stříškou a žádným přívěskem ze světlého, olejovaného dubového dřeva. Kabel, stínítka a zásuvky jsou v černé barvě. Dekorativní žárovky se skvěle hodí, protože klecová stínidla z kovových vzpěr umožňují pohled na světelné zdroje. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 899 Kč
-23%

Envostar Envolight Merlo závěsné decentrální

Sedmilamelové závěsné svítidlo Merlo se zavěšením mimo střed a dubovými detaily Variabilní, moderní a s přírodními detaily se představuje černá závěsná lampa Merlo. Z kulatého vrchlíku vychází sedm kabelů, které jsou opatřeny držáky pro decentralizované připevnění ke stropu. To umožňuje individuální umístění přívěsků. Přívěsky jsou kulaté a vyrobené ze světlého naolejovaného dubového dřeva. Design bez stínidel je dokonalým základem pro dekorativní lampy. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 599 Kč
-28%

Envostar Envolight Veneer závěsné světlo ořech

Ušlechtilá závěsná lampa Dýha z tmavé ořechové dýhy Stínidlo z ořechové dýhy v kombinaci s černým textilním kabelem a vrchlíkem působí mimořádně stylově. Závěsné svítidlo Veneer lze umístit do středu místnosti nebo použít k přímému osvětlení stolu. Po stranách se světlo jemně šíří přes tenkou dýhu a nechává dekorativně vyniknout kresbu dřeva. Toto závěsné svítidlo Envostar se vyrábí v Evropě, aby se snížil dopad na životní prostředí způsobený dlouhými přepravními trasami. Při výrobě obalů z recyklovatelných materiálů je zohledněn také aspekt udržitelnosti.

4 299 Kč
-13%

Envostar Envolight Merlo závěsné decentrální

Závěsné svítidlo Merlo s pěti žárovkami, mimo středové zavěšení a dubovými detaily Moderní závěsné svítidlo Merlo přesvědčí svým přizpůsobivým designem a přirozeným nádechem. Kulaté přívěsky jsou vyrobeny ze světlého olejovaného dubového dřeva. Zbývající plochy – od stříšky až po kabely a zásuvky – jsou v černé barvě. Polohu závěsů lze před uvedením do provozu upravit individuálním připevněním decentralizovaných držáků kabelů ke stropu. Tímto způsobem lze vytvořit symetrický nebo kreativní nepravidelný celkový vzhled podle přání. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 099 Kč
-25%

Envostar Envolight Finan závěsné 3 zdroje kulaté Ø21cm

Závěsné svítidlo Finan – rondel se třemi černými stínidly v kleci, detaily ze světlého dřeva Závěsné svítidlo Finan je díky svému módnímu designu a přirozeně vypadajícím detailům atraktivním zdrojem světla pro moderní obytné prostory, například nad kulatými stoly. Tři klecová stínidla a otevřená objímka z kovu dávají nejlépe vyniknout dekorativním světelným zdrojům. Malé válcové přívěsky a kulatá stříška dodávají svítidlu Finan zvláštní přírodní nádech díky světlému, olejovanému dubovému dřevu. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 899 Kč
-9%

Envostar Envolight Plain LED závěsné světlo

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Plain z kovu a naolejovaného dubového dřeva Závěsné svítidlo Plain se čtyřmi světly kombinuje materiály kov a dubové dřevo, a vytváří tak krásný optický kontrast. K tomuto kontrastu přispívá i barevná kompozice černého a světlého dřeva, která ze závěsného svítidla dělá zvláštní poutač. Dubové dřevo dodává okolí přírodní nádech. Stínidla jsou ke stříšce připevněna pomocí textilního kabelu. Stínidla mají válcovitý tvar a vyzařují světlo selektivně na podlahu. Plain je proto ideální pro osvětlení velkých stolů nebo pultů. Závěsné svítidlo lze použít například v obývacím pokoji nebo v jídelně, ale stejně tak je vhodné pro použití v gastronomii. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 699 Kč
-4%

Envostar Envolight Plain LED závěsné světlo 3 zdroje kulaté

Závěsné svítidlo se třemi lampami Plain s kulatým vrchlíkem Závěsné svítidlo Plain se skládá z kulatého vrchlíku, z něhož pomocí textilního kabelu visí tři stínidla. Stínidla jsou namontována v různých výškách a mají válcový tvar. Souhra materiálů vytváří krásný kontrast a činí ze svítidla atraktivní poutač. Plain vyzařuje světlo selektivně směrem dolů a je vhodný pro použití v předsíni i například v ložnici nebo obývacím pokoji. Díky svému decentnímu designu se dá využít i v gastronomických prostorách. Prvky z dubového dřeva dodávají okolí přírodní nádech. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 699 Kč
-24%

Envostar Envolight Various závěsné 5 zdrojů borovice tmavá

Závěsná lampa Various s pěti individuálně navrženými stínidly a nosníky z tmavého borovicového dřeva Závěsné svítidlo Various se díky zajímavému spojení moderního a rustikálního designu stane ozdobou obývacího pokoje nebo jídelny nad stolem. Pět otevřených klecových stínidel z černých kovových vzpěr vybízí k osazení dekorativními svítidly podle vlastního výběru. Stínidla jsou zavěšena na černých lanech, která jsou ohnutá přes pevný trám z tmavě mořeného borovicového dřeva. To umožňuje individuální nastavení výšky zavěšení každého stínidla. Obdélníková stříška, k níž je nosník připevněn dvěma štíhlými drátěnými lany, je vyrobena z černě lakovaného kovu. Díky výrobě v Evropě zajišťuje značka Envostar příznivou uhlíkovou stopu svých svítidel. Kromě toho se na obaly používají pouze recyklovatelné materiály.

4 299 Kč
-10%

Envostar Envolight Beam závěsné 6 zdrojů borovice tmavá

Šestisvětelná závěsná lampa Beam s tmavým borovicovým dřevěným nosníkem Svítidlo Beam více než dostojí svému označení jako závěsné svítidlo: jeho šest zásuvek směřujících dolů leží na spodní straně dlouhého nosníku z oloupaného a tmavě mořeného borovicového dřeva. Tento design je přirozeným doplňkem moderně i rustikálně zařízených obývacích a společenských prostor, který naplno rozvine svůj potenciál díky dekorativním žárovkám. Svítidla Envostar přesvědčují nejen svým přirozeným jasem, ale splňují také vysoké standardy z hlediska udržitelnosti. Výroba v Evropě umožňuje krátké přepravní trasy; na obaly se používají pouze recyklovatelné materiály.

4 199 Kč
-10%

Envostar Envolight Merlo závěsné světlo

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Merlo v dubovém provedení – dva přívěsky a dvě hlavy na vrchlíku Merlo je zajímavým přechodem mezi závěsným a stropním svítidlem. Kromě dvou závěsných svítidel je vybaven také dvěma hlavicemi svítidel namontovanými pod stříškou, které lze díky kloubům na svítidlech všude nastavit. Stínidla jsou všude vynechána, takže dekorativní světelné zdroje se projeví co nejlépe. Černé zásuvky a kabely působí v kontrastu se světlým naolejovaným dubovým dřevem moderně. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 399 Kč
-25%

Envostar Envolight Mors závěsné

Dvoubarevné závěsné svítidlo Mors s kulatým stínidlem z březové překližky Závěsné svítidlo Mors se připevňuje ke stropu pomocí obdélníkového vrchlíku. Ze stříšky visí dolů dvě stínidla z březové překližky, každé s textilním kabelem. Stínidla mají kulatý tvar a skládají se z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou odstupňované. Zůstává tak jasný výhled na světelné zdroje, které lze zvolit podle osobních preferencí. K osvětlení se hodí zejména dekorativní světelné zdroje. Mors lze použít v různých obytných místnostech a hodí se zejména k dekoraci obývacího nebo jídelního stolu. Díky světlému březovému dřevu dodává svítidlo okolí krásný přírodní nádech. Světlo je vyzařováno směrem dolů a do stran. Dřevěné prvky stínidla vytvářejí v místnosti krásné světelné efekty. Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, a tím zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Mors pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Při výrobě obalů jsme se vyhnuli jednorázovým materiálům, jako je plast nebo polystyren.

3 499 Kč
-5%

Envostar Envolight Terra závěsné světlo

Závěsné svítidlo s pěti světly Terra z mořeného borovicového dřeva Závěsné svítidlo Terra se skládá z pěti objímek pro žárovky ze světlého borovicového dřeva, z nichž každá je připojena ke kovovému vrchlíku textilním kabelem. Kombinace materiálů a barev působí moderně a zároveň vnáší do obývacího pokoje přírodní nádech. Závěsné svítidlo je vhodné zejména k osvětlení jídelního nebo obývacího stolu. Výhled na světelné zdroje je nerušený, takže jsou vhodné zejména dekorativní světelné zdroje. Svítidla lze vybírat individuálně podle odpovídající patice. Díky tomu je možné ideálně přizpůsobit světelné podmínky osobním preferencím a podmínkám daného místa. Světlo je vyzařováno do všech směrů. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení přepravních tras, což má pozitivní vliv na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

3 299 Kč
-17%

Envostar Envolight Neptuna závěsné světlo 4 zdroje lineární

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Neptuna z borovicového dřeva a kovu Závěsné svítidlo Neptuna se skládá z podlouhlého vrchlíku, z něhož visí čtyři stínidla. Držáky stínidel jsou stejně jako baldachýn vyrobeny z borovicového dřeva a držák žárovky je umístěn uprostřed baldachýnu. Světelné zdroje nejsou součástí dodávky a lze je libovolně vybrat podle odpovídající zásuvky. Tak lze světelné podmínky v příslušném obytném prostoru navrhnout zcela podle osobních preferencí. Dekorativní světelné zdroje jsou vhodné zejména pro osvětlení, protože stínítko je otevřené. Šedé barevné provedení a souhra materiálů působí velmi harmonicky, takže svítidlo lze snadno začlenit do různých obytných prostor. Například Neptun se skvěle vyjímá nad jídelním nebo obývacím stolem. Kromě funkce zdroje světla je lampa také krásným dekorativním prvkem a umí přesvědčit svými stínidly ve tvaru lucerny. Použité borové dřevo má certifikát FSC a pochází z udržitelně obhospodařovaných pěstebních oblastí. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě. Krátké dopravní trasy umožňují výrazné snížení emisí CO2. Neptuna je také dodávána v obalech, které se skládají z materiálů, jež lze opakovaně použít.

3 899 Kč
-9%

Envostar Envolight Neptuna závěsné světlo 3 zdroje kulaté

Třísvítidlová závěsná lampa Neptuna z borovicového dřeva a kovu v kulatém tvaru Závěsné svítidlo Neptuna se skládá z kulatého vrchlíku z borovicového dřeva, ze kterého visí dolů tři stínidla v různých výškách. Každá z nich má dřevěný držák stínidla, ke kterému je připevněna černá objímka žárovky. Díky kulatému designu a harmonickému barevnému provedení slouží lampa nejen jako zdroj světla, ale také jako dekorativní prvek. Hodí se například na chodbu nebo do obývacího pokoje. Každé stínidlo se skládá z jemného a nenápadného kovového prvku, který svým tvarem připomíná lucernu. Výhled na světelný zdroj je nerušený, takže dekorativní světelné zdroje jsou pro osvětlení obzvláště vhodné. Díky volnému výběru svítidel lze světelné podmínky přizpůsobit místu a osobním preferencím. Borovicové dřevo použité na výrobu Neptuna má certifikát FSC a pochází z udržitelně obhospodařovaných pěstebních oblastí. Světla značky Envostar se vyrábějí v Evropě. Krátké dopravní trasy umožňují výrazné snížení emisí CO2. Neptuna je také dodávána v obalech, které se skládají z materiálů, jež lze opakovaně použít.

4 699 Kč