Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
27 produktů
-5%

Envostar Envolight Jasper závěsné světlo

Jednosvíticí závěsné svítidlo Jasper z dubového dřeva a betonu Jednosvíticí závěsné svítidlo Jasper se skládá z dubového dřeva a betonu a má také černý textilní kabel. Tato kombinace je neobvyklá, působí rustikálně a harmonicky a díky světlému dubovému dřevu vnáší do obývacího prostoru přírodní nádech. Zdroj světla směřuje dolů a je ideální například pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Světelný zdroj není součástí dodávky a lze jej libovolně zvolit podle odpovídající zásuvky. Tímto způsobem lze světelné podmínky v příslušném obývacím pokoji přizpůsobit osobním preferencím. Světlo je vyzařováno do všech směrů. Vzhledem k tomu, že výhled na světelný zdroj není omezen, je použití dekorativního světelného zdroje obzvláště vhodné. Dubové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Světla značky Envostar se vyrábějí v Evropě, a proto zaručují krátké přepravní vzdálenosti a zároveň nízké emise CO2. Jasper je dodáván v obalech, které se skládají z recyklovatelných materiálů.

1 699 Kč
-12%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Jednosvíticí závěsná lampa Clay se stínidlem z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Clay má stínidlo z březové překližky, které je s kovovým vrchlíkem spojeno černým textilním kabelem. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků a má tvar koule. Dřevěné prvky jsou odstupňované, čímž vznikají mezery, které umožňují pohled na zdroj světla uvnitř stínidla. Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Kombinace materiálů a barev vytváří krásný kontrast a dodává obytnému prostoru moderní a zároveň přirozený nádech. Hlína může sloužit jako zdroj světla v různých místnostech a je vhodná zejména k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Světlo je vyzařováno směrem dolů a do stran. Design stínidla vytváří krásné efekty světla a stínu. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

2 199 Kč
-12%

Envostar Floj závěsné

Závěsná lampa Floj s jednou lampou z březové překližky Stínidlo závěsné lampy Floj je spojeno s kulatým vrchlíkem pomocí černého textilního kabelu. Stříška je kovová, stínidlo je vyrobeno z lehké březové překližky. Kontrast materiálů a barev dělá ze závěsné lampy atraktivní ozdobu obývacího pokoje. Stínidlo se skládá z jednotlivých tenkých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. Svým tvarem připomínají bumerang. Průměr lampy je proto nahoře velmi malý, uprostřed se zvětšuje a dole se opět zmenšuje. Zdroj světla není součástí dodávky a lze jej zvolit libovolně. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je správná objímka a výkon. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit vlastním preferencím a požadavkům na umístění. Šachovnicové uspořádání dřevěných prvků vytváří v místnosti také zajímavé světelné efekty. Floj je ideální například pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých svítidel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, a tím ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-18%

Envostar Envolight Neptuna závěsné světlo

Jednosvíticí závěsné svítidlo Neptuna z borovicového dřeva a kovu Závěsné svítidlo Neptuna se skládá ze stříšky a držáku stínidla z šedého borovicového dřeva, ke kterému je připevněn černý držák žárovky. Ten je orámován nenápadnou kovovou formou, která byla rovněž navržena v šedé barvě. Kombinace materiálů je harmonická a působí přirozeně i moderně zároveň. Závěsná lampa je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Díky otevřenému kovovému stínítku je pohled na světelný zdroj volný, což je vhodné zejména pro dekorativní světelné zdroje. Zdroj světla směřuje dolů, ale vyzařuje světlo do všech směrů. Díky volnému výběru světelného zdroje lze světelné podmínky přizpůsobit příslušnému obytnému prostoru a osobním představám. Použité borové dřevo má certifikát FSC a pochází z udržitelně obhospodařovaných pěstebních oblastí. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě. Krátké dopravní trasy umožňují výrazné snížení emisí CO2. Neptuna je také dodávána v obalech, které se skládají z materiálů, jež lze opakovaně použít.

1 299 Kč
-15%

Envostar Envolight Faje závěsné

Jednosvíticí závěsné svítidlo Faje se stínidlem z březové překližky v zakřiveném tvaru Závěsné svítidlo Faje se skládá ze stínidla vyrobeného z prvků březového dřeva. Ten je připojen ke kulaté kovové stříšce pomocí černého textilního kabelu. Dřevěné prvky jsou zakřivené, takže se stínidlo směrem ke středu rozšiřuje, než se otvor směrem dolů opět zmenší. Materiály a barvy spolu atraktivně kontrastují a dělají z lampy krásný poutač na oči. Dřevěné prvky stínidla jsou od sebe vzdáleny a vytvářejí otevřený design. To také umožňuje pohled na vnitřní stranu stínidla, kde je umístěn zdroj světla (není součástí dodávky). Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Světlo vyzařuje směrem k podlaze a do stran. Design stínidla vytváří krásné efekty světla a stínu. Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, a tím zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Faje pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. V obalech nebyly použity jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

2 199 Kč
-3%

Envostar Floj závěsné

Jednosvítidlová závěsná lampa Floj z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Floj se skládá ze stínidla ze světlé březové překližky, které je s kovovým vrchlíkem spojeno černým textilním kabelem. Materiály a barvy spolu krásně kontrastují a dělají ze závěsného svítidla vizuální ozdobu. Dřevo působí přirozeně i v obývacím prostoru. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků ve tvaru bumerangu. Díky tomu je stínítko uprostřed širší a otvor k podlaze o něco menší. Světelný zdroj lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a výkonu. To umožňuje optimálně přizpůsobit světelné podmínky danému místu a osobním preferencím. Rozložené dřevěné prvky také vytvářejí v místnosti zvláštní světelné a stínové efekty. Závěsná lampa je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých světel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které přispívají ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů. Poznámka: Dřevěné prvky deštníku nejsou předem smontovány. Návod a montážní materiál jsou součástí balení.

2 499 Kč
-12%

Envostar Envolight Furn závěsné

Jednosvíticí závěsné svítidlo Furn z lehké březové překližky Závěsné svítidlo Furn je připevněno ke stropu pomocí malé stříšky. Je vyroben z černého kovu a má kulatý tvar. Stínidlo je ke stínidlu připojeno textilním kabelem. Stínidlo se skládá z mnoha úzkých prvků z březového dřeva, které otevírají stínidlo směrem dolů a jsou od sebe vzdáleny. Vzniká tak krásný otevřený tvar, který vytváří zajímavý efekt světla a stínu. Světelný zdroj pro závěsné svítidlo lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze ideálně přizpůsobit individuálním preferencím a podmínkám umístění. Světlo vyzařuje přes stínítko směrem k podlaze, ale také do stran. Furn se skvěle hodí například k dekoraci obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Březové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Značka Envostar vyrábí svá světla také v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy a výrazně snižuje emise CO2. Furn je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-9%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá Ø 40cm

Černá závěsná lampa Marian s asymetrickým látkovým stínidlem a detaily ze světlého dřeva Koncept klasického textilního závěsného svítidla se díky svítidlu Marian stává módní novinkou. Stínidlo z černé látky je nerovnoměrně stažené do stran. Nad stínidlem se navíc nachází krytka a kulatý vrchlík ze světlého, olejovaného dubového dřeva, který závěsné lampě dodává přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 899 Kč
-8%

Envostar Envolight Talia závěsné světlo

Jednosvíticí závěsné svítidlo Talia s bílým skleněným stínidlem a prvkem z dubového dřeva Závěsné svítidlo Talia se skládá z černého vrchlíku z kovu. Z něj na textilním lanku visí bílé skleněné stínidlo. Spojovací prvek mezi kabelem a stínidlem tvoří olejované dubové dřevo. Barevná kombinace je velmi harmonická a přispívá k útulné atmosféře pokoje. Dřevěný prvek navíc působí přirozeně. Osvětlovací těleso není součástí dodávky, a proto si jej můžete libovolně vybrat podle odpovídající patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze ideálně přizpůsobit jednotlivým představám. Světlo je soustředěno díky tvaru stínidla a je vhodné například k osvětlení stolů nebo pultů. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých svítidel. Výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které rovněž minimalizují emise CO2. Použitý dřevěný prvek je vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a pochází z ekologicky šetrných pěstitelských oblastí. Talia je dodávána v obalech z opakovaně použitelných materiálů.

1 099 Kč
-3%

Envostar Envolight Mors závěsné

Jednosvíticí závěsná lampa Mors s kulatým stínidlem z březové překližky Závěsné svítidlo Mors se skládá z kulatého stínidla z březové překližky, které je s malým baldachýnem spojeno textilním kabelem. Stínidlo se skládá ze dvou kulatých a několika malých dřevěných prvků. Ty jsou umístěny v určité vzdálenosti od sebe a odhalují tak zdroj světla uvnitř (není součástí dodávky). Pro osvětlení jsou vhodné zejména dekorativní světelné zdroje. Závěsné svítidlo vnáší do obytného prostředí přirozený nádech a je vhodné pro použití jak v předsíni, tak například v obývacím pokoji nebo ložnici, a lze jej také skvěle použít k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Mors vysílá světlo směrem k podlaze a do stran. Design stínidla vytváří v místnosti krásné světelné efekty. Žárovky značky Envostar se vyrábějí v Evropě, což zaručuje nejkratší možné dopravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Mors pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Při výrobě obalů jsme se vyhnuli jednorázovým materiálům, jako je plast nebo polystyren.

2 499 Kč
-25%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá/florál Ø40cm

Textilní závěsná lampa Marian – černé stínidlo s květinovým dekorem na spodní straně, detaily ze světlého dřeva Přívětivé a přirozené, ale zároveň s módním designem je závěsné svítidlo Marian s jednou lampou ideálním zdrojem světla nad stolem v moderně zařízeném obývacím pokoji nebo jídelně. Látkové stínidlo v černé barvě je nepravidelně stažené do stran a ve spodní části má květinový motiv. Válcový uzávěr stínidla a kulatá stříška jsou vyrobeny ze světlého dubového dřeva. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 799 Kč
-9%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo

Závěsné svítidlo Finan s jednou žárovkou, velkým černým stínidlem v kleci a detaily ze světlého dřeva Prostorné klecové stínidlo z černých kovových vzpěr poskytuje dostatek prostoru pro použití osvětlovacího tělesa a umožňuje přímý pohled na něj, takže dekorativní žárovka je ideální volbou. Závěsné svítidlo Finan se tak stává skutečným lákadlem pro oči, které navíc díky závěsu ze světlého, olejovaného dubového dřeva inspiruje přirozeně vypadajícím detailem. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 899 Kč
-19%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo zástrčka

Moderní svítidlo v otevřeném designu – černé závěsné svítidlo Finan se stínítkem, zástrčkou a vypínačem Jednoplamenné závěsné svítidlo Finan se vymyká designu běžných závěsných svítidel. Nepotřebuje pevnou přípojku napájení, ale je napájen zásuvkovým kabelem přes zásuvku. Ovládá se přímo spínačem na kabelu. Stínidlo není neprůhledné; je navrženo jako prostorná klec z černých kovových vzpěr a umožňuje pohled na lampu, takže je ideálním doplňkem dekorativního světelného zdroje. Tři body pro upevnění kabelu na stěnu a strop lze libovolně umístit a zvolit tak polohu závěsu podle potřeby. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 699 Kč
-14%

Envostar Envolight Merlo závěsné světlo

Závěsné svítidlo Merlo s hlavicí z dubového dřeva a černým kabelem – vybavené zástrčkou a vypínačem Minimalistický design závěsného svítidla Merlo se omezuje na černý přívodní kabel s vypínačem a kulatý závěs ze světlého naolejovaného dubového dřeva spolu s černou kovovou objímkou. Tato konstrukce zajišťuje dostatek prostoru pro návrh. Do otevřeného závěsu tak lze přidat dekorativní svítidlo dle vlastního výběru, které se v něm nádherně vyjímá; navíc lze polohu závěsu nastavit podle podmínek v místnosti umístěním tří upevňovacích bodů na kabelu. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 799 Kč
-16%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo

Závěsné svítidlo Finan s jednou žárovkou, velkým černým stínidlem v kleci a detaily ze světlého dřeva Prostorné klecové stínidlo z černých kovových vzpěr poskytuje dostatek prostoru pro použití osvětlovacího tělesa a umožňuje přímý pohled na něj, takže dekorativní žárovka je ideální volbou. Závěsné svítidlo Finan se tak stává skutečným lákadlem pro oči, které navíc díky závěsu ze světlého, olejovaného dubového dřeva inspiruje přirozeně vypadajícím detailem. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 999 Kč
-27%

Envostar Envolight Lantern závěsné světlo bílá

Závěsná lampa Lantern z udržitelné bavlněné tkaniny Stínidlo závěsné lampy Lantern tvoří jednobarevná bavlněná tkanina, která je položena ve tvaru válce kolem kovové konstrukce a zespodu svázána béžovým provazem. Závěs se skládá z textilního kabelu a černé kulaté stříšky z kovu. Závěsné svítidlo Lantern s ležérním vzhledem poskytuje teplé a příjemné světlo pro uvolněnou atmosféru v obývacím pokoji nebo kuchyni a dokonale doplňuje moderní venkovský styl. Kromě použití přírodních surovin se svítilna Lantern dodává také v recyklovatelném obalu. Výroba v Evropě snižuje emise CO2.

2 399 Kč
-22%

Envostar Envolight Dorvi závěsné světlo

Závěsné svítidlo Dorvi se třemi lampami – černá klecová stínidla v lineárním uspořádání a světlé dubové dřevo Závěsné svítidlo Dorvi je stylovým zdrojem světla s dekorativní hodnotou, zejména nad stolem v obývacím pokoji nebo jídelně. Tři kuželovitá klecová stínidla z černých kovových vzpěr zavěšená vedle sebe umožňují pohled na použité lampy, takže dekorativní světelné zdroje jsou ideální volbou. Pláště válcových závěsů i obdélníkový baldachýn ze světlého naolejovaného dubu dodávají svítidlu Dorvi přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

2 399 Kč
-12%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá/florál Ø50cm

Textilní závěsná lampa Marian – černé stínidlo s květinovým dekorem na spodní straně, detaily ze světlého dřeva Přívětivé a přirozené, ale zároveň s módním designem je závěsné svítidlo Marian s jednou lampou ideálním zdrojem světla nad stolem v moderně zařízeném obývacím pokoji nebo jídelně. Látkové stínidlo v černé barvě je nepravidelně stažené do stran a ve spodní části má květinový motiv. Válcový uzávěr stínidla a kulatá stříška jsou vyrobeny ze světlého dubového dřeva. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

2 899 Kč
-19%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá Ø 50cm

Černá závěsná lampa Marian s asymetrickým látkovým stínidlem a detaily ze světlého dřeva Koncept klasického textilního závěsného svítidla se díky svítidlu Marian stává módní novinkou. Stínidlo z černé látky je nerovnoměrně staženo do stran. Nad stínidlem se navíc nachází krytka a kulatý vrchlík ze světlého, olejovaného dubového dřeva, který závěsné lampě dodává přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

2 099 Kč
-20%

Envostar Envolight Terra závěsné světlo

Závěsné svítidlo s pěti lampami Terra z mořeného borovicového dřeva ve vzhledu ořechu Závěsné svítidlo Terra se skládá z pěti objímek z tmavého borovicového dřeva, z nichž každá je připojena ke kovovému vrchlíku textilním kabelem. Kombinace materiálů a barev působí moderně a zároveň vnáší do obývacího pokoje útulný přírodní nádech. Závěsné svítidlo je vhodné zejména k osvětlení jídelního nebo obývacího stolu. Výhled na světelné zdroje je nerušený, takže jsou vhodné zejména dekorativní světelné zdroje. Svítidla lze vybírat individuálně podle odpovídající patice. To umožňuje optimálně přizpůsobit světelné podmínky osobním preferencím a podmínkám daného místa. Světlo je vyzařováno do všech směrů. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení přepravních tras, což má pozitivní vliv na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 299 Kč
-12%

Envostar Envolight Terra závěsné borovice 3 zdroje kulaté

Třísvítidlová závěsná lampa Terra z tmavého borovicového dřeva v kulatém tvaru Závěsné svítidlo Terra se skládá z černého kulatého vrchlíku, z něhož visí tři objímky žárovek, každá na textilním kabelu. Ty byly vyrobeny z borovicového dřeva v ořechové optice a připevněny v různých výškách. Díky designu a kombinaci barev a materiálů je svítidlo kromě funkce zdroje světla také krásným dekorativním prvkem a lze jej použít například v předsíni nebo v obývacím pokoji. Vzhledem k tomu, že se závěsné svítidlo dodává bez osvětlovacích těles, lze si světelné zdroje vybrat podle vlastních preferencí. Světelné podmínky tak lze přizpůsobit i podmínkám jednotlivých lokalit. Výhled na tři osvětlovací tělesa je nerušený, proto jsou pro použití vhodná zejména dekorativní svítidla. Světlo je vyzařováno do všech směrů. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 099 Kč
-8%

Envostar Envolight Terra závěsné borovice 3 zdroje kulaté

Třísvítidlová závěsná lampa Terra z mořeného borovicového dřeva kulatého tvaru Závěsné svítidlo Terra se skládá z černého kulatého vrchlíku, z něhož visí tři objímky žárovek, každá na textilním kabelu. Jsou vyrobeny ze světlého borovicového dřeva a jsou uspořádány v různých výškách. Díky designu a kombinaci materiálů slouží lampa nejen jako zdroj světla, ale také jako krásný dekorativní prvek a je vhodná pro použití v předsíni nebo v obývacím pokoji. Vzhledem k tomu, že se závěsné svítidlo dodává bez osvětlovacích těles, lze si světelné zdroje zvolit podle vlastních preferencí. Světelné podmínky tak lze přizpůsobit i podmínkám jednotlivých lokalit. Výhled na tři světelné zdroje je nerušený, a proto jsou dekorativní lampy vhodné zejména pro osvětlení terasy. Světlo je vyzařováno do všech směrů. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-8%

Envostar Envolight Terra závěsné borovice 3 zdroje lineární

Třísvítidlová závěsná lampa Terra z mořeného borovicového dřeva v podlouhlém tvaru Závěsné svítidlo Terra je připevněno ke stropu pomocí obdélníkového vrchlíku z černého kovu. Každá ze tří objímek žárovek je ke stříšce připojena textilním kabelem. Zásuvky jsou vyrobeny z mořeného borovicového dřeva a vnášejí do obývacího pokoje krásný přírodní nádech. Terra vypadá obzvlášť dobře nad obývacím nebo jídelním stolem. Vzhledem k tomu, že závěsná lampa nemá stínidlo ve vlastním slova smyslu, je pohled na světelné zdroje volný. Ty nejsou součástí dodávky a lze si je vybrat samostatně. Tímto způsobem lze světelné podmínky přizpůsobit osobním potřebám. Dekorativní světelné zdroje jsou vhodné zejména pro osvětlení Terra. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-23%

Envostar Envolight Open závěsné s kovovým stínidlem hranaté

Závěsné svítidlo Otevřené s vyčnívajícím stínidlem hranatého tvaru z černého kovu Charakteristickým rysem závěsné lampy Open je její velké kovové stínidlo, které připomíná tvar trojúhelníku nebo trojúhelníku. Jednotlivé kovové vzpěry stínidla jsou velmi diskrétní a svítidlo díky nim působí, jak již název napovídá, otevřeně a nenápadně. Objímka žárovky byla vyrobena z dubového dřeva s certifikátem FSC a dodává moderně navrženému svítidlu atraktivní přírodní prvek. Otevřený se ideálně hodí nad obývací nebo jídelní stůl. Stínidlo má velmi otevřenou konstrukci a umožňuje pohled do svého vnitřku a na zdroj světla. Proto se doporučuje použít dekorativní světelný zdroj, který může mít i větší rozměry. To podporuje optický efekt svítidla. Světelný zdroj není součástí dodávky a lze jej libovolně zvolit podle odpovídající zásuvky. Tímto způsobem lze světelné podmínky přizpůsobit osobním potřebám. Open je produktem značky Envostar, která svá svítidla vyrábí v Evropě. Krátké dopravní trasy významně přispívají ke snížení emisí CO2. Otevřený je dodáván v obalu z recyklovatelných materiálů.

1 999 Kč
-21%

Envostar Envolight Open závěsné s kovovým stínidlem

Otevřená závěsná lampa s velkorysým kulatým stínidlem z černého kovu Závěsné svítidlo Open upoutá pozornost svým rozměrným stínidlem, které je tvořeno téměř kulatým kovovým tvarem. Jednotlivé spojovací prvky stínidla jsou velmi filigránské a způsobují, že závěsné svítidlo působí velmi lehce a, jak už název napovídá, otevřeně. Objímka žárovky je vyrobena z dubového dřeva s certifikátem FSC a dodává moderně navržené lampě přírodní nádech. Otevřené lze skvěle instalovat nad obývací nebo jídelní stůl. Díky otevřené konstrukci stínidla je výhled na světelný zdroj volný. To umožňuje použít dekorativní světelný zdroj, který může mít i větší rozměry, aby podpořil vizuální efekt svítidla. Díky volnému výběru světelného zdroje lze světelné podmínky přizpůsobit osobním představám a podmínkám místa. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě. Krátké dopravní trasy umožňují výrazné snížení emisí CO2. Otevřená je také dodávána v obalech z opakovaně použitelných materiálů.

2 599 Kč
-10%

Envostar Envolight Yahel závěsné světlo

Jednosvíticí závěsné svítidlo Yahel s kulatým stínidlem z kovových vzpěr, černá barva Závěsná lampa Yahel je vyrobena z kovu a má otevřené stínidlo kulatého tvaru, které se vyznačuje úzkými kovovými vzpěrami. Do jeho středu se vloží světelný zdroj podle vašeho výběru. Ta směřuje dolů a vyzařuje světlo do všech stran. Pro osvětlení Yahelu jsou vhodné zejména dekorativní světelné zdroje, jako jsou žárovky. Jednak proto, že pohled na světelný zdroj je volný, a jednak proto, že je dodatečně zdůrazněn poutavý vzhled závěsného svítidla. Yahel vypadá nádherně nad kuchyňským, jídelním nebo obývacím stolem. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Díky výrobě v Evropě jsou dopravní cesty krátké a emise CO2 nízké. Malý dřevěný prvek nad stínidlem je vyroben z olejovaného dubu, který má certifikát FSC a pochází z udržitelných pěstitelských oblastí. Lampa je také dodávána v obalu, který se skládá z recyklovatelných materiálů.

1 799 Kč
-19%

Envostar Envolight Yahel závěsné světlo

Jednosvíticí závěsná lampa Yahel se stínidlem z ploché kovové síťoviny Charakteristickým znakem závěsné lampy Yahel je její černé kulaté stínidlo z jemných kovových vzpěr, díky nimž lampa působí velmi filigránsky. Díky svému nápadnému designu je lampa skutečným poutačem pozornosti a zvýrazní příslušný obytný prostor. Volně volitelný zdroj světla je umístěn uprostřed kovového prvku. Směřuje dolů a vyzařuje světlo do všech stran. Vzhledem k tomu, že světelný zdroj uprostřed svítidla je snadno viditelný, jsou dekorativní svítidla vhodná zejména pro osvětlení. Kromě toho je opět zdůrazněn mimořádný vzhled svítidla. Svítidla značky Envostar se vyrábějí v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy, které mají pozitivní vliv na emise CO2 a snižují je. Dřevěný prvek nad stínidlem je vyroben z dubového dřeva s certifikátem FSC a rovněž pochází z udržitelných pěstitelských oblastí. Obaly byly vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Pro doplnění aspektu udržitelnosti se doporučuje použití světelného zdroje LED.

1 699 Kč