Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
47 produktů
-17%

Envostar Floj závěsné světlo překližka 3 zdroje

Závěsná lampa Floj se třemi stínidly z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Floj se skládá ze tří stínidel vyrobených z lehké březové překližky. Jednotlivé dřevěné prvky jsou od sebe vzdáleny a mají tvar bumerangu. Díky nim jsou stínidla uprostřed prostornější, zatímco otvor k podlaze je o něco menší. Stínidla jsou připojena k obdélníkové stříšce, která je vyrobena z černého kovu, pomocí textilního kabelu. Materiály a barvy působí atraktivně a dělají ze závěsného svítidla vizuální ozdobu. Osvětlovací tělesa lze vybrat podle odpovídajícího výkonu a zásuvky podle osobních preferencí. Díky tomu je možné ideálně přizpůsobit světelné podmínky požadavkům místa a individuálním představám. Díky konstrukci stínidel je světlo vyzařováno směrem dolů a také do stran. Tím se v místnosti vytvářejí zvláštní světelné a stínové efekty. Floj se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých světel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které přispívají ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů. – Dřevěné prvky deštníku nejsou předem smontovány. Návod a montážní materiál jsou součástí balení. ???????

3 899 Kč
-6%

Envostar Envolight Faje závěsné

Dvoubarevné závěsné svítidlo Faje se stínidly z březové překližky v zakřiveném tvaru Závěsné svítidlo Faje má kovový vrchlík, k němuž jsou stínidla připojena textilním kabelem. Stříška i textilní kabel jsou vyvedeny v černé barvě, a příjemně tak kontrastují se stínidly, která jsou vyrobena ze světlého březového dřeva. Stínidla jsou vyrobena z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. To umožňuje jasný výhled na světelné zdroje uvnitř. Faje přináší do obývacího prostoru krásný přírodní nádech a je ideální pro rozjasnění obývacího nebo jídelního stolu. Světlo vyzařuje jak směrem k podlaze, tak do stran. Design stínidel vytváří v místnosti zvláštní světelné efekty. K osvětlení se proto dobře hodí dekorativní lampy (nejsou součástí dodávky). Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, čímž zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Faje pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. V obalech nebyly použity jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

4 399 Kč
-12%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Jednosvíticí závěsná lampa Clay se stínidlem z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Clay má stínidlo z březové překližky, které je s kovovým vrchlíkem spojeno černým textilním kabelem. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků a má tvar koule. Dřevěné prvky jsou odstupňované, čímž vznikají mezery, které umožňují pohled na zdroj světla uvnitř stínidla. Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Kombinace materiálů a barev vytváří krásný kontrast a dodává obytnému prostoru moderní a zároveň přirozený nádech. Hlína může sloužit jako zdroj světla v různých místnostech a je vhodná zejména k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Světlo je vyzařováno směrem dolů a do stran. Design stínidla vytváří krásné efekty světla a stínu. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

2 199 Kč
-12%

Envostar Floj závěsné

Závěsná lampa Floj s jednou lampou z březové překližky Stínidlo závěsné lampy Floj je spojeno s kulatým vrchlíkem pomocí černého textilního kabelu. Stříška je kovová, stínidlo je vyrobeno z lehké březové překližky. Kontrast materiálů a barev dělá ze závěsné lampy atraktivní ozdobu obývacího pokoje. Stínidlo se skládá z jednotlivých tenkých dřevěných prvků, které jsou od sebe vzdáleny. Svým tvarem připomínají bumerang. Průměr lampy je proto nahoře velmi malý, uprostřed se zvětšuje a dole se opět zmenšuje. Zdroj světla není součástí dodávky a lze jej zvolit libovolně. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je správná objímka a výkon. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit vlastním preferencím a požadavkům na umístění. Šachovnicové uspořádání dřevěných prvků vytváří v místnosti také zajímavé světelné efekty. Floj je ideální například pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých svítidel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, a tím ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-4%

Envostar Envolight Plain LED závěsné

Třísvítidlová závěsná lampa Plain z kovu a dubového dřeva s podlouhlým vrchlíkem Závěsné svítidlo Plain je ke stropu připevněno obdélníkovou úzkou kovovou stříškou. Tři stínidla z něj visí dolů pomocí látkového kabelu. Mají atraktivní prvek z dubového dřeva a jsou navrženy ve tvaru válce. Kombinace materiálů a barev vnáší do prostředí moderní a zároveň přirozený nádech. Díky tvaru stínidel je světlo vyzařováno přesně směrem dolů. Díky tomu je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Závěsné svítidlo lze použít v soukromých obytných prostorech i v gastronomických zařízeních. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 499 Kč
-10%

Envostar Envolight Furn závěsné

Závěsné svítidlo se třemi lampami Furn z lehké březové překližky Závěsné svítidlo Furn se třemi žárovkami se montuje na strop s obdélníkovou kovovou stříškou. Ke stříšce jsou připevněna tři stínidla z březové překližky, každé s textilním kabelem. Stínidla se skládají z jednotlivých úzkých prvků z březového dřeva, které jsou od sebe vzdáleny. Jsou tvarovány tak, že se stínítka otevírají směrem dolů. Světelné zdroje pro závěsné svítidlo lze libovolně zvolit podle příslušné patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze optimálně přizpůsobit individuálním potřebám a podmínkám místa. Světlo je vyzařováno směrem dolů a do stran. Design stínidla navíc vytváří v místnosti krásné světelné a stínové efekty. Furn se skvěle hodí k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Březové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Značka Envostar vyrábí své lampy také v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy a výrazně snižuje emise CO2. Furn je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

5 399 Kč
-15%

Envostar Envolight Faje závěsné

Jednosvíticí závěsné svítidlo Faje se stínidlem z březové překližky v zakřiveném tvaru Závěsné svítidlo Faje se skládá ze stínidla vyrobeného z prvků březového dřeva. Ten je připojen ke kulaté kovové stříšce pomocí černého textilního kabelu. Dřevěné prvky jsou zakřivené, takže se stínidlo směrem ke středu rozšiřuje, než se otvor směrem dolů opět zmenší. Materiály a barvy spolu atraktivně kontrastují a dělají z lampy krásný poutač na oči. Dřevěné prvky stínidla jsou od sebe vzdáleny a vytvářejí otevřený design. To také umožňuje pohled na vnitřní stranu stínidla, kde je umístěn zdroj světla (není součástí dodávky). Dekorativní světelné zdroje jsou proto vhodné zejména pro osvětlení. Světlo vyzařuje směrem k podlaze a do stran. Design stínidla vytváří krásné efekty světla a stínu. Značka Envostar vyrábí svá svítidla v Evropě, a tím zaručuje nejkratší možné přepravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Faje pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. V obalech nebyly použity jednorázové materiály, jako je plast nebo polystyren.

2 199 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Závěsná lampa Clay se třemi lampami, kulatým vrchlíkem a stínidly z březové překližky Závěsná lampa Clay se skládá ze tří kulovitých stínidel z březové překližky, která v různých výškách visí z kulatého vrchlíku. Kromě funkce zdroje světla je lampa vhodná také jako dekorativní prvek. Barvy a materiály závěsného svítidla spolu krásně kontrastují a vnášejí do obývacího prostoru moderní i přírodní nádech. Stínidla se skládají z jednotlivých dřevěných prvků, které jsou odstupňované. Vzniklé mezery umožňují jasný výhled na zdroj světla uvnitř stínidel. K osvětlení jsou vhodné zejména dekorativní lampy (nejsou součástí dodávky). Světlo vyzařuje na podlahu a do stran a díky designu stínidel vytváří krásné světelné a stínové efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a je vyrobena z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

4 699 Kč
-10%

Envostar Envolight Various závěsné 5 zdrojů borové přírodní

Závěsné svítidlo Various s pěti individuálně navrženými stínidly a nosníky ze světlého borovicového dřeva Přírodní hnědě mořené borovicové dřevo a černě lakovaný kov tvoří v závěsné lampě Various zajímavou symbiózu. Různé má pět černých, otevřených stínidel, každé s individuálním designem. Zde lze doplnit různě tvarované dekorativní žárovky, které uceleně dotvářejí koncept. Lana jsou ohnutá přes rustikální dřevěný trám, takže lze individuálně nastavit výšku zavěšení každého stínidla. Nosník je k černé obdélníkové stříšce připevněn dvěma tenkými drátěnými lany. Značka Envostar znamená udržitelná svítidla. To se projevuje například výrobou v evropských lokalitách, čímž lze minimalizovat dopravní trasy a emise CO2, a obaly z recyklovatelných materiálů.

6 299 Kč
-3%

Envostar Floj závěsné

Jednosvítidlová závěsná lampa Floj z březové překližky s certifikátem FSC Závěsná lampa Floj se skládá ze stínidla ze světlé březové překližky, které je s kovovým vrchlíkem spojeno černým textilním kabelem. Materiály a barvy spolu krásně kontrastují a dělají ze závěsného svítidla vizuální ozdobu. Dřevo působí přirozeně i v obývacím prostoru. Stínidlo se skládá z jednotlivých dřevěných prvků ve tvaru bumerangu. Díky tomu je stínítko uprostřed širší a otvor k podlaze o něco menší. Světelný zdroj lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a výkonu. To umožňuje optimálně přizpůsobit světelné podmínky danému místu a osobním preferencím. Rozložené dřevěné prvky také vytvářejí v místnosti zvláštní světelné a stínové efekty. Závěsná lampa je ideální pro osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Značka Envostar se zaměřuje na aspekt udržitelnosti svých světel – výrobky se vyrábějí v Evropě, což vede ke zkrácení přepravních tras, které přispívají ke snížení emisí CO2. Použité březové dřevo má certifikát FSC a pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí. Floj je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů. Poznámka: Dřevěné prvky deštníku nejsou předem smontovány. Návod a montážní materiál jsou součástí balení.

2 499 Kč
-10%

Envostar Envolight Terra závěsné

Třísvítidlová závěsná lampa Terra s ozdobným dřevěným nosníkem z tmavého borovicového dřeva Charakteristickým rysem závěsného svítidla Terra je rustikální dřevěný trám, z něhož jsou na textilních kabelech zavěšeny tři objímky žárovek. Zásuvky a trám jsou vyrobeny z tmavého borovicového dřeva ve vzhledu ořechu a přispívají k útulné a přirozené atmosféře v obývacím prostoru. Zásuvky jsou zakřivené kolem nosníku s připojovacími kabely a lze je kdykoli výškově měnit. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro montáž nad obývací nebo jídelní stůl. Osvětlovací tělesa nejsou součástí dodávky, a proto si je můžete libovolně vybrat. Spolu s nastavitelnými zásuvkami v závěsu lze světelné podmínky ideálně přizpůsobit osobním potřebám a místním podmínkám. Vzhledem k tomu, že výhled na žárovky není omezen, jsou pro osvětlení závěsného svítidla ideální zejména dekorativní světelné zdroje. Značka Envostar klade při výrobě svých svítidel velký důraz na udržitelnost. Použité borovicové dřevo pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Výroba v Evropě vede ke zkrácení dopravních tras, což má pozitivní dopad na emise CO2. Terra je dodávána v obalech z recyklovatelných materiálů.

3 399 Kč
-12%

Envostar Envolight Furn závěsné

Jednosvíticí závěsné svítidlo Furn z lehké březové překližky Závěsné svítidlo Furn je připevněno ke stropu pomocí malé stříšky. Je vyroben z černého kovu a má kulatý tvar. Stínidlo je ke stínidlu připojeno textilním kabelem. Stínidlo se skládá z mnoha úzkých prvků z březového dřeva, které otevírají stínidlo směrem dolů a jsou od sebe vzdáleny. Vzniká tak krásný otevřený tvar, který vytváří zajímavý efekt světla a stínu. Světelný zdroj pro závěsné svítidlo lze libovolně zvolit podle odpovídající patice a příkonu. Světelné podmínky tak lze ideálně přizpůsobit individuálním preferencím a podmínkám umístění. Světlo vyzařuje přes stínítko směrem k podlaze, ale také do stran. Furn se skvěle hodí například k dekoraci obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Březové dřevo použité na výrobu lampy má certifikát FSC a pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Značka Envostar vyrábí svá světla také v Evropě, což umožňuje krátké přepravní trasy a výrazně snižuje emise CO2. Furn je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

2 199 Kč
-12%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Čtyřsvětelná závěsná lampa Clay s kulovitými dřevěnými stínidly a obdélníkovým vrchlíkem Závěsné svítidlo Clay se čtyřmi lampami se skládá z podlouhlého vrchlíku, k němuž jsou stínidla připevněna textilním kabelem. Stínidla z březové překližky krásně kontrastují s černou kovovou stříškou. Díky svému zvláštnímu vzhledu se lampa stane atraktivním prvkem, který upoutá pozornost a dodá obytnému prostoru přirozený a zároveň moderní nádech. Hlínu lze skvěle použít k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Čtyři stínidla mají kulovitý tvar a skládají se z jednotlivých dřevěných prvků. Ty jsou od sebe vzdáleny a zajišťují otevřený vzhled stínidel. Pohled na osvětlovací těleso je volný, takže je možné použít dekorativní světelné zdroje. Světlo vyzařuje směrem dolů a také do stran, čímž vytváří v místnosti nádherné světelné efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

5 699 Kč
-9%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá Ø 40cm

Černá závěsná lampa Marian s asymetrickým látkovým stínidlem a detaily ze světlého dřeva Koncept klasického textilního závěsného svítidla se díky svítidlu Marian stává módní novinkou. Stínidlo z černé látky je nerovnoměrně stažené do stran. Nad stínidlem se navíc nachází krytka a kulatý vrchlík ze světlého, olejovaného dubového dřeva, který závěsné lampě dodává přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 899 Kč
-9%

Envostar Envolight Clay závěsné světlo

Závěsné svítidlo Clay se třemi lampami, kulovitými dřevěnými stínidly a obdélníkovým vrchlíkem Závěsná lampa Clay se skládá z černého baldachýnu, z něhož visí tři stínidla z březové překližky, každé s textilním kabelem. Tmavá barva kovové stříšky krásně kontrastuje se světlými dřevěnými odstíny. Díky této funkci působí lampa v obytném prostoru moderně a zároveň přirozeně. Hlína se skvěle hodí k osvětlení obývacího nebo jídelního stolu. Stínidla mají kulovitý design a skládají se z jednotlivých dřevěných prvků. Ty jsou vzájemně posunuté a vytvářejí tak atraktivní otevřený vzhled. Kromě toho je výhled na osvětlovací tělesa nerušený, takže lze použít dekorativní světelné zdroje. Světlo vyzařuje na podlahu i do stran a vytváří v místnosti krásné světelné efekty. Lampa Clay je produktem značky Envostar a skládá se z březové překližky s certifikátem FSC, která pochází z oblastí obhospodařovaných udržitelným způsobem. Společnost Envostar vyrábí své produkty v Evropě, což umožňuje zkrátit přepravní vzdálenosti a snížit emise CO2. Na obaly byly použity recyklovatelné materiály.

4 699 Kč
-3%

Envostar Envolight Mors závěsné

Jednosvíticí závěsná lampa Mors s kulatým stínidlem z březové překližky Závěsné svítidlo Mors se skládá z kulatého stínidla z březové překližky, které je s malým baldachýnem spojeno textilním kabelem. Stínidlo se skládá ze dvou kulatých a několika malých dřevěných prvků. Ty jsou umístěny v určité vzdálenosti od sebe a odhalují tak zdroj světla uvnitř (není součástí dodávky). Pro osvětlení jsou vhodné zejména dekorativní světelné zdroje. Závěsné svítidlo vnáší do obytného prostředí přirozený nádech a je vhodné pro použití jak v předsíni, tak například v obývacím pokoji nebo ložnici, a lze jej také skvěle použít k osvětlení obývacího pokoje nebo jídelního stolu. Mors vysílá světlo směrem k podlaze a do stran. Design stínidla vytváří v místnosti krásné světelné efekty. Žárovky značky Envostar se vyrábějí v Evropě, což zaručuje nejkratší možné dopravní cesty a nízké emise CO2. Březová překližka použitá na výrobu desek Mors pochází z udržitelně obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Při výrobě obalů jsme se vyhnuli jednorázovým materiálům, jako je plast nebo polystyren.

2 499 Kč
-25%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá/florál Ø40cm

Textilní závěsná lampa Marian – černé stínidlo s květinovým dekorem na spodní straně, detaily ze světlého dřeva Přívětivé a přirozené, ale zároveň s módním designem je závěsné svítidlo Marian s jednou lampou ideálním zdrojem světla nad stolem v moderně zařízeném obývacím pokoji nebo jídelně. Látkové stínidlo v černé barvě je nepravidelně stažené do stran a ve spodní části má květinový motiv. Válcový uzávěr stínidla a kulatá stříška jsou vyrobeny ze světlého dubového dřeva. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 799 Kč
-9%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo

Závěsné svítidlo Finan s jednou žárovkou, velkým černým stínidlem v kleci a detaily ze světlého dřeva Prostorné klecové stínidlo z černých kovových vzpěr poskytuje dostatek prostoru pro použití osvětlovacího tělesa a umožňuje přímý pohled na něj, takže dekorativní žárovka je ideální volbou. Závěsné svítidlo Finan se tak stává skutečným lákadlem pro oči, které navíc díky závěsu ze světlého, olejovaného dubového dřeva inspiruje přirozeně vypadajícím detailem. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 899 Kč
-20%

Envostar Envolight Finan závěsné 3 zdroje lineální 21cm

Závěsné svítidlo Finan – tři lineárně umístěná klecová stínidla v černé barvě, detaily ze světlého dřeva Závěsné svítidlo Finan se třemi lampami kombinuje špičkový design s přírodním nádechem. Toho je dosaženo kulatou stříškou a žádným přívěskem ze světlého, olejovaného dubového dřeva. Kabel, stínítka a zásuvky jsou v černé barvě. Dekorativní žárovky se skvěle hodí, protože klecová stínidla z kovových vzpěr umožňují pohled na světelné zdroje. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 899 Kč
-23%

Envostar Envolight Merlo závěsné decentrální

Sedmilamelové závěsné svítidlo Merlo se zavěšením mimo střed a dubovými detaily Variabilní, moderní a s přírodními detaily se představuje černá závěsná lampa Merlo. Z kulatého vrchlíku vychází sedm kabelů, které jsou opatřeny držáky pro decentralizované připevnění ke stropu. To umožňuje individuální umístění přívěsků. Přívěsky jsou kulaté a vyrobené ze světlého naolejovaného dubového dřeva. Design bez stínidel je dokonalým základem pro dekorativní lampy. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 599 Kč
-13%

Envostar Envolight Merlo závěsné decentrální

Závěsné svítidlo Merlo s pěti žárovkami, mimo středové zavěšení a dubovými detaily Moderní závěsné svítidlo Merlo přesvědčí svým přizpůsobivým designem a přirozeným nádechem. Kulaté přívěsky jsou vyrobeny ze světlého olejovaného dubového dřeva. Zbývající plochy – od stříšky až po kabely a zásuvky – jsou v černé barvě. Polohu závěsů lze před uvedením do provozu upravit individuálním připevněním decentralizovaných držáků kabelů ke stropu. Tímto způsobem lze vytvořit symetrický nebo kreativní nepravidelný celkový vzhled podle přání. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 099 Kč
-5%

Envostar Envolight Beam závěsné 6 zdrojů borovice světlá

Šestisvětelné závěsné svítidlo Beam s nosníkem ze světlého borovicového dřeva Nadčasová forma závěsného svítidla s paprskem získává v modelu Beam zvláštní kouzlo díky volbě oloupaného a lehce mořeného borovicového dřevěného paprsku. Ve spodní části je integrováno šest zásuvek, které lze osadit žárovkami a rozvinout tak celý dekorativní potenciál závěsného svítidla. Závěs se skládá ze dvou lan a černé kovové stříšky. Žárovky Envostar se vyrábějí v Evropě, aby se minimalizovaly přepravní vzdálenosti a emise CO2. Používají se obnovitelné suroviny a na obaly se používají pouze recyklovatelné materiály.

5 399 Kč
-25%

Envostar Envolight Finan závěsné 3 zdroje kulaté Ø21cm

Závěsné svítidlo Finan – rondel se třemi černými stínidly v kleci, detaily ze světlého dřeva Závěsné svítidlo Finan je díky svému módnímu designu a přirozeně vypadajícím detailům atraktivním zdrojem světla pro moderní obytné prostory, například nad kulatými stoly. Tři klecová stínidla a otevřená objímka z kovu dávají nejlépe vyniknout dekorativním světelným zdrojům. Malé válcové přívěsky a kulatá stříška dodávají svítidlu Finan zvláštní přírodní nádech díky světlému, olejovanému dubovému dřevu. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

3 899 Kč
-19%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo zástrčka

Moderní svítidlo v otevřeném designu – černé závěsné svítidlo Finan se stínítkem, zástrčkou a vypínačem Jednoplamenné závěsné svítidlo Finan se vymyká designu běžných závěsných svítidel. Nepotřebuje pevnou přípojku napájení, ale je napájen zásuvkovým kabelem přes zásuvku. Ovládá se přímo spínačem na kabelu. Stínidlo není neprůhledné; je navrženo jako prostorná klec z černých kovových vzpěr a umožňuje pohled na lampu, takže je ideálním doplňkem dekorativního světelného zdroje. Tři body pro upevnění kabelu na stěnu a strop lze libovolně umístit a zvolit tak polohu závěsu podle potřeby. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 699 Kč
-14%

Envostar Envolight Merlo závěsné světlo

Závěsné svítidlo Merlo s hlavicí z dubového dřeva a černým kabelem – vybavené zástrčkou a vypínačem Minimalistický design závěsného svítidla Merlo se omezuje na černý přívodní kabel s vypínačem a kulatý závěs ze světlého naolejovaného dubového dřeva spolu s černou kovovou objímkou. Tato konstrukce zajišťuje dostatek prostoru pro návrh. Do otevřeného závěsu tak lze přidat dekorativní svítidlo dle vlastního výběru, které se v něm nádherně vyjímá; navíc lze polohu závěsu nastavit podle podmínek v místnosti umístěním tří upevňovacích bodů na kabelu. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 799 Kč
-16%

Envostar Envolight Finan závěsné světlo

Závěsné svítidlo Finan s jednou žárovkou, velkým černým stínidlem v kleci a detaily ze světlého dřeva Prostorné klecové stínidlo z černých kovových vzpěr poskytuje dostatek prostoru pro použití osvětlovacího tělesa a umožňuje přímý pohled na něj, takže dekorativní žárovka je ideální volbou. Závěsné svítidlo Finan se tak stává skutečným lákadlem pro oči, které navíc díky závěsu ze světlého, olejovaného dubového dřeva inspiruje přirozeně vypadajícím detailem. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

1 999 Kč
-25%

Envostar Envolight Waltz závěsné světlo dva zdroje černá

Dvoubarevné závěsné svítidlo Waltz s černými bavlněnými stínidly Závěsná lampa Waltz v černé barvě je díky válcovitým stínidlům, která jsou ve spodní části otevřená, ideální pro osvětlení stolu. Jednoduchý jednobarevný design lze kombinovat mnoha způsoby a díky zvlněné bavlněné tkanině působí domácky a ležérně. Stínidla jsou k dlouhému kovovému baldachýnu připevněna pomocí textilních kabelů. Značka Envostar znamená udržitelnost. To se odráží v používání obnovitelných surovin, zkrácení přepravních vzdáleností díky evropské výrobě a přepravě v recyklovatelných obalových materiálech.

5 199 Kč
-9%

Envostar Envolight Plain LED závěsné světlo

Čtyřsvětelné závěsné svítidlo Plain z kovu a naolejovaného dubového dřeva Závěsné svítidlo Plain se čtyřmi světly kombinuje materiály kov a dubové dřevo, a vytváří tak krásný optický kontrast. K tomuto kontrastu přispívá i barevná kompozice černého a světlého dřeva, která ze závěsného svítidla dělá zvláštní poutač. Dubové dřevo dodává okolí přírodní nádech. Stínidla jsou ke stříšce připevněna pomocí textilního kabelu. Stínidla mají válcovitý tvar a vyzařují světlo selektivně na podlahu. Plain je proto ideální pro osvětlení velkých stolů nebo pultů. Závěsné svítidlo lze použít například v obývacím pokoji nebo v jídelně, ale stejně tak je vhodné pro použití v gastronomii. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 699 Kč
-4%

Envostar Envolight Plain LED závěsné světlo 3 zdroje kulaté

Závěsné svítidlo se třemi lampami Plain s kulatým vrchlíkem Závěsné svítidlo Plain se skládá z kulatého vrchlíku, z něhož pomocí textilního kabelu visí tři stínidla. Stínidla jsou namontována v různých výškách a mají válcový tvar. Souhra materiálů vytváří krásný kontrast a činí ze svítidla atraktivní poutač. Plain vyzařuje světlo selektivně směrem dolů a je vhodný pro použití v předsíni i například v ložnici nebo obývacím pokoji. Díky svému decentnímu designu se dá využít i v gastronomických prostorách. Prvky z dubového dřeva dodávají okolí přírodní nádech. Značka Envostar klade velký důraz na udržitelnost svých výrobků. Dubové dřevo použité na desku Plain pochází z ekologicky obhospodařovaných oblastí a má certifikát FSC. Protože se svítidla vyrábějí v Evropě, jsou přepravní vzdálenosti krátké a emise CO2 nízké. Plain je dodáván v obalech z recyklovatelných materiálů.

4 699 Kč
-24%

Envostar Envolight Various závěsné 5 zdrojů borovice tmavá

Závěsná lampa Various s pěti individuálně navrženými stínidly a nosníky z tmavého borovicového dřeva Závěsné svítidlo Various se díky zajímavému spojení moderního a rustikálního designu stane ozdobou obývacího pokoje nebo jídelny nad stolem. Pět otevřených klecových stínidel z černých kovových vzpěr vybízí k osazení dekorativními svítidly podle vlastního výběru. Stínidla jsou zavěšena na černých lanech, která jsou ohnutá přes pevný trám z tmavě mořeného borovicového dřeva. To umožňuje individuální nastavení výšky zavěšení každého stínidla. Obdélníková stříška, k níž je nosník připevněn dvěma štíhlými drátěnými lany, je vyrobena z černě lakovaného kovu. Díky výrobě v Evropě zajišťuje značka Envostar příznivou uhlíkovou stopu svých svítidel. Kromě toho se na obaly používají pouze recyklovatelné materiály.

4 299 Kč
-22%

Envostar Envolight Dorvi závěsné světlo

Závěsné svítidlo Dorvi se třemi lampami – černá klecová stínidla v lineárním uspořádání a světlé dubové dřevo Závěsné svítidlo Dorvi je stylovým zdrojem světla s dekorativní hodnotou, zejména nad stolem v obývacím pokoji nebo jídelně. Tři kuželovitá klecová stínidla z černých kovových vzpěr zavěšená vedle sebe umožňují pohled na použité lampy, takže dekorativní světelné zdroje jsou ideální volbou. Pláště válcových závěsů i obdélníkový baldachýn ze světlého naolejovaného dubu dodávají svítidlu Dorvi přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

2 399 Kč
-12%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá/florál Ø50cm

Textilní závěsná lampa Marian – černé stínidlo s květinovým dekorem na spodní straně, detaily ze světlého dřeva Přívětivé a přirozené, ale zároveň s módním designem je závěsné svítidlo Marian s jednou lampou ideálním zdrojem světla nad stolem v moderně zařízeném obývacím pokoji nebo jídelně. Látkové stínidlo v černé barvě je nepravidelně stažené do stran a ve spodní části má květinový motiv. Válcový uzávěr stínidla a kulatá stříška jsou vyrobeny ze světlého dubového dřeva. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

2 899 Kč
-19%

Envostar Envolight Marian závěsné světlo černá Ø 50cm

Černá závěsná lampa Marian s asymetrickým látkovým stínidlem a detaily ze světlého dřeva Koncept klasického textilního závěsného svítidla se díky svítidlu Marian stává módní novinkou. Stínidlo z černé látky je nerovnoměrně staženo do stran. Nad stínidlem se navíc nachází krytka a kulatý vrchlík ze světlého, olejovaného dubového dřeva, který závěsné lampě dodává přírodní nádech. – Svítidlo značky Envostar – Vyrobeno v Evropě – udržitelné obaly z recyklovatelných materiálů

2 099 Kč
-10%

Envostar Envolight Various závěsné 4 zdroje borovice tmavá

Závěsná lampa Various se čtyřmi individuálně navrženými stínidly a nosníky z tmavého borovicového dřeva Various je závěsné svítidlo s paprskem, které zaujme zajímavou stylovou kombinací moderních a rustikálních prvků. Pod černou obdélníkovou stříškou z kovu visí trám z tmavě mořeného borovicového dřeva, nad nímž jsou ohnuty kabely čtyř stínidel. Ty jsou vytvořeny jako klece z černých kovových vzpěr, přičemž každé stínidlo má individuální design. Dokonalým doplňkem jsou dekorativní světelné zdroje – například ve střídavých tvarech odpovídajících stínidlům. Svítidla Envostar se vyrábějí v Evropě a díky zvládnutelným přepravním trasám mají příznivou stopu CO2. Kromě toho se na obaly používají pouze recyklovatelné materiály.

5 399 Kč
-10%

Envostar Envolight Beam závěsné 6 zdrojů borovice tmavá

Šestisvětelná závěsná lampa Beam s tmavým borovicovým dřevěným nosníkem Svítidlo Beam více než dostojí svému označení jako závěsné svítidlo: jeho šest zásuvek směřujících dolů leží na spodní straně dlouhého nosníku z oloupaného a tmavě mořeného borovicového dřeva. Tento design je přirozeným doplňkem moderně i rustikálně zařízených obývacích a společenských prostor, který naplno rozvine svůj potenciál díky dekorativním žárovkám. Svítidla Envostar přesvědčují nejen svým přirozeným jasem, ale splňují také vysoké standardy z hlediska udržitelnosti. Výroba v Evropě umožňuje krátké přepravní trasy; na obaly se používají pouze recyklovatelné materiály.

4 199 Kč
-5%

Envostar Envolight Various závěsné 4 zdroje borové přírodní

Závěsné svítidlo Various se čtyřmi individuálně navrženými stínidly a nosníky ze světlého borovicového dřeva Závěsné svítidlo Beam Various má zvláštní kouzlo díky kombinaci moderních a rustikálních prvků. Čtyři stínidla mají tvar klece z černých kovových vzpěr; design v detailech je pro každé stínidlo zvolen jinak. Tento koncept lze ideálně doplnit použitím dekorativních světelných zdrojů různých tvarů. Kabely stínidel jsou ohnuté přes dlouhý trám z lehce mořeného borovicového dřeva. Díky výrobě v Evropě je dosaženo toho, že svítidla značky Envostar mají příznivou stopu CO2. Kromě toho je přeprava prováděna v obalech z recyklovatelných materiálů.

5 399 Kč