Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
3 produktů
-5%

Axo Light Axolight U-Light 160 závěsné světlo LED

U-Light – závěsné svítidlo LED s oblým designem a jednoduchým vzhledem Výrazné a oblé kontury závěsného svítidla LED U-Light z hliníku určují celkový vzhled tohoto výrobku. Je navrženo v moderní antracitové barvě a nabízí tak působivý kontrast k velmi světlému, bílému saténovému difuznímu kroužku na spodní straně spodního kruhu. Pomocí bílošedého hranatého vrchlíku, z něhož visí kabel, rovněž v šedé barvě, je svítidlo U-Light připevněno ke stropu. Konstrukce svítidla přechází z kabelu do rozmáchlého, vzpřímeného oblouku, který je na spodní straně osazen výkonnými LED diodami. Při pohledu na celek lze toto závěsné svítidlo přirovnat ke kleci bez tyčí. Když je svítidlo v provozu, LED diody působivě vyzařují své teplé bílé světlo do místnosti a ukazují, co všechno dokážou.

85 599 Kč
-6%

Axo Light Axolight Mountain View LED závěsné světlo šedé

Designové závěsné svítidlo Mountain View s atmosférickým LED osvětlenímJediné, co chybí, je sníh, pak by Mountain View mohla být sněhová koule nadměrných rozměrů, při pohledu na kterou budou malí i velcí u vytržení. Ale zdaleka tomu tak není: jedná se o výtvor svítidla vytvořený známým a několikrát oceněným ruským designérem Dimou Loginoffem, který způsobí senzaci v každé místnosti a funguje nejen jako zdroj světla, ale také jako poutavý dekorativní prvek. Čiré stínidlo Mountain View je vyrobeno z foukaného skla a je v něm umístěn světelný zdroj LED, takže po zapnutí osvětlení vzniká dojem horského masivu ozářeného poledním sluncem, jehož prohlubně a vyvýšeniny vyvolávají fantastickou hru světla a stínu. Svítidlo, které evokuje čistotu a krásu přírody i v uzavřeném prostoru a zároveň poskytuje brilantní ambientní osvětlení např. v jídelně nad stolem. výrobce tohoto mimořádného svítidla – společnost Axo Light z Benátek – se věnuje výrobě vysoce kvalitních výtvorů svítidel s využitím nejrůznějších materiálů, jako je křišťál, textil, keramika, bambus, kov a plast.

56 999 Kč
-6%

Axo Light Axolight Mountain View LED závěsné světlo čiré

Designová závěsná lampa Mountain View nabízí úchvatný výhled Ruskému designérovi Dimovi Loginoffovi se díky designu této výjimečné závěsné LED lampy podařilo vytvořit výjimečný kousek: Průzračnost klasicky tvarovaného skleněného stínidla z foukaného skla je dokonalým rámem pro horský masiv, který se pod ochranným sklem rozprostírá – jako by ho chtěl uchovat na věčnost. Horská krajina se všemi svými údolími a vyvýšeninami je inscenována teplým bílým světlem LED světelného zdroje instalovaného centrálně na vrcholu, který vytváří dojem, že slunce je v poledne v zenitu, a nechává hory zazářit v celé jejich kráse. Jedinečný vzhled Mountain View v kombinaci s širokou škálou stylů vybavení je pastvou pro oči, které neodolá žádný pozorovatel. Tato extravagantní designová závěsná LED lampa od italského výrobce osvětlení Axo Light, založeného v roce 1996 a známého svými vysoce kvalitními výrobky, navíc poskytuje příjemné ambientní osvětlení, které je žádoucí pro vytvoření útulné atmosféry.

51 899 Kč