Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
22 produktů
-34%

Arcchio Finix LED závěsné světlo bílá 60W dim

Bílá závěsná LED lampa Finix v hranatém tvaru s funkcí stmíváníTato závěsná LED lampa je ideální i pro vaši domácnost. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí DALI a umožňuje regulovat jas pomocí kompatibilního stmívacího systému podle vašich představ a najde si místo ve vaší pracovně. U této závěsné lampy se můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu značky Arcchio. Svítidlo vyniká svým moderním designem a přesvědčí nejen krásným světlem, ale plní i dekorativní účel. technické vlastnosti- vhodné pro VDU pracoviště díky nízké hodnotě oslnění (UGR<18)- externě stmívatelné prostřednictvím DALI

9 399 Kč
-48%

Arcchio Atreus LED závěsné světlo čočka downlight

Bílé, kompaktní závěsné svítidlo Atreus LED z tlakově litého hliníku s integrovanou skleněnou čočkou, CRI 90Svítidlo Atreus přesvědčí zvláštním světelným efektem, protože místo stínidla nebo difuzoru je zde nad světelným zdrojem LED použita skleněná čočka, která soustřeďuje světlo tak, že vstupuje do místnosti jasně konturované, a vytváří tak zvláštní efekty. LED diody závěsného svítidla jsou také účinné a energeticky úsporné a mají velmi dobré podání barev s vysokou hodnotou CRI přes 90. Tvar a rozměry stínidla působí poměrně kompaktně a bílé provedení povrchu se dobře hodí do mnoha prostředí, kde lze s radostí umístit několik svítidel v těsné blízkosti a osvětlit tak například pult nebo stůl. Světlo je zaměřeno směrem dolů a v případě potřeby lze jas regulovat pomocí externího stmívače

3 099 Kč
-46%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 4zdroje kulaté

Kulaté závěsné svítidlo Brinja se čtyřmi stínidly v bílé barvěNechte svůj interiér zazářit tímto tvarovaným závěsným svítidlem. Svítidlo umožňuje regulovat jas podle vašich představ pomocí externího stmívače. Kvalita značky Arcchio je zárukou jedinečného pocitu z bydlení a krásného designu. Lampa kulatého tvaru najde své místo v každé jídelně, obývacím pokoji i kuchyni. I ve vypnutém stavu slouží k dekorativním účelům.

3 899 Kč
-40%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 6zdrojů kulaté

Kulatá závěsná lampa Brinja v bílém provedení – ideální nad jídelní stůlNechte se inspirovat touto závěsnou lampou. Lampa nabízí možnost regulace jasu podle vaší nálady pomocí externího stmívače. V této lampě se snoubí všechny přednosti a hlavní rysy značky Arcchio. Závěsné svítidlo je ideální do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Závěsné svítidlo v moderním designu je uzpůsobeno k použití svítidel s paticí GU10. Závěsné svítidlo kulatého tvaru může i ve vypnutém stavu plnit dekorativní funkci.

6 499 Kč
-33%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 5zdrojů dlouhé

Závěsné svítidlo s pěti lampami Brinja – jednoduchý doplněk interiéruToto závěsné svítidlo je ideální pro vaše čtyři stěny. Lze ji stmívat pomocí externího fázového stmívače a kompatibilních světelných zdrojů a vytvořit tak příjemnou atmosféru pohody. V kvalitě značky Arcchio znamená závěsné svítidlo promyšlený design a přesvědčivý zážitek z bydlení. Bylo zkonstruováno pro použití svítidel s paticí GU10 a dokonale se hodí do vaší jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Závěsné svítidlo v moderním designu může sloužit k dekorativním účelům i ve vypnutém stavu.

3 999 Kč
-38%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 4zdroje dlouhé

Čtyřsvětelná závěsná lampa Brinja v jednoduchém designu v bílé barvěNechte se inspirovat touto tvarově zajímavou závěsnou lampou. Závěsné svítidlo umožňuje nastavit jas podle vašich představ pomocí externího stmívače a skvěle se hodí do každé jídelny, obývacího pokoje i kuchyně. Je vhodný pro použití žárovek s paticí GU10 a svým moderním designem doplní váš osobní koncept vybavení. Závěsné svítidlo v sobě spojuje všechny vlastnosti a prvky, které definují značku Arcchio. Prostřednictvím tohoto interiérového svítidla můžete vytvořit útulnou atmosféru.

3 399 Kč
-45%

Arcchio Atreus LED závěsné světlo čočka

Závěsné svítidlo Atreus LED s distribucí světla směrem nahoru a dolů a účinnou skleněnou čočkou, bílé, CRI 90Atreus je svítidlo, které funguje současně jako světlo nahoru a dolů, a vytváří tak mimořádně příjemné všestranné světelné podmínky. Spodní strana svítidla není opatřena stínítkem ani difuzorem, ale zakřivenou skleněnou čočkou, díky níž světlo působí obzvlášť efektivně, protože je jasně tvarované a vytváří na stěnách a stropech krásný světelný vzor. LED diody za čočkou vytvářejí jasné světlo, které je přesto účinné, a jako další zajímavost je LED dioda nainstalována také na horní straně, takže vytváří i nepřímé světlo. Díky hodnotě CRI přes 90 jsou barvy v tomto závěsném svítidle zobrazeny obzvláště přirozeně a v případě potřeby lze závěsné svítidlo LED externě stmívat. Pro ještě efektivnější efekt nad jídelním stolem nebo pultem můžete použít několik svítidel řady Atreus v řadě za sebou a vytvořit tak ucelený dojem a skvělý světelný efekt

3 799 Kč
-40%

Arcchio Brinja závěsné světlo bílá 3zdroje dlouhé

Bílá závěsná lampa Brinja z hliníku se třemi stínidly Tato tvarově zajímavá závěsná lampa kombinuje funkční osvětlení s atraktivním designem. Závěsné svítidlo lze podle nálady ztlumit externím stmívačem a najde své místo v jídelně, obývacím pokoji nebo kuchyni. U této lampy si můžete vybrat vysokou kvalitu značky Arcchio. Závěsná lampa byla navržena pro použití žárovek s paticí GU10. Kromě toho dokáže zabodovat i vizuálně díky svému modernímu designu. Interiérová lampa nabízí nejen atraktivní světelný vzor, ale díky svému atraktivnímu vzhledu se stává i dekorativním prvkem.

2 599 Kč
-5%

Arcchio Ejona závěsné světlo

Válcové závěsné svítidlo Ejona v bílé barvě, přídavný reflektor v černé barvě Ejona je pozoruhodný osvětlovací objekt v moderním stylu, který je prezentován ve tvaru válce, má stínidlo z hliníku a matný bílý povrch. Světlo je bodově vyzařováno použitou žárovkou GU10 a v závislosti na prostoru je vhodné použít několik závěsných svítidel v řadě pro zlepšení světelného efektu, například při osvětlení pultu. K dispozici je další reflektor v černé barvě, pomocí kterého můžete vytvořit pěkný kontrast k bílému povrchu.

1 699 Kč
-4%

Arcchio Ejona závěsné světlo

Kulaté štíhlé hliníkové závěsné světlo Ejona v bílém provedení s přídavným reflektorem v černé barvě Ejona je moderní světelný prvek s jednoduchým designem, který se hodí do mnoha místností, a to jak v soukromém prostředí, tak pro komerční použití, například v prodejně, která má být náležitě osvětlena. Stínidlo je vyrobeno z hliníku a má bílý povrch, který je nenápadně krásný a harmonický. V případě potřeby můžete použít další reflektor, který je v černé barvě a vytváří tak pěkný kontrast, protože je pěkným protikladem k jinak bílému povrchu. Pro obzvláště profesionální vzhled a efektivní osvětlení se několik svítidel řady zkombinuje navzájem a lze tak zcela osvětlit místnost nebo pult, přičemž se světlo osvětluje místnost především bodově. Úhel paprsku však může být do jisté míry ovlivněn volbou žárovky, protože žárovky GU10 jsou k dispozici s úzkým nebo širokým rozptylovým světlem.

1 999 Kč
-5%

Arcchio Vivy LED závěsné světlo

Kruhová závěsná LED lampa Vivy s bílým rámečkem – příjemná jako osvětlení jídelního prostoru Vivy lze také interpretovat jako redesign klasické kuchyňské lampy, protože jako závěsná lampa velmi připomíná prstencová světla z dávných dob, ale vypadá obzvláště moderně. Kromě toho je vybaven moderní technologií LED, která je energeticky účinná a odolná. Kruhový tvar závěsné svítilny LED, spolu s bílým povrchem a třemi vodičovými kabely zavěšení, vypadá velmi lehce a přitažlivě, takže Vivy je obzvláště stylový světelný zdroj, který má v moderních zařízeních něco jistého.

3 399 Kč
-21%

Arcchio Noabelle LED závěsné světlo

Velké bílé závěsné světlo Noabelle LED s odpružením lanem a přepínačem DIP pro nastavení barvy světla Noabelle je zcela bílá a šíří tak harmonický výraz, zejména proto, že celý design je minimalistický a moderní. Závěsná lampa má také co nabídnout technicky díky své jasné a energeticky úsporné LED technologii, protože to zajišťuje dobré osvětlení obytných a komerčních prostor, aniž by to bylo spojeno s vysokou spotřebou energie. Naopak: Při dobrém světelném výkonu je spotřeba obzvláště nízká. Další výhodou je, že při montáži můžete pomocí přepínače DIP vybrat ze dvou barev světla, takže účel použití není určen teplotou barev. Můžete si vybrat z příjemného světla v teplé bílé nebo univerzální bílé, které se lépe hodí do práce. Kulatý tvar vypadá jednoduše, ale závěsné světlo Noabelle LED je poměrně velké, takže má v místnosti určitou přítomnost. Filigránové zavěšení tří ocelových lan efektivně završuje design a dodává mu určitou lehkost, která již vyzařuje z bílého povrchu.

7 799 Kč
-5%

Arcchio Vivy LED závěsné světlo

Kruhová závěsná LED lampa Vivy s bílým rámečkem – příjemná jako osvětlení jídelního prostoru Vivy lze také interpretovat jako redesign klasické kuchyňské lampy, protože jako závěsná lampa velmi připomíná prstencová světla z dávných dob, ale vypadá obzvláště moderně. Kromě toho je vybaven moderní technologií LED, která je energeticky účinná a odolná. Kruhový tvar závěsné svítilny LED, spolu s bílým povrchem a třemi vodičovými kabely zavěšení, vypadá velmi lehce a přitažlivě, takže Vivy je obzvláště stylový světelný zdroj, který má v moderních zařízeních něco jistého.

5 199 Kč
-5%

Arcchio Vanida LED závěsné světlo

Kulatá závěsná LED lampa Vanida v bílé barvě – ideální jako osvětlení kuchyně Design závěsné LED lampy Vanida je jednoduchý a moderní, ale mimořádně stylový, takže volba této závěsné lampy je vždy dobrým doporučením, pokud jde o osvětlení obývacích a jídelních prostor. Světlo vyzařuje především směrem dolů, ale v malé míře také nahoru. Díky tomu působí světlo v okolí přirozeněji a rovnoměrněji. LED diody mají také dobrou svítivost s nízkou spotřebou, takže zde lze hovořit o dobré účinnosti, což je zcela ve smyslu moderních požadavků. Závěsné LED svítidlo visí ze stropu na úzkých drátěných kabelech, což mu spolu s bílým provedením dodává výraz lehkosti – skutečně se zdá, že se svítidlo téměř vznáší.

6 599 Kč
-13%

Arcchio Noabelle LED závěsné světlo

Bílá závěsná lampa Noabelle LED ve tvaru válce, s kovovým stínidlem a barvou světla, kterou lze předem vybrat Noabelle přesvědčuje minimalistickým designem se sníženými detaily a je proto vhodný pro všechna obzvláště moderní prostředí, ať už v obytných prostorách nebo pro komerční použití. Světelný zdroj ovládaný LED pro zavěšení se vždy osvědčí jako stylový nábytek a osvětlovací objekt, který přináší spoustu světla. Vzhledem k tomu, že LED diody v závěsném světle patří mezi nejúčinnější světelné zdroje, používá se jen relativně málo elektřiny, ale svítivost je působivá. Stínidlo, stejně jako difuzor na spodní straně, je vyrobeno z akrylu v bílé barvě a je vyrobeno z kovu. Pomocí filigránových ocelových kabelů je zavěšen v místnosti a vypadá téměř plovoucí, což zvyšuje lehkost výrazu. Aby bylo možné závěsné světlo LED použít co nejuniverzálněji, lze jeho barvu světla nastavit pomocí přepínače DIP během montáže a Noabelle může svítit jak teplou bílou, tak univerzální bílou – ideální pro život i práci.

3 099 Kč
-12%

Arcchio Ejona závěsné světlo

Štíhlé bílé závěsné světlo Ejona z hliníku s přídavným reflektorem v černé barvě Ejona se hodí jak do soukromých pokojů, tak do komerčního prostředí. Štíhlé vysoké závěsné světlo může dobře sloužit jako osvětlení pultu a může být také použito v řadě s více svítidly svého druhu, takže plochu stolu nebo pultu lze osvětlit na větší ploše. Design svítidla vypadá v zásadě velmi moderně a přesto příjemně decentně. Matná bílá barva hliníkového povrchu činí závěsné svítidlo krásným Allrounderem pro moderní zařízení, přičemž je k dispozici další reflektor v černé barvě, díky kterému lze vzhled obohatit o působivý kontrast. Žárovku GU10 lze vybrat podle libosti a může být také vybavena moderní technologií LED pro nízkou spotřebu energie. Kromě toho jsou zde k dispozici různé úhly paprsku, takže si můžete vybrat z bodového nebo širšího osvětlení.

1 399 Kč
-9%

Arcchio Albiona LED závěsné světlo

Závěsné LED svítidlo Albiona ve tvaru kruhu v jednoduchém bílém provedení Závěsné LED svítidlo Albiona přesvědčí po celé linii svým elegantním a minimalistickým designem. Má malý kulatý stropní držák z hliníku a tři filigránská drátěná lana, k nimž je stínidlo připevněno v rozlehlém kruhu. Bílý tvar tohoto svítidla se vizuálně nevnucuje a skvěle zapadá do moderního prostředí. Trvale instalované LED diody jsou jasné a zároveň úsporné a poskytují dobré osvětlení – ať už nad jídelním stolem nebo kuchyňskou linkou.

4 699 Kč
-9%

Arcchio Albiona LED závěsné světlo

Moderní závěsné LED svítidlo Albiona ve tvaru trojitého kruhu jako osvětlení jídelních prostor Závěsné LED svítidlo Albiona překvapí svým propracovaným designem a jasnými LED diodami. Tři stínidla v moderním kruhovém tvaru jsou asymetricky připevněna k filigránským závěsům z ocelového lana, takže světlo může být v místnosti rovnoměrně rozloženo. Svítící diody LED mohou skvěle osvětlit i větší obytné a jídelní prostory a jsou vhodné i pro použití v komerčních prostorách. Jas lze regulovat pomocí běžného stmívače s přední nebo zadní hranou fáze (stmívač není součástí dodávky). Jednoduchý celobílý design působí minimalisticky a elegantně, takže toto závěsné svítidlo lze začlenit do různých prostředí a zaujme i ve vypnutém stavu.

15 899 Kč
-39%

Arcchio Albiona LED závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo LED Albiona ze dvou kroužků v hladké bílé barvě Albiona je závěsné svítidlo LED, které přitahuje všechny pohledy svým zvláštním designem. Má kulatý stropní držák a filigránská drátěná lana, k nimž jsou připevněna dvě vyčnívající stínidla ve tvaru kruhu. Prsteny v hladké bílé barvě visí asymetricky dolů a dodávají tak designu určitou lehkost a eleganci. Trvale instalované LED diody jsou svítivé a jejich jas lze individuálně nastavit pomocí stmívače s fázovým řezem nebo stmívače s fázovým řezem. Teplé bílé světlo vytváří příjemnou atmosféru, která je velmi vítaná nad jídelním stolem nebo také nad kuchyňskou linkou při společných večerech.

6 799 Kč
-42%

Arcchio Padilum závěsné světlo

Padilum – moderní lampa ve tvaru válce Tato krásná závěsná lampa boduje svým krásným designem, který je navržen jako tenký válec. Je vyroben výhradně z hliníku a má malou kulatou stropní konzolu. Odpružení je velmi diskrétní, takže stínidlo je v popředí. Bílá povrchová úprava může být snadno integrována do různých stylů vybavení a hodí se k různým nábytkům. V závislosti na prostoru se doporučuje použití několika závěsných světel v řadě – jak u vás doma, tak v komerčním sektoru.

799 Kč
-43%

Arcchio Vanida LED závěsné světlo

Kulatá závěsná LED lampa Vanida v bílé barvě – ideální jako osvětlení kuchyně Design závěsné LED lampy Vanida je jednoduchý a moderní, ale mimořádně stylový, takže volba této závěsné lampy je vždy dobrým doporučením, pokud jde o osvětlení obývacích a jídelních prostor. Světlo vyzařuje především směrem dolů, ale v malé míře také nahoru. Díky tomu působí světlo v okolí přirozeněji a rovnoměrněji. LED diody mají také dobrou svítivost s nízkou spotřebou, takže zde lze hovořit o dobré účinnosti, což je zcela ve smyslu moderních požadavků. Závěsné LED svítidlo visí ze stropu na úzkých drátěných kabelech, což mu spolu s bílým provedením dodává výraz lehkosti – skutečně se zdá, že se svítidlo téměř vznáší.

3 099 Kč
-23%

Arcchio Sharelyn LED závěsné svítidlo 80 cm

Závěsné LED svítidlo ve tvaru prstence Sharelyn v bílé barvě s filigránovým zavěšením lana, nastavitelnou barvou světla Jako závěsná lampa se Sharelyn vyznačuje relativně velkými rozměry, a proto se dá dobře použít i v komerčním prostředí, zejména proto, že svítivost LED je obzvláště vysoká a získáte odpovídající jasné světlo, které dosahuje relativně nízké spotřeby energie. Lampu, která visí ze stropu na úzkých lanech, lze také považovat za osvětlení nad stolem v konferenční místnosti, ale je samozřejmě také vhodné jako kuchyňské osvětlení, které zajistí dobrý jas stolu. Design vždy působí moderně a jednoduchý kruhový tvar v kombinaci s povrchovou úpravou v bílé barvě rozhodně připomíná klasické kuchyňské lampy z dřívějších dob, samozřejmě jako módní reinterpretaci známého vzhledu. Před instalací lze barvu světla nastavit pomocí přepínače DIP a podle účelu můžete zvolit teplé bílé nebo univerzální bílé světlo.

8 299 Kč