Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
5 produktů
-15%

Forestier Carrie S závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo Carrie S s elegantním bavlněným stínidlem a kabelem ze lnu Carrie je nová řada svítidel od známého francouzského výrobce Forestier, kterou navrhla Jette Scheib. Nejpůsobivějším prvkem svítidla Carrie je jeho válcovité stínidlo, které je vyrobeno z nejjemnější bavlny. Lampa je zavěšena na stropě pomocí dvou lan z elegantního lnu. Ve spodní části stínidla je ušlechtilý kovový lem, který dotváří harmonický design. Carrie je obzvláště účinná, když je zavěšena v moderním obývacím pokoji. Díky stínítku otevíranému směrem dolů umožňuje Carrie přímé osvětlení, které vytváří velmi útulný světelný efekt. Jette Scheib se ve svém designérském jazyce inspiruje přírodou i lidmi. Proto mají její návrhy svou vlastní osobnost, kterou může vnímat i divák. Výrobu Carrie má na starosti francouzský výrobce Forestier, jehož výrobky vynikají především udržitelností, luxusem a jedinečným řemeslným zpracováním.

13 002 Kč
-15%

Forestier Carrie XS závěsné světlo

Designová závěsná lampa Carrie se stínidlem z vysoce kvalitní bavlny Novou řadu lamp Carrie francouzského výrobce Forestier vyvinula známá designérka Jette Scheib. Carrie se vyznačuje především půvabným bavlněným stínidlem ve tvaru válce. Lampa je zavěšena na stropě pomocí dvou lan z elegantního lnu. Kovový okraj ve spodní části lampy působí celistvě a dotváří její design. Carrie se tak stane atraktivním prvkem v každém designově laděném obytném prostoru. Stínidlo je ve spodní části otevřené, což umožňuje přímé osvětlení a v kombinaci se strukturou stínidla vytváří stejně příjemný světelný efekt. Jette Scheibová se při tvorbě svého designového jazyka inspiruje přírodou i lidmi. Proto mají její návrhy svou vlastní osobnost, kterou vnímá i divák. Výrobu Carrie má na starosti francouzský výrobce Forestier, jehož výrobky vynikají především udržitelností, luxusem a jedinečným řemeslným zpracováním.

10 380 Kč
-23%

Maytoni Závěsné světlo Balbo ve žlutohnědé

Snová skleněná závěsná lampa Balbo v designu hroznuTato závěsná lampa zaujme designem, který nejen vyjadřuje určitou hravost, ale přináší také určitou eleganci a originalitu, protože stínidlo není složeno z jednoho prvku, jak je obvyklé, ale je tvořeno mnoha jednotlivými skleněnými stínidly, která jsou uspořádána do tvaru hroznu kolem středu. Tato struktura je osvětlena celkem osmi žárovkami G9, které lze objednat jako příslušenství. Díky speciálnímu tvaru a barvě skla je svítidlo nejen vizuálním, ale i světelným vrcholem, protože při rozptylu světla přes jednotlivé „skleněné hrozny“ vzniká v místnosti zvláštní světelná atmosféra. Svítidlo je vybaveno stmívatelnými světelnými zdroji G9, jejichž jas lze prostřednictvím domovní přípojky přizpůsobit situaci.

10 899 Kč
-10%

Martinelli Luce Cicala – LED závěsné světlo

LED závěsná lampa Cicala ve velmi moderním vzhledu LED závěsné svítidlo Cicala, vybavené inovativními LED diodami a udržované v nejmodernějším vzhledu, je kvalitním výrobkem „vyrobeným v Itálii“ a poskytuje nejen úžasně stylové akcenty v obývacím pokoji, ale také poskytuje mimořádně efektivní inscenace. Je to proto, že diody LED zabudované do stínění vyžadují ve srovnání s běžnými žárovkami jen velmi málo elektřiny pro stejný světelný výkon. Rovněž bodují s dlouhou životností kolem 50 000 hodin. Stínítko je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a dole je doširoka otevřené, takže je možné dosáhnout oslňujícího a prostorného rozptylu světla. Cicala je proto ideální pro osvětlení velkých jídelních nebo obývacích stolů. LED závěsná lampa Cicala byla vytvořena slavnou návrhářkou Emilianou Martinelli, která od začátku své kariéry pracovala ve svém rodinném podniku. Byl to její dědeček Plinio Martinelli, kdo v roce 1930 založil výrobce lamp Martinelli Luce a v roce 1950 jej odkázal svému otci. Emiliana je nyní sama výkonnou ředitelkou společnosti a neustále pracuje na dalším vývoji nových designů. Svoje nápady vždy čerpá z přírody, geometrie a jednoduchosti věcí.

13 998 Kč
-20%

Karman 24 Karati závěsné světlo osmihranné žlutá

Skleněný přívěsek ve tvaru krystalu 24 karati – italská řemeslná výroba Se svým výtvorem 24 Karati vytvořil designér Matteo Ugolini lampu, která si pohrává s tvarem a vzhledem krystalického dekorativního prvku. Ručně foukané skleněné stínítko má tvar nadměrného osmibokého křišťálu a připomíná známé křišťálové kameny, které slouží jako šumivé závěsy pro křišťálová světla. Aby zdůraznil exkluzivitu své tvorby lamp, Ugolini použil měrnou jednotku k určení čistoty zlata, když jej pojmenoval: karát. Skleněné stínítko závěsné lampy ve tvaru křišťálu je osvětleno zevnitř a představuje více než jen světelný prvek jako střed místnosti.24 Karati je nábytek, který esteticky obohacuje obytný prostor. 24 Karati je produkt Karman. Designérské kousky od italského výrobce osvětlení jsou vyráběny výhradně v Itálii. Návrháři svými výtvory přitahují nejen oko diváka, ale také své emoce.

14 068 Kč