Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
19 produktů
-61%

Lindby Zlata závěsné světlo

Pěti-žárovkové závěsné svítidlo Zlato, jako vodní trubka, skvělý industriální styl Zlata má průmyslový pohled, neboť dlouhá lampy kyvadlového kyvadla je zdobena výrazem nostalgické vodní trubice. Na trámu jsou dokonce starožitné rotační ventily v červené barvě. Ale místo vody, je to světlo vycházející z potrubí. Aby se vzhled přizpůsobil, měly by se žárovky E27 vybírat s klasickým vzhledem blízkým skutečným žárovkám. Každý stylový interiér velkoměsta získává skutečnou výhodu, když namontujete tuto zavěšenou lampu nad jídelním stolem nebo stolem, ale i jiná zařízení, která jsou průmyslově upravená, ale obsahují i obyčejnější prvky, těží z takového zavěšeného světla, které rozhodně nepřichází každý den.

2 099 Kč
-16%

Lucande Sterzy závěsné světlo sklo šedá

Závěsná lampa Sterzy se skleněným stínidlem ve vzrušujícím barevném gradientuTato lampa dodá vašemu domovu také něco výjimečného. Pomocí externího stmívače (není součástí dodávky) lze světlo ztlumit podle vašeho přání. Díky svému výjimečnému designu svítidlo stylově doplní koncept vybavení vašeho obývacího pokoje. Je uzpůsobeno pro připojení žárovek s paticí E27. Svítidlo má antracitovou a zlatou barvu. V této lampě se snoubí všechny kvality a speciální vlastnosti, které charakterizují značku Lucande. Lampu lze dokonale začlenit do každého obytného prostoru a vytváří krásný šmrnc. Snadno zapadne do stávajícího stylu interiéru a může sloužit nejen jako osvětlení, ale být i nádherným dekorativním prvkem. Podtrhněte útulnou obytnou atmosféru svých čtyř stěn tímto svítidlem.

1 499 Kč
-33%

Euluna Závěsné světlo Fredik

Euluna Závěsné světlo Fredik, Ø 45 cm, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 15W, K: 17cm

2 599 Kč
-37%

Euluna Závěsné světlo Rotor IV se zlatými paticemi

Euluna Závěsné světlo Rotor IV se zlatými paticemi, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, P: 82.5 cm

2 699 Kč
-9%

Euluna Závěsné světlo Cabrio ze dřeva

Euluna Závěsné světlo Cabrio ze dřeva, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, sklo, E27, 60W

2 799 Kč
-25%

Euluna Závěsné světlo Wave S s klecovým stínidlem

Euluna Závěsné světlo Wave S s klecovým stínidlem, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, K: 35cm

2 899 Kč
-32%

Globo Závěsné světlo Amy s umělými krystaly

Závěsná lampa Amy s textilním stínidlem ve zlaté barvě a plastovými krystaly – pro luxusní řešení osvětlení Kulaté stínidlo potažené jemnou tkaninou a ušlechtilá zlatá barva dodávají této závěsné lampě vysloveně slavnostní vzhled. Zavěšení průhledných plastových krystalů tento dojem umocňuje a vytváří hravý kontrast k textilnímu vzhledu stínidla. Design závěsného svítidla Amy úspěšně kombinuje střídmou klasickou eleganci s efektními ornamenty. Závěsné svítidlo Amy je ideální pro všechny styly interiérů, které zdůrazňují luxus s vysokými estetickými standardy. Ať už v obývacím pokoji, předsíni nebo třeba ve stylově útulné ložnici – tento model vylepší každou místnost. Řešení osvětlení lze doplnit dalšími jemně zdobenými svítidly.

2 599 Kč
-8%

Euluna Závěsné světlo Sopel 1

Euluna Závěsné světlo Sopel 1, tvar kužele, zlatá matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, G9, 2.5W

2 099 Kč
-19%

Arcchio Lunus závěsné světlo se zlatou vložkou

Závěsná lampa Lunus zaujme svou zlatou vložkou Moderní závěsné svítidlo Lunus zaujme stínidlem ve tvaru slzy. Vnější strana stínu je matně černá, zatímco vnitřní strana svítí zlatě. Tyto dvě barvy se navzájem doplňují a vytvářejí harmonický celkový obraz. Díky černému exteriéru lze Lunus integrovat do mnoha prostředí. Zlato dává lampě něco určitého, ale neukládá se. Světlo odráží zlato, takže záře dostane teplý zlatý tón. To vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Lunus lze snadno umístit do moderního obývacího pokoje nebo nad stůl.

2 899 Kč
-36%

Lucande LED závěsné světlo Hayley

Kulovité LED závěsné světlo Hayley se zlatými prvky a stínidlem ze skla s bublinkovou strukturou Hayley má výrazný zevnějšek. Je to kompaktní LED závěsná lampa, kterou lze použít v některých obytných prostorách, kde přitahuje pozornost. Je také možné použít několik světel v řadě, například pro osvětlení barového pultu. LED jsou jak efektivní, tak energeticky úsporné, takže při nízké spotřebě energie je stále vynikající jas. Skleněná koule má zajímavý povrch s foukanou strukturou a na spodní straně je kovový prvek, který je stejně jako stropní držák v lesklém zlatém odstínu, což dává závěsnému světlu klasický výraz. Výstup světla není pouze přímý, ale také nepřímý, ale přímá část světla díky bílému skleněnému prvku vypadá maximálně měkce a útulně.

1 399 Kč
-48%

Duolla Závěsné světlo Essex strukturovaná látka

Duolla Závěsné světlo Essex strukturovaná látka, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, textilie, PVC, E27, 40W, K: 22cm

1 699 Kč
-20%

Euluna Závěsné světlo Golden Roller Ø 40 cm mátová/zlatá

Euluna Závěsné světlo Golden Roller Ø 40 cm mátová/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, samet, E27, 40W, K: 22cm

2 799 Kč
-48%

Euluna Závěsné světlo Mira

Euluna Závěsné světlo Mira, jeden zdroj, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 40W, L: 10 cm

1 299 Kč
-9%

Euluna Závěsné světlo Areca s listovým vzorem

Euluna Závěsné světlo Areca s listovým vzorem, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, textilie, PVC, E27, 40W, K: 25cm

2 999 Kč
-6%

Euluna Závěsné světlo Sopel Laser

Euluna Závěsné světlo Sopel Laser, 1 zdroj, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, G9, 2.5W, K: 50cm

1 399 Kč
-4%

Euluna Závěsné světlo Sopel 1

Euluna Závěsné světlo Sopel 1, rovné, zlatá matná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, G9, 2.5W

1 999 Kč
-11%

Searchlight Závěsné světlo Vibrant Ø 12cm zlato

Závěsná lampa Vibrující ve tvaru zvonu Malá závěsná lampa Vibrant přesvědčuje svým tvarem zvonku nebo slzy a lesklou barvou. Hliníkové stínidlo je zvenčí zbarvené a má krásný lesk. Vnitřek je natřen bílou barvou, takže světlo z lampy E14 se dokonale odráží a tím zesiluje záři. Jako malé závěsné svítidlo je Vibrant ideální pro cílené osvětlení stolů nebo pultů. Stylové závěsné světlo také vytváří příjemnou atmosféru jako dodatečné světlo, například nad komodou nebo malým bočním stolkem.

1 699 Kč
-46%

Euluna Závěsné Dora ve zlaté

Šesti žárovková závěsná lampa Dora v elegantním zlatém tónu Závěsné svítidlo Dora se šesti plameny ve zlaté barvě dodává každému obývacímu pokoji moderní a luxusní nádech. Světlo použitých lamp svítí všemi směry. Dodávka je bez žárovek. Vypadá nejvíce atmosféricky, když se používají zlaté žárovky s kulatými vlákny. Vzhledem k tomu, že závěsná lampa Dora nemá deštníky, uniká světlo bez překážek do místnosti a osvětluje okolí plnou svítivostí lamp.

2 099 Kč
-10%

Euluna Roller závěsné uvnitř zlatá

Euluna Roller závěsné uvnitř zlatá, vně černá, Obývací pokoj / jídelna, syntetická textilie, E27, 40W, K: 25cm

2 499 Kč