Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
11 produktů
-10%

Duolla Závěsné světlo Boho Ø 45 cm 1 zdroj zelená/juta

Duolla Závěsné světlo Boho Ø 45 cm 1 zdroj zelená/juta, Ložnice, bavlna, kov, juta, E27, 15W, K: 22cm

3 599 Kč
-5%

Duolla Závěsné světlo Boho Ø 45 cm 1 zdroj zelená/juta

Duolla Závěsné světlo Boho Ø 45 cm 1 zdroj zelená/juta, Ložnice, bavlna, kov, juta, E27, 15W, K: 22cm

3 799 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Hampton Boho zelená ornament/juta

Euluna Závěsné světlo Hampton Boho zelená ornament/juta, Obývací pokoj / jídelna, bavlna, juta, kov, E27, 40W, K: 22cm

3 499 Kč
-9%

HAY PC Small závěsné světlo s difuzorem

Závěsné svítidlo PC Small z eloxovaného hliníku s difuzorem Závěsné svítidlo PC Small má krásně tvarované stínidlo z eloxovaného hliníku, které je ve spodní části uzavřeno odnímatelným tvarovaným difuzorem z polykarbonátu. Závěsné svítidlo, které se používá jednotlivě nebo ve skupině, v řadě za sebou k osvětlení pultu nebo dlouhého stolu nebo namontované ve skupině, osvětluje nejrůznější oblasti, přičemž difuzor ve stínítku zajišťuje neoslňující, rozptýlené světlo. Svítidlo je vybaveno opleteným černým textilním kabelem. Sérii lamp PC navrhl francouzský designér Pierre Charpin pro dánského výrobce HAY. Stejně jako všechna svítidla této řady se i závěsné svítidlo vyznačuje jednoduchým tvarem v kombinaci s barevným designem. Pro návrhy Pierra Charpina je charakteristická souhra formy a barvy. Základní geometrické tvary v kombinaci s barvou jsou stálým aspektem jeho práce

4 177 Kč
-10%

Verpan VERPAN Pantop závěsné světlo Ø 23 cm tmavě zelená

Dekorativně tvarovaná designová závěsná lampa Pantop Návrh této krásné závěsné lampy pochází z roku 1980 a je dílem slavného designéra Vernera Pantona (1926-1998). Tvar stínidla vychází ze zvonu, široké rozšířené stínidlo poskytuje díky své šířce homogenní, široce rozptýlené světelné záření. závěsné svítidlo, které se díky svému estetickému, nadčasovému designu hodí k mnoha variantám vybavení a je vhodné jak pro základní osvětlení obývacích pokojů a chodeb, tak např. pro útulné osvětlení stolu. návrhy Vernera Pantona vybočují ze stylu jeho kolegů ze skandinávského designu. Byl známý svým zvláštním citem pro tvary, barvy, prostor a funkci světla. To je patrné i na designu závěsného svítidla Pantop.

3 470 Kč
-25%

UMAGE Asteria mini závěsné světlo mosaz zelená

Asteria Mini LED závěsné svítidlo – to jsou malé věci, které se počítají LED závěsné svítidlo Asteria mini se vyznačuje elegantním, jasným tvarem a štíhlým vzhledem. Naproti tomu má jasný integrovaný panel LED, který plně osvětluje povrch pod ním. Teplé bílé světlo je pro oči příjemné a je ideální pro osvětlení stolu. LED závěsná lampa v puristickém stylu kombinuje design s umírněným vzhledem a novou technologií. Asteria mini je jasná a oživuje místnost přímým světlem. S těmito faktory odráží vzhled dánského designéra a vývojáře této lampy. Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelem UMAGE svítidel UMAGE, který kombinuje průkopnickou světelnou technologii a puristický styl, aby bylo možné obohatit svítidla co nejvíce stylů vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani by ráda spojila jednoduchý, funkční skandinávský styl s řemeslným zpracováním a moderní technologií, přičemž v popředí by mělo zůstat ekologické myšlení o přírodě. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

4 453 Kč
-13%

Searchlight Vibrant závěsné světlo

Mechově zelené závěsné světlo Vibrant s nápaditým designem Vibrant visící světlo s objímkou E27 má neobvyklý a pozoruhodný styl. Působivá zelená barva mechu se u světel moc často nepoužívá. O to více svou barvou toto světlo vyvstává z davu. Kromě toho má zvláštní tvar: Stínidlo je zespodu široké a kulaté, ale v horní části přechází v malý, úzký hrot. Světlo Vibrant je vyrobeno z kovu a zavěšeno na dlouhém řetězu. Ten vede ke stínidlu ve tvaru připomínajícím zvon nebo kapku, které v kombinaci s intenzivní barvou tvoří skutečné umělecké dílo. Vnitřek je charakterizován bílým lakem, díky němuž světlo vydávané žárovkami E27 působí ještě velkolepěji. Toto závěsné světlo je jakostní výrobek, který upoutá pozornost.

4 199 Kč
-5%

Steinhauer Zelené závěsné světlo Frisk industriální design

Jednožárovkové závěsné svítidlo Frisk v olivově zelené barvě Závěsné světlo Frisk má překrásný povrch v olivově zelené barvě a je navrženo v industriálním stylu. Průměr stínidla je 50 cm, díky čemuž je lampa ideální jako zdroj světla pro pult nebo jídelnu. Frisk zaujme také svým vysoce kvalitním zpracováním, což potvrzuje i krásný vzhled. Se stmívatelnou žárovkou E27 lze Frisk také individuálně regulovat z hlediska jasu prostřednictvím domovní instalace.

3 899 Kč
-10%

Martinelli Luce Ciulifruli závěsné světlo

Závěsná lampa Ciulifruli – kreativní zdroj světla pro vnitřní použití S tímto závěsným svítidlem s jedním plamenem lze dosáhnout příjemného celkového osvětlení v obývacích pokojích a saloncích. Horní část stínu ve tvaru zvonu s barevným designem, který drží oranžový kabel, vypadá moderně a přátelsky. K dokončení závěsné lampy lze přidat opálový difuzor. Verze v různých tvarech jsou k dispozici jako příslušenství. Tuto závěsnou lampu navrhli společně architektonická kancelář Atelier (s) Alfonso Femia a italská designérka a architektka Emiliana Martinelli. Ten řídí bohatství rodinného podniku Martinelli Luce, který je známý svými vysoce kvalitními světly a který také vyrábí ciulifruli. Poznámka: Použitý světelný zdroj závisí na vybraném difuzoru.

3 054 Kč
-20%

EBB & FLOW Horizon závěsné světlo zelené Ø 21 cm

Závěsná lampa Horizon s ručně foukaným sklem v elegantní zelené barvě Oválné a ploché, tak se vyrábí estetické stínidlo, které je jako ručně foukaný kus v každé lampě jedinečné. Svým designem a přirozeností zvláštním způsobem odráží aspekty přírody a připomíná fascinující rozlohu obzoru. Průsvitné sklo v nádherně jemné zelené barvě udržuje jasný výhled do interiéru a zajišťuje magický světelný efekt, který je rovnoměrně rozložen po celé místnosti. Mladý štítek EBB & FLOW znamená dekorativní osvětlení a byla založena v roce 2009 Susanne Nielsen. Všechny vzory, které vždy přicházejí s dánsko-skandinávským nebo britským stylem, pocházejí z jejího pera. Ručně foukaná světla jsou vyrobena v Evropě s tradičním řemeslným zpracováním a kromě atraktivního designu vždy zaujmou svým vysoce kvalitním zpracováním. Stínidlo je vyrobeno z ručně foukaného skla. Každá lampa je jedinečná; Vzhledem k výrobnímu procesu mohou existovat malé odchylky, jako jsou malé vzduchové kapsy atd.

4 127 Kč
-25%

UMAGE Asteria mini závěsné světlo mosaz zelená

Asteria Mini LED závěsné svítidlo – to jsou malé věci, které se počítají LED závěsné svítidlo Asteria mini se vyznačuje elegantním, jasným tvarem a štíhlým vzhledem. Naproti tomu má jasný integrovaný panel LED, který plně osvětluje povrch pod ním. Teplé bílé světlo je pro oči příjemné a je ideální pro osvětlení stolu. LED závěsná lampa v puristickém stylu kombinuje design s umírněným vzhledem a novou technologií. Asteria mini je jasná a oživuje místnost přímým světlem. S těmito faktory odráží vzhled dánského designéra a vývojáře této lampy. Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelem UMAGE svítidel UMAGE, který kombinuje průkopnickou světelnou technologii a puristický styl, aby bylo možné obohatit svítidla co nejvíce stylů vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani by chtěla spojit jednoduchý, funkční skandinávský styl s řemeslným zpracováním a moderní technologií, přičemž v popředí by mělo zůstat ekologické myšlení o přírodě. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

4 453 Kč