Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
9 produktů
-17%

Euluna Závěsné světlo Hampton Roller láhvově zelená/juta

Euluna Závěsné světlo Hampton Roller láhvově zelená/juta, Obývací pokoj / jídelna, juta, textil, E27, 40W, K: 24cm

2 299 Kč
-6%

Pauleen Fancy Delight závěsné světlo

Pauleen Fancy Delight závěsné světlo, zelená/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, G9, 20W, K: 24cm

2 199 Kč
-14%

Euluna Závěsné světlo Colour

Euluna Závěsné světlo Colour, stínidlo zelené, Obývací pokoj / jídelna, sklo, ocel, E27, 60W

1 799 Kč
-10%

Duolla Závěsné světlo Pastell Roller mátově zelená

Duolla Závěsné světlo Pastell Roller mátově zelená, Obývací pokoj / jídelna, látka, E27, 40W, K: 25cm

2 499 Kč
-54%

Lindby Holgar závěsné světlo dřevo a kov 3žár.

Závěsná lampa Holgar – díky kombinaci dřeva a kovu upoutá pozornost Závěsné svítidlo Holgar ukazuje, jak se skvěle kombinují dva materiály, které se od sebe nemohou lišit více. Stínidla jsou vyrobena ze železa a připevněna k dřevěnému prvku pomocí provazů. Kov působí těžce a chladně, zatímco dřevo dodává lampě trochu přirozenosti. Protože se zde kombinují nejen dva materiály, ale také dva styly, může se lampa přizpůsobit různým koncepcím bydlení. Stínidla vypadají moderně a jsou v módním průmyslovém designu, zatímco dřevo svítidlu dodává rustikální prvek. Vzhledem k tomu, že stínidla jsou ve spodní části otevřená, dokáže závěsná lampa Holgar mimořádně dobře osvětlit prostor, a proto se skvěle hodí k umístění nad jídelní stůl.

2 599 Kč
-25%

UMAGE Asteria MicroV2 závěsné světlo dim zelená

Puristické závěsné LED svítidlo Asteria Micro V2, stmívatelnéAsteria Micro je diskrétní závěsné svítidlo malých rozměrů, které je ideální pro osvětlení pultu nebo stolu, zejména v kombinaci několika. Kombinuje moderní design, moderní technologie a tradiční řemeslné zpracování a díky svému štíhlému, minimalistickému designu se dá začlenit do mnoha stylů vybavení a prostor. Jeho stínidlo má velmi plochý design a je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven teplými bílými diodami LED, jejichž světlo svítí rovnoměrně a bez oslnění přes kryt z akrylu. Mezi stínidlem a kabelem se nachází prvek v mosazné barvě, který vytváří elegantní a jasný přechod obou komponentů a tvoří detail, který harmonicky dotváří celkový vzhled.- stmívatelné externím stmívačemZávěsné LED svítidlo Asteria Micro V2 od společnosti UMAGE je designem Sørena Ravna Christensena, spoluzakladatele společnosti UMAGE zabývající se osvětlením. Puristický styl a trendová světelná technologie charakterizují svítidla této společnosti a činí z nich univerzální světelné objekty s velmi zvláštním vkusem, které obohacují nejrůznější styly vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani se snaží spojit jednoduchý a funkční skandinávský styl s řemeslnou zručností a moderními technologiemi a zároveň se zaměřuje na ekologický přístup k přírodě.

2 897 Kč
-5%

Brilliant Závěsné světlo Erena s dřevěným detailem zelená

Brilliant Závěsné světlo Erena s dřevěným detailem zelená, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, E27, 60W

2 699 Kč
-10%

Searchlight Závěsné světlo Vibrant Ø 12 cm

Závěsná lampa Vibrující ve tvaru zvonu Malá závěsná lampa Vibrant přesvědčuje svým tvarem zvonku nebo slzy a lesklou barvou. Hliníkové stínidlo je zvenčí zbarvené a má krásný lesk. Vnitřek je natřen bílou barvou, takže světlo z lampy E14 se dokonale odráží a tím zesiluje záři. Jako malé závěsné svítidlo je Vibrant ideální pro cílené osvětlení stolů nebo pultů. Stylové závěsné světlo také vytváří příjemnou atmosféru jako dodatečné světlo, například nad komodou nebo malým bočním stolkem.

1 708 Kč
-12%

Elobra Dětské závěsné světlo Traktor

Závěsné světlo Traktor je to pravé pro všechny milovníky farmaření Kdo by si rád nepohrál na farmě? Všechna ta zvířata, traktory a čerstvý vzduch. Závěsné světlo Traktor vnese do dětského pokoje každého malého milovníka farmaření kousek venkova. Závěsné světlo má tvar traktoru a je celé vyrobené ze dřeva. Přední a zadní kola jsou osazena světelnými zdroji, které snadno zajistí dobré osvětlení dětského pokoje. Žárovky se závitem E27 však nejsou součástí dodávky a musí být objednány samostatně.

2 699 Kč