Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
4 produktů
-15%

Forestier Carrie S závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo Carrie S s elegantním bavlněným stínidlem a kabelem ze lnu Carrie je nová řada svítidel od známého francouzského výrobce Forestier, kterou navrhla Jette Scheib. Nejpůsobivějším prvkem svítidla Carrie je jeho válcovité stínidlo, které je vyrobeno z nejjemnější bavlny. Lampa je zavěšena na stropě pomocí dvou lan z elegantního lnu. Ve spodní části stínidla je ušlechtilý kovový lem, který dotváří harmonický design. Carrie je obzvláště účinná, když je zavěšena v moderním obývacím pokoji. Díky stínítku otevíranému směrem dolů umožňuje Carrie přímé osvětlení, které vytváří velmi útulný světelný efekt. Jette Scheib se ve svém designérském jazyce inspiruje přírodou i lidmi. Proto mají její návrhy svou vlastní osobnost, kterou může vnímat i divák. Výrobu Carrie má na starosti francouzský výrobce Forestier, jehož výrobky vynikají především udržitelností, luxusem a jedinečným řemeslným zpracováním.

13 002 Kč
-15%

Forestier Carrie XS závěsné světlo

Designová závěsná lampa Carrie se stínidlem z vysoce kvalitní bavlny Novou řadu lamp Carrie francouzského výrobce Forestier vyvinula známá designérka Jette Scheib. Carrie se vyznačuje především půvabným bavlněným stínidlem ve tvaru válce. Lampa je zavěšena na stropě pomocí dvou lan z elegantního lnu. Kovový okraj ve spodní části lampy působí celistvě a dotváří její design. Carrie se tak stane atraktivním prvkem v každém designově laděném obytném prostoru. Stínidlo je ve spodní části otevřené, což umožňuje přímé osvětlení a v kombinaci se strukturou stínidla vytváří stejně příjemný světelný efekt. Jette Scheibová se při tvorbě svého designového jazyka inspiruje přírodou i lidmi. Proto mají její návrhy svou vlastní osobnost, kterou vnímá i divák. Výrobu Carrie má na starosti francouzský výrobce Forestier, jehož výrobky vynikají především udržitelností, luxusem a jedinečným řemeslným zpracováním.

10 380 Kč
-25%

Kundalini Jer 1 LED závěsné světlo

Válcové závěsné svítidlo LED s jednou žárovkou Jer 1 v kouřové barvě Válcové stínidlo závěsného svítidla Jer 1 LED má úzký a vysoký design. Skládá se z ručně broušeného skla foukaného do úst, které je opatřeno elegantními geometrickými vzory, jež dodávají světlu velmi zvláštní efekt. Kouřová barva a tvar v kombinaci se zdobením připomínají drahé sklenice z minulosti. Svítidlo Jer je ideální pro osvětlení velkých místností nebo pro cílené nasvícení povrchu stolu. Teplé bílé LED diody jsou umístěny nad válcem a vyzařují světlo směrem dolů. – Stmívatelné pomocí stmívače s fázovým řezem Italská společnost Kundalini existuje od roku 1996. Kundalini je slovo, které pochází ze sanskrtu a má označovat energii uvnitř každého člověka. Pokud si tuto energii uvědomíte, povede vás k osvícení, a proto se společnost zaměřuje na navrhování předmětů pro vnitřní osvícení. Světelné objekty mají již při vstupu do místnosti osvětlovat vnitřek diváka. Světlo mluví univerzální řečí, a tak lampy Kundalini přesvědčují především svým jedinečným a univerzálním stylem, jediné, co mají společné, je jejich individualita.

13 536 Kč
-10%

Martinelli Luce Cicala LED závěsné světlo

LED závěsná lampa Cicala ve velmi moderním vzhledu LED závěsné svítidlo Cicala, vybavené inovativními LED diodami a udržované v nejmodernějším vzhledu, je kvalitním výrobkem „vyrobeným v Itálii“ a poskytuje nejen úžasně stylové akcenty v obývacím pokoji, ale také poskytuje mimořádně efektivní inscenace. Je to proto, že diody LED zabudované do stínění vyžadují ve srovnání s běžnými žárovkami jen velmi málo elektřiny pro stejný světelný výkon. Rovněž bodují s dlouhou životností kolem 50 000 hodin. Stínítko je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a dole je doširoka otevřené, takže je možné dosáhnout oslňujícího a prostorného rozptylu světla. Cicala je proto ideální pro osvětlení velkých jídelních nebo obývacích stolů. LED závěsná lampa Cicala byla vytvořena slavnou návrhářkou Emilianou Martinelli, která od začátku své kariéry pracovala ve svém rodinném podniku. Byl to její dědeček Plinio Martinelli, kdo v roce 1930 založil výrobce lamp Martinelli Luce a v roce 1950 jej odkázal svému otci. Emiliana je nyní sama výkonnou ředitelkou společnosti a neustále pracuje na dalším vývoji nových designů. Svoje nápady vždy čerpá z přírody, geometrie a jednoduchosti věcí.

13 998 Kč