Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
10 produktů
-10%

Steinhauer LED závěsné světlo Zelena funkce Dim to Warm

Stmívatelné závěsné LED svítidlo Zelena s volitelnou barvou světla Nejen díky štíhlému tvaru paprsku je závěsné LED svítidlo Zelena mimořádným poutačem nad moderním jídelním stolem nebo stolem v obývacím pokoji. Zejména funkce Dim to Warm, která nabízí automatické nastavení barvy světla během stmívání – čím slabší, tím teplejší světlo -, dělá z tohoto svítidla skutečnou zajímavost, která vytváří jedinečnou hru světla. Tvar a provedení svítidla v ocelové barvě zase vyzařují nádech puristické decentnosti. Zejména dlouhý stůl lze díky podlouhlému tvaru tohoto moderního svítidla velmi dobře osvětlit. Ať už se jedná o skandinávský, moderní nebo industriální design bydlení, závěsné LED svítidlo Zelena umí inspirovat.

9 987 Kč
-10%

Luceplan Costanza závěsné světlo D13sas

Výškově nastavitelná závěsná lampa Costanza od Luceplan Závěsná lampa Costanza je jednou z klasik italského výrobce osvětlení. To bylo navrhl designér Paolo Rizzatto v roce 1986 a je jedním z nejoblíbenějších produktů Luceplan je od té doby. Stínidlo závěsné lampy je klasicky tvarované a vyrobené z polykarbonátu, jehož povrch byl zpracován sítotiskem. Zvláštností tohoto modelu je výšková nastavitelnost. Díky kyvadlovému tahu, který je vybaven protizávažím z nerezové oceli, lze lampu nastavit na výšku od 100 do 250 cm.

6 624 Kč
-25%

UMAGE Asteria medium závěsné světlo mosaz zelená

Závěsné LED svítidlo Asteria s futuristickým vzhledem Závěsné LED svítidlo Asteria je ideálním zdrojem světla pro moderní obývací prostor. Jako úspěšná kombinace technologie, designu a řemeslného zpracování se Asteria představuje jako futuristický prvek, který se díky intenzivnímu zbarvení stává nápadným poutačem v každé místnosti. Do minimalistické obrazovky je zabudována nejmodernější technologie LED, kterou lze v případě potřeby také ztlumit pomocí instalace v domě. LED diody poskytují jasné a příjemné vyzařování světla pro atmosférické osvětlení a útulnou atmosféru. Dánský designér Søren Ravn Christensen, kreativní vývojář a spoluzakladatel výrobce osvětlení UMAGE , uspěl při UMAGE designu, který představuje průkopnickou světelnou technologii a svým puristickým vzhledem může obohatit mnoho stylů vybavení, například jako stolní osvětlení. Společnost UMAGE z Dánska se zavázala k cíli dalšího rozvoje estetického designu Skandinávie a doplnění jeho jednoduchosti a funkčnosti vysoce kvalitním zpracováním a ekologickým přístupem k životnímu prostředí. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

6 397 Kč
-15%

austrolux by Kolarz závěsné světlo Nonna květiny Ø 30cm 1 zdroj zelená

Rustikální závěsná lampa Nonna s dekorativním vysoce kvalitním odstínem Tato závěsná lampa z rustikální řady Nonna zaujme filigránovými starožitnými mosaznými kovovými prvky, které vypadají velmi důstojně. Stín závěsné lampy Nonna nabízí propracované zpracování a okouzlující dekorace, stejně jako atraktivní ozdobný okraj jako povrchovou úpravu. Bílé sklo je ručně foukané a poskytuje světlo bez oslnění. Závěsná lampa Nonna zajišťuje vyvážené atmosférické osvětlení a lze ji interpretovat jako rustikální dekorační prvek.

5 899 Kč
-10%

HAY PC M závěsné světlo s difuzorem

Závěsné svítidlo PC M se stínidlem z eloxovaného hliníku a difuzorem Závěsné svítidlo PC M s krásně tvarovaným stínidlem z eloxovaného hliníku a odnímatelným tvarovaným difuzorem z polykarbonátu rovnoměrně a bez oslnění osvětluje stůl nebo pult. Ať už se montuje jako jedno svítidlo nebo v kombinaci několika svítidel, v soukromých kuchyních a jídelnách nebo v gastronomii – závěsné svítidlo PC přináší příjemné a neoslňující osvětlení do jakéhokoli prostoru. Design lampy, kterou navrhl francouzský designér Pierre Charpin, doplňuje pletený textilní kabel a jednoduchý kulatý vrchlík. Stejně jako všechny práce Pierra Charpina se i závěsné svítidlo PC vyznačuje jednoduchými tvary v kombinaci s barvami, což je v tvorbě designéra, který žije a pracuje v Paříži, stálý aspekt. Od počátku 90. let se Charpin věnuje designu nábytku a objektů. Jeho výzkum tvaru a barvy charakterizuje jeho práci a je rozpoznatelný ve všech jeho výrobcích.

7 117 Kč
-8%

&Tradition Flowerpot VP1 závěsné 23 tmavozelená

Závěsná lampa s květináčem: Klasický design Vernera Pantona Dvě půlkulatá kovová stínidla – velké a malé – jsou v závěsné lampě Flowerpot umístěna tak, aby dokonale usměrňovala světlo – nedochází k oslnění a přesto je světlo v prostoru pod lampou co nejlépe rozloženo. Příjemný kulatý tvar doplňuje monochromatické barevné provedení, které dohromady vytváří ikonické svítidlo, jež Verner Panton navrhl již v roce 1968, ale které působí moderně i dnes – skutečná světelná klasika. Tento dánský architekt a designér patřil ve 20. století k nejvlivnějším představitelům svého cechu. Závěsná lampa Flowerpot vznikla v době mírového hnutí Flower Power na konci 60. let 20. století a je – nikoli překvapivě – k dispozici v mnoha různých, velmi výrazných barvách. Výrobcem těchto světel je společnost &Tradition. Dánská společnost si dala za cíl zařadit do svého portfolia a vyrábět nadčasové, tradiční i moderní designy, které se stanou ikonami budoucnosti.

5 699 Kč
-10%

LEDS-C4 Plat LED závěsné světlo decentrální zelená

Decentrálně polohovatelné skleněné závěsné svítidlo LED Plat s funkcí CCT Design závěsného svítidla Plat LED se vyznačuje jednoduchou elegancí. Toho je dosaženo skleněným stínidlem, které zaujme svou průhledností a harmonickým tvarem. Byl kombinován s diskrétním drátěným závěsem, který umožňuje decentralizované umístění do připojovací skříňky. Díky technologii osvětlení LED instalované uvnitř stínidla spotřebovává Plat velmi málo energie a dosahuje dobrého jasu. Pro individuální regulaci intenzity světla lze svítidlo kombinovat s externím stmívačem. Teplotu světla lze na stínítku nastavit pomocí přepínače CCT. – Stmívatelné pomocí fázového stmívače (není součástí dodávky) – pro nastavení teploty světla je ve stínítku umístěn přepínač CCT (teplá bílá 2 700 K / teplá bílá 3 000 K / univerzální bílá 4 000 K).

8 777 Kč
-25%

UMAGE Asteria medium závěsné světlo mosaz zelené

Závěsné LED svítidlo Asteria s futuristickým vzhledem Závěsné LED svítidlo Asteria je ideálním zdrojem světla pro moderní obývací prostor. Jako úspěšná kombinace technologie, designu a řemeslného zpracování se Asteria představuje jako futuristický prvek, který se díky intenzivnímu zbarvení stává nápadným poutačem v každé místnosti. Nejmodernější technologie LED je zabudována do minimalistického stínu, který lze v případě potřeby také ztlumit instalací domu. LED diody poskytují jasné a příjemné vyzařování světla pro atmosférické osvětlení a útulnou atmosféru. Dánský designér Søren Ravn Christensen, kreativní vývojář a spoluzakladatel výrobce osvětlení UMAGE , uspěl při UMAGE designu, který představuje průkopnickou světelnou technologii a svým puristickým vzhledem může obohatit mnoho stylů vybavení, například jako stolní osvětlení. Společnost UMAGE z Dánska se zavázala k cíli dalšího rozvoje estetického designu Skandinávie a doplnění jeho jednoduchosti a funkčnosti vysoce kvalitním zpracováním a ekologickým přístupem k životnímu prostředí. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

6 397 Kč
-20%

Northern závěsné světlo Dokka tmavě zelená

Závěsné svítidlo Dokka – skutečná klasika v norské historii designu Závěsné svítidlo Dokka je vyrobeno z odolné a trvanlivé oceli, opticky využívá bohaté a přirozené tóny a přináší je do harmonické rovnováhy. Záměrně nebyly vynechány žádné rozkvěty ani ozdobné detaily, aby se neodvrátily od základů. Lampa vyniká svými jasnými, zakřivenými tvary a proporcemi. Tuto lampu odlišují především dobře promyšlené detaily. Dvoubarevný ocelový odstín ve tvaru trychtýře vytváří velmi speciální světelný efekt. Směr světla směřuje dolů a díky tvaru trychtýře slouží stále většímu úhlu. Díky bílé barvě stínu zevnitř vychází světlo ještě jasněji. Matný vnější povrch Dokky a malý mosazný prsten, který, jak se zdá, spojují stínidlo, tvoří cenné a elegantní detaily, díky nimž závěsné světlo vypadá ještě atraktivněji. Závěsná lampa Dokka byla navržena v roce 1954 průkopníkem a norským světelným designérem Birgerem Dahlem a byla první lampou z Norska, která získala zlatou medaili na prestižní Triennale di Milano. Lampa je známá svými hladkými konturami a přesnými proporcemi. Dokka se stala jedním z nejprodávanějších závěsných světel, jaké kdy byly v Norsku vyrobeny, a poté zmizela, když předchozí výrobce přerušil program osvětlení. V roce 2007 společnost Northern znovu zahájila provoz společnosti Dokka, přičemž byla věnována velká pozornost zachování vlastností, které z ní dělaly klasiku. Norskou značku Northern založil v roce 2005 Ove Rogne, jehož designy jsou také součástí rozsáhlého portfolia společnosti, a další tři přátelé v norském hlavním městě Oslo. Přikládáte velký význam zachování skandinávských designových tradic a jejich interpretaci moderním způsobem.

5 994 Kč
-24%

EBB & FLOW Horizon závěsné světlo zelené Ø 36 cm

Závěsná lampa Horizon s ručně foukaným sklem v elegantní zelené barvě Oválné a ploché, tak se vyrábí estetické stínidlo, které je jako ručně foukaný kus v každé lampě jedinečné. Svým designem a přirozeností zvláštním způsobem odráží aspekty přírody a připomíná fascinující rozlohu obzoru. Průsvitné sklo v nádherně jemné zelené barvě udržuje jasný výhled do interiéru a zajišťuje magický světelný efekt, který je rovnoměrně rozložen po celé místnosti. Mladý štítek EBB & FLOW znamená dekorativní osvětlení a byla založena v roce 2009 Susanne Nielsen. Všechny vzory, které vždy přicházejí s dánsko-skandinávským nebo britským stylem, pocházejí z jejího pera. Ručně foukaná světla jsou vyrobena v Evropě s tradičním řemeslným zpracováním a kromě atraktivního designu vždy zaujmou svým vysoce kvalitním zpracováním. Stínidlo je vyrobeno z ručně foukaného skla. Každá lampa je jedinečná; Vzhledem k výrobnímu procesu mohou existovat malé odchylky, jako jsou malé vzduchové kapsy atd.

7 799 Kč