Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
7 produktů
-48%

Lucande LED závěsné světlo Marija

Výškové nastavitelné LED závěsné světlo Marija se stříbrnými kryty Tato závěsná svítilna je prvořadým příkladem moderního interiérového stylu a díky flexibilnímu nastavení výšky může být umístěna v kterémkoli pokoji. LED závěsné světlo Marija s obdélníkovým stropním zavěšením je namontováno v několika krocích a zapůsobí dvěma pevnými vodicími lanky. Na spodní straně těchto lanek je osvětlovací prvek. Kryty jsou ohnuty navzájem opačným směrem a mají stříbrnou barvu. Jsou umístěny vertikálně a budou poutat pozornost nejen až zapnutím LED světelného zdroje. Díky tříúrovňové technologii stmívání (pomocí nástěnného vypínače) lze závěsné světlo Marija přizpůsobit individuálním požadavkům na jas.

4 199 Kč
-15%

Searchlight Závěsné světlo Bistro II 3 zdroje stříbrná/sklo

Bistro II: třílampový závěsný lustr v saténově stříbrné barvě Třílampový závěsný lustr Bistro II je velmi dekorativním zdrojem světla pro starožitné obývací pokoje. Je vybaven rustikálním řetězovým závěsem a jeho rám z měkké oceli se leskne v saténově stříbrném odstínu. Bistro II je vybaveno třemi skleněnými prizmatickými stínidly, která díky lomu světla dodávají světlu zvláštní nádech. Bistro II je vhodné pro základní osvětlení i pro atmosférické osvětlení stolu.

3 238 Kč
-10%

Euluna Závěsné světlo Jil

Euluna Závěsné světlo Jil, stínidlo zakřivené, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, plast, minerální materiál, E27, 60W

3 499 Kč
-50%

Lindby Beazina LED závěsné světlo stříbrné

Stmívatelné závěsné svítidlo LED Beazina ve stříbrném tvaru, variabilně nastavitelná výška Toto moderní svítidlo boduje svým neutrálním, ale přesto atraktivním designem. Kryt byl vyroben z oceli a opatřen stříbrnou povrchovou úpravou. Díky tomuto jednoduchému barevnému provedení lze závěsné svítidlo LED Beazina skvěle začlenit do různých, především však moderních stylů bydlení. Trvale instalované diody LED vyzařují teplé bílé světlo a jejich jas lze regulovat díky technologii stmívání. Několikerým stisknutím nástěnného vypínače lze lampu zapnout a vypnout a stmívat ve 3 různých úrovních. Kromě toho lze během provozu individuálně nastavit výšku od 110 cm do max. 190 cm. 3-stupňové ztlumení + vypnutí: Pomocí nástěnného vypínače je možné svítidlo zapínat a vypínat jako obvykle. Díky technologii třístupňového stmívání s integrovanou funkcí vypnutí lze také několikanásobným stisknutím spínače nastavit tři různé úrovně jasu: 100 %, 40 % a 10 %.

4 799 Kč
-10%

Steinhauer Industriální závěsné světlo Bikkel trendy petrolej

Absolutní poutač – závěsná lampa Bikkel s kovovým stínidlem v barvě benzínuPokud hledáte světelný zdroj, který není obyčejný, může být závěsná lampa Bikkel tím pravým zdrojem světla právě pro vás. Díky svému kovovému stínidlu ve tvaru poloviny skořápky v petrolejové barvě a rustikálnímu řetízkovému zavěšení nepůsobí nenápadně a nenápadně, ale úžasně industriálně a nápadně. Umístěný nad jídelním stolem nebo podobným místem tak nejenže vynikne, ale také dosáhne nádherně industriálního nádechu. Aby nedocházelo k nepříjemnému oslňování, bylo stínidlo ve spodní části uzavřeno kulatým rozptylným kotoučem.

3 508 Kč
-10%

Steinhauer Měděnohnědé závěsné světlo Bikkel industriální

Poutavá závěsná lampa Bikkel s industriálním šarmemZávěsná lampa Bikkel v industriálním designu se stane nejen dekorativní ozdobou nad jídelním stolem nebo také v prostoru kuchyňské linky či stolu, ale také tyto prostory velmi příjemně osvětlí neoslňujícím světlem. To zaručuje saténový difuzor, který – upevněný třemi klipy – uzavírá stínidlo směrem dolů. V neposlední řadě je tato závěsná lampa Bikkel přitažlivá i díky barevnému provedení stínidla v nepravidelném odstínu měděné hnědi. Kromě žárovek do 60 W lze svítidlo Bikkel vybavit také úspornými světelnými zdroji.

3 508 Kč
-20%

FLOS Romeo Babe S – malá závěsná lampa

Malé, ale hezké – skleněné závěsné svítidlo Romeo Babe S od Philippa Starcka Ať už zavěšené jako solitér, nebo ve skupině několika kusů – závěsné svítidlo Romeo Babe S zazáří ve všech situacích. Díky průměru pouhých 11 cm je určen k umístění nad pult nebo barový stůl. Stínidlo se skládá ze dvou druhů skla. Vnější stínidlo má vzhled čiré drážky, zatímco vnitřní stínidlo je satinované a zajišťuje, že vyzařované světlo neoslňuje, ale je příjemně rozloženo v místnosti

4 293 Kč