Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
8 produktů
-9%

Euluna Závěsné světlo Space

Euluna Závěsné světlo Space, stříbrná lesklá, Obývací pokoj / jídelna, rouno, E27, 40W

2 999 Kč
-27%

Euluna Závěsné světlo Sopel 1

Euluna Závěsné světlo Sopel 1, tvar kužele, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, G9, 2.5W

1 299 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Bell jako půlovál ve stříbrné barvě

Zvonkové závěsné svítidlo v elegantním designu Závěsné svítidlo s jednou lampou je vybaveno kovovým stínidlem. Má tvar půleného oválu a díky jednobarevnému provedení vypadá obzvlášť elegantně. Bíle lakovaný vnitřek zajišťuje účinné vyzařování světla. Kulatá stříška je navržena ve vnější barvě stínidla. Zvon poskytuje přímé světlo na stoly, pulty nebo obecně na část místnosti přímo pod nimi a zároveň neoslňuje do stran.

2 640 Kč
-53%

Globo Amy – textilní závěsné svítidlo

Závěsné svítidlo Amy s textilním stínidlem v kovově stříbrné barvě a s elegantními přívěsy bude stylovým zlatým hřebem pro luxusní chvilky S tímto elegantním textilním stínidlem bude model vypadat moderně a efektně. Nápadité přívěsy z filigránových skleněných krystalů dodají závěsnému svítidlu Amy slavnostní nádech a kromě toho vytvářejí působivé hry světla. Tvůrci textilního závěsného svítidla Amy si pohrávají s kontrastem mezi neprůhledným vzhledem stínidla lampy a hravou transparentností přívěsů tak, aby vzhled co nejvíc oživili. Textilním závěsným svítidlem Amy můžete v první řadě vytvořit stylový a luxusní interiér. Kromě toho mohou i moderní, náročné interiérové koncepce touto atraktivní lampou jenom získat. Nejen obývák, ale i ložnici, můžete závěsným svítidlem Amy nesmírně obohatit. Ke zdokonalení koncepce osvětlení se nabízejí buď další honosné světelné zdroje anebo naopak ty bez příkras.

1 799 Kč
-15%

Searchlight Závěsná svítilna Artichoke

Artičoková závěsná lampa s lesklým stříbrným odstínem Originální, nápadná a s fantastickým světelným efektem upoutá pozornost závěsná lampa Artichoke, která očividně nese své jméno díky designu stínu v podobě listů artyčoku. Obrazovka vyrobená z kovu také dostala lesklou stříbrnou povrchovou úpravu. Tato kovová povrchová úprava poskytuje emitovanému světlu brilantní světelný efekt. Ať už jako obecné osvětlení nebo jako světelný zdroj nad stolem – Artyčok zajišťuje nejen ideální světelné podmínky, ale také poskytuje extra pohodlí.

2 608 Kč
-17%

Searchlight PZávěsné světlo Fisherman Ø 18 cm

Závěsná lampa Fisherman se skleněným stínidlem a námořním nádechem Tvar moderního, ale starožitně vypadajícího odpružení Fisherman trochu připomíná staré lodní lampy. Je vybaven stínidlem ze satinovaného stříbra a má také ochranné sklo, které bezpečně obklopuje světelný zdroj. Sklo má jemný bublinový efekt, který dodává celé závěsné lampě rustikální kouzlo. Ideální pro stylové obytné prostory, které jsou klasicky a elegantně vylepšeny a spolehlivě osvětleny závěsným světlem Fisherman.

1 528 Kč
-16%

Searchlight Závěsné světlo American Diner stříbrné jeden zdroj

Závěsné svítidlo American Diner s opálovým bílým sklem Stylové závěsné světlo Amerian Diner se doporučuje jako ideální světlo do jídelny nebo na kuchyňský stůl. Skládá se ze stínítka z skládaného, opálově bílého skla. To je zde pěkně doplněno kovovými částmi v satinovaném stříbře. Model lampy poněkud připomíná eponymní éru populárního American Diner, který je zde záměrně používán jako stylový prvek.

1 798 Kč
-12%

Searchlight Závěsné světlo Fisherman Ø 32 cm

FISHERMAN je klasická závěsná lampa v námořním stylu a moderním kouzlu Název FISHERMAN to předvídá a před vnitřním okem se při pohledu na tuto závěsnou lampu vynoří obraz útulné rybářské chaty, která je v příjemném světle zalita závěsnou lampou. Okamžitě tedy máte vztah se světem, ve kterém se kolo času otáčí trochu pomaleji a soustředíte se na to, že jste a soustředíte se na to podstatné. Díky tomu je závěsná lampa nadčasovou klasikou.

2 799 Kč