Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
37 produktů
-14%

Lucande Jinda závěsné světlo

Čtyřplamenná závěsná lampa Jinda s dubovým dřevem a stínidly z šedé vlněné plstiS touto závěsnou lampou si můžete vytvořit stylové světelné akcenty a dodat svému interiéru něco, co má něco do sebe. Funkce stmívání umožňuje optimální regulaci jasu pomocí externího stmívače. Lampa v severském stylu od Ingo Thieleho přesvědčí barvami šedá a dubová. Model Jinda je vhodný pro žárovky s paticí E27 a najde své místo v každé jídelně a obývacím pokoji. Značka Lucande je zárukou kvality, přesvědčivého zážitku z bydlení a promyšleného designu. Svítidlo může sloužit jako dekorace i ve vypnutém stavu.

4 899 Kč
-19%

Lucande Diborah závěsné světlo

Diborah – výrazný interiérový společníkPro vaše čtyři stěny je tato lampa skvělou volbou. Lampa umožňuje regulovat jas podle vašeho přání pomocí externího stmívače (není součástí dodávky), ukazuje se v pěkném designu. Je vybavena paticí G9. Závěsné svítidlo dokonale zapadne do vašeho pokoje a vytvoří v něm útulnou atmosféru. Tato stropní lampa v sobě spojuje všechny kvality a speciální vlastnosti značky Lucande. Lampa má šedou barvu, optimálně se hodí pro příjemné osvětlení a dodá vašemu interiéru něco určitého a nejenže zapůsobí krásným světlem, ale splní i dekorativní účel.

3 799 Kč
-25%

UMAGE Asteria mini závěsné světlo mosaz šedá

Asteria Mini LED závěsné svítidlo – to jsou malé věci, které se počítají LED závěsné svítidlo Asteria mini se vyznačuje elegantním, jasným tvarem a štíhlým vzhledem. Naproti tomu má jasný integrovaný panel LED, který plně osvětluje povrch pod ním. Teplé bílé světlo je pro oči příjemné a je ideální pro osvětlení stolu. LED závěsná lampa v puristickém stylu kombinuje design s umírněným vzhledem a novou technologií. Asteria mini je jasná a oživuje místnost přímým světlem. S těmito faktory odráží vzhled dánského designéra a vývojáře této lampy. Søren Ravn Christensen je spoluzakladatelem UMAGE svítidel UMAGE, který kombinuje průkopnickou světelnou technologii a puristický styl, aby bylo možné obohatit svítidla co nejvíce stylů vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani by chtěla spojit jednoduchý, funkční skandinávský styl s řemeslným zpracováním a moderní technologií, přičemž v popředí by mělo zůstat ekologické myšlení o přírodě. – Přehled kompatibilních doporučených stmívačů je k dispozici v oblasti stahování

4 453 Kč
-3%

Steinhauer Závěsné světlo Bikkel v šedé barvě

Steinhauer Závěsné světlo Bikkel v šedé barvě, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 46cm

3 499 Kč
-15%

Lindby Dorte závěsné světlo ze dřeva a betonu

Závěsná lampa Dorte s dřevěnými prvky a pěti betonovými stínítky Závěsné svítidlo Dorte s pěti plameny je prezentováno ve velmi zvláštní kombinaci materiálů: jeho vrchlík a paprsek, kolem kterého lze obmotat kabely světel, aby se změnilo zavěšení, jsou vyrobeny z borového dřeva se starožitným vzhledem a pět krásně navržených odstínů je vyrobeno z betonu a má šedý povrch. Závěsná lampa může být obzvláště dobře připevněna nad jídelním stolem, přičemž je možné individuálně měnit zavěšení každého odstínu a lze jej tak kdykoli opticky odlišit.

3 299 Kč
-23%

Lindby Durbis závěsné světlo

Čtyřsvětelná závěsná lampa Durbis s ručně barvenými kovovými stínidly Durbis je čtyřsvětelné závěsné svítidlo s kombinací ručně barvených kovových stínidel v tmavě šedé barvě a dlouhého dřevěného prvku. Široká stínidla jsou vybavena paticemi E27, které lze osadit všemi druhy žárovek, a umožňují vyzařovat světlo výhradně směrem dolů v širokém úhlu, takže stůl nebo pult lze svítidlem dokonale osvětlit. Zavěšení jednotlivých stínidel lze flexibilně navrhnout tak, že se lano více či méně často obtočí kolem dlouhého dřevěného prvku.

3 599 Kč
-25%

UMAGE Eos Evia Medium závěsné světlo šedá/bílá

Závěsné svítidlo Eos Evia se stínidlem z husího peří Extravagantní stínidlo závěsného svítidla Eos Evia je pokryto husím peřím, které mu dodává zvláštní lehkost. Lampa na jedné straně připomíná neškodné blankytné mraky na jinak modré obloze, na druhé straně tvar Eos Evia zřetelně vychází z tvaru včelího úlu. Ani jedno, ani druhé spojení však není překvapivé, protože dánská značka UMAGE, která tyto lampy navrhuje a vyrábí, se zasazuje o design, který mimo jiné odráží skandinávský vztah k přírodě. Blízkost společnosti k přírodě se logicky odráží i v tom, že výrobky jsou stále udržitelnější. Například pro balení svítidel UMAGE se používají prostorově velmi úsporné kartonové krabice, které při dodávce zabírají málo místa, a tím šetří CO2. Kromě toho lze kartonové krabice stále používat jako barevné a dekorativní úložné boxy na policích nebo skříních. Husí peří použité na deštníky řady Eos nepochází ze živých zvířat, ale je vedlejším produktem potravinářského průmyslu. Tam by jinak byly spáleny. Ve společnosti UMAGE je tento zdánlivý odpad recyklován udržitelným způsobem.

4 374 Kč
-14%

Lindby Durbis závěsné světlo

Závěsná lampa Durbis s pěti ručně barvenými kovovými stínidly Závěsná lampa Durbis je vybavena pěti kovovými stínidly s ručně barvenou povrchovou úpravou. U každého stínidla lze variabilně nastavit jeho zavěšení tak, že se dlouhé, textilem potažené lanko více či méně často omotává kolem lanka z borovicového dřeva. Závěsné svítidlo Durbis, které lze vybavit všemi druhy žárovek s paticí E27, je efektivní, flexibilní a všestranné svítidlo, které je vhodné zejména k osvětlení dlouhého stolu.

4 899 Kč
-18%

Lindby Industriální závěsná lampa Louisanne

Závěsná lampa Louisanne pro jídelní stůl a kuchyni Louisanne má zajímavý povrch, protože stínítko, které je z velké části vyrobeno z kovu, je nalakované betonově šedou barvou, což jí dává industriální charakter. Tvar závěsné lampy nepochybně připomíná staré dávné časy a světlo je zvláště vhodné pro použití nad sezením v kuchyni, které světlo Louisanne útulně ozáří.

3 099 Kč
-6%

Euluna Závěsné světlo Barrel Schirm foukané sklo šedá

Euluna Závěsné světlo Barrel Schirm foukané sklo šedá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 25cm

3 099 Kč
-41%

Lucande Kalinda světlo

Pětižárovkové závěsné svítidlo Kalinda s betonovými stínidly a nosníky z dubového dřeva Kalinda je krásné závěsné svítidlo, které je určeno pro použití v jídelně nebo nad kuchyňským stolem. Na dubovém nosníku je umístěno pět stínidel, všechna kulatá a z betonu. To zdůrazňuje teplý, útulný a chladný vzhled, a tak se závěsná lampa hodí velmi dobře k vybavení, které je ve skandinávském stylu, protože i zde je kladen důraz na jasný designový styl a přesto útulný dojem a na skutečnost, že výsledkem různých komponent je stylový design.

3 599 Kč
-32%

Lindby Concretto závěsné světlo

Závěsné svítidlo Concretto s pěti lampami s dlouhými betonovými odstíny Pět podlouhlých, štíhlých stínidel z betonu je seřazeno na dlouhém kovovém krytu kabiny závěsné lampy Concretto. Visí v různých výškách a na spodním konci jsou zkosené, takže světlo nevyzařuje pouze dolů, ale také částečně do strany. Závěsná lampa Concretto je ideálním zdrojem světla pro pult v kuchyni nebo dlouhý stůl v jídelně v moderních pokojích, který vyzařuje nádech vintage charakteru.

4 399 Kč
-6%

Lucande Wilja skleněné závěsné světlo

S různými odstíny skla – závěsné světlo Wilja, tři plameny Ideální jako moderní a stylové osvětlení stolu, závěsné svítidlo Wilja má tři skleněné stínítka, která jsou k vrchlíku připevněna paralelně. Ty jsou také tvarovány odlišně a každý v jiné barvě skla. Čiré sklo, jantarově zbarvené a kouřově šedé sklo spolu s černým vrchlíkem a černým textilním kabelem tvoří úžasný celek, který okamžitě upoutá pozornost každého.

4 599 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Hierro

Euluna Závěsné světlo Hierro, stínidlo kulaté Ø 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, tapeta, dub, E27, 60W, K: 25cm

3 199 Kč
-34%

Lindby Sanne beton závěsné světlo

Čtyřžárovkové závěsné svítidlo Sanne se štíhlými betonovými stínidly s šedým povrchem Toto závěsné svítidlo ve tvaru tyče je ideální pro použití v jídelně v kuchyni a v obývacím pokoji. Skládá se ze čtyř betonových stínidel, která jsou vybavena žárovkami E27 a umožňují svítit pouze dolů, takže lze perfektně osvětlit povrch stolu bez oslnění. Šedý betonový povrch atraktivně tvarovaných stínidel, která se zužují směrem nahoru, vede k asociacím s oblíbeným industriálním stylem, který se již dávno nenachází pouze v prostředí velkoměsta, takže závěsné světlo lze začlenit do příslušných industriálně vypadajících prostorových řešení. Systém se čtyřmi žárovkami zajišťuje dobrý jas a při výběru žárovek se nekladou žádné hranice, zvláště lze doporučit LED žárovky s nízkou spotřebou energie. Nyní jsou k dispozici také žárovky s mimořádně teplou bílou barvou světla a klasickým vzhledem, takže vznikne obzvláště příjemné osvětlení.

3 399 Kč
-27%

Lucande Hayley LED závěsné světlo

Závěsné svítidlo LED Meriton s pěti žárovkami a koulemi z ušlechtilého skla Meriton je krásné závěsné svítidlo, které lze namontovat přímo nad konferenční stolek nebo se skvěle vyjímá u jídelního stolu. Nemá běžná stínítka, ale je vybaven pěti skleněnými stínítky, která se při zapnutí LED diod krásně třpytí a mají různé kovové kryty. Stínidla visí v různých výškách a vypadají docela kouzelně.

4 899 Kč
-14%

Euluna Závěsné světlo Corralee

Euluna Závěsné světlo Corralee, šedá, tři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, textil, dub, E27, 25W, P: 115 cm

4 199 Kč
-51%

Lindby Grima závěsné světlo

Závěsné svítidlo Grima si hraje s protichůdnými materiály Stínidla závěsného svítidla Grima jsou vyrobena z betonu. Povrch je drsný, takže materiál vypadá obzvlášť surově a neopracovaný. Stínidla jsou zavěšena na tmavém lanku, které se hravě omotává kolem dřevěného nosníku. Zvláštní na tomto nosníku je to, že vypadá, jako by větev byla z přírody. Přírodní dřevo kontrastuje s hrubým betonem. Oba protichůdné materiály se však dokonale doplňují. Díky tomu je lampa moderním poutačem pozornosti v industriálním stylu. Perfektně se hodí nad jídelní stůl.

3 399 Kč
-35%

Lindby Marla závěsné světlo

Třížárovkové závěsné svítidlo Marla se skleněnými obrazovkami Tři skleněné obrazovky kyvadla Marla jsou pěkně šedé a mají různé tvary. Podélná, nízká nebo spíše kulatá, každá skleněná obrazovka má svůj vlastní šarm. Stylový vzhled kyvadlového světla je podtržen použitím dekorativních nekonečných nebo dodatečně namontovaných žárovek, které jemně podtrhují spíše nostalgický přízvuk světla Marly. Ideální pro jídelnu v jídelně nebo v obýváku, kde se může Marla pohasínat jako stolní světlo.

4 199 Kč
-10%

Luceplan Zile závěsné světlo šedá matná

Jednosvítidlová závěsná lampa Zile s kulatým stínidlem z bioplastu Závěsnou lampu Zile lze díky jejímu decentnímu a nadčasovému designu skvěle kombinovat s nejrůznějšími koncepty vybavení. Světlo se odráží od bílého vnitřku a vyzařuje směrem dolů. Díky tomu je závěsné svítidlo ideální pro osvětlení stolu v obývacím pokoji nebo jídelně, kuchyňského koutu nebo pultu. Stínidlo je vyrobeno z bioplastu PLA. Ten je biologicky odbouratelný a získává se z obnovitelných přírodních surovin. Kolekci lamp Zile navrhlo italské designérské a architektonické studio Archirivolto, které existuje od 80. let 20. století. Cílem je vytvářet univerzálně krásné výrobky, které přesvědčí estetikou a funkčním využitím. Výrobu svítidel zajišťuje renomovaný výrobce svítidel Luceplan.

4 998 Kč
-10%

Verpan VERPAN Pantop závěsné světlo Ø 23 cm písková šedá

Dekorativně tvarovaná designová závěsná lampa Pantop Návrh této krásné závěsné lampy pochází z roku 1980 a je dílem slavného designéra Vernera Pantona (1926-1998). Tvar stínidla vychází ze zvonu, široké rozšířené stínidlo poskytuje díky své šířce homogenní, široce rozptýlené světelné záření. Závěsné svítidlo, které se díky svému estetickému, nadčasovému designu hodí k mnoha variantám vybavení a je vhodné jak pro základní osvětlení obývacích pokojů a chodeb, tak např. pro útulné osvětlení stolu. Návrhy Vernera Pantona vybočují ze stylu jeho kolegů ze skandinávského designu. Byl známý svým zvláštním citem pro tvary, barvy, prostor a funkci světla. To je patrné i na designu závěsného svítidla Pantop.

3 470 Kč
-10%

Verpan VERPAN Pantop závěsné světlo Ø 23 cm šedá

Dekorativně tvarovaná designová závěsná lampa Pantop Návrh této krásné závěsné lampy pochází z roku 1980 a je dílem slavného designéra Vernera Pantona (1926-1998). Tvar stínidla vychází ze zvonu, široké rozšířené stínidlo poskytuje díky své šířce homogenní, široce rozptýlené světelné záření. závěsné svítidlo, které se díky svému estetickému, nadčasovému designu hodí k mnoha variantám vybavení a je vhodné jak pro základní osvětlení obývacích pokojů a chodeb, tak např. pro útulné osvětlení stolu. návrhy Vernera Pantona vybočují ze stylu jeho kolegů ze skandinávského designu. Byl známý svým zvláštním citem pro tvary, barvy, prostor a funkci světla. To je patrné i na designu závěsného svítidla Pantop.

3 470 Kč
-15%

Nordlux Závěsné světlo Dial kovové stínidlo

Nordlux Závěsné světlo Dial kovové stínidlo, šedá, Ø 45 cm, Kuchyň, kov, E27, 40W, K: 17.5cm

3 299 Kč
-6%

Euluna Závěsné světlo Tezeusz sklo kouřově šedá Ø 17cm

Euluna Závěsné světlo Tezeusz sklo kouřově šedá Ø 17cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 23cm

3 099 Kč
-11%

Euluna Závěsné světlo Linkeus II sklo kouřově šedá Ø 26cm

Euluna Závěsné světlo Linkeus II sklo kouřově šedá Ø 26cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 37cm

3 099 Kč
-10%

Duolla Závěsné světlo Pastell Trio tmavě šedá

Duolla Závěsné světlo Pastell Trio tmavě šedá, Obývací pokoj / jídelna, samet, E27, 40W, K: 25cm

4 499 Kč
-11%

Euluna Závěsné světlo Galla klecové vnitřní stínidlo šedá

Euluna Závěsné světlo Galla klecové vnitřní stínidlo šedá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, ocel, E27, 15W, K: 36cm

3 099 Kč
-10%

LEDS-C4 Napa závěsné světlo

Závěsné svítidlo Napa pro přímé osvětlení stolu Závěsné svítidlo Napa s jedním plamenem má jednoduchý základní tvar zúženého kužele otevřeného ve spodní části. Jako ozdobný detail je přidána smyčka, která je ukotvena na boku stínidla a je napnutá pomocí šroubu v místě zasunutí kabelu. Stínidlo, které je zvenku jednobarevné, je uvnitř světlé, aby účinně odráželo světlo používané lampy.

3 879 Kč
-29%

Lindby Mateno závěsné světlo 5 zdrojů kouřově šedá

Skleněné závěsné svítidlo Mateno s pěti různě tvarovanými odstíny v kouřově šedé barvě – ideální pro osvětlení stolu Mateno je závěsné svítidlo s paprskem s černým kovovým paprskem, ke kterému je připojeno pět skleněných stínidel, z nichž všechny mají kouřově šedý odstín, ale každý odstín je jasný a průhledný. Díky podlouhlému tvaru je závěsná lampa ideální pro osvětlení stolu v jídelně a design také inspiruje fanoušky nostalgie a především individualisty. Závěsné svítidlo do jídelny lze kombinovat s vintage interiérem a integrovat do trendového boho stylu, ve kterém je kladen velký důraz na vybrané detaily s útulným charismatem, které přesvědčí svou jedinečností. Každý odstín ze zakouřeného šedého skla má jiný tvar a světlo působí útulně.

4 399 Kč
-18%

Euluna Závěsné svítidlo Soho

Euluna Závěsné svítidlo Soho, ecru/šedá/cappuccino, Obývací pokoj / jídelna, textilie, PVC, E27, 40W, K: 30cm

3 499 Kč
-24%

Lindby Gudula závěsné světlo s dřevěným stínidlem

Čtyřplamenová závěsná lampa Gudula s dlouhým dřevěným stínidlem Závěsná lampa Gudula, lampa se čtyřmi plameny s obdélníkovým stínidlem, vypadá moderní, přímočará a přesto trochu ve stylu 70. let. Stínítko je převážně vyrobeno ze dřeva ve formě pásků ve tvaru rámu se širokým prostorem mezi nimi, které jsou drženy a zdobeny v rozích a také po stranách úzkými kovovými vzpěrami. Čtyři zásuvky E27 jsou v tomto odstínu rovnoměrně rozloženy a mohou být vybaveny jakýmkoli druhem světelného zdroje. Jejich světlo nejen osvětluje povrch stolu přímo dolů, ale také září všude kolem širokým otvorem mezi dřevěnými prvky, čímž zajišťuje dobré celkové osvětlení.

4 299 Kč
-34%

Lindby Grima závěsné světlo z betonu

Závěsné svítidlo Grima se stínidlem z betonu Beton je hrubý materiál, který si teprve nedávno našel cestu do našich obývacích pokojů. To, co se jinak používá jako surovina, má nyní zcela novou stránku. Díky betonu se svítidlo stává módním prvkem v industriálním designu. Těžce vypadající materiál stínítka kontrastuje s nosníkem vyrobeným ze světlého dřeva. Tento kontrast je odvážný a velmi zdařilý. Protože dřevo vypadá nezatíženě a zdá se, přišlo přímo z přírody. Vytváří tak dokonalou rovnováhu s betonem.

3 099 Kč
-10%

Paulmann Stil závěsné světlo 3 žárovky z betonu

Účinné, tříbodové závěsné světlo Stig se stínidly na lampu z pravého betonu Při výrobě tohoto závěsného světla byl použit pravý beton v kombinaci s měděně zbarvenými kovovými prvky, díky čemuž se světlo stane nepřehlédnutelným nad domácím jídelním stolem. Přitom byla tři stínidla, která jsou otevřená dolů a světlo tak vedou přímo na plochu stolu, vylita z betonu v kuželovitém tvaru a v horní části olemována ozdobným kovovým kroužkem, který má stejně jako podstavec stylový měděný povrch. Díky měděnému odstínu tak jinak chladně působící beton úžasně teple vyzařuje, takže celkový obraz je velmi harmonický.

4 199 Kč
-20%

Northern Unika závěsné světlo

Diskrétní industriální vzhled s foukaným sklem – závěsná lampa Unika Závěsná lampa Unika pochází z pera designérské dvojice Anne Louise Due de Fønss

4 353 Kč
-13%

Fabas Luce Závěsné světlo Arabella decentrální 1 zdroj

Závěsné LED svítidlo Arabella se šedým, průhledným skleněným stínidlem a decentralizovaným zavěšením Tato závěsná lampa s LED má jednoduchý, ale moderní stínidlo ze šedě průhledného foukaného skla. Je připevněn ke kovovému světelnému kabelu, který lze variabilně polohovat díky čtyřem otvorům v krytu. Součástí dodávky je deflektor, který je připevněn ke stropu v určité vzdálenosti od vrchlíku a umožňuje tak decentralizované zavěšení. Díky teplému bílému světlu zajišťuje Arabella příjemnou atmosféru. Je stmívatelný a lze jej tedy flexibilně používat. Tato lampa je obzvláště účinná v obývacím nebo jídelním prostoru. – Stmívatelné pomocí stmívače náběžné hrany nebo zadní hrany

3 799 Kč
-14%

Euluna Závěsné světlo Corralee

Euluna Závěsné světlo Corralee, šedé, dva zdroje, Obývací pokoj / jídelna, textil, dub, E27, 60W, P: 75 cm

3 999 Kč