Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
60 produktů
-23%

Euluna Závěsné světlo Hierro

Euluna Závěsné světlo Hierro, oválné stínidlo 70 x 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, dubové dřevo, tapeta, E27, 40W, P: 70 cm, L: 25 cm, K: 25cm

2 599 Kč
-24%

Euluna Závěsné světlo Works s kovovým stínidlem

Euluna Závěsné světlo Works s kovovým stínidlem, šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W, K: 23cm

1 899 Kč
-16%

Euluna Závěsné světlo Lava se stínidlem z betonu

Euluna Závěsné světlo Lava se stínidlem z betonu, Obývací pokoj / jídelna, beton, ocel, E27, 60W, K: 21.5cm

2 499 Kč
-17%

Euluna Závěsné světlo Geometric z betonu

Euluna Závěsné světlo Geometric z betonu, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, beton, ocel, GU10, 35W, K: 10cm

1 899 Kč
-61%

Lindby Denva závěsné světlo

Závěsné svítidlo Denva se třemi lampami a skleněnými stínidly v kouřově šedé barvěZávěsné svítidlo Denva vytváří skvělé světelné akcenty a dodá vašemu domovu ten správný šmrnc. Lampa v barvách kouřově šedé a antracitové představuje kvalitu značky Lindby, která je přesvědčivá v pocitu bydlení a má zdařilý design s koulemi z kouřového skla. Ať už v jídelně nebo v obývacím pokoji – tato lampa si najde místo i na vašich čtyřech stěnách. Závěsná lampa v retro designu má patice E14. Ať už je zapnutý, nebo vypnutý: Lampa Denva vás přesvědčí.

1 399 Kč
-34%

Trio Lighting Šedá stínidla – závěs. světlo Garda 4žár.

Čtyřbaňkové závěsné světlo Garda – výškově nastavitelné na 150 cm Ideální pro osvětlení stolu v moderní jídelně nebo obývacím pokoji je závěsná lampa se čtyřmi žárovkami Garda: po celé délce 77 cm jsou rozložena čtyři šedá stínidla, která poskytují přímé světlo směrem dolů pro homogenní rozdělení světla. Všude kolem světlo také jemně proniká skrz tkaninu a vytváří velmi příjemnou atmosféru. Výška závěsného světla Garda může být nastavena na požadovanou velikost mezi 90 cm a 150 cm jedním pohybem ruky.

2 699 Kč
-25%

UMAGE Silvia medium závěsné světlo šedé

Moderní skandinávský design – závěsná lampa Silvia medium v šedém odstínu Moderní závěsné svítidlo Silvia je ideální pro vytvoření zvláštního poutače v obývacím pokoji. Jeho působivé stínidlo se skládá z několika polypropylenových voštin, které jsou uspořádány v překrývajícím se způsobem a tak vizuálně připomínají artyčok. Díky tomuto organickému tvaru je designová lampa Silvia jedinečná. Kromě toho nabízí úžasný světelný efekt, protože světlo může svítit nahoru a dolů i přes jednotlivé listy. Ať už se používá nad moderním jídelním stolem nebo v obývacím pokoji nebo ložnici, Silvia jako závěsná lampa nabízí design a příjemné světlo zároveň. Svítidlo je dodáváno v jednotlivých částech, které však lze sestavit za několik minut. O lampu se navíc velmi snadno stará, plastový plást lze snadno setřít vlhkým hadříkem.

2 235 Kč
-30%

Lucande Jorna závěsné světlo 5zdrojů kabel šedý

Minimalistické designové závěsné svítidlo Jorna s pěti lampami, pěkné do jídelny Na Jornu lze pohlížet také jako na moderní interpretaci klasického lustru s pěti světelnými zdroji, které visí v místnosti. K elektrické zásuvce jsou připojeny šedými, individuálně polohovatelnými textilními kabely, takže mezi černou a šedou barvou je vytvořen efektivní, ale harmonický kontrast. Závěsná lampa je krásným poutačem, který je útulný a dekorativní a rozvíjí speciální efekt nad jídelním stolem a inspiruje ikonickým designem. Svítidla lze libovolně vybírat, aby bylo možné dokončit design ve správném stylu, ale v ideálním případě byste měli použít žárovky E27 ve tvaru koule G95, které mají větší rozměry a dobře tedy zapadají do minimalistického designu, který se vyznačuje materiálem vhodným design a světelné zdroje se dostávají do popředí. Závěsné svítidlo, které vypadá primárně moderně, se sníženým kovovým designem v černé barvě, lze použít také tam, kde převládá průmyslový trend. Skutečné doporučení pro individualisty, kteří oceňují pečlivě vybrané vybavení!

1 799 Kč
-38%

Lindby Betonové závěsné světlo Caisy se dřevem

Kónické betonové závěsné světlo Caisy s dekorativním dřevěným prvkem Svítidlo Caisy je stejně jako kužel směrem dolů širší. Stínidlo je vyrobeno z betonu a na horní straně doplněno světlým dřevěným prvkem. Protože beton nepropouští světlo, vystupuje světlo u tohoto závěsného světla výhradně směrem dolů a dopadá zde koncentrovaně, což je například výhodou pro osvětlení plochy stolu. Protože je světlo dole otevřené, je viditelný světelný zdroj, který by měl by být vybrán s ohledem na vzhled. Doporučujeme LED retrofit žárovky se vzhledem vlákna. Betonový vzhled lze úžasně kombinovat s industriálními styly.

1 099 Kč
-38%

Lindby Závěsné světlo Flynn pro jídelnu

Ideální pro jídelnu: třízdrojové závěsné světlo Flynn se třemi kužely v betonovém vzhledu U tohoto závěsného světla vyzařuje světlo jen dolů, takže plocha pod světlem je dokonale nasvícená, aniž by přítomní bylo oslněni. Proto je světlo ideální pro osvětlení jídelního stolu. Okolí může být v industriálním stylu, protože povrchový design s betonovým vzhledem zde vytváří dokonalé spojení.

2 999 Kč
-27%

Lindby Betonové závěsné světlo Morton

Elegantní betonové závěsné světlo Morton s atraktivním tvarem Stínidlo světla Morton má velmi stylový tvar a vyzařuje harmonickou atmosféru. Protože je světlo namířeno pouze dolů, může svítidlo Morton dobře a elegantně osvětlovat i stolní plochy a barové pulty, aniž by oslňovalo. Stínidlo světla vyrobené z betonu je rozhodně něčím mimořádným, protože se jedná o materiál, který známe z jiných oblastí, například z průmyslových výrobních zařízení nebo staveb, které jsou ve výstavbě. Při pohledu na beton ve spojení se svítidlem se jedná o zcela novou interpretaci, která přitahuje velkou pozornost. Závěsnou lampu Morton využívají samozřejmě především industriální styly bydlení, ale toto elegantně tvarované závěsné světlo lze nalézt i v obvyklejších stylech s moderním charakterem.

1 299 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Lito

Euluna Závěsné světlo Lito, betonové stínidlo – polokoule, Obývací pokoj / jídelna, beton, ocel, E27, 60W, K: 18cm

1 699 Kč
-25%

UMAGE Závěsné světlo Acorn 1ramenné

Závěsné světlo Acorn s lesklým kovovým krytem a kouřově šedým sklem. Designér Jacob Rudbeck byl při navrhování světla Acorn inspirován přírodou. Výsledkem je závěsné světlo, které má velmi strohý tvar, ovšem i tak je maximálně elegantní. Přirozenou předlohou pro tvar a název je plod dubu. Hliníková čepička s lesklým ocelovým povrchem obklopuje objímku a žárovku uzavřenou ve skleněném stínítku v odstínu kouřově šedé barvy. Světlem Acorn nabízí dánský výrobce UMAGE závěsné světlo, které krásně ladí s moderními a skandinávskými koncepty bydlení a jeho dokonalý vzhled završí ozdobné žárovky Filament.

2 235 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Ball skleněná koule šedá Ø 30cm

Euluna Závěsné světlo Ball skleněná koule šedá Ø 30cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 25cm

2 899 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Cona z betonu

Euluna Závěsné světlo Cona z betonu, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, beton, dřevo, ocel, E27, 60W

2 199 Kč
-25%

Lindby Louisanne – betonově šedé závěsné světlo s jo-jo

Výškově nastavitelné závěsné světlo Louisanne s rustikálně-industriálním vzhledem Stínidlo závěsného světla Louisanne je z velké části vyrobeno z kovu, ale má také skleněný prvek, který dobře odpovídá celkovému vzhledu. Povrch kovu má betonově šedou povrchovou úpravu, která světlu Louisanne sice neubírá na rustikálním dojmu, ale dává mu navíc průmyslový dotek. Za pozornost stojí jo-jo závěsný systém, který umožňuje optimální nastavení výšky světla v několika málo krocích. To umožňuje upravit výšku od 110 cm do 235 cm, což právě u stolu v kuchyni je velmi oblíbené.

2 899 Kč
-25%

Lindby Betonové závěsné světlo Lenna v šedé

Betonové závěsné světlo Lenna s šedým povrchem Ten, kdo by si rád u závěsného světla vybral pro jednou jiný materiál než takové, které jsou dobře známé, může se uchýlit například k betonu, na ten rozhodně nenarážíme každý den. Závěsná lampa Lenna je vyrobena právě z tohoto materiálu, šedý stín je držen v kulatém tvaru a zužuje se směrem nahoru. Uvnitř betonového stínidla je umístěna objímka E14, která může být osazena mnoha typy žárovek, protože zde již dávno není jen klasická žárovka, právě LED žárovky s odpovídající paticí jsou nyní považovány za zvláště atraktivní, neboť spotřebovávají pouze málo energie.

1 799 Kč
-26%

Lindby Jorin

Dokonalé osvětlení stolu – závěsné svítidlo Jorin s textilními stínidly Moderní závěsné svítidlo Jorin je perfektní nad dlouhým jídelním stolem. Skládá se ze základny z matného niklu a čtyř světelných zdrojů, které jsou vedle sebe zavěšeny formou malých textilních stínidel v decentní šedé barvě. V každém z nich je umístěna patice E14, která může být osazena preferovaným zdrojem světla. Výškové nastavení svítilny také zajišťuje optimální osvětlení, kde lze jednoduchým mechanismem nastavit délku závěsu z 95 cm na 150 cm.

1 899 Kč
-25%

Lindby Robyn skleněné závěsné světlo

Moderní skleněné závěsné svítidlo Robyn s kouřově šedým stínidlem Elegantní a jednoduché, tak působí kulaté stínidlo svítidla Robyn na první pohled. Použité kouřově šedé sklo propůjčuje závěsnému světlu zvláštní půvab, který se ještě zesiluje použitím ozdobných žárovek Filament. Robyn lze skvěle využít nad jídelním stolem nebo v obýváku. Jasné kolem dokola vyzařované světlo závěsného svítidla poskytuje dostatek světla a útulnou atmosféru.

1 799 Kč
-3%

Euluna Corralee závěsné světlo

Euluna Corralee závěsné světlo, šedá, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, textil, dub, E27, 25W, K: 25cm

2 999 Kč
-15%

Lindby Betonové závěsné světlo Sanne

Šedé závěsné světlo Sanne z betonu – ideální doplněk industriálního stylu bydlení Sanne má betonově šedý povrch a je to závěsné světlo, jehož stínidlo se skutečně skládá z betonu. Tento materiál je neprůhledný, takže světlo vyzařuje pouze dolů a optimálně osvětluje stolní plochu. Kromě toho je betonový vzhled závěsného světla ideální pro použití v industriálních stylech. Při výběru světelného zdroje by se mělo dbát na vzhled. Lze doporučit jasné LED žárovky s technologií vlákna, protože se velmi podobají klasickým žárovkám a autenticky kompletují vzhled.

1 099 Kč
-25%

UMAGE Asteria MicroV2 závěsné světlo dim šedá

Puristické závěsné LED svítidlo Asteria Micro V2, stmívatelnéAsteria Micro je diskrétní závěsné svítidlo malých rozměrů, které je ideální pro osvětlení pultu nebo stolu, zejména v kombinaci několika. Kombinuje moderní design, moderní technologie a tradiční řemeslné zpracování a díky svému štíhlému, minimalistickému designu se dá začlenit do mnoha stylů vybavení a prostor. Jeho stínidlo má velmi plochý design a je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven teplými bílými diodami LED, jejichž světlo svítí rovnoměrně a bez oslnění přes kryt z akrylu. Mezi stínidlem a kabelem se nachází prvek v mosazné barvě, který vytváří elegantní a jasný přechod obou komponentů a tvoří detail, který harmonicky dotváří celkový vzhled.- stmívatelné externím stmívačemZávěsné LED svítidlo Asteria Micro V2 od společnosti UMAGE je designem Sørena Ravna Christensena, spoluzakladatele společnosti UMAGE zabývající se osvětlením. Puristický styl a trendová světelná technologie charakterizují svítidla této společnosti a činí z nich univerzální světelné objekty s velmi zvláštním vkusem, které obohacují nejrůznější styly vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani se snaží spojit jednoduchý a funkční skandinávský styl s řemeslnou zručností a moderními technologiemi a zároveň se zaměřuje na ekologický přístup k přírodě.

2 897 Kč
-11%

Euluna Závěsné světlo Cona z betonu

Euluna Závěsné světlo Cona z betonu, Ø 17 cm, Obývací pokoj / jídelna, beton, E27, 60W

1 599 Kč
-8%

Lindby Thaline závěsné světlo třížárovkové

Moderní závěsná lampa Thaline s válcovými stínidly Závěsná lampa Thaline kombinuje moderní design s dřevěnými prvky. Skládá se z podlouhlé vzpěry z borového dřeva, na které jsou vodorovně seřazeny tři válcovité šedé stínidla. Použitý světelný zdroj je obklopen odstíny a je vytvořeno osvětlení bez oslnění. Řeže obzvláště dobrou postavu v obývacích nebo jídelních místnostech a zajišťuje potřebné osvětlení. Díky svému dlouhému tvaru vypadá dobře nad jídelními stoly a zdvořile je osvětluje. Moderní design s dřevěnými akcenty dokonale zapadá do moderního stylu vybavení a dává mu něco jistého.

2 199 Kč
-54%

Lucande Asta závěsné světlo s betonovými stínidly

Čtyřžárovkové závěsné svítidlo Asta s dřevěným nosníkem a betonovými stínidly Asta dokonale zapadá do jídelny a je závěsným svítidlem, které se dokonale hodí do skandinávského vybavení nebo krásného stylu vintage. Čtyři stínidla, všechna z betonu a kulatá, zavěšená na dřevěné tyči v přírodním vzhledu. Jejich povrch je šedý, jako u betonu, a tak dobře se hodí k dřevěnému prvku. Světlo je vyzařováno dolů, aby se kuchyňský stůl s tímto osvětlovacím objektem mohl nejlépe osvětlit. Zaručuje se také jas čtyř plamenů a verze E14 lze instalovat podle libosti, včetně mimořádně teplých LED svítilen. To by bylo dobré jak pro skandinávský, tak pro starý styl, protože vysoká úroveň útulnosti je zde prioritou.

2 599 Kč
-10%

Westinghouse 6329440 závěsné světlo šedé/stříbro

Flexibilní závěsná lampa 6329440: matná tmavě šedá / stříbrná Tato minimalistická závěsná lampa dokonale zapadá do moderního stylu interiéru. Jeho matný, tmavě šedý vnější povrch kontrastuje se stříbrným vnitřkem zakřiveného stínu. Vyzařované světlo je jemně odráženo jasným vnitřkem a uvolňováno do prostředí. Světlo může uniknout na velkou plochu širokým otvorem stínítka a osvětlit tak každý jídelní stůl. Moderní a elegantní design tohoto závěsného světla z něj dělá všestrannost. Díky třem stejně dlouhým prutům lze tuhé zavěšení individuálně upravit.

1 798 Kč
-14%

Searchlight Závěsné světlo Balls

Skleněné závěsné svítidlo Balls s kouřově zbarveným stínidlem tvaru koule Závěsné svítidlo Balls je stylové a elegantní se svým kulatým stínidlem z kouřově tónovaného skla. Poloprůhledné stínidlo s krásným zbarvením vytváří v místnosti jedinečnou náladu. Kromě toho je osvětlovací prostředek viditelný skrz sklo, takže obzvlášť dekorativně působí žárovka Filament, případně také v provedení Globe. Jako samostatné svítidlo, ale zejména více svítidel, případně v různých velikostech, ozdobí závěsné svítidlo Balls každou místnost.

2 899 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Tube sklo kouřově šedá Ø 25cm

Euluna Závěsné světlo Tube sklo kouřově šedá Ø 25cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 20cm

2 899 Kč
-47%

Lindby Mitis LED závěsné svítidlo z betonu a dřeva

Mitis kombinuje beton a dřevo do mimořádného závěsného světla LED LED závěsné světlo Mitis inspiruje svým krásným a neobvyklým designem. Betonové stínidla jsou připevněna k lanům, která jsou rafinovaně omotána kolem dřevěného prvku. Tmavá borovice dodává lampě rustikální nádech, zatímco stínidla mají trendy průmyslový design. Dovedně se zde kombinují dva různé styly a díky kombinaci betonu a dřeva se Mitis stává trendovým dekorativním prvkem. Stínítka směřují dolů, takže je ideální pro umístění nad obývací pokoj nebo jídelní stůl.

2 999 Kč
-17%

Lindby Závěsné svítidlo Eleen se 4 válci z kouřového skla

Závěsné svítidlo Eleen se čtyřmi zdroji – ideální jako osvětlení jídelního stolu Svítidlo Eleen sestává ze čtyř velmi moderně působících stínidel z kouřového skla, která mají všechna elegantní válcový tvar a zaujmou čistými tóny šedé. Horní část doplňují kovové prvky z chromu – kombinace, která působí velmi harmonicky. Používají se žárovky E27, ideálně klasické, jako jsou žárovky E27 s vlákny, protože ty stylovým způsobem doplňují vzhled, zejména proto, že jsou čirou skleněnou plochou velmi dobře viditelné. Se čtyřmi zdroji se nadčasové svítidlo LED hodí dokonale pro adekvátní osvětlení stolu v jídelně. Jídelna je tak obohacena o stylový světelný objekt.

2 399 Kč
-45%

Lindby Wynoa závěsné světlo kouřové sklo

Závěsné svítidlo Wynoa s pěti lampami a kulovými stínidly z kouřového sklaKrásně tvarované závěsné svítidlo Wynoa je ideální pro vaše čtyři stěny. Nechte se přesvědčit vynikající kvalitou a skvělým designem značky Lindby. Lampa má patice E14. Lampa v barvách kouřově šedá a antracitová dotvoří váš osobní koncept vybavení díky svému modernímu stylu. Hodí se do jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně a skvěle vylepší každou domácnost.

2 299 Kč
-59%

Lindby Ashanty závěsné světlo

Výrazná závěsná lampa Ashanty s šedým kovovým stínidlem a atraktivními dřevěnými prvky Závěsná lampa Ashanty přesvědčí svým pevným charakterem a harmonickou kombinací kovu a dřeva. Jeho stropní držák se skládá z tmavé kovové vzpěry, ke které je připevněn podlouhlý dřevěný prvek. Stínidla jsou k tomuto prvku připevněna pomocí čtyř černých závěsů. Tato stínidla působí díky svému nenápadnému designu v šedé barvě poměrně nenápadně. Pokud závěsné svítidlo Ashanty vybavíte vhodnými žárovkami, stěny stínidla po stranách vytvoří neoslňující světlo, které je ideální zejména v obývacím pokoji nebo jídelně. Venkovní rustikální vzhled lampy vytváří v interiéru útulnou atmosféru a charakteristické dřevěné prvky dodávají interiéru ten správný styl.

1 999 Kč
-54%

Lindby Ekkis závěsné světlo 3zdroje dlouhé šedá

Závěsná lampa Ekkis se třemi lampami podlouhlého tvaru – krásný doplněk k jídelnímu stolu s vintage charakterem Ekkis působí elegantně a osobitě díky třem stínidlům z kouřově šedého skla a matnému černému rámu. Závěsné svítidlo lze velmi dobře použít v jídelně nebo nad kuchyňským stolem, přičemž každé stínidlo má trochu jiný tvar, ale všechna jsou kulatá a baňatá. Společným znakem je také drážkovaná struktura v horní části skla, která nejen uvolňuje design a vzhled, ale také účinně ovlivňuje světelný vzor. Kouřově šedé závěsné svítidlo lze díky speciálnímu designu přiřadit ke stále oblíbenějšímu stylu vintage, který navazuje na nostalgické designové prvky. Světelné zdroje jsou za šedým čirým sklem dobře viditelné, proto je třeba je pečlivě vybírat a sladit je s celkovým vzhledem, stejně jako dekorativní a úsporné žárovky LED

2 599 Kč
-60%

Lindby Emilienne závěsné světlo

Atraktivní závěsná lampa Emilienne z tmavě šedé oceli Kulaté ocelové stínidlo této závěsné lampy je spíše ploché a natřené tmavě šedou barvou, takže se hodí k mnoha zařizovacím předmětům. Doporučujeme jej namontovat nad stůl s přídavným krytem pod žárovkou, díky němuž světlo svítí měkčeji a méně přímo do místnosti, takže se soustředí na útulnost. Závěsné svítidlo stylově a vhodně doplňuje černý textilní kabel

2 599 Kč
-55%

Lindby Jorek závěsné světlo

Závěsné svítidlo do jídelny Jorek se třemi lampami a půlkulatými ocelovými stínidly Jorek je světelný zdroj, který se naplno rozvine především nad stolem nebo pultem, kde poskytuje rozsáhlé osvětlení, aniž by v místnosti způsoboval oslnění, protože ocelová stínidla závěsného svítidla jsou neprůhledná, a proto propouštějí světlo pouze směrem dolů. Povrch odstínů se udržuje v povrchové úpravě zvané „gun colour“, která má tmavě šedý odstín, někdy se zelenavě nebo hnědě leskne. Vhodnými světelnými zdroji jsou především žárovky LED, které na jedné straně spotřebovávají málo elektřiny a na druhé straně také vizuálně odpovídají vzhledu, protože vypadají jako klasické žárovky se vzhledem uhlíkového vlákna

2 699 Kč
-68%

Lindby Gretja závěsné světlo 3 zdroje

Obzvláště útulné světlo s třílampovou závěsnou lampou do jídelny Gretja Gretja je krásným zvýrazněním jídelního pultu nebo jídelního stolu. Závěsné svítidlo se skládá ze tří kopulovitých ocelových stínidel v tmavě šedé barvě, z nichž každé je doplněno menší kopulí na spodní straně, takže světlo je tlumené a do okolí dopadá především nepřímo. Z tohoto důvodu poskytuje Gretja velmi útulné světlo, abyste se mohli cítit pohodlně a opřít se. Celkový design je mimořádně stylový a závěsná lampa se třemi stínidly je proto přesvědčivá po celé linii

1 799 Kč