Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
17 produktů
-10%

HAY Bonbon závěsné světlo Ø 32 cm šedá melírovaná

Hravá závěsná lampa Bonbon z bavlnyPři výrobě stínidla závěsné lampy Bonbon se používá speciální postup. Kovový rám přívěsku je ručně utkán z 80 % bavlněné a 20 % nylonové příze do barevné a zároveň stylové stuhy. Výsledkem je dekorativní prvek nábytku, který je příjemný i ve vypnutém stavu. Kulatá stříška je opatřena magnetem, který umožňuje jednoduchou montáž.Srbská designérka nábytku a interiérová architektka Ana Kraš působí od roku 2013 v New Yorku v oblasti designu, umění, fotografie a módy. Ana Kraš navrhla prototyp Bonbonu v roce 2009 jako univerzitní projekt. Toto světlo se již několik let dostává do obývacích a hotelových pokojů po celém světě.

15 120 Kč
-10%

HAY Bonbon závěsné světlo Ø 38 cm City

Designová závěsná lampa Bonbon – ruční výroba Bonbon není obyčejná lampa. Rám přívěsku je vyroben z kovu. Tělo je ručně tkané z bavlněné příze v harmonické barevné paletě. Speciální proces, který slibuje prvotřídní kvalitu a výjimečný design. Ve stříšce je zabudován magnet pro snadnou montáž. Původ světelného zdroje lze nalézt v jedné z projektových prací Any Kraš z roku 2009, která byla později transformována do série lamp Bonbon pro společnost HAY.

17 220 Kč
-15%

Forestier Carrie M závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo Carrie M s vysoce kvalitním bavlněným stínidlem a elegantním designem Francouzskému výrobci Forestier se s novou řadou svítidel Carrie podařilo vytvořit jednoduchý, ale vzrušující efekt. Působivý design výrobku vytvořila Jette Scheibová. Lampa je zavěšena na stropě pomocí dvou lan z elegantního lnu a její stínidlo je vyrobeno z nejjemnější bavlny. Ve spodní části stínidla je ušlechtilý kovový lem, který dotváří harmonický design. Když je Carrie umístěna v moderním a designově sladěném obývacím pokoji, stane se velmi zvláštním lákadlem pro oči. Kromě toho je Carrie ve spodní části otevřená, což umožňuje přímé osvětlení místnosti a vytváří příjemnou atmosféru. Jette Scheib se ve svém designérském jazyce inspiruje přírodou i lidmi. Proto mají její návrhy svou vlastní osobnost, kterou může vnímat i divák. Výrobu Carrie má na starosti francouzský výrobce Forestier, jehož výrobky vynikají především udržitelností, luxusem a jedinečným řemeslným zpracováním.

15 188 Kč
-5%

TECNOLUMEN Trabant 3 závěsné světlo čočka matná

Závěsné svítidlo Trabant 3 z betonu Závěsné svítidlo Trabant 3 od designéra Joachima Manze bylo navrženo v roce 2013 pro německého výrobce osvětlení Tecnolumen. Svítidlo zaujme nejen použitým materiálem – betonem, ale také zvláštní strukturou a tvarem. Designér záměrně zvolil ručně vyrobenou betonovou kouli, aby objasnil vzhled nebeského tělesa. Díky ručnímu odlévání je povrch svítidla pokryt nepravidelnými vzduchovými inkluzemi, takže každé svítidlo je jedinečné. Na spodní straně lampy je připevněno skleněné stínidlo, které umožňuje rovnoměrný únik světla do místnosti. Závěsné svítidlo Trabant 3 má nezaměnitelný charakter, kterým přitahuje všechny pohledy.

15 763 Kč
-5%

TECNOLUMEN Trabant 3 závěsné světlo

Závěsné svítidlo Trabant 3 z betonu Závěsné svítidlo Trabant 3 od designéra Joachima Manze bylo navrženo v roce 2013 pro německého výrobce osvětlení Tecnolumen. Svítidlo zaujme nejen použitým materiálem – betonem, ale také zvláštní strukturou a tvarem. Designér záměrně zvolil ručně vyrobenou betonovou kouli, aby vynikl vzhled nebeského tělesa. Díky ručnímu odlévání je povrch svítidla pokryt nepravidelnými vzduchovými inkluzemi, takže každé svítidlo je jedinečné. Na spodní straně lampy je připevněno skleněné stínidlo, které umožňuje rovnoměrný únik světla do místnosti. Závěsné svítidlo Trabant 3 má nezaměnitelný charakter, kterým přitahuje všechny pohledy.

15 763 Kč
-10%

LEDS-C4 Bravo LED závěsné světlo stmívatelné šedá

Závěsné svítidlo Bravo LED – ideální světelný zdroj pro sofistikovaný koncept moderního nábytku Elegantní a lineární design závěsného svítidla Bravo je chytře kombinován s moderními a účinnými LED diodami. Stínidlo je vyrobeno z hliníku ve tvaru hranolu s konkávními stranami a v šedém laku vypadá mimořádně elegantně. Rozšířený spodní otvor je po celé délce krytý akrylovým difuzorem, který široce rozptyluje teplé bílé světlo. Také směrem nahoru je přes úzký otvor ve stropě dosaženo nepřímého světla. Závěsné svítidlo je ideální jako stolní osvětlení pro soukromé obývací pokoje nebo jako zdroj světla nad pultem v hotelu či restauraci. Pomocí stmívače s fázovým střihem je možné externě regulovat jas výkonného závěsného svítidla LED a přizpůsobit jej každé situaci. – Lze dovybavit modulem Casambi Bluetooth pro inteligentní ovládání (viz příslušenství).

16 486 Kč
-20%

FLOS Smithfield S závěsné světlo

Závěsná lampa Smithfield S od společnosti FLOS – moderní designový kousek Závěsná lampa Smithfield S s jednou lampou má lakované hliníkové stínidlo, které vyzařuje světlo přímo dolů a jehož barva okamžitě upoutá pozornost. Vnitřní strana stínidla je vyrobena z metakrylátu. Díky vhodně výkonným světelným zdrojům (4 x E27 max. 70 W, exkluzivní) lze svítidlo použít nejen v soukromých místnostech, ale také ve veřejných prostorách, jako jsou hotely, restaurace a obchodní prostory. Závěsné svítidlo lze dobře použít k osvětlení jídelního stolu, protože jeho průměr 60 cm vyzařuje dostatečné množství světla. Lampu navrhl anglický designér Jasper Morrison. V nejvyšší kvalitě ji vyrobil výrobce designových svítidel FLOS. Společnost, která existuje již více než 50 let a navrhuje vysoce kvalitní, světově proslulá svítidla. Společnost FLOS od počátku vytvářela produkty, které jsou dodnes považovány za ikony.

19 703 Kč
-30%

Vistosi LED závěsné světlo Jube SP 1 G

Vistosi LED závěsné světlo Jube SP 1 G, sklo stínidlo šedé, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 19.5W, K: 17cm

18 177 Kč
-5%

TECNOLUMEN Trabant 1 závěsné světlo čočka čirá

Světlo v betonu – závěsné světlo TRABANT od Joachima Manze Toto závěsné světlo je charakterizováno svým neobvyklým materiálem: beton. Ten obklopuje světelný zdroj ve formě koule a nechává světlo cíleně vystupovat na podlahu. Tato lampa navržená Joachimem Manzem je tedy ideální pro zvýraznění například čtecích stolů. Lampa působí díky stínidlu se svojí kamennou strukturou nesmírně zajímavě, což tomuto kvalitnímu produktu pomohlo vstoupit do řady výrobků nabízených společností TECNOLUMEN. Vyrobeno v Německu! Společnost TECNOLUMEN – program se srdcem Společnost TECNOLUMEN je založena výhradně na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Kromě modelů Wilhelma Wagenfelda začlenil TECNOLUMEN do svého programu ještě více klasiků designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designérů, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.

17 117 Kč
-5%

TECNOLUMEN Trabant 1 závěsné světlo

Světlo v betonu – závěsné světlo TRABANT od Joachima Manze Toto závěsné světlo je charakterizováno svým neobvyklým materiálem: beton. Ten obklopuje světelný zdroj ve formě koule a nechává světlo cíleně vystupovat na podlahu. Tato lampa navržená Joachimem Manzem je tedy ideální pro zvýraznění například čtecích stolů. Lampa působí díky stínidlu se svojí kamennou strukturou nesmírně zajímavě, což tomuto kvalitnímu produktu pomohlo vstoupit do řady výrobků nabízených společností TECNOLUMEN. Vyrobeno v Německu! Společnost TECNOLUMEN – program se srdcem Společnost TECNOLUMEN je založena výhradně na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Kromě modelů Wilhelma Wagenfelda začlenil TECNOLUMEN do svého programu ještě více klasiků designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designérů, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.

17 117 Kč
-10%

Siru Klasické závěsné světlo SULTANO

Ušlechtilá závěsná lampa SULTANO z průhledného muránského skla v hravém designuPřátelé italského sklářského umění si zamilují tuto závěsnou lampu ze série SULTANO. Jednoduše vypadající, ústy foukané muránské sklo, které drží jemné vzpěry z nerezové oceli, se jemně prohýbá směrem ven. Zaoblené ozdoby na horní a spodní straně odhalují hravý design připomínající tradiční arabské olejové lampy. Osvětlovací těleso je vidět skrz průhledný povrch, takže světlo nerušeně svítí ven a jasně osvětluje místnost. SULTANO – ušlechtilá závěsná lampa, která dekorativně a stylově zvýrazní nejrůznější místnosti a styly zařízení. lampy tohoto výrobce jsou ručně vyráběny z nerezové oceli a skla v Itálii. Každý výrobek je jedinečný a má svůj individuální charakter. Mírné barevné odchylky materiálu jsou proto známkou nejvyšší kvality řemeslného zpracování.

16 017 Kč
-12%

Searchlight závěsné světlo Clarissa s krystaly

Okouzlující závěsná lampa Clarissa s křišťálovými kaskádami Clarissa je velmi atraktivní závěsná lampa díky své optice, i když je vypnutá, která rozvíjí své plné kouzlo, jakmile se rozsvítí osvětlení a světlo nastaví na scénu množství kouřově šedých, jasných a jantarově zbarvených krystalů. Používá se devět lamp na svíčky, aby byl soubor atraktivně osvětlen a okolí bylo vyplněno jasným světlem a dekorativními odlesky. Vhodné žárovky jsou k dispozici v příslušenství.

17 547 Kč
-20%

Northern Heat závěsné světlo

Umění a design v dokonalé harmonii – Žárovková závěsná lampa Stínidlo působivé závěsné lampy Desginer Heat se skládá ze síťoviny z nerezové oceli – s jemnými oky as třpytivým stříbrným tónem. Sochařský povrch, který vypadá jako velký mrak s mnoha vlnami, je působivý a uchvátí každého diváka. Závěsné svítidlo Heat, které je umístěno na předním místě, nabízí speciální druh poutače pro každou místnost a může být integrováno do konceptu vybavení jako cílený designový objekt. Svítidlo Heat rozvíjí své plné kouzlo pouze při zapnutí světla. Vzhledem k tomu, že světlo může prosvítat poloprůhlednou obrazovkou, vypadá to, jako by v místnosti ploval stříbrný mrak. Vyzařované rozptýlené světlo osvětluje místnost spolehlivě a ze všech stran.

18 641 Kč
-20%

Northern Reveal závěsné světlo z foukaného skla

Závěsná LED lampa Reveal – efektivní ztělesnění estetického skandinávského designu Tato LED závěsná lampa se sférickým stínidlem z ručně foukaného skla se stává ozdobným poutačem v každé místnosti a je již nesvítí. Design tohoto neporovnatelného světelného zdroje s trubicovým LED světelným prvkem uvnitř pochází od návrhářky Silje Nesdal, která vyrostla v norských fjordech a zná tradici řemesel své domoviny v oblasti textilního designu a zpracování dřeva, se svými zkušenostmi v nábytku design, design interiéru, Kombinovaná móda a textil. Výsledkem byla jednoduchá a nadčasově elegantní závěsná lampa, která obohatí každý moderní styl vybavení a nabídne velmi atmosférický světelný efekt. Společnost se sídlem v Oslu (Norsko) byla založena jako Northern Lighting v roce 2005 a přejmenována na Northern v roce 2018, protože dnes nabízí kromě exkluzivních světelných předmětů také domácí design s cílem přenášet severský životní styl inspirovaný přírodou. do obytných prostor a vytvořit tak jedinečnou atmosféru.

15 530 Kč
-10%

Louis Poulsen PH 5 Mini – závěsné světlo

Designový klasik od Poula Henningsena: závěsné světlo PH 5 Mini Závěsné světlo PH 5 Mini je designový klasik dánského výrobce osvětlení Louis Poulsen a bylo pojmenováno po jeho tvůrci Poulu Henningsenovi. Kromě své funkce designéra působil Henningsen také ještě jako spisovatel a novinář – mnohostranný talent. Od roku 1925 až do své smrti v roce 1967 pracoval jako designér pro tradiční dánský podnik Louis Poulsen. V roce 1958 navrhl PH 5 a jeho malou sestru PH 5 Mini. S tímto modelem dále rozvinul svůj oslavovaný systém tří stínidel na lampu, který byl uveden na trh již v roce 1926. Při příležitosti 60. výročí světla PH 5 Mini byly vydány nové barevné variace tohoto klasika. Výhody a zvláštnosti, které jsou charakteristické pro toto závěsné světlo a které ho již desítky let udržují na trhu, jsou jeho stoprocentní neoslňující světlo a optimální osvětlení – jak dolů, tak i do stran a nahoru. Speciální systém více stínidel na lampu je koncipovaný podle zásady skandinávského designu „tvar sleduje funkci“.

16 683 Kč
-10%

Louis Poulsen Cirque – šedé závěsné světlo

Cirque: designové závěsné světlo se vzorem šedobílých blokových pruhů Stínidlo na lampu závěsného světla Cirque ve tvaru cibule natřené lakem v různých šedých odstínech se skládá z taženého hliníku a jeho tvar je inspirovaný cibulovitými věžemi v zahradě Tivoli v Kodani. Tento zdroj inspirace není překvapivý, když zvážíme, že designérka Clara von Zweigbergk navrhuje světla pro dánského výrobce Louis Poulsen a briefing pro tuto sérii svítidel se svého času konal v Tivoli, známém zábavním parku v srdci Kodaně. Stínidlo na lampu je na vnitřní straně natřené bílým lakem, čímž je zaručené optimální odrážení světla, které je vedeno dolů a navíc neoslňuje. Po dokončení svých studií grafického designu pracovala stockholmská návrhářka Clara von Zweigbergk pro reklamní agentury a designová studia ve Stockholmu, Los Angeles a Miláně. Dnes je majitelkou vlastního studia. Byla jí již udělena cena Wallpaper Design Award a Swedish Design Award.

16 683 Kč
-20%

Karman 24 Karati závěsné světlo tvar listu šedá

V křišťálové formě: závěsné světlo 24 Karati vyrobené z ručně foukaného skla Carat, měrnou jednotku pro určování čistoty zlata, si vybral italský designér Matteo Ugolini jako název pro svou tvorbu závěsné lampy, jejíž tvar připomíná broušený krystal. Stínítko však není ani z křišťálu, ani ze zlata, ale z ručně foukaného skla, které bylo odpovídajícím způsobem tvarováno. Osvětlené závěsné světlo 24 Karati je více než jen světelný prvek, je to spíše kus nábytku a designový kus, který esteticky obohacuje a definuje obytný prostor. Světla italského výrobce Karman jsou designové kousky, které jsou kompletně vyrobeny v Itálii. Návrháři chtějí svými designy nejen oslovit oko diváka, ale také svůj emocionální svět.

18 634 Kč