Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
8 produktů
-30%

Lindby Betonové závěsné světlo Margot se dřevem 1zdrojové

Kulaté betonové závěsné světlo s dřevěnou dekorací Toto závěsné světlo má kompaktní rozměry a spojuje industriální půvab betonu s teplým vzhledem dřeva. Toto světlo lze tedy integrovat do místností v industriálním stylu nebo prezentovat spolu se skandinávským stylem. Je ideální pro instalaci nad stolem nebo pultem, lze dokonce instalovat několik světel do v řadě. Díky neprůhlednému betonu je světlo vyzařováno pouze dolů.

899 Kč
-9%

Paulmann Neordic Eldar závěsné světlo

Závěsné svítidlo Neordic Eldar s dlouhým kabelem a euro zástrčkou Závěsné svítidlo Neordic Eldar – uspořádané jednotlivě nebo jako celek – propůjčí každé místnosti nesrovnatelný vintage šarm. Kabel s textilním opletením v retro designu je vybaven paticí E27, do které se nejlépe vkládá dekorativní lampa nebo žárovka ve vintage designu. Příslušné žárovky jsou k dispozici v příslušenství. Poznámka: Se speciální žárovkou (dostupnou v příslušenství) lze Neordic Eldar výborně použít také jako rostlinnou lampu. Vypínač je integrován v přívodním kabelu.

799 Kč
-47%

Lindby Závěsné světlo Flynn

Kuželovité závěsné světlo Flynn s betonovým vzhledem U tohoto závěsného svítidla směřuje světlo dolů a v ideálním případě dopadá na plochu stolu. V důsledku toho může být Flynn použit k osvětlení baru nebo pultu v kuchyni nebo v jiné místnosti. Výhodou je, že nedochází k oslňování a stolní deska může být velmi jasně nasvícena. Díky povrchu v betonovém designu může být závěsné světlo Flynn kombinováno s industriálními styly bydlení, přičemž kuželovitý tvar stínidla vypadá moderně.

899 Kč
-26%

Lindby Debino závěsné světlo tmavě šedé

Závěsná lampa Debino pro mnoho oblastí použití Závěsná lampa Debino byla navržena z kovu v tmavě šedé barvě „Gun metal“. Skládá se pouze z patice E27 zdobené třemi lesklými kroužky, kulatého vrchlíku a zkrouceného, textilem potaženého kabelu. S závěsnou lampou, kterou lze velmi měnit v závislosti na volbě zdroje světla, a to jak opticky, tak z hlediska světelného záření, lze vyřešit nejrůznější úkoly osvětlení, ať už v kuchyni, v obývacím pokoji nebo v jídelně nebo v ložnici.

474 Kč
-6%

Euluna Závěsné světlo Brasil

Euluna Závěsné světlo Brasil, šedé, jeden zdroj, Obývací pokoj / jídelna, plast PVC, E27, 60W, K: 7.5cm

374 Kč
-50%

Lindby Leya závěsné světlo v tmavě šedé

Závěsné svítidlo Leya ve tvaru kopule v tmavě šedé barvě, krásné do kuchyně a obývacího pokoje Leya je ideální stolní svítidlo, které lze namontovat jak v kuchyni, tak v obývacím pokoji nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Stínidlo připomíná polokouli a je vyrobeno z oceli s tmavě šedou povrchovou úpravou. To vytváří mimořádně nadčasový vzhled se stylovým charakterem. Samotné stínidlo není průsvitné, takže světelný paprsek uniká svazkem směrem dolů a je jinak měkké a rovnoměrné, aby vytvářelo zvláštní úroveň útulnosti. Dekorativní žárovky se skleněnými baňkami jsou vizuálně obzvláště vhodným doplňkem celkového designu

899 Kč
-27%

Lindby Gya závěsné světlo

Závěsná lampa Gya s moderním designem Díky tvaru stínidla je design závěsného světla Gya tak výjimečný. Skládá se ze širokých plastových lišt, které jsou uspořádány do elegantního vinutí tak, aby na konci tvořily stínidlo. Působivé například jako osvětlení stolu, které může bodovat v jídelně, obývacím pokoji nebo v kuchyni. Světlo závěsné lampy Gya nejenže padá dolů, ale může také prosvítat otevřenými plochami plastových pásků, což vytváří velmi příjemnou atmosféru.

649 Kč
-51%

Paulmann Stig závěsné světlo z betonu

Jednoplamenová závěsná lampa Stig se stínidlem z pravého betonu Při konstrukci závěsné lampy Stig byl použit skutečný beton, takže design má velmi zvláštní vzhled. V kombinaci s kovovými prvky měděné barvy na stínítku a stropním krytu je výsledkem působivá kompozice. Světlo svítí dolů z válcového betonového stínění, takže povrch pod ním je rovnoměrně zásobován světlem. Absolutní poutač nad každým jídelním stolem!

999 Kč