Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
15 produktů
-16%

Lindby Maivi závěsné světlo kovová klec modrá 40cm

Moderní závěsná lampa Maivi v modré barvě – vyrobená ze železaTato tvarovaná lampa rozzáří váš interiér. Funkce stmívání umožňuje individuální nastavení jasu pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Krásný design svítidla nabízí mnoho možností použití a kombinací a lze jej dokonale začlenit do vašeho moderního interiéru. Svítidlo vyrobené ze železa je uzpůsobeno pro žárovky s paticí E27. Nechte se přesvědčit o vynikající kvalitě a zdařilém designu značky Lindby. Nezáleží na tom, ve které místnosti bude instalováno, modrá lampa dodá skvělý nádech každému obytnému prostoru. Skvěle doplní vzhled vašich obytných prostor. Podtrhněte atraktivní atmosféru svých čtyř stěn touto lampou.

1 499 Kč
-45%

ONLI Závěsné světlo Ambeta ve svěží světle modré barvě

Závěsná lampa Ambeta z kovu ve světle modré barvěVnější strana stínidla i kulatý vrchlík závěsné lampy Ambeta jsou navrženy ve svěží modré barvě. Vnitřní strana stínidla je lakovaná bílou barvou, aby se světlo odráželo co nejlépe. Závěsná lampa se hodí nejen do obývacího prostoru, například do jídelny nebo do kuchyně, ale vypadá hezky i v ložnici. Modré stínidlo se skvěle hodí ke světlým tónům dřeva.

1 099 Kč
-17%

Euluna Závěsné světlo Hampton Roller džínově modrá/juta

Euluna Závěsné světlo Hampton Roller džínově modrá/juta, Obývací pokoj / jídelna, juta, textil, E27, 40W, K: 24cm

2 299 Kč
-20%

Deko-Light LED závěsné světlo Miram s baterií stmívací modrá

Flexibilně umístitelné bateriové závěsné světlo LED Miram pro vnitřní i venkovní použití, stmívatelné Toto neobvyklé, moderní závěsné svítidlo je dekorativním prvkem, který zároveň poskytuje příjemné světlo. Jeho nenápadné rozměry a výrazný, elegantní design umožňují snadnou integraci do mnoha obytných prostor. Trapézový rám je vyroben z hliníku a pomocí lana je spojen s malou koulí, která je zároveň kyvadlem a protizávažím. Lano lze položit na trámy, větve nebo jiná zařízení a vytvořit tak závěs. Kulaté stínidlo je uprostřed umístěno na magnetickém konektoru, který vyzařuje teplé bílé světlo LED směrem dolů. Kromě toho je v hlavici integrován spínač, kterým lze závěsné svítidlo Miram plynule stmívat a zapínat a vypínat. Kromě toho je v hlavě lampy umístěna vestavěná dobíjecí baterie, která umožňuje svítit až 10 hodin a činí ze závěsné lampy naprosto flexibilní osvětlovací prvek. Jeho vysoký stupeň ochrany umožňuje použití ve venkovním prostředí. – Doba svícení až 10 h – Plynulá regulace stmívání pomocí integrovaného dotykového spínače – Nabíjení přes připojení USB-C

2 279 Kč
-25%

UMAGE Eos mini závěsné světlo světle modré Ø 35 cm

Závěsná lampa Eos ze skutečného husího peří ve světle modré barvě Sametově hebká a s určitou dávkou lehkosti přichází tato kopie Eos ve světle modré barvě. Stínidlo se skládá z pravého husího peří, které je připevněno ke kulatému tělu vyrobenému z papíru. Variace v pastelově modré barvě má uklidňující a relaxační účinek a design naznačuje mrak v závěsném světle. Vzhledem k peří přírodního produktu je každý stínidlo jedinečný, takže rozměry lampy se mohou mírně lišit. Návrhář Søren Ravn Christensen je také zakladatelem dánské osvětlovací továrny Umage. Jejich cílem je přivést na svět severský, útulný design, vysoce kvalitní materiály a udržitelnost. Eos toto rozlišení podtrhuje a přináší do místnosti lehkou a jemnou notu. – K vyčištění středního závěsného světla Eos se doporučuje vysoušeč vlasů. – Nepoužívá se žádné peří od živých zvířat.

2 235 Kč
-21%

Lindby Vintage závěsné světlo Albertine

Světle modré závěsné světlo Albertine v přitažlivém vintage stylu Stínidlo závěsného světla Albertine je vyrobeno z kovu se světle modrou povrchovou úpravou, která nepochybně odkazuje na retro charakter připomínající 50. a 60. léta, kdy se používaly pro předměty vybavení pastelové barvy. Závěsné světlo lze použít jako vynikající světlo v kuchyni, kde vypadá stylově a uplatní se jako stolní světlo. Světlo je vyzařováno kovovým stínidlem směrem dolů, takže v místnosti nedochází k oslnění a místo toho cítíte větší pohodu. Stolní plocha je však osvětlena jasně. Báječný doplněk individuálně zařízených kuchyní, které mají být obohaceny klasikou s retro kouzlem!

1 099 Kč
-4%

Euluna Závěsné světlo Space s vesmírným potiskem

Závěsná lampa Space: Sluneční soustava díky digitálnímu tisku na stínítkuZávěsná lampa Space je závěsná lampa, která přináší sluneční soustavu na dosah. Má průhledné vodítko, kterým se připevňuje ke stropu. Po montáži to tedy vypadá, jako by se stínidlo volně vznášelo v místnosti, což se dokonale hodí k tématu. Proces digitálního tisku zajišťuje, že stínidlo zobrazuje solární systém bez mezer a z každého úhlu – motiv je dokonale propojen po celém obvodu stínidla. Velké a jasné Slunce vychází jako nehybná hvězda, menší, ale detailní, planety se objevují na pozadí vesmíru. Závěsná lampa Space má celkově tmavou barvu, ale protože je z vnitřní strany nepotištěná, může se po zapnutí ideálně odrážet světlo žárovky. Proto se v místnosti dobře šíří a poskytuje útulné osvětlení dětského pokoje.

1 999 Kč
-9%

Euluna Závěsné světlo Selma

Euluna Závěsné světlo Selma, jeden zdroj, modré Ø 22 cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 15W

1 899 Kč
-25%

UMAGE Asteria MicroV2 závěsné světlo dim petrolová

Puristické závěsné LED svítidlo Asteria Micro V2, stmívatelnéAsteria Micro je diskrétní závěsné svítidlo malých rozměrů, které je ideální pro osvětlení pultu nebo stolu, zejména v kombinaci několika. Kombinuje moderní design, moderní technologie a tradiční řemeslné zpracování a díky svému štíhlému, minimalistickému designu se dá začlenit do mnoha stylů vybavení a prostor. Jeho stínidlo má velmi plochý design a je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven teplými bílými diodami LED, jejichž světlo svítí rovnoměrně a bez oslnění přes kryt z akrylu. Mezi stínidlem a kabelem se nachází prvek v mosazné barvě, který vytváří elegantní a jasný přechod obou komponentů a tvoří detail, který harmonicky dotváří celkový vzhled.- stmívatelné externím stmívačemZávěsné LED svítidlo Asteria Micro V2 od společnosti UMAGE je designem Sørena Ravna Christensena, spoluzakladatele společnosti UMAGE zabývající se osvětlením. Puristický styl a trendová světelná technologie charakterizují svítidla této společnosti a činí z nich univerzální světelné objekty s velmi zvláštním vkusem, které obohacují nejrůznější styly vybavení. Značka UMAGE se sídlem v dánské Kodani se snaží spojit jednoduchý a funkční skandinávský styl s řemeslnou zručností a moderními technologiemi a zároveň se zaměřuje na ekologický přístup k přírodě.

2 897 Kč
-9%

Euluna Závěsné světlo Corin z kovu

Euluna Závěsné světlo Corin z kovu, modrá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 60W, K: 28cm

1 899 Kč
-20%

Deko-Light Závěsné světlo Diversity v kobaltově modré

Rozmanitost kuželovitého závěsného svítidla s barevně kontrastní stuhou Závěsné svítidlo Diversity s jednou žárovkou je svěží a moderní. Jeho stínidlo má tvar kuželu otevřeného ve spodní části, který je z vnitřní strany lakován bílou barvou pro efektivní vyzařování světla. Jako držák slouží stuha, která svou barvou kontrastující s povrchem stínidla rovněž přispívá k charakteristickému vzhledu závěsného svítidla Diversity. Závěsné svítidlo lze ideálně uspořádat do skupiny s několika exempláři v různých barvách, což obohatí design místnosti jako kreativní prvek.

1 762 Kč
-3%

Euluna Závěsné světlo Soda sklo modrá Ø 15cm

Euluna Závěsné světlo Soda sklo modrá Ø 15cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 18cm

2 499 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Soda válec sklo modrá Ø 18cm

Euluna Závěsné světlo Soda válec sklo modrá Ø 18cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 25cm

2 199 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Columb

Euluna Závěsné světlo Columb, modrá s motivy, Dětský pokoj, PVC, E27, 40W

1 699 Kč
-10%

Euluna Závěsné světlo Unicorn

Euluna Závěsné světlo Unicorn, modrý s motivy, Dětský pokoj, PVC, E27, 40W

1 799 Kč