Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
3 produktů
-12%

Artemide Choose závěsné světlo

Závěsná lampa Choose s elegantním pergamenovým stínidlemZávěsná lampa Choose pochází z milánského designového studia Artemide a zaujme svou kvalitou a designem. Zvláště stínidlo z přeloženého pergamenu a čirého polykarbonátu působí mimořádně stylově a jedinečně. Je připevněn na jemném závěsu a po zapnutí poskytuje měkké a neoslňující světlo. Jídelní stoly nebo pulty mohou být nejen skvěle osvětleny, ale také stylově zasazeny do scény.

7 985 Kč
-10%

Steinhauer Závěsné světlo Capri 3zdrojové krémové/bronz

Rustikální závěsná lampa Capri Třílampový závěsný lustr Capri je mimořádně dekorativní a zaujme v mnoha interiérech. Tvarovaný kovový rám má bronzový vzhled a je doplněn třemi skleněnými stínidly krémové barvy. Stínidla nabízejí teplé a atmosférické celkové nebo stolní osvětlení. Závěsné svítidlo Capri je rustikálně-dekorativním prvkem nábytku a stejně tak účinnou závěsnou lampou. Je pohodlně výškově nastavitelná v rozmezí od 78 cm do 125 cm.

8 458 Kč
-15%

Hufnagel Závěsné světlo Royce krémová

Noble lampa pro teplé světlo – výškově nastavitelná závěsná lampa Royce Díky textilnímu stínítku vyrobenému z chintzu a klasickému tvaru s odstínem, který se rozšiřuje směrem dolů, umožňuje závěsná lampa Royce zářit každou místnost. Světlo jemně proniká textilem a v kombinaci s mosazným zavěšením, které má matný povrch a je holé, vytváří v místnosti teplé světelné akcenty. Teplé, přirozené barvy spolu ladí stejně dobře jako kulaté tvary lampy. Odpružení Royce lze volit mezi 80 cm a 120 cm, podle vašich požadavků. Vyrobeno v Německu.

8 099 Kč