Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
5 produktů
-20%

FLOS Skynest Motion LED závěsné světlo

Vybaveno zástrčkou: teplá bílá svítící závěsná LED lampa Skynest, integrovaný stmívačZávěsná LED lampa Skynest je napájena prostřednictvím zásuvky. Kabel, který je celkem šest metrů dlouhý, je veden přes zeď nebo volně po místnosti a poté přes 180 cm dlouhou lištu do místnosti. Konzoly na podlaze a uprostřed na stropě drží konstrukci tak, aby se důmyslně navržené stínidlo mohlo spustit na konec lišty. Ta je vyrobena z hliníku potaženého recyklovaným polyesterem. Stabilitu zajišťuje kroužek na spodní straně, do kterého jsou zasunuty jednotlivé vzpěry. Díky tomu Skynest nepotřebuje vůbec žádné lepidlo. Vzpěry jsou střídavě zcela zakryté a vzpěry, na jejichž vnitřní straně je integrován teplobílý LED pásek. LED diody vyzařují světlo výhradně do vnitřní strany a z vnější strany jsou rovněž pokryty polyesterem. Intenzitu světla lze plynule regulovat pomocí nožního spínače integrovaného v kabelu, takže lze vždy dosáhnout požadované světelné nálady. o zvláštní světelný efekt a vysoce kontrastní vzhled se zasloužil nizozemský designér Marcel Wanders. Ten vytvořil sérii Skynest pro společnost FLOS lighting, která toto moderní a exkluzivní závěsné svítidlo vyrábí v Itálii.

87 109 Kč
-10%

Luceplan Farel LED závěsné světlo

LED závěsné svítidlo Farel s atraktivním stínidlem U LED závěsného svítidla Farel LED se italský designér Diego Sferrazza inspiroval některými architektonickými strukturami, které používají k osvětlení místností zenitové světlo. Tradiční kupolovitý tvar stínidla v kombinaci s vlastnostmi stínícího materiálu pohlcující zvuk má minimalistický efekt, a proto Farel dokonale zapadá do nejrůznějších moderních životních prostředí. Vnitřek stínidla pokrytý textilem je mírně drážkovaný, což ve spojení s vyzařováním světla vytváří atraktivní efekt světlo-tma. Šířka stínidla také zajišťuje, že je okolí široce osvětleno. Se svítidlem Farel, které m.j. nabízí harmonické osvětlení stolu, Diego Sferrazza úspěšně implementoval svou filozofii vytváření designových produktů pro každodenní život.

34 764 Kč
-20%

FLOS Skynest LED závěsné světlo

Vysoce kontrastní zvýraznění: závěsné svítidlo Skynest LED se síťovou strukturou, Ra90, teplá bíláStínidlo navržené ve stylu koše dodává závěsnému svítidlu Skynest LED zvláštní charakter. Od středu v horní části kopule se vzpěry rozbíhají příčně dolů, kde jsou zakončeny opláštěným prstencem z hliníku. Samotné vzpěry jsou rovněž potaženy textilií z recyklovaného polyesteru, mezi nimiž probíhají speciální vzpěry, z nichž každá má integrovaný světelný pásek LED. Světlo směřuje výhradně dovnitř, zatímco vnější strana je rovněž pokryta polyesterovou tkaninou. Vzniká tak výrazný kontrast mezi tmavými a osvětlenými prvky uvnitř kopule. vysoce kvalitní LED diody jsou integrovány zevnitř a vyzařují teplé bílé světlo. Vestavěná elektronika je vhodná pro externí stmívání různými systémy – 0-10V, 1-10V, DALI i PUSH-Dim. odpovídající barvě stínidla je odpovídajícím způsobem lakována i stříška. Speciální systém v zavěšení stínidla navíc zajišťuje potřebné vyvážení. Stínidlo Skynest vytvořil pro společnost FLOS nizozemský designér Marcel Wanders a přitahuje pozornost i ve vypnutém stavu. poznámka: Pro stmívání je třeba provést připojení pomocí pětižilového kabelu. V případě připojení pomocí 3 vodičů je možné pouze zapnutí a vypnutí.

66 369 Kč
-25%

Kundalini Bolha LED závěsné světlo ze skla

Závěsné svítidlo Bolha LED ve dvou různých skleněných provedeních Závěsné svítidlo Bolha LED je v horní a spodní části stínidla orámováno krytkami z hliníku. Ty jako by držely kulaté průhledné skleněné stínítko z borosilikátového skla. Uprostřed stínidla se nachází barevná trubice ve tvaru vlny, která je vyrobena z foukaného skla a obsahuje teplé bílé LED diody. Různé skleněné prvky vytvářejí lomy světla, které vytvářejí atmosférické světelné obrazy a dodávají svítidlu zvláštní kouzlo. Závěs je zavěšen na třech ladných ocelových lanech a přechází v hnědou stříšku, která harmonicky doplňuje celkový vzhled. Svítidlo Bolha je ideální pro použití v obývacích pokojích a nad jídelním stolem, protože vyzařuje světlo do okolí a jemně osvětluje místnost. – Stmívatelné pomocí stmívače s fázovým řezem Za pečlivě promyšleným designem svítidla Bolha stojí designér Valerio Sommella a studio světelného designu Anonima Luci. Valerio Sommella již spolupracoval se značkami jako Apple nebo Panasonic a pracoval ve významných designérských studiích mezi Milánem a Amsterdamem. Od roku 2009 se věnuje projektům od osvětlení po nábytek, od spotřební elektroniky po doplňky. Zkoumá symbolickou, formální a funkční hodnotu předmětů. Studio Anonima Luci založili Alberto Saggia a Stefania Kalogeropoulos, průmyslová designérka a architektka, kteří se v roce 2018 rozhodli spojit své technické a designérské dovednosti a vytvořit Studio Anonima Luci. Zaměřují se na výrobky, které jsou více spojeny s uměním a emocionálním aspektem světla.

33 550 Kč
-15%

Fontana Arte Equatore – závěsné světlo LED 23

Nová interpretace stínidlových svítidel: Na první pohled se model Equatore jeví jako klasické závěsné svítidlo se skleněným stínidlem. Pokud se však podíváte dovnitř a zamyslíte se nad tím, jak funguje, brzy zjistíte, že klasický model závěsného svítidla byl u svítidla Equatore nově interpretován. U tohoto svítidla se stínidlem není zdroj světla umístěn uvnitř stínidla nebo difuzoru, ale na spodním okraji, kde měděný pásek obklopuje půlkulaté skleněné stínidlo podobně jako rovník obklopuje zeměkouli. Odtud pochází italský název svítidla: Equatore. Zdroj světla, tedy LED diody, jsou umístěny v disku, který stínítko dole uzavírá. Tento světelný disk na jedné straně vyzařuje světlo směrem nahoru do stínidla, na druhé straně vyzařuje světlo také směrem dolů, např. na plochu stolu. sérii svítidel Equator navrhli Italové Gabriele a Oscar Burattiovi. Oba architekti žijí a pracují v Miláně a dohlížejí na projekty od architektury budov a krajinářské architektury až po design nábytku a dalšího vybavení, jako jsou svítidla. Pro výrobce osvětlení Fontana Arte navrhli modelovou řadu Equatore.

28 868 Kč