Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
21 produktů
-17%

Euluna Závěsné světlo Hampton Boho zlatá ornament/juta

Euluna Závěsné světlo Hampton Boho zlatá ornament/juta, Obývací pokoj / jídelna, bavlna, juta, kov, E27, 40W, K: 22cm

3 299 Kč
-5%

Euluna Závěsné světlo Hampton Boho cappuccino louka/juta

Euluna Závěsné světlo Hampton Boho cappuccino louka/juta, Obývací pokoj / jídelna, bavlna, juta, kov, E27, 40W, K: 22cm

3 799 Kč
-25%

UMAGE Eos Evia Medium závěsné světlo hnědá/bílá

Závěsné svítidlo Eos Evia se stínidlem z husího peří Extravagantní stínidlo závěsného svítidla Eos Evia je pokryto husím peřím, které mu dodává zvláštní lehkost. Lampa na jedné straně připomíná neškodné blankytné mraky na jinak modré obloze, na druhé straně tvar Eos Evia zřetelně vychází z tvaru včelího úlu. Ani jedno, ani druhé spojení však není překvapivé, protože dánská značka UMAGE, která tyto lampy navrhuje a vyrábí, se zasazuje o design, který mimo jiné odráží skandinávský vztah k přírodě. Blízkost společnosti k přírodě se logicky odráží i v tom, že výrobky jsou stále udržitelnější. Například pro balení svítidel UMAGE se používají prostorově velmi úsporné kartonové krabice, které při dodávce zabírají málo místa, a tím šetří CO2. Kromě toho lze kartonové krabice stále používat jako barevné a dekorativní úložné boxy na policích nebo skříních. Husí peří použité na deštníky řady Eos nepochází ze živých zvířat, ale je vedlejším produktem potravinářského průmyslu. Tam by jinak byly spáleny. Ve společnosti UMAGE je tento zdánlivý odpad recyklován udržitelným způsobem.

4 374 Kč
-18%

Trio Lighting Závěsné světlo Boolan s bambus. stínidlem

Závěsné světlo Boolan s hnědým bambusovým stínítkem Co je neobvyklé, není jen vzhled závěsného světla Boolan, ale také materiál, který byl vybrán při výrobě stínidla. Stínidlo je vyrobeno z přírodního materiálu bambusu. Vzhledem k originálním designu nelze závěsné světlo Boolan přiřadit k žádnému stylu. Hodí se do moderního prostředí i do afrického nebo asijského stylu.

3 399 Kč
-12%

Lindby Výškově nastavitelná kladková lampa Louisanne

Hnědá kladková závěsná lampa Louisanne v rustikálním vzhledu Tato závěsná lampa je vybavena kladkovým mechanismem, který umožňuje individuální nastavení výšky. Svítilnu lze stáhnout do místnosti až do 240 cm. Kulaté kovové stínidlo je hnědě lakované, působí spíše rustikální a výborně se hodí k venkovskému stylu. Stínidlo doplňuje prvek z čirého skla, který svým vzhledem připomíná námořnické lampy. Kladkový systém pro nastavení výšky předurčuje toto osvětlení k použití nad stolem, například v kuchyni.

3 399 Kč
-6%

Euluna Závěsné světlo Ball skleněná koule hnědá Ø25cm

Euluna Závěsné světlo Ball skleněná koule hnědá Ø25cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 23cm

3 099 Kč
-17%

Duolla Závěsné svítidlo Etnic

Duolla Závěsné svítidlo Etnic, dvojité, juta hnědá/ecru, Obývací pokoj / jídelna, textilie, PVC, E27, 40W, K: 25cm

3 299 Kč
-27%

Euluna Závěsné světlo Boho jute hnědá Ø45cm 1 zdroj

Euluna Závěsné světlo Boho jute hnědá Ø45cm 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, juta textilní, E27, 40W, K: 22cm

3 099 Kč
-14%

Artistar ESMEE umělecké závěsné světlo

Klasická závěsná lampa ESMEE ve stylu Tiffany s ručně vyráběným skleněným stínidlem a řetízkovým závěsemTato závěsná lampa rozbuší srdce každého fanouška Tiffanyho. Klasické stínidlo s teplými barvami poskytuje útulné osvětlení. Závěsná lampa vypadá obzvlášť dobře nad stolem v obývacím pokoji nebo jídelně.

4 899 Kč
-20%

Searchlight Závěsné světlo Rustic 5 zdrojů

Searchlight Závěsné světlo Rustic 5 zdrojů, rezavě hnědá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 40W, P: 100 cm, L: 5 cm, K: 29.5cm

4 541 Kč
-10%

HELL Závěsné světlo Rope z papíru

HELL Závěsné světlo Rope z papíru, hnědá, Ø 38 cm, Obývací pokoj / jídelna, papír, E27, 40W

3 328 Kč
-10%

HELL Závěsné světlo Rope z papíru

HELL Závěsné světlo Rope z papíru, hnědá, Ø 33cm, Obývací pokoj / jídelna, papír, E27, 40W

3 328 Kč
-10%

HELL Závěsné světlo Rope z papíru

HELL Závěsné světlo Rope z papíru, hnědá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, papír, E27, 40W

3 328 Kč
-20%

Euluna Závěsné světlo Jute hnědá 3 zdroje Ø stínidla 24cm

Euluna Závěsné světlo Jute hnědá 3 zdroje Ø stínidla 24cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, kov, E27, 40W, K: 20cm

3 599 Kč
-38%

Euluna Závěsné světlo Jute hnědá 3 zdroje Ø stínidla 45cm

Euluna Závěsné světlo Jute hnědá 3 zdroje Ø stínidla 45cm, Obývací pokoj / jídelna, juta, kov, E27, 40W, K: 30cm

3 399 Kč
-35%

Euluna Závěsné světlo Jute&black hnědá Ø40cm 2 zdroje

Euluna Závěsné světlo Jute&black hnědá Ø40cm 2 zdroje, Obývací pokoj / jídelna, juta, kov, E27, 40W, P: 117 cm, L: 40 cm, K: 27cm

3 899 Kč
-10%

NEMO Nemo Projecteur 165 závěsné světlo

Malá průmyslová závěsná lampa Projecteur 165 s otočným stínidlem I když byla řada Projecteur koncipována švýcarsko-francouzským architektem Le Corbusierem již v roce 1954, aby poskytla nádvoří v indickém Chandigarhu, její design stále vypadá špičkově. Monochromatický displej vyrobený z hliníku je navržen jako polokoule s válcovým prodloužením. Otevřeně viditelné křídlové šrouby nejen dodávají světlu přívěsku průmyslový nádech, ale také plní funkční úkoly. Používají se k nastavení zarovnání obrazovky pomocí úhlu v držáku; další tři šrouby uzavírají přechod k krytu. Mírně zakřivená skleněná tabule, uvnitř otryskaná pískem, zajišťuje rovnoměrné a široké vyzařování světla.

4 720 Kč
-15%

Lam Dvouzdrojové závěsné světlo Samuele

Rustikální šarm vykouzlí závěsná lampa SAMUELE Hnědá, zakřivená ramena lampy a stínidla ze skla určují vzhled závěsné lampy Samuele. Vytváří atmosféru a útulné světlo nad jídelním stolem a vizuálně je dekorativním lákadlem. Vysoce kvalitní závěsná lampa byla vyrobena v Itálii.

4 399 Kč
-11%

EGLO Závěsné světlo Townshend 4 v tmavě hnědé

Závěsné světlo Townshend v hnědé Závěsné světlo Townshend 4 působí jako praktický světelný zdroj s jedinečným pohledem. Lampa zachycuje svůj mimořádný zevní vzhled, což z ní činí prvek zachycující oči v každém pokoji. Jeho prostá barva umožňuje závěsným světlům zapadnout do řady interiérů, elegantně doplnit pojetí domácího osvětlení. Hnědé závěsné světlo se skládá z dlouhé podpěry, která vizuálně připomíná ocelový obvaz a přináší do vašeho domu industriální design. Několik kabelů se kolem toho točí a z těchto kabelů je zavěšeno celkem šest objímek s žárovkami (není obsaženo). Výsledkem je zářivý světelný design, který může odhalit svůj plný potenciál nad jídelním stolem nebo kuchyňským ostrovem.

4 799 Kč
-24%

Trio Lighting Závěsné světlo Plant

Trio Lighting Závěsné světlo Plant, 3 zdroje skleněná vložka, Obývací pokoj / jídelna, kov, sisal, sklo, dřevo, E27, 10W, P: 115 cm, L: 22 cm

4 199 Kč
-12%

Steinhauer Hnědé závěsné světlo Bikkel XXL průmyslový design

Industriální závěsná lampa Bikkel XXL s rezavě hnědým stínidlemPrůmyslový design a zajímavé barevné provedení dělají ze závěsné lampy Bikkel XXL výjimečný kus nábytku, kolem kterého nikdo neprojde, aniž by se na něj podíval. Impozantní stínidlo v rezavě hnědé barvě má půlkruhový tvar, který se otevírá směrem dolů. Je zakryto saténovým stínidlem, které je k okraji připevněno pomocí klipů. Přes tuto desku je světlo vyzařováno bez oslnění a rovnoměrně směrem dolů. Svítidlo Bikkel je proto výhodné zejména nad jídelními stoly a pulty. Všude tam je závěsné svítidlo Bikkel XXL okouzlující a neobvyklou ozdobou, která vyzařuje rustikální šarm.

4 099 Kč