Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
24 produktů
-45%

ONLI Závěsné světlo Coen

ONLI Závěsné světlo Coen, Obývací pokoj / jídelna, ratan, E27, 22W, K: 22cm

1 899 Kč
-45%

ONLI Závěsné světlo Aloha B

ONLI Závěsné světlo Aloha B, Obývací pokoj / jídelna, rafia, E27, 22W, K: 45cm

2 199 Kč
-42%

ONLI Závěsné světlo Aloha A

ONLI Závěsné světlo Aloha A, Obývací pokoj / jídelna, rafia, E27, 22W, K: 45cm

2 199 Kč
-14%

Good & Mojo GOOD MOJO Pantanal závěsné světlo přírodní/hnědá

Kulatá závěsná lampa Pantanal z mořských řasOtevřeně navržená závěsná lampa Pantanal je díky svému jednoduchému vzhledu vhodná do mnoha prostředí. Ideálně se hodí například do jídelny, obývacího pokoje, ložnice nebo třeba do předsíně. Stínidlo je vyrobeno z mořské trávy a vytváří přirozenou a příjemnou atmosféru. Vzhled závěsné lampy dotvářejí jednotlivé barevné prvky, které harmonicky zapadají do celkového obrazu. Pohled na světelný zdroj uprostřed je volný, takže použití dekorativního světelného zdroje je ideální. O značce Good & Mojo:- udržitelná, sociální značka- velká část svítidel je ručně vyráběna řemeslníky v malých komunitách ve Vietnamu- udržitelné materiály vyrobené z rostlin, které se hojně vyskytují v jihovýchodní Asii- za každou prodanou lampu obdrží nadace WakaWaka příspěvek a prostřednictvím projektů zalesňování Eden je také vysazen strom

1 741 Kč
-24%

Lindby Rustikální závěsná lampa Louisanne

Hnědá závěsná lampa Louisanne v rustikálním vzhledu Kulaté stínidlo závěsné lampy Louisanne je vyrobeno z hnědého lakovaného kovu, takže lze hovořit o rustikálním výrazu, který tuto lampu charakterizuje. Kovové součásti jsou doplněny čirým sklem, které lze nalézt přímo nad svítidlem a slouží jako ochrana. Současně však také doplňuje celkový vzhled, který se skvěle hodí k venkovským stylům všeho druhu a zdá se, že by mohl odpovídat i některým typům maritimního stylu. Závěsnou lampu lze krásně umístit nad stůl, ale je samozřejmě vhodné i pro místa v obývacím pokoji, kde není potřeba přímo stolní světlo, ale kde je žádané všeobecné osvětlení.

2 199 Kč
-15%

Duolla Závěsné světlo Jute cylinder hnědá Ø40cm 1 zdroj

Duolla Závěsné světlo Jute cylinder hnědá Ø40cm 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, juta, kov, E27, 40W, K: 25cm

2 799 Kč
-24%

Lindby Nahele závěsné světlo tvaru klece

Závěsné svítidlo Nahele ze železa Jako základní materiál pro závěsné svítidlo Nahele bylo použito železo, které zdůrazňuje rustikální charakter svítidla. Pro další zvýraznění jsou baldachýn, kabel a klecové stínidlo kávově hnědé barvě. Toto svítidlo je ideální pro použití s žárovkami Filament nebo s rustikálními žárovkami, protože tyto zvláštní světelné zdroje jsou vidět přes mřížku stínidla. Kromě toho vzpěry stínidla vrhají na stěny pěkný stín. Tato stínidla jsou zcela aktuální a vyhledávané světelné objekty.

2 199 Kč
-54%

Lindby Závěsné světlo Millina

Závěsné světlo Millina rezavé barvy se třemi skleněnými stínidly – ideální pro osvětlení jídelního stolu Millina je závěsné světlo, které je ideální pro osvětlení stolu díky třem zdrojům a podélnému tvaru. Stínidla jsou zhotovena z jemně strukturovaného čirého skla a mají zabudovány kovové prvky s rezavě zbarveným povrchem. Díky skleněnému designu jsou žárovky třízdrojového závěsného světla viditelné, proto se uplatní LED žárovky s technologií vlákna nebo s rustikálním vzhledem.

2 599 Kč
-40%

Lindby Hnědé textilní závěsné světlo Pikka pro E27

Moderní textilní závěsné osvětlení Pikka s atraktivním dvojitým stínidlem Uvnitř textilního závěsného světla Pikka se nachází tři objímky E27 s energeticky úspornými LED žárovkami, zatímco válcové stínidlo se vyznačuje krásným celkovým designem. Protože se svým způsobem jedná o dvě stínidla, vzniká tak jedinečný vzhled. Vnitřní stínidlo je bílé a má pevnou strukturu, vnější je hnědé a průsvitné, což je vlastnost jemných organzových tkanin, jejichž používají v obývacím pokoji je velmi oblíbené, protože mají zvláštní eleganci a jemný třpytivý efekt.

2 599 Kč
-15%

Lindby Skleněné závěsné světlo Millina

Atraktivní závěsné světlo Millina s rezavým povrchem a stínidlem z čirého skla Závěsné světlo Millina má stínidlo z čirého skla s elegantní strukturou. Spolu s rezavou povrchovou úpravou kovu to vede k poněkud rustikálnějšímu vzhledu, který se velmi hodí ke starobylému interiéru. Velmi efektně vypadá použití několika světel v řadě, například nad barem. Pokud jde o žárovky, jsou autenticky vyhlížející žárovky, například s technologií vlákna nebo rustikální žárovky, skvělou volbou.

2 199 Kč
-18%

Euluna Závěsné světlo Garret I v tmavě hnědé / měď Ø 50cm

Euluna Závěsné světlo Garret I v tmavě hnědé / měď Ø 50cm, Obývací pokoj / jídelna, ocel, E27, 60W

2 699 Kč
-32%

Lucande Biljana klecové závěsné světlo hnědá 38 cm

Hnědá kulatá závěsná lampa Biljana v kleci z hliníkové síťoviny Kávově hnědá barva se krásně odlišuje od mnoha jiných svítidel a dělá ze závěsné lampy Biljana světelný zdroj, který má něco do sebe. Proutí z hliníku také vypadá trochu jako klec a má mnoho jemných difuzorů, které účinně ovlivňují světelný svit a vytvářejí v obývacím pokoji útulnější světlo. Světelný zdroj by měl ladit s celkovým otevřeným designem a měl by mít dekorativní vzhled žárovky. Závěsné svítidlo je vhodné zejména pro montáž nad stůl v kuchyni nebo v obývacím a jídelním prostoru.

2 099 Kč
-30%

Euluna Boho závěsné dvojité stínidlo écru/hnědá

Euluna Boho závěsné dvojité stínidlo écru/hnědá, Obývací pokoj / jídelna, textilie, PVC, E27, 40W, K: 22cm

2 999 Kč
-10%

HELL Závěsné světlo Layer z kartonu 1 zdroj tvar vázy

HELL Závěsné světlo Layer z kartonu 1 zdroj tvar vázy, Obývací pokoj / jídelna, karton, E27, 40W, K: 25cm

2 608 Kč
-10%

HELL Závěsné světlo Layer z kartonu

HELL Závěsné světlo Layer z kartonu, 1 zdroj, hexagon, Obývací pokoj / jídelna, karton, E27, 40W

2 608 Kč
-10%

HELL Závěsné světlo Layer z kartonu

HELL Závěsné světlo Layer z kartonu, 1 zdroj, kulatá, Obývací pokoj / jídelna, karton, E27, 40W

2 608 Kč
-53%

Lucande Biljana klecové závěsné světlo hnědá 50 cm

Kulaté závěsné svítidlo Biljana ve tvaru polokoule, hnědá hliníková síť Biljana je mimořádně krásný zdroj světla pro obývací pokoj a jídelnu, který boduje svým vytříbeným vzhledem. Stínidlo se skládá z mnoha úzkých vzpěr a závěsná lampa svým způsobem připomíná klec, protože jemná vlákna jsou vyrobena z hliníku, který je spojen s jakousi sítí. Světlo prosvítá mnoha úzkými vývody, a proto se zdá být obzvláště lesklé a také trochu jiskřivé. Povrch byl navržen v módním hnědém odstínu, a proto pěkně vystupuje z davu. Kromě toho působí světlo díky výsledným odrazům ještě tepleji a lákavěji. Výběrem vhodného světelného zdroje můžete ještě více ovlivnit vzhled a světelný efekt. Žárovky vypadají vždy dobře díky skleněné baňce a s ní spojenému vzhledu žárovky, zatímco z technického hlediska přesvědčují účinnou technologií LED a dlouhou životností a jsou volitelně k dispozici s technologií postupného stmívání pomocí nástěnného spínače nebo s extra teplou barvou světla, takže můžete vytvořit obzvláště útulnou atmosféru osvětlení

2 199 Kč
-7%

Euluna Závěsné světlo Ball skleněná koule hnědá Ø 20cm

Euluna Závěsné světlo Ball skleněná koule hnědá Ø 20cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 16cm

2 399 Kč
-15%

Euluna Závěsné světlo Tezeusz sklo světle hnědá Ø 17cm

Euluna Závěsné světlo Tezeusz sklo světle hnědá Ø 17cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 23cm

2 799 Kč
-11%

Euluna Závěsné světlo Soda válec sklo hnědá Ø 18cm

Euluna Závěsné světlo Soda válec sklo hnědá Ø 18cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 25cm

2 299 Kč
-12%

Euluna Závěsné světlo Tube sklo světle hnědá Ø 25cm

Euluna Závěsné světlo Tube sklo světle hnědá Ø 25cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 60W, K: 20cm

2 899 Kč
-25%

Euluna Závěsné světlo Jute&black hnědá Ø40cm 1 zdroj

Euluna Závěsné světlo Jute&black hnědá Ø40cm 1 zdroj, Obývací pokoj / jídelna, juta, kov, E27, 40W, K: 27cm

2 599 Kč
-4%

EGLO Závěsné světlo Obregon v hnědé barvě

Moderní závěsné světlo Obregon ve dvou barvách Díky průměru 35 cm a délce zavěšení 110cm je závěsné světlo Obregon ideálním řešením pro osvětlení jídelního stolu. Tato lampa je vítaným hostem s moderním tvarem a barvami, které jí dávají velmi ozdobný efekt. Harmonicky tvarované stínidlo uvnitř bílé, zvenku hnědé a v horní části v barvě dubu. Světlo vytvořené žárovkou E27 (viz příslušenství) uvnitř stínidla je rovnoměrně rozptýleno dolů, což poskytuje velkoplošné osvětlení stolní desky.

2 399 Kč
-22%

Euluna Závěsné světlo Galaxy Soft Nature

Euluna Závěsné světlo Galaxy Soft Nature, hnědá, Obývací pokoj / jídelna, juta textilní, E27, 40W, K: 20cm

2 699 Kč