Svítidla Massive - světla za vynikající ceny
  1. Domů
  2. Osvětlení interiéru
  3. Závěsná světla
8 produktů
-10%

Serien Lighting serien.lighting Draft M závěsné 927 Triac hnědá

Závěsné svítidlo Draft LED s foukaným kulovým stínidlem a opálovým vnitřním reflektoremZávěsné svítidlo Draft LED je objektem moderní stručnosti. Na základě klasického kulového svítidla byl vytvořen světelný zdroj s dokonale vyváženým světelným efektem. V ručně foukaném skleněném stínidle je umístěn kuželový reflektor, jehož opálový polykarbonát na jedné straně vytváří vizuální kontrast k průhlednému sklu a na druhé straně rozhodujícím způsobem ovlivňuje světelný efekt. Tímto způsobem je dosaženo jemného rozptýleného okolního osvětlení. Například stůl umístěný pod ním je osvětlen přímým světlem, přičemž rovnoměrný rozptyl světla zajišťuje také rozptylná deska. LED diody integrované v jednotce svítidla s lesklým hliníkovým krytem zajišťují velmi dobrou reprodukci barev v okolí. Závěsné ocelové lanko lze seřídit bez použití nářadí a jednotka LED je vyměnitelná díky patentovanému systému.Série Draft je návrhem Jeana-Marca da Costy, spoluzakladatele společnosti serien.lighting. Německá společnost vyvíjí a vyrábí inteligentní řešení osvětlení s redukovaným moderním designem a důmyslnou konstrukcí pro optimalizaci světelného efektu.- Externě stmívatelné (TRIAC)

18 897 Kč
-10%

Serien Lighting serien.lighting Draft S závěsné 927 Triac hnědá

Závěsné svítidlo Draft LED s foukaným kulovým stínidlem a opálovým vnitřním reflektoremZávěsné svítidlo Draft LED je objektem moderní stručnosti. Na základě klasického kulového svítidla byl vytvořen světelný zdroj s dokonale vyváženým světelným efektem. V ručně foukaném skleněném stínidle je umístěn kuželový reflektor, jehož opálový polykarbonát na jedné straně vytváří vizuální kontrast k průhlednému sklu a na druhé straně rozhodujícím způsobem ovlivňuje světelný efekt. Tímto způsobem je dosaženo jemného rozptýleného okolního osvětlení. Například níže uvedený stůl je vybaven přímým světlem, přičemž rovnoměrné rozptýlení světla zajišťuje také difuzní panel. LED diody integrované v jednotce svítidla s lesklým hliníkovým krytem zajišťují velmi dobrou reprodukci barev v okolí. Závěsné ocelové lanko lze seřídit bez použití nářadí a jednotka LED je vyměnitelná díky patentovanému systému.Série Draft je návrhem Jeana-Marca da Costy, spoluzakladatele společnosti serien.lighting. Německá společnost vyvíjí a vyrábí inteligentní řešení osvětlení s redukovaným moderním designem a důmyslnou konstrukcí pro optimalizaci světelného efektu.- Externě stmívatelné (TRIAC)

15 117 Kč
-15%

Forestier Carrie M závěsné světlo

Designové závěsné svítidlo Carrie M s vysoce kvalitním bavlněným stínidlem a elegantním designem Francouzskému výrobci Forestier se s novou řadou svítidel Carrie podařilo vytvořit jednoduchý, ale vzrušující efekt. Působivý design výrobku vytvořila Jette Scheibová. Lampa je zavěšena na stropě pomocí dvou lan z elegantního lnu a její stínidlo je vyrobeno z nejjemnější bavlny. Ve spodní části stínidla je ušlechtilý kovový lem, který dotváří harmonický design. Když je Carrie umístěna v moderním a designově sladěném obývacím pokoji, stane se velmi zvláštním lákadlem pro oči. Kromě toho je Carrie ve spodní části otevřená, což umožňuje přímé osvětlení místnosti a vytváří příjemnou atmosféru. Jette Scheib se ve svém designérském jazyce inspiruje přírodou i lidmi. Proto mají její návrhy svou vlastní osobnost, kterou může vnímat i divák. Výrobu Carrie má na starosti francouzský výrobce Forestier, jehož výrobky vynikají především udržitelností, luxusem a jedinečným řemeslným zpracováním.

15 188 Kč
-10%

Vistosi Závěsné světlo Jube SP 1 P ze skla

Závěsné svítidlo LED Jube s průhledným skleněným stínidlem Závěsné svítidlo LED Jube se prezentuje elegantním, známým a zároveň velmi módním způsobem. Svým atraktivním dvojitým vzhledem s LED závěsným svítidlem uvnitř a průhledným vnějším stínidlem připomíná svítidla z 60. let 20. století, jejichž vzhled zřejmě nikdy nevyjde z módy. Jube je vhodné pro celkové osvětlení místnosti i pro velmi útulné osvětlení stolu. Za sérii svítidel Jube získali designéři Favaretto & Partner z italské Padovy cenu Archiproducts Design Award 2017. – S vícevrstvým sklem foukaným ústy – stmívatelné: 1-10V

15 207 Kč
-10%

Think Paper Jazzy závěsné světlo karton

Jazzy – designová závěsná lampa s ručně vyrobeným kartonovým stínidlem Při výrobě této závěsné lampy Jazzy je kladen velký důraz na udržitelnost. Nizozemský výrobce Think Paper vyrábí designová světla, která se vyznačují nejen jedinečným charakterem, ale také výrobním procesem, ve kterém jsou všechny zbytky, které po něm zůstaly, 100% recyklovatelné. Plochý stín oválného závěsného svítidla Jazzy byl vyroben jako samonosný z pásů lepenky. Kartonové pásky byly uspořádány ručně, přičemž byla věnována pozornost obvodové, rovné a harmonické nuance. Pásky jsou lepeny plně biologicky odbouratelným lepidlem. Jemné mezery umožňují prosvítání světla lampy, což skutečně přináší jedinečný odstín. Jako samostatná lampa nebo v kombinaci s několika stejnými nebo různými velikostmi může závěsná lampa řady Jazzy osvětlit stůl nebo vytvořit velmi speciální světelné uspořádání, které je nejen osvětlením, ale také dekorací. Poznámka: Lampa se vyrábí na zakázku; dodací lhůta je až šest týdnů.

18 807 Kč
-10%

NEMO Nemo Projecteur 365 závěsné světlo

Závěsná lampa Projecteur 365 – nadčasový design s průmyslovým nádechem Projecteur 365 navrhl v roce 1954 švýcarsko-francouzský architekt Le Corbusier jako součást redesignu indického města Chandigarh, aby vybavil místní soud. Ale i dnes lze závěsnou lampu perfektně kombinovat s moderním vybavením interiéru a má také trendy průmyslové detaily. O druhé se starají čtyři odkryté černé šrouby, které slouží nejen k dekorativnímu účelu, ale slouží také k upevnění krytu. Skládá se ze zakřiveného vnitřně pískovaného skla, které zajišťuje rovnoměrné vyzařování světla. Polokulovité stínidlo s válcovým prodloužením je vyrobeno z hliníku a má monochromatický, matný povrch.

19 575 Kč
-25%

Kundalini Tripod závěsné světlo

Stativ závěsné lampy s nadčasovým textilním stínidlem Světla z italské výroby Kundalini se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a propracovanou koncepcí. To je případ závěsné lampy Tripod, která byla vytvořena ve spolupráci s designérem Christophe Pilletem a která překlenuje propast mezi klasickou textilní závěsnou lampou a moderním stylem vybavení. Materiál použitý pro stativ není konvenční bavlněná tkanina, ale nehořlavý plast. Perforovaná kovová deska pokrývá horní část obrazovky, takže je dosaženo primárního přímého osvětlení směrem dolů. Pojmenování se odráží v zavěšení se třemi lany.

15 271 Kč
-20%

FEISS Závěsné světlo Allier ze dřeva

Působivé závěsné světlo Allier ze dřeva, 4 zdroje Toto harmonicky působící svítidlo je kombinací tradičního materiálu, jakým je dřevo, a moderního kulatého designu. Světlo Allier tak má vskutku všestranné uplatnění, které si v každém prostředí zachová svůj osobitý charakter. Ve Francii existuje les stejného jména, kde bylo dříve těženo dubové dřevo k výrobě sudů na víno. Při výrobě závěsného světla Allier bylo použito dubové dřevo, které se pozvolně suší, aby později nepopraskalo. Čtyři světelné zdroje uvnitř stínidla ve tvaru svíček navozují útulnou světelnou atmosféru.

15 999 Kč